ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal varitsevad sind kõikjal ahvatlused, millest on raske keelduda

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 12.06 – 18.06

Nädala üldist nägu kujundavad saatan ja sauade äss. Praegu on hea aeg järele mõelda, mida sa oma elus soovid ja mida mitte, sest sinu teele satub hulk kiusatusi, mida sulle pakutakse lausa kandikul. Nüüd kerkivad üles teemad, mida sa parema meelega eitaks või varjaks. Teemad, mis tekitavad sinus vastakaid tundeid, tõstatuvad kõige ootamatutel hetkedel ning selleks, et mitte sattuda soovimatute ahvatluste küüsi, pead sa olema endas kindel. Keegi ei saa sul muidugi keelata üle piiride minemast, kuid mõtle järgi, kas see on seda väärt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kuningas. Tegeled nüüüd eelkõige oma hinge ja meelt puudutavate teemadega. Sa võid tunda tõmmet erinevate esoteeriliste teemade suhtes ning sinu intuitsioon on tavalisest tugevam. Praegu on hea aeg tegeleda meditatsiooniga, endale õnne- või teraapiakivi valimisega ja samuti psühholoogiaga. Kindlasti on ka praegu kõik suhete ja suhtlemisega seonduv eriti aktuaalne ja nõuab sinu tähelepanu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kaheksa. Nüüd peab loobuma millestki, mis sulle ikka veel südamelähedane on ja millest hoiaksid parema meelega ikka veel kinni. Klammerdumine aga ei aita sind kuidagi, seega pead õppima vabaks andma ja suunama oma pilgu tulevikku. Hinda vääriliselt omandatud kogemusi ja ole avatud tuleviku seiklustele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Sa tunnetad alateadlikult, et keegi soovib sinu positsiooni õõnestada ja sellega sind kahjustada. Ära lase sellel oma meeleolu ega enesetunnet rikkuda, sest isegi kui sinu ümber on konkurente või niisama kadedaid inimesi, nad ei suuda teha sulle midagi halba. Sa ju tead oma väärtust, seega säilita enesekindlus, anna oma parim ja sa jääd alati võitjaks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd pead olema valmis kiireteks muutusteks ja tormilisteks arenguteks. Oled pidevalt liikumises, sinu mõte töötab kiirelt ning teed samal ajal ka plaane tulevikuks. Praegu on sinu ümber ka palju armastuse energiat, mis tähendab, et on tõenäoline, et sa kas armud või tõuseb sinu juba olemasolev suhe uutesse kõrgustesse.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab surm. Nüüd on jõudnud sinu elus teatud olukorrad, suhted või teemad punkti, kus sul tuleb teha otsus edasise tuleviku osas. On võimalik, et sa kas reisid, kolid võid lausa vahetad töökohta. Igal juhul ei jää sinu ümbrus samaks, vaid sa puutud kokku enda jaoks uute oludega. See kõik ei tohiks sind aga hirmutada, sest tegemist on elu loomulike arenguprotsessidega.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade neli. Sel nädalal on sul aega ja võimalust nautida head seltskonda, põnevaid üritusi ja mõnusaid koosviibimisi. Kõik see tõstab su meeleolu ja paneb end tundma kindlamalt ja rahulolevamalt. Sind lähiminevikus vaevanud stress hakkab tasapisi lahtuma ja seega suudad elu hoopis mõnusamalt võtta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Nüüd puutud kokku probleemidega, mis panevad sind muretsema oma heaolu üle. Olgu sinu valupunktideks tööasjad, tervis või armastus, igal juhul ei ole need mured, mis sind kimbutavad, sinu jaoks uued ja tundmatud. Need on kõik need samad vanad asjad, mis pole oma lahendust leidnud ja seepärast kerkivad aegajalt sinu elus üles. Kui soovid neist probleemidest lõplikult vabaneda, siis pead sa selle mustri jõuliselt ja otsustavalt murdma.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Tegeled eelkõige töö-ja rahaasjadega ning oma materiaalset olukorda puudutavate küsimustega. Sul on piisavalt elutarkust ja kogemusi, et langetada häid otsuseid, kuid ära heida kõrvale ka oma lähedalseisvate inimeste nõuandeid. Just iseenda kogemuste ja mõne sõbra või mentori nõuannete kombinatsioon aitab sul oma tegemistes saavutada uue taseme.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab täht. Nüüd saad kuulda häid uudiseid, mida oled oodanud ning see tõstab su tuju kõvasti. Sinu tööd ja tegemised laabuvad sujuvalt, kuid kui järgid universumi poolt saadetud märke, siis oled eriliselt edukas. Ole tähelepanek oma tunnete, unenägude ja tajude suhtes. Sulle saadetakse sõnumeid, mis juhatavad sind õigete otsusteni.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kolm. Sind ootavad ees rõõmsad ajad, kus põhirõhk on toredatel taaskohtumistel. Saad kokku inimestega, kellega sind on sidunud armastus, soojad sõbrasuhted või hea koostöö. Igal juhul saad nüüd lõõgastuda ja nautida teadlikult inimeste seltskonda, kellega koos olles tunned end hästi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Sind ootavad ees head uudised, mis suure tõenäosusega puudutavad su südameasju. Võid rõõmustada, sest sinu elus on keegi, kes pakub sulle armastust ja tuge ning kelle peale võid alati loota. Kui oled vallaline, siis võib see tähendada nii salajast austajat kui ka võimalust mõne uue ja huvitava inimesega tutvumiseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab narr. Sind ootab ees väga huvitav aeg. Pead oma elu puudutavate suundade ja valikute osas otsuseid langetama. Vali see, mille osas tunned, et sulle jääb alles sinu vabadus, kus sinu seiklusi armastav hing saab tunda enda hästi.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud