ALKEEMIA TAROSKOOP. Otsuste langetamisel ära kiirusta ega tagane oma väärtushinnangutest

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 22.05 – 28.05

Nädala üldist nägu kujundavad poodu ja ülempreester. Oled oma elus jõudnud teelahkmele, kus ei maksa teha otsuseid kiirustades. Sa ei mõista veel kõike täielikult, mis sinu ellu on saabunud, seega võta aeg maha ja astu samm tagasi, et näha suuremat pilti ning aduda selle tähendust. Peaksid otsustamisel lähtuma kogemustest ning järgima oma väärtushinnanguid. Liigu edasi siis, kui tunned, et see on turvaline ja tehtud otsus on ainuõige.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on täht. Sul tuleb nüüd hakata oma tulevikku planeerima. Suudad rakendada oma kogemused ja hingejõu, et teha samme helgema homse suunas. Sinu intuitsioon on tugevam kui tavaliselt ja seega võid rahulikult otsuste tegemisel oma sisehäält usaldada. Kui oled tõesti südamega asja juures, siis ei saa su ettevõtmised halvasti minna.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide paaz. Nüüd avaneb kauaoodatud võimalus, mis laseb sul ette võtta projekte, mis toovad sulle kasu kas rahalise tulu või hindamatute kogemuste näol. Pead küll ise pisut vaeva nägema ja oma aega ja energiat panustama aga usu, lõpptulemus on igati veidi pingutamist väärt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuningas. Oled oma elus jõudnud selgusefaasi. Kui olid illusioonide kütkes, siis need saavad purustatud ning kui vaevlesid mingites kahtlustes, siis nüüd võtab sinus maad otsusekindlus. Tead täpselt, mida tahad ning mida peaksid tegema, et oma eesmärke võimalikult kiiresti ja täies mahus saavutada. Oled kiire, täpne ja taiplik.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Nüüd on saabunud kiire aeg – mõtteid ja tundeid on palju, samuti on küllaga tegutsemist nii tööl kui kodus. Ole tähelepanelik, et leiaksid selles virrvarris ka aega korralikuks planeerimiseks ning just südameasjades katsu vältida liigset kiirustamist ja asjade tagant lükkamist. Anna asjadele aega areneda loomulikku rada pidi ja ole kannatlik.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)

Algavat nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd tasub oma aega ja energiat panustada praktilistesse asjadesse. Eriti hea aeg on töö ja raha osas. Sul on hea vaist uute projektide ja tehingute osas, mis hakkavad sulle head majanduslikku kasu teenima. Sa oled praegu hästi praktilise meelega ja realistlik, seega on hea aeg ka teha tähtsaid otsuseid ning sõlmida lepinguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Nüüd pead eelkõige tegelema oma tunnetega. Sa võid olla rahulolematu, stressis või situatsioonis, mis paneb sind end lõksus olevana tundma. Siin on aga rõhk sellel, et sinu enda võimuses on seda situatsiooni muuta. Sa ise suudad oma valikute muutmisega väga palju enda heaks ära teha. Vaata oma olukorrale reaalselt otsa ja tee vajalikud muutused.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Nüüd ei tasu otsuste langetamisel liigselt kiirustada. Kipud olema tormkas ja soovid iga hinna eest oma nägemusi ellu viia. Võta pisut aega maha, anna asjadele aega, et settida ning lase ka enda meelel rahuneda, enne kui mõne olulise otsuse vastu võtad. Analüüsi poolt- ja vastuargumendid hoolikalt läbi ja tee otsus siis, kui oled rahulik ja endas kindel.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. Teed nüüd oma elus pika hüppe edasi. See võib tähendada, et lahkud tuttavast ümbruskonnast ning valid uue tee, millel liikuda. Oled endas kindel ja sa ei karda riskida, kuid peaksid ikkagi säilitama ettevaatuse ning mitte oma võimeid üle hindama. Pead mõistma, et hoolimata juba omandatud kogemustest, on sul veel palju õppida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Nüüd tunned, et sinu meeleolu kipub langema ja sisemised hirmud kerkivad pinnale. Selleks, et saada tagasi oma hingerahu, pead rahulikult ja loogiliselt üle vaatama teemad, mis sulle hingevalu tekitavad. See ei pruugi olla lihtne protsess, kuid see aitab sul kasvada ja tugevamaks muutuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku õiglus. Koged nüüd ümbritsevat maailma iseenda kajana – oled nii heas kui halvas sunnitud silmitsi seisma oma tegevuste tagajärgedega. Kui toimid siiralt ja ausalt, siis saad edu ja tunnustuse osaliseks. Kui aga katsud läbi ajada kahtlasi vahendeid kasutades, siis saad peagi tunda pettumust ja häbi.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on saatuseratas. Puutud nüüd kokku olukordadega, mille täit tähendust enda jaoks sa esmapilgul veel ei mõista. Samuti ei saa sa lähenevaid sündmusi mõjutada ega vältida, seega tasub oma meel hoida avatuna ning võimaluse korral pigem omandada kogemusi ja õppida sellest, mis sinu teele saabub. Sinu hingelisele arengule on praegune periood väga olulise tähtsusega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead valmis olema selleks, et sinuni jõuavad uued teadmised ja emotsioonid, mis kõigutavad sinu seni kindlana püsinud veendumusi kuni alustaladeni. See võib esmapilgul tunduda hirmutavana, kuid tegelikult on see omamoodi silmiavav ja vabastav. Selleks, et uued uksed saaksid avaneda, peadki vanadest mustritest lahti laskma ja olema valmis edasiliikumiseks.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud