ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal tegele vaimsete teemadega ja arenda oma hinge

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 06.03 – 12.03

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad täht ja sauade kolm. Tunned end teotahtelisena ja inspireerituna. Sa oled lootusrikas parema tuleviku osas ja tead, mida soovid saavutada, et tunneksid rahulolu. Edu ei kuku sulle küll taevast sülle, vaid pead selle nimel tööd tegema, kuid praegu tunned, et saad sooritada oma ülesandeid teadlikult ja entusiastlikult. Seda kõike selle tõttu, et suudad näha suuremat pilti ning tõmmata paralleele oma tegude ja tulemusta vahele. Praegu toimuvad ka arengud kiiremini kui tavaliselt ning seetõttu saad oma töö vilju nautida juba üsna pea. Hea aeg on ka vaimsete teemadega tegelemiseks, kuna nüüd leiad kergemini kontakti nii iseenda, kui ka universumi jõududega. Mediteeri, sukeldu unenägude maailma või tegele hoopis joogaga. Praegu naudid kõiki vaimse arenguga seotud tegevusi rohkem ning saad neist ka enda sisemise arengu seisukohalt rohkem kasu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on õnneratas. Sinu elus toimuvad muutused. Osad neist on suured ja läbi raputavad, teised aga märkamatud ja pigem pealispinna all vaikselt oma korrektuure tegevad. Ära sõdi muutustele vastu, nii muudad sa iseenda jaoks olukorra keerukaks. Katsu olla võimalikult paindlik ja avatud, nii suudad mõista palju rohkem nende sündmuste tähendust, mis sinu elus aset leiavad.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kuninganna. See võib tähistada konkreetset inimest, kes mängib sel nädalal sinu elus olulist rolli. See võib olla nii kallim, lähedane kui ka mõni töökaaslane. Igal juhul on tegemist tegusa ja otsustuskindla naisega, kelle jaoks on olulised maised ja stabiilsed väärtused. Praegu on esiplaanil ka üleüldiselt naiselikud energiad. Tavalisest enam keskendutakse pere teemadele, kodule ja suhetele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab kuu. Praegune aeg muudab sind tundlikuks ja intuitiivseks. Pinnale kerkivad emotsioonid ja alateadvuse varjatud saladused. Võid tunda, kuidas sinu meeleolud kõiguvad ja kalduvad ühest äärmusest teise. Selleks, et mitte lasta end tunnetekeerisel kaasa viia, tuleb sul leida endas rahu ja kannatlikkus, mis laseks sul näha ja tunnetada asjade ning olukordade tõelist tähendust.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ja suurepärased ideed ning asud neid ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära liiga karmiks mine ja katsu säilitada siiski heatahtlikkus. Vastasel juhul ei saa sa oma edu südamerahus nautida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade viis. Võid kergesti sekeldustesse sattuda ning tunned, et sinu teel on takistused, mis ei ole küll ületamatud, kuid kulutavad mõttetult sinu aega ja energiat. Katsu asju mitte liigselt südamesse võtta ning leia üles võimalus lahendada ette kerkivaid probleeme pigem mänguliselt. Katsu võtta seda kui kannatlikkuse õppetundi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide üheksa. Oled saavutanud oma elus teatud stabiilse positsiooni, milles tunned end hästi. Oled piisavalt kindlustatud, sõltumatu ja rahulik. Sinu turvalisusesoov hoiab sind aga eemale sellest, et oleksid mänguline ja vaataksid, mis toimub väljaspool mugavustsooni. Sa ei pea loobuma kõigest sellest, mida hindad, kuid fakt on see, et edasi arenemiseks tuleb astuda samm tundmatusse.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab saatan. Sel nädalal tasub hoolikalt jälgida, et sinu moraalne tugevus ja veendumused ei laseks sul sattuda kiusatustesse, millele järgi andes võib sind hiljem tabada suur pettumus ja kahetsus. Sa tunned, et pole oma otsustes läbinisti vaba ja sõltumatu. See tunne on petlik, sest tegelikult oled ainult sina ise see, kes oma elu kulgu kontrollida ja suunata saab.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab erak. Tegeled nüüd tavalisest rohkem oma sisemaailma ja hinge teemadega. Juurdled eksistentsialistlike teemade üle ning proovid leida oma tõde. Võid olla enesessetõmbunud ning tunned, kuidas suhtlemine ja rahvarohked üritused sind väsitavad. Eelistad pigem olla oma pere seltsis või päris üksi iseenda mõtetega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.