ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal oled võitlusvalmis ka siis, kui kõik tundub pealtnäha rahulik ja stabiilne

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 14.02 – 20.02

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade paaž ja müntide kümme. Kuigi üldiselt on tegemist stabiilse ja rahuliku faasiga, kus esiplaanil on head suhted, turvalisus ja kindlustunne homse pärast, siis ikkagi oled sa pisut ärevil. Kas selleks on põhjust või mitte, näitab aeg. Igal juhul oled sa vajadusel valmis oma ideede eest võitlema.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud nädal nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib saude kuninganna. Oled nüüd väga kohanemisvõimeline ja avatud kõigele uuele. Sa lausa ootad muutusi, mis tooks ellu vaheldust, põnevust ja väljakutseid. Tunned end enesekindlana ja võimekana ning see laseb sul kindla käega oma elu kujundada.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade viis. Tunned, justkui oleks maailm kohati sinu vastu. Kuid siin ongi rõhk sõnal „tunned”. Katsu mitte liiga tundlik olla ja ära võta kõike kohe südamesse. Enne kui reageerid ja hinnanguid annad, loe mõttes rahulikult kümneni ja anna endale aega mõistmaks, mis tegelikult toimub.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled enesekindel ja vajadusel kaitsed jõuliselt oma seisukohti ja arvamusi. Sind võivad ees oodata kirglikud vaidlused, kuid suudad neist kainele mõistusele toetudes võitjana välja tulla. Peaksid ainult silmas pidama, et sa ei suretaks jõuga oma tundeid ja südamehäält.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Nüüd on saabunud aeg selleks, et sa jätaksid selja taha need teemad, mis sind enam ammu ei rõõmusta vaid on pigem koormaks õlgadel. On aeg edasi liikuda ja lasta oma ellu midagi uut. Sa pead leidma tõe eelkõige iseendas, see laseb sul ka maailma objektiivselt näha.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade neli. Saad nüüd kuulda positiivseid uudiseid, veedad aega oma sõpradega ja tunned, et võid oma elu üle rõõmu tunda. Nüüd õnnestub sul ka endalt maha raputada koorem, mis sind kippus aegajalt maadligi suruma. Tunned endas uut jõudu ja energiat, mille naljalt jõudsalt edasi liikuda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Oled nüüd oma ümbritsevate olude ja võimaluste osas pisut kahtleval seisukohal. Sulle tundub, et asjad ei ole sugugi nii hästi, kui nad võiksid olla ning see paneb sind endasse tõmbuma ja vähendab sinu motivatsiooni. Katsu mitte võtta kõike isiklikult ja proovi leida ka praeguses olukorras enda jaoks midagi positiivset.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on narr. Nüüd on oodata millegi uue saabumist sinu ellu. On aeg edasi liikuda, elu usaldada ja lasta end üllatada. Sa oled täis uudishimu ja entusiasmi, mis lasevad sul praegusest olukorrast ainult rõõmu tunda. Oma julge pealehakkamise ja kiire edasiliikumise kõrvalt ära unusta ka oma sisetunnet kuulata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade seitse. Tunned, justkui miski ohustaks sinu positsiooni ja turvalisust ning oled valmis võitlema kõige ja kõigi vastu. Ainus, mis sind tegelikult ohustab, on sinu enda ebakindlus. Kui suudad endas selgusele jõuda ja tead kindlalt, mida ja miks soovid saavutada, siis pole sul vaja kellegagi piike murda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade kuningas. Oled täis enesekindlust ja lähtud tegutsemisel ning otsuste langetamisel kainest ja kalkuleerivast mõistusest. Sul on kõrged nõudmised nii iseendale kui teistele. Katsu ainult vältida liiga paindumatu olemist, see võib kaasa tuua lahkhelisid ja negatiivseid emotsioone.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Pane end valmis kirglikeks sündmusteks, õhus on draamat ja suuri tundeid. Sa oled emotsionaalsem ja teotahtelisem kui tavaliselt, võtad asju kergesti südamesse, süttid kiiresti ja võid ka pisikesest asjast tekitada suure kaose. Seda nii heas kui ka halvas mõttes. Tark tegu oleks enne mõelda ja alles siis öelda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab keiser. Saad nüüd olla teistele eeskujuks, annad neile head nõu või ideid, millest kasvab välja midagi suurt. Sa tunned endas uut jõudu ja teotahet, mis laseb sul korda saata asju, millest varasemalt ainult mõelda oled julgenud.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud