ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg vaadata sügavalt endasse ja tegeleda oma sisemaailma deemonitega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 15.05 – 21.05

Nädala üldist nägu kujundavad erak ja saatan. On kätte jõudnud aeg, kus vaatad sügavale endasse ning pead oma hirmude ja sisemiste deemonitega jõudu katsuma. See on sinu vaba valik, et võtad end kätte, leiad endale aja ja tegeled nende probleemidega, mis on sind pikka aega kummitanud ja millest sa pole vabaneda suutnud. Nüüd on sinus julgust ja meelekindlust, et endalt takistused eemaldada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on tugevus. Nüüd saabuvad sinu teele keerukad ülesanded, mille lahendamiseks vajad nii sisemist jõudu kui meelekindlust. Pead suutma oma vaadete eest seista ja vajadusel ka kogu hingejõu kokku võtta, kui soovid saavutada oma eesmärke. Õnneks on sinus suur annus kõike seda, mida hetkel vajad, lihtsalt lase oma ressursid käiku.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kaks. Praegu on sinu elus tugevalt esiplaanil suhted. Kui sa otsid armastust, siis just nüüd on oodata saatuslikku kohtumist. Kui sul on armsam olemas, siis leiate nüüd tavapärasest rohkem soovi ja võimalust, et olla koos ja nautida romantilisi aegu. Naudi praegust perioodi ja ava oma süda kõikevõitvale armastusele.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kümme. Sinu elus on stabiilne ja rahulik faas, kus saad nautida kõike seda, mis on sinu jaoks oluline. Tunned, et sinu suhted on korras, tööelu kontrolli all ja tervise üle ei saa hetkel samuti väga kurta. Kõik see julgustab sind end hästi ja enesekindlalt tundma ning siiralt rõõmustama elu üle.

Sõnn (21. aprill – 21. ma)

Algavat nädalat iseloomustab müntide seitse. Nüüd on aeg selleks, et üle vaadata, mis on juba tehtud ja mis on tulevikuks plaanis. Võta endale väike paus, et viia end kurssi hetkeolukorraga, kus sa parajasti seisad. Võibolla oled sa oma elus jõudnud eneselegi märkamatult olukorda, kus on hoopis vaja teha oma elus muutusi.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõkade kümme. Sinu elus jääb üks etapp selja taha ja algab uus. Praegune aeg ei ole sulle kõige kergem, sest käimas on olulised ja suured muutused. Samas, need on vajalikud selleks, et saaksid edasi liikuda parema tuleviku suunas. Leia endas jõud ja sisemine tugevus, et need ajad üle elada. Juba varsti on sind ees ootamas lihtsam periood.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Tunned, et kõik ei ole läinud nii, nagu sa ootasid. Millegipärast kipud hetkel aga positiivseid asju alahindama ja oma fookuse sättima sellele, mida sul ei ole või mis on halvast. Ära keskendu negatiivsele, võta seda kui kasulikku õppetundi ja liigu saadud kogemuste najal lootusrikkalt tulevaste eesmärkide suunas.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade seitse. Sa puutud nüüd kokku kriitikaga, mille suhtes tunned, et pead end igati kaitsma. See suudab kõigutada sinu eneseusku ning sellest tulenevalt tunned, et meeleolu võib kohati langeda. Leia endas sisemine jõud ja lase end teiste arvamusest kõigutada nii vähe kui võimalik, sest ainult nii saad jääda iseendaks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaks. Tunned, et oled võimekas ja asjad õnnestuvad sinu käe alla suurepäraselt. Praegu on hea aeg igasuguste projektide alustamiseks, plaanide tegemiseks ja läbirääkimiste pidamiseks. Kui oled eelnevalt häid ideid vaid peas mõlgutanud, siis nüüd pead küll härjal sarvist haarama ja oma mõtted teoks tegema.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate neli. Sa oled kohati segaduses ega tea isegi täpselt, mida sa soovid. Tundub, et elu pakub sulle küll üht-teist, kuid see pole hoopiski see, mida oled oodanud. Ehk aitab sind see, kui sa nii jõuliselt ei klammerduks oma nägemuse külge, vaid oleksid paindlikum ning prooviksid vahelduseks ka midagi sellist, mida ise esmapilgul valinud ei oleks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head ajad. Sa liigud oma eesmärkide suunas ja saad juba tunda ka uhkust selle üle, mida sa oled saavutanud. Suhted inimestega on head, võiks lausa öelda harmoonilised. Oled suutnud end edukalt vabastada kõigest sellest, mis sind rõhus ning nüüd tunned, et oled tõeliselt vaba ja õnnelik.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Sa oled oma kõrvad ja silmad sulgenud, sest ei taha midagi olulist endale teadvustada. See, et surud alla mingid teemad või lihtsalt ignoreerid nende olemasolu, ei tee neid kahjuks olematuks. Kui tahad tõsiselt vanade probleemide juurest edasi liikuda, siis esimese asjana pead endale reaalset olukorda tunnistama.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud