ALKEEMIA TAROSKOOP SEPTEMBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud september ehk sügiskuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, ning loe, mida on oodata tööelus ja milline tervis sul on.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Nüüd on oluline, et teeksid kõigepealt iseendale selgeks, mida sa tahad ja mis sind õnnelikuks teeb. Ära otsi õnne kusagilt väljast ega oota, et tuleks keegi inimene, kes oleks vastutav sinu õnne eest. Tee endale selgeks, mis on see, mida saad ise teha, ja alles siis liigu edasi. Kui oled iseeneses õnnelik, on lihtne seda ka väljaspool märgata.

Küllus. Tööalaselt võid liikuda uue ameti peale või saada ülesandeid, mis erinevad varasematest. Esialgu võib see tekitada mugavustsoonist väljaastumise tunnet, kuid õnneks suudad kohaneda kiiresti ja valutult. Praegu peaks saabuma kergendus ka rahaasjades. Suudad ära maksta mõned vanad võlad või panna pisut kõrvale mustadeks päevadeks.

Tervis. Sinu mõttemaailm ja uskumused on väga suures osas sinu reaalsuse ja füüsilise tervise kujundajad. Kui muretsed, lased stressil oma elu üle võtta ja mõtled negatiivseid mõtteid, siis kipub see üle kanduma ka enesetundesse. On aeg jätta selja taha kõik see, mis kurnab ja sulle kasuks ei tule. Hakka oma mõttemaailma teadlikult suunama positiivsuse, õnne, heatahtlikkuse ja optimismi poole.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Õhus on kuumad tunded, mis aga võtavad veidi aega, et küpseda. Sa ei tohiks olla kärsitu ega kiirustada ühtegi protsessi tagant. Kõik jõuab su juurde just õigel ajal. Kohanemiseks, harjumiseks ja selgusele jõudmiseks vajab aega ka su kallim. Kui tead, et kõik liigub sinu jaoks parima lõpplahenduseni, on sul ka kergem protsesse kõrvalt jälgida.

Küllus. Tööasjades tasub nüüd olla väga hoolas ning jälgida, et kusagilt ei tuleks hooletuse või valearvestuse tõttu mõni viga sisse. Sind võivad ohustada konkurendid, samuti on käimas mingid intriigid, kuhu sa ei tohiks end mitte mingi hinna eest lasta haarata. Ka rahaasjades tasub hoida pigem madalat profiili. Ära tee riskantseid tehinguid ega liitu kahtlaste äridega, need ei too loodetud tulu, vaid võivad hoopis võlgu tekitada.

Tervis. Sinu heaolu on täpselt nii suurepärane, kui hästi lähiminevikus enda eest hoolitsenud oled. Nüüd maitsed oma eelnevate sammude vilju. Kui oled enda eest hästi hoolitsenud, peaks tervis igati hea olema. Kui aga oled jätnud enda vajadused unarusse, pead hakkama topelt suure hoolega tervisesse panustama.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Sel kuul tuleb sul oma elus inventuur teha. Sa pead millelgi, mis on oma aja ära elanud, minna laskma. See võib olla nii mõni tunne, mis sind ei toeta, mõni käitumismuster, millesse ikka ja jälle takerdud, või lausa suhe, mis juba ammu enam ei toimi, kuid millest sa pole olnud suuteline väljuma. Lahtilaskmine võib tunduda hirmutav, sest keegi ju ei tea, mida tulevik toob, kuid kui oled juba pikka aega tundnud, et see, millest kinni hoiad, ei tööta, siis tuleb olla julge ja teha samm tundmatusse.

Küllus. Töö- ja rahaasjades oled pinges, muretsed nii hakkamasaamise kui ka sissetulekute üle. Hirmul on suured silmad ja selleks et näha tõelist olukorda, pead korraks aja maha võtma või lausa kellegi kõrvalise nõuandeid kuulama. Sinu olukord ei ole sugugi nii hull, kui muremõtetes kangastub. Võta end kokku ja anna oma parim, sellest täiesti piisab.

Tervis. Nüüd pead enda eest hoolitsemisse pisut enam panustama kui tavaliselt. Võib-olla pead külastama hambaarsti, massööri või mõnd teist spetsialisti, kes aitab tervise eest hoolitsemisele kaasa. Samuti oleks hea, kui pööraksid tähelepanu oma toitumisele. Õige oleks vältida teravaid ja rasvased toite.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sel kuul võivad suhted olla keerulised ja valmistada omajagu peavalu. Väga kergesti võivad tekkida konfliktid, möödarääkimised ja solvumised. Isegi kui sa proovid omalt poolt parima anda, sellest justkui ikka ei piisa. Ära lase end kaasa tõmmata suurtesse tülidesse, vaid katsu säilitada rahu ja vajadusel anna partnerile teada, et see ei ole parim hetk asju lahendada.

Küllus. Töö- ja rahaasjad ei laabu päris nii, nagu sooviksid. Hetkel ei tasu ühtegi väga tähtsat otsust vastu võtta, sest asjaolud, mis sinu valikuid mõjutavad, alles selguvad. Pigem liigu edasi aeglaselt, jälgi, mis sinu ümber toimub, ja ära tee ühtegi suurt ja olulist väljaminekut. Praegu on kerge illusioonide võrku langeda.

