ALKEEMIA TAROSKOOP: on aeg vabastada end liigsetest kohustustest ja muredest

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 10.01 – 16.01

Nädala üldist nägu kujundavad õiglus ja sauade kümme. Nüüd pead üle vaatama, kas sa ei ole ehk enda kanda võtnud liiga rasket koormat. Või ehk oled lausa kellegi teise mured ja kohustused enda peale võtnud? On asju, mida sa ei saa muuta, isegi kui väga tahaksid. Seega, keskendu sellele, mis on sinu võimuses ja anna selles endast parim. On aeg selleks, et oma elu taas tasakaalu ja harmooniasse seada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Oled romantiliselt meelestatud ning esiplaanil on praegu tunnetega seotud teemad. Armuasjad liiguvad jõudsalt positiivses suunas edasi. Ka kõik muud suhted on harmoonilised ning isegi vanad tülid ja konfliktid leiavad just nüüd lahenduse. Praegu on samuti väga hea aeg erinevateks loomingulisteks tegevusteks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õiglus. Koged ümbritsevat maailma oma tunnete ja mõtete kajana ning seda nii heas kui halvas. Tea, et ainult sina ise vastutad selle eest, mis sulle osaks langeb. Seega, ole tähelepanelik, et lähtuksid õiglustundest ning oleksid ümbritsevatega harmoonias. Head mõtted ja teod tagavad sulle ka positiivse tagasiside.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide äss. Nüüd saad positiivseid impulsse, mis suunavad sinu jaoks nii mõnegi eluvaldkonna uute võimaluste lävele. Eriti positiivne mõju on sellel töö- ja rahaasjadele. Kui oled soovinud karjäärialaseid muutusi teha või katsetada mõnd uudset töövõtet, siis just nüüd on selleks sobiv aeg.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Nüüd liigud eemale kõigest sellest, mis on sulle varasemalt muret valmistanud. Selleks, et võiksid pühta südametunnistusega ja rahuliku meelega edasi liikuda, ära põleta sildu, vaid sõlmi kõik lahtised otsad. Samuti on praegune aeg väga soodne igat laadi reisimiseks, nii oma sise- kui välismaailmas.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab õnneratas. Sind ootavad ees muutused. Võid alustada uut etappi oma elus, kuid samas võiksid olla valmis ka selleks, et sinu eelnevate tegude ja mõtete tagajärjed hakkavad jõustuma. Mõneti võib praeguseid muutusi pidada lausa karma seaduste realiseerumiseks. Võta muutusi vastu avasüli, sest need on siiski elu loomulik osa.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kohus. See näitab, et suudad nüüd end vabastada taagast, mis hoidis sind tagasi ja ei lasknud oma eesmärke saavutada ega hinnata olukorda realistlikult. Igal juhul saad tunda kergendust ja heameelt toimuvate muutuste üle. Nüüd võivad esile kerkida ka teemad, mis on muidu sinu elus pigem tagaplaanil või varjatud. Nendega tegelemine viib sind emotsionaalses plaanis uuele tasandile.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Puutud kokku minevikust pärinevate probleemidega, millele sa ei suuda lahendust leida. Ole julge ja järgi oma sisehäält. Ära mingil juhul langeta otsuseid, mis on vastuolus sinu sisetundele. Sellega võid küll häirivad faktorid päevakorrast maha võtta, kuid siiski tuleb pikas plaanis sellest ainult kahju.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kümme. Sa võid tunda, et kannad liiga suuri raskusi, vastutad liiga paljude inimeste või kohustuste eest ja tahaksid mõneks ajaks lihtsalt kõigest sellest aja maha võtta. Isegi kui see tundub isekas või esmapilgul võimatu, tee seda siiski. Sa pead olema iseendaga harmoonia ja enda vastu aus.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuus. Esiplaanil on pere ja lastega sotud teemad. Samuti kerkivad esile minevikust pärit mälestused, inimesed ja tunded. Võid tunda nostalgiat ja igatseda vanu häid aegu. Hea aeg on ka romantikaks, kohtinguteks oma armsamaga ning oma sõprade ja sugulaste külastamiseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku armastajad. Pane ennast nüüd valmis, sest just praegu on armuasjad sinu elus murdnud end vägagi jõudsalt esiplaanile. Pead ka oma tunnetega seoses langetama ühe olulise otsuse, mis mõjutab sinu romantiliste suhete edasist käekäiku ja asjade arenguid. Valiku tegemisel lähtu ainult oma südamehäälest, sest just see juhatab sind õiges suunas.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Tunned end millegipärast ebakindlana ning kardad, et keegi või miski võib sinu positsiooni ohustada. Sa lood enda mõtetega alusetutest hirmudest endale takistusi. Ära mõtle üle, keskendu sellele, mis on oluline ja mõtle positiivselt. Tegelikult ei ole sul vaja karta mitte kedagi, peale iseenda kujutlusvõime, mis aegajalt üle piiri kipub minema.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Nüüd pead suutma kohaneda uute oludega. Sul tuleb välja otsida oma sisemised ressursid ja kasutada oma tugevat tahtejõudu, et oma eesmärke ellu viia. Sa oled väga võimekas ja suudad saavutada mida iganes, kui vaid tahad. Seega, pane oma sihid paika.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud