ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg teha plaane tulevikuks!

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks?

Nädala ülevaade: 14.11 – 20.11

Nädala üldist nägu kujundavad sauade kaks ja kaarik. Õhus on uued ideed, energiad on aktiivses liikumises ning sinu ees avanevad uksed, mis lasevad sul kogu oma potentsiaali kasutada. On hea aeg selleks, teha plaane ning alustada vaikselt ka oma ideede elluviimist. Parimaid tulemusi saavutad siis, kui teed kaaslastega koostööd ning pingutate koos ühise eesmärgi nimel. See kehtib nii tööasjade- kui eraelu osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuninganna. Teed kõike seda, mida vaja, et saavutada oma eesmärke. Oled täpne, asjalik ja sinu otsused on kaalutletud ning hoolikalt läbi mõeldud. Kõige selle korralikkuse ja püüdlikkuse juures ei tohiks sa unustada oma sisemist last, kes soovib vahel olla ka spontaanne, lustlik ja mässumeelne.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib karikate kolm. On aeg jagada oma tundeid, kogeda uusi emotsioone ning veeta koos oma lähedastega mõnusalt aega. Sind ootavad ees koosviibimised, kus tunned, et sinu hing võib tõeliselt ja vabalt rõõmustada. Tutvud uute toredate inimestega ning taaskohtud vanade heade sõpradega.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. Nüüd on oodata soovide täitumist! Tunned rõõmu ja rahulolu, sest näed oma tööde ja tegemiste tulemust ning see annab sulle indu ja enesekindlust juurde. Väga hea aeg on ka suhete osas. Seda nii perekondlike-, tööalaste, kui ka armusuhete osas – sind on ees ootamas meeldivad üllatused.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ees laiuvad valikud ning käes on otsustamise hetk. Vaata tagasi juba saavutatule ning ole oma võimete ja võimaluste osas realistlik. Väldi põikpäist tegutsemist ja ole vajadusel paindlik. Kui asjad ei lähe esmapilgul ootuste kohaselt, siis see ei tähenda, et sinu plaanid on läbi kukkunud. Ava silmad, sest elul on sinu jaoks midagi hoopis suuremat plaanis.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuningas. Sind ootab ees hea aeg eelkõige töö- ja rahaasjades. Oled saavutanud kindla positsiooni ja naudid seda, mida teed. Sul on energiat, oskusi ja tahtmist, et saavutada edu. Jätka samas vaimus, et püsida edu laineharjal.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kohus. Pead nüüd oma praeguse olukorra ja elukorralduse eest kogu vastutuse iseendale võtma. Sinu enda otsused, tegemised ja tegemata jätmised on need, mis on sind toonud sellesse situatsiooni, kus sa praegu viibid. Kui soovid midagi oma elus muuta, siis lõpeta teiste süüdistamine ja asu juba täna tegema midagi teistmoodi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Sinu elus on võite ja kaotusi, kuid praegu kipud kogu oma fookuse millegipärast kaotustele sättima. Sa ei võta just kergelt seda, kui asjad ei lähe nii nagu sina lootsid. Hoiad kramplikult kinni oma purunenud unistustest ja ei anna sellega endale võimalust edasi liikuda ja uusi häid asju kogeda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Suudad lahendada keerukaid küsimusi ja teele kerkivaid probleeme oma terase mõistuse abil. Näed seoseid ja kokkupuutepunkte seal, kus teised seda ei näe ning see juhatab sind kiiremini asjade tuumani. Sulle on tähtis käituda ausalt ja olla see, keda teised saavad usaldada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Nüüd juhivad sind eelkõige sinu tunded. Oma sisehääle usaldamine on hea, kuid kui lased valla oma hirmud, kahtlused ja ebakindluse, siis võtab see võimust loogilise mõtlemise üle. Sinu enda käes on kõik vahendid selleks, et näha asju adekvaatselt. Rahune, leia oma keskpunkt ja sa näed kuidas torm sinu ümber vaibub.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku armastajad. Armastus on üks olulisemaid tundeid ja kogemusi meie elus. Nüüd pead aga seoses oma tundeeluga vastu võtma ka tähtsa otsuse. See on vajalik selleks, et saaksid ilma liigse taagata edasi liikuda ja täiel rinnal kogeda tundeid, mis sind rõõmustavad ja vaimselt kasvada aitavad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõdukus. Selleks, et saavutada parimaid tulemusi, pead sa leidma nö kuldse kesktee oma vajaduste ja ihaluste ning mentaalse ja emotsionaalse poole vahel. Pead mõtlema, mida sa oma elus tõesti vajad ja mis on üleliigne taak, millest võiksid kerge vaeva ja rahuliku südamega kasvõi kohe vabaneda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Võid enda üle tõesti uhkust tunda!

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud