ALKEEMIA TAROSKOOP. On oodata suuri muutusi ja uue eluperioodi algust

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 26.12 – 1.01

Nädala üldist nägu kujundavad surm ja mõõkade paaž. Nüüd on aeg hüvasti jätta kõige sellega, mis on olnud ning alustada loomulikku kulgemist uue ja tundmatu suunas. Üks elutsükkel on jõudnud oma lõpuni ning parim, mida teha saad, on sõlmida hoolikalt lahtised otsad, et asuda kerge südamega tulevikule vastu. Sa oled vaimselt küpsenud ning valmis liikuma uuele tasandile. Nüüd pead eelkõige usaldama tarkust, mis põhineb küpsusel ja elukogemusel. Ole aus oma vajaduse ja soovide osas ning ära suru maha oma emotsioone. Siirus enda ja teiste vastu on see, mis nüüd edasi viib.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide äss. Nüüd on aeg järgneda oma unistustele, kuid kindlasti tasub seda teha alles siis, kui sul on olemas korralik plaan ja kindel selgus oma sisemuses. Kõige edukamalt läheb hetkel just nende projektide teostamisega, mis ei ole väga kaugeleulatuvad, vaid on pigem lühema perioodiga saavutatavad. Väga hea aeg koduga ja perekonnaga tegelemiseks ning samuti tööalaste plaanide tegemiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib kaarik. Oled motiveeritud ning sind saadab tugev usk enda võimetesse. Oled suuteline ka end ümbritsema samasuguste inimestega ja mõttekaaslastega, kes aitavad sul oma eesmärke ellu viia. Parimaid tulemusi saavutadki just siis, kui teed teistega koostööd. Seega, jaga oma mõtteid, kuula teiste ideid ja võta sellest kõigest enda jaoks parim.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate äss. Sel nädalal on kõik, mida sa teed, juhitud emotsioonidest. Sinu tundemaailm on aktiveerunud, igatsed armastust, romantikat, headust ja õrnust. Sa ei ole kitsi seda ka teistele jagama. Suudad end ümbritseda sooja ja harmoonilise tundega ning seda hindavad kõrgelt ka sinu lähedased. Just nüüd tugevnevad armusuhted, tärkavad uued armastused ja kui oled vallaline, siis on sul võimalus kohata lausa oma hingesugulast.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Oled nüüd valmis andma endast kõik, et viia ellu oma unistusi ja saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida. Või siis vaata üle oma eesmärgid, kui tee nendeni on niivõrd konarlik, siis ehk ei olegi see sinu jaoks õige tee.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees, kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa oma südamehääle juhatusele päris kurdiks ei jää. Kui ikka tunned, et asjad ei liigu päris õiges suunas, siis peatu ja võta aeg maha. Väike paus paneb asjad taas oma õigetele kohtadele.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kuninganna. Oled otsekohene, kiire taibuga ja enamasti ka väga kalkuleeriv. Mis iganes peaks su teele praegu sattuma, sa tuled kõigega toime ning suuda mängleva kergusega lahendada kõik jooksvad probleemid. Oled üdini aus ja ei karda oma arvamust välja ütelda. See võib kohati tekitada küll vastasseise, kuid parem olla aus, kui oma tundeid eirata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kuningas. Oled jõudnud enda jaoks väga viljakasse perioodi. Saad nii hedonistina elu nautida kui ka tulemusrikkalt tööd teha. Kasuta seda aega, et teostada oma visioone materiaalses maailmas. Eriti hea aeg just karjääri silmas pidades. Samuti on praegu sinu jaoks raha energiavood väga soodsas liikumises. Kasuta võimalust, et kindlustada enda ja pereliikmete tulevikku. Praegu loodud väärtused on kauapüsivad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on õiglus. Nüüd tuleb sul võtta hetk ning mõelda järgi, kas oled käitunud igati ausalt ja õiglaselt. Tihtipeale kallutab emotsionaalne seotus inimese meele ühele või teisel poolele. Siinkohal peadki aru saama, kas suudad jääda erapooletuks ning hinnata vajadusel olukordi nii nagu need seda on, või tuleb sul tihtipeale mängu ka ego. Ette võib tulla ka lepingute või kokkulepetega seotud küsimusi.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud – lahendused saabuvad sinu jaoks ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Tasub vaid olla valmis oma mugavustsoonist välja liikuma.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele, mis sinu elus on toimunud. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid. Sinu elus on ju tegelikult nii mõnigi asi, mille üle saad siirast rõõmu, uhkust ja rahulolu tunda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuus. Nüüd oled kantud nostalgiast ja suunad oma pilgu minevikku. See toob kaasa nii toredaid mälestusi, kui ka nukrust möödunud aegade pärast. Kõik see, mida koged, annab sulle inspiratsiooni ja mõtteid, mida soovid väljendada. Kui tegeled mõnd liiki kunstiga, siis on praegune aeg sinu jaoks väga viljakas, sest suudad oma tundeid väljendada erilise jõu ja sügavusega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on erak. Nüüd otsid pigem vaimuväärtusi ja soovid oma sisemaailma senisest enam süveneda. Naudid rahulikku aega, kus saad looduses viibida, lugeda või nautida kauneid kunste. Suured seltskondlikud üritused ja tihe suhtlemine pigem väsitavad sind ning tekitavad stressi. Leia endale aega, kus saad täielikult iseendale pühenduda.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud