ALKEEMIA TAROSKOOP. Sel nädalal hoia unistusi silme ees, kuid ole paindlik, sest sihtpunkti jõudmiseks on rohkem kui üks tee

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 07.02 -13.02

Nädala üldist nägu kujundavad narr ja karikate kuningas. Elu on täis ootamatusi, millega tuled sa kõige paremini toime siis, kui hoiad oma pea selge ja usaldad oma sisetunnet. Katsu leida endas sisemine tasakaal ja harmoonia. Hoia oma unistusi silme ees, kuid ole paindlik, sest sihtpunkti jõudmiseks on rohkem kui üks tee. Lase end elul üllatada ja kaasa haarata seiklustest, nii puutud kokku imedega.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Õhk on energiast tulvil ning sa oled täis uusi ideid, mõtteid ja plaane. Ees on ootamas palju tegutsemist, kohtumisi erinevate inimestega ja põnevaid ettevõtmisi. Võimalik on ka uue inimese saabumine sinu ellu, kellega sind hakkavad siduma romantilised tunded.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade paaž. Nüüd on aeg uuteks algusteks. Kui oled soovinud peale hakata mõne uue projektiga või plaaninud oma elus järgmist lehekülge keerata, siis nüüd on selleks õige aeg. Sa oled entusiastlik ja loominguline, võtad muutusi kergelt ning suhtud muretu optimismiga kõigesse, mida ette võtad.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide seitse. Sa oled teinud plaane ning asunud ka juba oma eesmärkide suunas tegutsema. Nüüd on aga käes aeg, kus pead ohjad oma käest mõneks ajaks ära andma ning lihtsalt elu usaldama. Ära kiirusta tagant loomulikke protsesse, anna asjadele aega, et täiustuda ja areneda, nii saavutad parimaid lõpptulemusi.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide rüütel. Esiplaanile tõusevad maisemad teemad, eelkõige töö ja rahaga seonduv. Katsu vältida oma emotsioonide ja arvamuste tahaplaanile jätmist ning lihtsalt tegutsemist. Nii saad sa küll asjad tehtud, kuid neis puudub igasugune hing ja sära. Katsu alati iseendaks jääda ning ole südamega selle juures, mida teed.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate seitse. Su elus on palju asju ja teemasid, millele pead suutma keskenduda. Hoolimata sellest, et sa oled võimekas ning sul on illusioon, et haldad kõike suurepäraselt, et ole see tegelikkuses sugugi nii. Selleks, et mingigi kord luua, pead sa tegema valiku, mis on sinu jaoks oluline ning millest ei tasuks lihtsalt kramplikult kinni hoida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Praegu soovid, et sinu elus oleks kõik selge, konkreetne ja laitmatult toimiv. Usaldad oma eksimatut instinkti teha teravast mõistusest lähtuvalt õigeid otsuseid. Ära unusta selle kõige kõrval ka oma südamehäält kuulata ning teha asju, mis sinu hinge rõõmustavad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Sa oled minevikus omandanud olulisi õppetunde, mis on sulle praegu otsuste tegemisel abiks. Oled teadlik oma võimetest, soovidest ja ka nõrkustest ning tänu sellele suudad edukalt silmitsi seista kõigega, mida elu su teele toob. Juba omandatud kogemused on head, kuid jäta endale siiski avastamisrõõmu ka tulevikuks ning lase end elul üllatada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade paaž. Sa oled valmis kõigeks, mis elu su teele saadab. Kindlasti ei ole see kõik positiivne või see, mida ootad, kuid sa oled emotsionaalselt tugev, nutikas ja visa ning see laseb sul edukalt hakkama saada ka kõige keerukamate probleemide või ülesannetega, mis su teele satuvad.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide äss. Nüüd on sinu elus esiplaanil töö ja rahaga seotud teemad. Tegutsemist on palju, kuid sinu panus saab ka tõeliselt vääriliselt tasutud. Lisaks hindamatutele kogemustele ja tulevikuks olulistele suhetele saad sa ka arvestatavat majanduslikku kasu, mis annab sulle tuleviku osas kindlama tunde.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate paaž. Nüüd on sinu elus esiplaanil tunnetega seotud teemad. Sa usaldad oma intuitsiooni ja oled loominguline. Kuna oled tundelisem kui tavaliselt, siis koged oma ellu saabuvaid impulsse täiuslikumalt ja jõulisemalt kui tavaliselt. Võimalik on ka uue armastuse saabumine sinu ellu.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud