ALKEEMIA TAROSKOOP. Saabunud on plahvatusohtlik aeg, kus energiad on kiires liikumises ja muutused saabuvad üleöö

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 12.06 – 18.06

Nädala üldist nägu kujundavad sauade kaheksa ja mõõkade rüütel. Energiad on nüüd ohtlikult kiires liikumises ja erinevad protsessid toimuvad lausa üleöö. Suhted arenevad kiiresti, võides kasvada pelgast tutvusest püsisuhteks või vastupidi – kindlad suhted võivad üleöö oma otsa leida. Praegu peaksid silmas pidama seda, et sa ei kiirustaks ei oma otsustes ega väljaütlemistes. Pinged on kerged tekkima igas eluvaldkonnas, seega tasub hoida madalat profiili.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on kuu. Esiplaanile kerkivad unistused ja lootused, kuid need toovad endaga kaasa ka selle, et kipud muretsema ja tunned ebakindlust tuleviku ees. Mida enam sa pelgad oma hirmudele otsa vaadata, seda suuremaks need kuhjuvad. Lase oma tunnetel vabalt avalduda ja aktsepteeri neid. Ainult nii saad sa tõeliselt vabaks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kolm. Sa oled jõudnud etappi, kus saad rahulolevalt tagasi vaadata ning tunnistada, et sa oled liikunud mööda õiget rada. Sinu poolt tehtud valikud on osutunud suurepärasteks, isegi kui esiagu see nii ei tundunud. Usalda ka edaspidi oma sisetunnet ja vaistu. Praegu on parim, mida teha saad – plaanid. Tegutsemisega peaksid pisut ootama.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab tugevus. Sinu elus saavad toimuma tähendusrikkad muudatused. Sul on julgust ja ettevõtlikust, mis on vajalikud oma unistuste täideviimiseks. Sa ei karda suurelt unistada ja just see tagabki sulle ka oma eesmärkideni jõudmise. Sinu jaoks ei ole miski võimatu – suudad ka ennast ümbritsevaid inimesi veenda oma uskumistes ning nii ulatavad nad sulle suurima heameelega oma abikäe.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on kohus. Sind ootab ees aeg, kus pead silmitsi seisma enda hooletusse jäetud või alla surutud tunnete ja mõtetega. See aeg ei ole kindlasti lihtne, kuid kui võtad end kokku ja tunnistad endale seda, mida varasemalt vältinud oled, siis saad kergendunult hingata ning võid rahuliku südamega ja ausalt edasi liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Asud oma elus etapis, kus pigem unistad ja mõtled ning ei suuda vastu võtta konkreetset otsust. Praegune aeg toob sinuni uusi fakte, mis lihtsustavad sul kindlast valikute tegemist. Ära sel nädalal tegutsema kiirusta, vaid pane paika oma sammud, mida kavatsed ette võtta. Kui sind ümbritsevad olud on rahunend, tee oma käik.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Sulle tehakse huvitav ettepanek, mis on kaasahaarav ja põnev. Tegu on eelkõige sedasorti elamustega, mida sa pole kas pikka aega või lausa mitte kunagi varem kogenud. Vajad pisut julgust ja riskivalmidust, seega ära karda mugavustsoonist väljuda. Tegemist võib olla teemadega, mis võivad su senist elukorraldust mõneks ajaks kardinaalselt muuta.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sinus on peidus suur potentsiaal, mida peaksid lähiajal ära kasutama. See on oluline sinu vaimse kasvamise ja küpsemise mõttes. Sinu tahtejõud ja moraalne tugevus pannakse sellega seoses küll proovile, kuid seeläbi saad ka iseennast paremini tundma. Vaid läbi arendavate õppetundide jõuad millegi tõeliselt oluliseni.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Nüüd oled sa endale mingi väga kindla eesmärgi silme ette võtnud ja tegutsed sihikindlalt. Katsu vältida liigset oma arvamuse peale surumist, sest see võib oodatud tulemuse asemel hoopiski konflikti esile kutsuda. Vaata, et sa ei kalduks ka äärmustesse ega kaotaks reaalsustaju, mis tooks kaasa kiirustamist ja ebavajalikku üliagarust.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd on kätte jõudnud aeg, kus kõik see, mis siiani on oodanud lahendust või lihtsalt selgitavat ja kindalt otsust, saab selge lõpptulemuse. Sa ei karda oma vaadete eest seista, kuid peaksid meeles pidama, et kõike ei tasu võtta isiklikult ning oma ego ei tohi lasta liigselt esiplaanile kerkida. Leia endas empaatiavõime ja tasakaal.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku maailm. Sinu õlgadele on asetatud koorem, mida sul on kohati liiga raske kanda. Sa ise oled alati valmis teisi abistama ja igati toetama, kuid nüüd on sinu elus jõudnud kätte aeg, kus pead ise abi paluma. Seda tehes ei peaks sa tundma piinlikkust või häbi. See on pigem sinu jaoks õppimise koht, et väärtustaksid end piisavalt ja laseksid teistel end aidata.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on kaarik. Sinus on palju tegutsemistahet ja indu. Sul on ideed ja mõtted, mis nõuavad aja ja energia panustamist ning nüüd keskendud täielikult oma eesmärkide saavutamisele. Suudad oma sihtide saavutamisel kaasa haarata ka end ümbritsevad kaaslased. Kui kuulad oma südant ja ühendad sellega ka loogika, siis suudad saavutada parimaid tulemusi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Kipud kramplikult kinni hoidma kõigest, mis sinu käeulatuses on – töö, inimesed, suhted jne. Tundub nagu sooviksid kõik endale hoida ja haarata oma valdusesse nii palju kui on võimalik. Ära klammerdu omandi külge, sest see võib hakata sulle pikemas plaanis halvasti mõjuma.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud