ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal ootavad ees ärevad ja muutusi toovad ajad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 28.08 – 03.09

Nädala üldist nägu kujundavad sauade viis ja sauade rüütel. Rahulikud ajad on mööda saanud ning pead oma vaimu valmis panema selleks, et sukelduda täiel rinnal töödesse ja tegemistesse. Nüüd algab periood, kus omandad uusi kogemusi, õpid uusi tarkusi ja saad õppetunde, mis sulle elus kasuks tulevad. Kohati tunned kärsitust, kuna sa ei soovi oodata, vaid tahad tulemusi kohe näha. Rahusta oma meel ja leia viis, kuidas tunda rõõmu ja põnevust ka teekonnast, mitte ainult sihtkohast.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Sinu elus on nüüd esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sulle võib osaks saada mõni armastusväärne kohtumine toreda inimesega, mis tekitab sinus rõõmu ja õnnetunnet. Kuid kõige tõenäolisem on, et praegune periood toob sinu ellu kellegi, kes paneb sinu kõhus liblikad lendlema.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kümme. Oled jõudnud faasi, kus keskendud eelkõige enda elu täiustamisele. Sa harid end hingeliselt, lood maiseid väärtusi, soovid suurendad heaolu- ja turvatunnet. Teed kõik selleks, et elu oleks tõeliselt elamisväärne ja pakuks piisaval hulgal ka igapäevaseid rõõme ja naudinguid, mille üle heameelt tunda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Pead end valmis panema ajaks, kus puutud kokku pingete ja konfliktidega. Oled ka ise kergemini ärrituvam kui tavaliselt ning sulle tundub, et ka sind ümbritsevad inimesed on teravamad ja sõjakamad. Parim, mida praegu teha saad, on säilitada rahu ja kaine mõistus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuus. Nüüd on märksõnadeks lahkus, suuremeelsus ja abivalmidus. Sa võid vajada kellegi toetust või head nõu, et oma asjadega taas joone peale saada. Samuti võib keegi tulla sinu juurde palvega, et sa teda aitaksid. Kuna headus sünnitab headust, siis võimaluse korral peaksid mitte keelduma. Seda muidugi juhul, kui tegu pole kellegagi, kes on sinu lahkust juba korduvalt kurjalt kasutanud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku ülempreester. Praegu on sinu elus oluline koht eneseusaldusel ja oma väärtushinnangute järgi tegutsemisel. Ära lase kellegi teise arvamustel või tõekspidamistel oma vaateid kõigutada. Sinu otsused peavad põhinema sellel, mis sulle tunnetuslikult sobib ja mis pakub rõõmu ja rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on päike. Sinu ees on avali võimalused, mis õige tegutsemise korral lasevad sul saavutada väga edukaid tulemusi elu erinevates valdkondades. Hoia siht silme ees ja võta end kokku, et panustada täiel rinnal sellesse, mis on sinu jaoks oluline – olgu selleks, töö, eraelu või hoopis õpingud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kolm. Sind ootavad ees rõõmsad ajad, kus on palju suhtlemist inimestega, kes jagavad sinuga ühiseid vaateid ja väärtushinnanguid. Saad oma mõtted igapäevamuredest eemale ning see mõjub sulle igati värskendavalt ning uut inspiratsiooni ja teotahet andvalt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Asjad ei ole läinud päris nii nagu sa lootsid ning nüüd kipud sa muretsema, kuna oled teadmatuses, mis on sinu jaoks õige edasine tegutsemissuund. Sa pead leidma endas selguse ning keskenduma ühele teemale oma elus, siis suudad sa ise seda hallata ning saad ka väljastpoolt abi. Kui proovid kõiki tulekahjusid korraga kustutada, siis ei lahenda sa tegelikult neist ühtegi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi siduda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kohus. Sa oled igatsenud muutusi ja suurt vabaduseelamust ning nüüd näed sa sellest esimesi märke. Astud samme teel, mis on sinu jaoks tundmatu, kuid mis annab sulle olulisi teadmisi ja kogemusi. Kasuta nüüd kogetavaid emotsioone hüppelauana ning võta ette sammhaaval kõik see, mis on senimaani ootel olnud.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud