ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal tasub vältida kiirustamist ja ennatlikke otsuseid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 17.04 – 23.04

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kuninganna ja mõõkade neli. On aeg selleks, et koguda jõudu ja teha plaane tulevikuks. Sa tead, mida soovid saavutada ja mida pead tegema, et asjad läheksid just nii nagu sina seda soovid, kuid praegu ei ole sa veel päriselt valmis, et tegutseda. Võta endale aega, et rahulikult plaane teha ja oma sammud läbi mõelda. See kehtib nii tööalaste kui ka eraeluliste otsuste osas. Hullumeelsed ettevõtmisi ja impulsi ajel tegutsemist tasuks praegu pigem vältida. Hoia jalad maas ja pea selge.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Sinu jaoks avanevad uued võimalused, mis lasevad sul soovi korral oma elu muuta ja ümber kujundada. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvate muutustega. Omandad kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada. Ära karda oma mugavustsoonist välja astuda, isegi kui alguses tundub, et pead raskustega silmitsi seisma, siis pikemas perspektiivis näed, et enda tagant sundimine on sulle ainult kasu toonud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust. Kui leiad oma murede algpõhjuse, siis suudad sellega ka tegeleda ja lahenduse leida.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Sa oled praegu väga enesekindel, tead mida tahad ja ei karda ka selle nimel julgelt tegutseda. Sind ei huvita liigselt teiste inimeste arvamus, pigem lähtud enda heaolust ja sisemisest teadmisest. Oled energiast pakatav ja atraktiivne, seega ära imesta, kui saad nüüd komplimentide osaliseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on õiglus. Praegu pead olema oma tegudes hoolikas, sest saad vastu just nimelt sama mõõdupuu järgi, mida välja annad. See ei tähenda, et peaksid oma soove alla suruma või allaheitlikult käituma. Vastupidi, toimi oma südame õiglustunde järgi – aita neid, kes seda tõesti vajavad ning jäta nende õppetunnid neile, kelle arenguks need vajalikud on.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd asjad pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate kolm. Nüüd on aeg jagada positiivseid emotsioone oma lähedastega ja sõpradega. Sind ootavad ees toredad kohtumised, huvitavad üritused ja inimesed, kes jagavad sinuga samu väärtushinnanguid ning kelles leiad endale mõttekaaslasi. Võta endale teadlikult aega, et kogu hingest nautida ja pisut aeg maha võtta. Sa oled väärt parimat!

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maailm. Oled jõudnud mingis teatud arenguprotsessis oma elus lõppfaasi. See toob kaasa täiuse- ja õnnetunde ning saad nautida harmoonilist õhkkonda nii tööl kui kodus. Kuna eelnevalt oled pidanud läbima oma eesmärkide saavutamiseks parajalt raske teekonna, siis võid nüüd lõpuks kergendatult ohata ning saad endaga igati rahul olla.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Sulle tundub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka on nii? Tegelikult on sul võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda võtta vastu konkreetseid otsuseid.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.