Tervis. Praegu on hea aeg selleks, et teha plaane uute tervise eest hoolitsemise rutiinide sisseviimiseks. Sa saad oma heaolu parandada juba väikeste muudatustega. Mõtle läbi, mida saaksid iga päev enda heaks teha. Kasvõi igapäevane väike jalutuskäik, vähem kohvi või alkoholi, varem magama minemine ja paremad suhted aitavad vaimset ja füüsilist tervist parandada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Sinu elus on hetkel üsna palju toimumas. Ka suhete osas võid tunda, et kohati on sul raske hallata seda, mis armuelus sünnib. Ära vaeva oma pead liigselt, praegu võid rahumeeli lihtsalt eluvooluga kaasa liikuda, sest üsna pea muutub kõik taas selgeks ja rahulikuks. Sul pole vaja mingeid tõsised otsuseid vastu võtta ega muutusi teha, sest peagi märkad, et kõik liigub tasapisi omale kohale.

Küllus. Tööasjades võib esineda viivitusi, takistusi või lausa ameti mahapanemist. Sa võid tunda stressi, tüdimust ja soovi teha midagi täiesti erinevat sellest, mida oled siiani teinud. Ka raha osas ei lähe asjad praegu nii sujuvalt, kui võiks. Ära tee ühtegi riskantset tehingut, hoidu hasartmängudest ning laenu võtmisest ja andmisest.

Tervis. On aeg tegeleda minevikuhaavade parandamisega. Tervise seisukohalt on tähtis, et sa ei laseks mingitel minevikus olnud sündmustel või blokeeringutel mõjutada tänast päeva. Minevik võib põhjustada probleeme nii meelerahu osas kui ka füüsilises tervises.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Kui oled juba suhtes, siis ole oma mõtete ja tunnete väljendamisel võimalikult aus. Just sellest sõltub, kas sa saad seda, millest tegelikult unistad. Enda avamine nõuab vahel ka suurt julgust, ent on seda väärt. Kui oled vallaline, kohtud nüüd seiklushimulise, avatud ja lahke inimesega, kellega leiad lihtsalt ühise keele. Kas sellest suhtest kasvab välja midagi enamat, sõltub juba sinust.

Küllus. Rahaasjade käik peaks sel kuul sind rõõmustama. On võimalik sissetulekute suurenemine ja palgatõus. Praegu on hea aeg paigutada raha kas kinnisvarasse või muusse kohta, mis tekitab sinus turvalist ja kindlamat tunnet majandusliku olukorra osas.

Tervis. On väga viljakas ja stabiilne aeg. Kasuta oma energiat selleks, et lubada kehale ja meelele nauditavaid ja arendavaid praktikaid. Praegu on suurepärane aeg alustada uue spordialaga või minna kursustele, kus õpid tehnikat, millega saad iga päev enda keha ja meelt turgutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Sind ootab ees tõeliselt hea kuu. Südameasjad sujuvad ning oled õnnelik. Suureneb lähedus ja teineteisemõistmine. Hea aeg romantilisteks ettevõtmisteks ja kire sütitamiseks. Kui oled vallaline, koputab armastus lausa su uksele. Hoia silmad lahti, suhtle palju ja kiirga ka ise siiraid ja puhtaid tundeid. Nii on kõige suurem tõenäosus tõmmata oma ellu just see õige inimene.

Küllus. Elu majanduslik külg toimib sel kuul laitmatult. Saad oma tööülesannetega suurepäraselt hakkama ning tõenäoliselt kiidavad sind ka koostööpartnerid või ülemus. Raha osas ei saa samuti kurta, võid endale lubada midagi sellist, mille soetamisest oled juba mõnda aega unistanud.

Tervis. Kui oled oodanud mõne tervisetesti vastuseid, siis nüüd peaksid saama häid uudiseid. Oled enda eest hoolitsemises õigel teel ning võid südamerahus jätkata samas vaimus. Praegu sobivad hästi aktiivse liikumisega seotud alad, kus saab energiad liikuma.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Sind ootab ees õnnelik ja rahuldust pakkuv periood. On oodata suhte sügavamaks ja tähendusrikkamaks muutumist, samuti või just nüüd kerkida esile kokkukolimise, abiellumise või lapsesaamise teema. Praegu saad nautida stabiilset ja rahulikku arengut ning tunda selle tõttu ka sügavat tänutunnet. Näita ka oma kallimale välja, et hindad tema panust ja toetust.

Küllus. Sissetulekute üle sel kuul kurta ei saa. Samas võivad kõik töö ja rahaga seonduvad tehingud veidi viibida või edasi lükkuda, mis tekitab omajagu peavalu. Lõpuks laabub kõik positiivselt, seega katsu mitte muretseda ja keskendu jooksvatele tööasjadele.

