ALKEEMIA TAROSKOOP: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits – mida toob maikuu maamärkidele?

Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid maamärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastuse ja eelkõige suhete osas kipud sel kuul kalduma alateadvuse pimedama poole suunas. Ühelt poolt hellitad end romantiliste unistustega, teiselt poolt kerkivad esile peidetud ja allasurutud hirmud, mis panevad sind peaaegu kõiges kahtlema. Ära lase ebakindlusel enda üle võimust võtta, sest see tekitab vaid negatiivseid emotsioone – armukadedust, solvumist ja mahajäetushirmu. Katsu taasleida sisemine rahu. 
Töö osas seisab sul ees väljakutse, millest pead jagu saama. See nõuab tavalisest suuremat osavust ja panustamist, kuid kui suudad end kokku võtta, siis saad ka sellega hakkama. Kokku pead end võtma sellepärast, et mõtted kipuvad praegu kergesti töö juurest eemale ja teed peas juba puhkuseplaane. 
Tervise eest hoolitsemisel võiksid kasutada nüüd rahvaravi võtteid ning ammutada võimalikult palju energiat kodumaistest väekatest taimedest. Lae end vitamiine ja jõudu täis, see tagab sulle hea enesetunde ja elujõu. Muidugi ei tasu unustada, et kui tõsisem tõbi kallal, siis tasub ikkagi traditsioonilisest meditsiinist abi leida. 

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastuse osas antakse sulle sel kuul täpselt nii palju, kui palju sa ise oled panustanud. See ei tule sulle üllatusena, sest adud ise üsna täpselt, milline on sinu olukord. Kui soovid asju paremaks muuta, siis on nüüd küll viimane aeg tegutseda. Isegi kui ainsaks võimaluseks on jätta oma aja ära elanud suhe selja taha, siis ikkagi on parem end kokku võtta, otsus ära teha ja täiskäigul edasi liikuda. Anna endale võimalus kogeda taas imelisi tundeid. 
Töö pakub sulle sel kuul midagi sellist, mis tõstab sinu motivatsiooni lakke. Selleks, et kogeda põnevaid ettevõtmisi ja neist tekkivaid uusi võimalusi, oled nõus loobuma ka senisest stabiilsusest ja turvalisusest. Õnneks ei pea sa oma valikuid kahetsema, ees on ootamas huvitavad ajad.
Tervis lausa nõuab, et sa viiksid ellu muutusi oma igapäevarutiinis. Paku endale piisavalt vaheldust ja mõõdukat koormust, mis tagaks sulle hea toonuse ja suurepärase enesetunde. Ära lase laiskusel võimust võtta. 
Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Armastuse osas koged nüüd tundeid, mis jäävad sulle endalegi kohati arusaamatuks. Isegi kui oled suhtes, võid tunda tõmmet kellegi teise suunas. See ei tähenda, et sa selles osas mingeid samme astuksid, kuid samas ei ole sa ka kindel, et suudaksid või tahaksid ka vastu panna, kui sulle ahvatlev ettepanek tehakse. Sinu naudinguhimuline ja ka pisut paheline pool tahab praegu vägagi sinu korraliku pealispinna alt välja murda.  
Töö osas on saabunud aeg, kus tunned end kindlalt ning täidad oma töökohustusi ilma suurema pingutuseta. On tõenäoline, et sulle pakutakse mingeid uusi põnevaid projekte, milles saad kaasa lüüa ja oma panuse anda või siis kaalud lausa uuele ja rohkem väljakutseid pakkuvale töökohale suundumist. 
Tervis on sel kuul tugev, oled täis vitaalsust ja teotahet. Suhtud enda eest hoolitsemisse kirglikumalt kui kunagi varem – teed sporti, toitud tervislikult ja täisväärtuslikult ning lubad endale piisavalt palju puhkust. Praegu ammutad ka energiat heast seksist.  
Autor: Katrin Oidra
Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob maikuu tulemärkidele?
ALKEEMIA TAROSKOOP: Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud – mida toob maikuu õhumärkidele?
ALKEEMIA TAROSKOOP: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob maikuu veemärkidele?

Seotud