ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal on oht emotsionaalseks madalseisuks ja vastakateks tunneteks

Loe, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 24.04 – 30.04

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad karikate rüütel ja mõõkade üheksa. Hoolimata sellest, et asjad liiguvad praegu sinu jaoks soodsas suunas, tunned sa kõhklusi ja sind kipuvad kimbutama alateadvusest pärit hirmud ja vastakad tunded. Ära raiska oma aega muretsemisele ja ülemõtlemisele, vaid keskendu sellele, mis on sinu elus head. Pigem mõtle, kuidas saaksid asju veelgi paremaks muuta ja ka problemaatilistele teemadele lahendusi leida. Negatiivsus ja mured tõmbavad alla nii meeleolu kui motivatsiooni ja see raskendab ka lihtsate eesmärkide saavutamist.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on kuu. Sa oled praegu oma elus faasis, kus intuitiivne tundlikkus on suurenenud ja seetõttu koged tundeid ja mõtteid, mis võivad sind esialgu pisut segadusse ajada. Pead suutma oma meelt rahustada ning oma mõttemaailma tasakaalus hoida. Kui sul õnnestub end häälestada positiivsele, siis suudad korda saata suuri asju.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid ja lahkhelid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist söekust ja hingejõudu harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eeliseks vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud. Sinu sees on veel avastamata jõu ressursse.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade neli. Nüüd saabub sinu ellu rahulikum aeg, kuid tundub justkui see puhkepaus oleks sulle peale sunnitud. Eemaldud oma aktiivsete tegutsemiste juurest ning pigem viibid omaette mõtiskledes ja jõudu kogudes. Katsu võtta antud olukorrast parim ja tööta oma emotsioonidega, et paremini iseennast tundma õppida.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Tunned end millegipärast ebakindlalt ja ohustatuna. Parim, mida teha saad, on rahuneda ning uurida välja, mis on see, mis sind tegelikult häirib ja muretsema paneb. Enamus juhtudel märkad, et sa oled ise asjad enda jaoks hullemaks mõelnud ning tõsiseks muretsemiseks ei ole absoluutselt põhjust.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kuus. Oled mõtetega mineviku juures ning võid muutuda kohati üsna nostalgiliseks või lausa melanhoolseks. Samas on praegune aeg suurepärane unistuste täitumiseks. Sinu kannatlik ootus on end ära tasumas, sest pikaaegsed soovunelmad hakkavad nüüd lõpuks realiseeruma. Samuti veedad nüüd aega vanade sõprade ja tuttavatega, kellega kohtumine toob sulle rõõmu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. Nüüd avaneb sinu jaoks põnev võimalus, mis laseb sul oma plaane hakata ellu viima. Eelkõige on tegu töö- ja rahaasjadega seonduvaga. Võid selle käigus õppida juurde kasulikke nippe ja tehnikaid, millele toetudes saad ka tulevikus edukalt toimetada.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad kergelt kohaneda end ümbritsevate muutuvate oludega, siis suudad ka elu võtta mänguliselt ja kergelt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide viis. Tunned, et vajad rohkem sisemist stabiilsust ja kindlustunnet. Praegu aitab sind see, kui keskendud pigem sellele, mida sa soovid ja mida suudad saavutada, mitte nendele teemadele, mis sind häirivad. Majanduslikke otsuseid ja rahaga seotud tehinguid ei ole praegu soovitav teha, sest loodetud finantstulu jääb saamata. Küll on aga oodata häid uudiseid armastuse ja suhete osas, sest just nüüd võid kohtuda enda jaoks väga olulise inimese või lausa hingesugulasega.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.