ALKEEMIA TAROSKOOP. Pead olema valmis selleks, et tegeleda probleemide lahendamise ja vanade mustrite murdmisega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 10.04 – 16.04

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kolm ja karikate neli. Praegu kipuvad üles kerkima ja võimenduma kahtlused, ebakindlus, negatiivsed emotsioonid ja konfliktid. Selleks, et saavutada end ümbritseva maailmaga rahu, pead sa leidma tasakaalu ja meelerahu eelkõige iseendas. Praegu annab elu justkui kandikul sulle ette just need olukorrad ja inimesed, mille ja kelle osas peaksid hoolikalt oma mõtteid ja tundeid jälgima. Praegu saad väga palju ära teha selleks, et oma elu korda seada ja jätta seljataha vanad probleemid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on täht. Oled ühenduses universumi energiatega ning tunnetad, kuidas sinu ettevõtmised sujuvad ladusalt, kui järgid märke, mis sulle kõrgemalt poolt saadetakse. Suudad enda ideid apetiitselt presenteerida ning väljendad oma mõtteid ja tundeid suurepäraselt ning kõigile arusaadavalt. Kasuta praegust perioodi selleks, et tugevdada suhteid lähedastega. Ka tööasjad edenevad ladusalt siis, kui nii tööalased kui eraelulised suhted on harmoonilised.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kuninganna. Sind ootab ees rahulik periood, mis ei too endaga kaasa plahvatuslikke arenguid ega ootamatuid sündmusi. Pigem liiguvad asjad stabiilselt ja rahulikus tempos. Hea aeg on elu materiaalse poolega tegelemiseks ning püsiväärtuste loomiseks. Suhetes on samuti ootamas rahuldustpakkuv aeg – nüüd on õhus energiad, mis toidavad sensuaalsust, viljakust ja meelelisi naudinguid.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade seitse. Tajud nüüd rünnakuid enda suhtes ümbritsevast maailmast, mille sihtmärgiks on sinu vaated ja veendumused. On võimalik, et satud vaidlustesse ja mõned inimsuhted pingestuvad üsnagi valuliselt. Kui oled aga endas kindel ning suudad säilitada sisemise rahu ja stabiilsuse, siis suudad praegusest olukorrast ilma kaotusi kandmata välja tulla. Usu endasse ja ära lase negatiivsetel inimestel enda enesekindlust kõigutada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade üheksa. Sinu ellu on saabunud muutused, kuid sa ei taha sugugi nendega kohaneda. Kuna aga need muutused on paratamatud, siis oleks parim, mida sa teha saad, olla võimalikult avatud ja paindlik. Ära näe tonti seal, kus seda pole. Võta kõik uudne vastu mõttega, et sinu jaoks on avanenud uus uks, mis pakub võimalust astuda põnevasse tundmatusse.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad õige tegutsemise korral südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Nüüd on hea aeg selleks, et teha plaane tuleviku tarbeks. Rahulik mõttetöö, mis eelneb teadlikule tegutsemisele on sinu edu võti. Sinu jaoks on oluline säilitada iseenda isikupära ka meeskonnatöös. Ära lase oma vajadusi ja unistusi teiste ootustel jalge alla tallata, vaid tegutse julgelt oma visioonide kohaselt. On hea aeg ka suhtlemiseks, suhete parandamiseks ja perekonnaga koos olemiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sinu teele saadetakse õppetunde, mis lasevad sul isiksusena kasvada ja areneda. Sinu eneseusk suureneb ning saad tõestada ümbritsevatele oma lojaalsust, truudust ja kindlameelsust. Nüüd on aeg öelda kõva häälega välja oma soovid ja unistused. Siis saavad need ka täituda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kaks. Elu toob sinu teele mitmeid uusi võimalusi ja põnevaid pakkumisi. Sinu ülesandeks on teha tark valik, olles samal ajal võimalikult avatud uuele ja senitundmatule. Kui suudad kergelt kohaneda end ümbritsevate muutuvate oludega, siis suudad ka elu võtta mänguliselt ja kergelt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Sa pead mõistma, et universumi seadus on selline – mida annad, seda saad ka tagasi. See kehtib nii selles osas, kuidas iseennast kohtled, kui ka teistega suhtlemisel.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.