Tervis. Praegu on hea aeg selleks, et saada ülevaade oma tervise hetkeolukorrast. Kui sa pole tükk aega perearsti juures käinud, siis on soovitav seda teha. Isegi kui hetkel kaebusi ei esine, siis regulaarne tervisekontroll aitab ennetada võimalikke tulevasi probleeme.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Praegu hindad üle kõige vabadust. Kui oled suhtes, siis tunned, et vajad aega iseendale ja sõpradega koos olemiseks. Et sellega oma suhet mitte kahjustada, peaksid partnerile rahulikult ja armastavalt selgitama, et soovid lihtsalt veidi enam hingamisruumi saada. Kui oled vallaline, oled hetkel küll mängulisest flirdist huvitatud, kuid millestki tõsisemast pigem mitte.

Küllus. Õhus on midagi uut ja huvitavat. Sinu tööasjade osas võib toimuda suur ja oluline pööre paremuse suunas, mis toob kaasa rohkem kindlustunnet ja ka suurema sissetuleku. Kui oled soovinud töökohta vahetada või tööd otsinud, siis just nüüd avaneb võimalus asuda ametisse enda jaoks põneval ja positiivses mõttes väljakutseid pakkuval kohal.

Tervis. Sinu jaoks on praegu väga oluline leida viise, kuidas oma stressitaset vähendada. Kui kogud endasse pingeid ja negatiivseid emotsioone, mis ei leia väljapääsu, hakkavad need mõjutama ka füüsilist tervist. Leia võimalusi lõõgastumiseks ning viise, kuidas oma emotsioonidega tegeleda ja teadlikult meelt rahustada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjad ei ole praegu prioriteet. Kui aga oled huvitatud suhte hoidmisest ja säilitamisest, pead end kokku võtma ning panustama aega ja energiat sellesse, et armastus õitseks. Kui jätad kõik hooletusse, kasvate partneriga eri suundadesse, kust võib olla väga keeruline tagasiteed leida.

Küllus. Praegu tasub vältida hasartmänge, riskantseid tehinguid ja laenu võtmist. Ainus, mis sulle raha sisse toob, on tõsine ja pühendunud töötamine. Usu endasse, sul on olemas kõik vajalik, et saada hakkama sellega, millest oled unistanud. Sa ei tohi vaid kaotada motivatsiooni ega teotahet.

Tervis. Praegu on väga viljakas aeg neile, kes soovivad lapseootele jääda. Tervis on hea ja sa lausa pakatad energiast. See võimaldab tegeleda aktiivselt vaimse ja füüsilise tervise turgutamisega. Leia endale sobiv treening või meelepraktika, mida naudid ja mis esitab ka mõõduka väljakutse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjades kerkib nüüd üles usalduse küsimus. Mõtle järele, kui palju sa oma kallimat usaldad ja kas oled ise piisavalt usaldusväärne. Just see teema saab paljudele suhetele mingil hetkel saatuslikuks, seega tegele oma tunnetega enne, kui on hilja. Kui sul on kahtlusi, et sinu vastu ei olda aus, siis tuleks asjadest rääkida siiralt ja avatult, mitte läbi viha või pettumuse.

Küllus. Nüüd pead hoolega kaaluma, mida usaldada, kuhu oma raha paigutada ja kuidas tööasjade osas edasi liikuda. Majanduslikus mõttes on olukord üsna segane ja keeruline, seega lükka võimaluse korral tähtsate otsuste tegemine tulevikku. Kui see ei ole võimalik, konsulteeri kindlasti pädeva spetsialistiga, enne kui asud tegelema millegi sellisega, mis hõlmab suuri summasid.

Tervis. Kipud oma tervise pärast muretsema. Pöörad ka väiksematele kaebustele suurt tähelepanu ja mõtled nii mõnegi asja hullemaks, kui see on. Oma keha kuulates säilita realistlik ja optimistlik vaade. Kui midagi tõeliselt muret teeb, leia võimalus spetsialisti poole pöördumiseks, mitte ära muretse kodus omaette.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Armuasjades on hetkel seisak või lausa tasapisi allamäge liikumine. Kipud nägema asju tumedamates toonides, kui need on. Ära tee mingeid otsuseid esimeste emotsioonide pealt, vaid anna endale aega, et järele mõelda, mida sa tunned ja kas sealt, kus hetkel seisad, saab edasi minna ka positiivse stsenaariumiga. Kõik ei ole tegelikult ju kadunud, lihtsalt sina oled kaotanud motivatsiooni ja usu.

Küllus. Töö- ja rahaasjad laabuvad suurepäraselt. Raha peaks olema piisavalt, nii et saab isegi tulevikuks kõrvale panna. Tööalaselt oled väga enesekindel ning saad ladusalt hakkama kõigega, mida ette võtad. Praegu on hea aeg ka selleks, et alustada millegi uuega, näiteks vahetada töökohta või alustada lisaprojektiga.

Tervis. Oma tervise eest peaksid nüüd hoolitsema rohkem kui tavaliselt. Sa peaksid ennast julgelt esikohale seadma ning lubama endale kõike seda, mille järele su hing ja keha janunevad. Kui poputad end piisavalt ning oled enda vastu leebe, tänab keha sind selle eest.

Põnevat septembrikuud!

Seotud