ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg teha kokkuvõtteid olnust ning avada oma hing kõigele uuele, mis nüüd sinu ellu on saabumas

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 18.09 – 24.09

Nädala üldist nägu kujundavad müntide kümme ja müntide seitse. Sa oled teadlikult või alateadlikult püüelnud teatava stabiilsuse ja turvalisuse poole. Nüüd aga seisatad hetkeks, sest tunned, et vanad sissetallatud rajad ei tööta sinu heaks enam. On aeg avada end uuele, mis sinu ellu on tulemas. See võib olla küll tundmatu ja esialgu hirmutav, kuid ometi viib see edasi ja toob kaasa kauaoodatud arengu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Leiad nüüd lõpuks jõudu ja võimalusi, et liikuda edasi probleemide juurest, mis on sulle juba mõnda aega peavalu põhjustanud. Selleks tuleb sul esialgu võtta kokku kogu julgus ning usaldada elu. Hiljem näed, et sinu otsused olid õiged ning liigud suunas, mis aitab sind rahulikuma ja õnnelikuma eluperioodini.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kaheksa. Kätte on jõudnud huvitav aeg, kus puutud kokku enda jaoks uudsete teemadega. Pead leidma endas kannatust, et pöörata piisavalt tähelepanu detailidele. Oluline on ka näha erinevate teemade omavahelist seost ja õppida võtma sealt enda jaoks parim. Tavalisest enam on päevakorras töö ja rahaga seotud küsimused.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide kolm. Kõige paremini ja edukamalt laabuvad sul asjad siis, kui teed teistega koostööd ja küsid vajadusel nõu. Sa ei suuda kõigega üksi hakkama saada, kuigi väga tahaksid. Lase kaaslastel end toetada, sest just tänu headele partneritele saad sa uusi mõtteid ja inspiratsiooni.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide neli. Sa soovid, et sinu elus oleks piisav turvalisus ja stabiilsus. See sunnib sind kohati klammerduma nende asjade, inimeste ja väärtuste külge, kes seda sinu jaoks esindavad. Paraku ei ole sellest aga kasu, sest muutused tulevad su ellu nii või teisiti. Mida avatum sa ise oled ja mida kergemini sa vooluga kaasa liigud, seda valutumalt suudad ka elus hakkama saada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade paaž. Tunned, et viibid justkui teelahkmel ning pead tegema omapoolse valiku, kuhu suunas sa soovid edasi minna. Ole võimalikult avatud ja lase end elul üllatada. Põnevad inimesed ja olukorrad võivad sind oodata seal, kus sa neid kõige vähem oleksid oodanud. Suhtu ellu kirega ning järgi oma südame kutset.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade rüütel. Saabuvad muutused ja aktiivne tegutsemine avavad sinu jaoks uued võimalused. Sind ootab ees kas tööelu või koduga seotud olulise perioodi lõpp ja uue tasandi algus. Tunned endas energiat ja soovi edasi liikuda ning oma ellu vaheldust tuua. Väga suure tõenäosusega võtad nüüd ette ka mõne reisi või väljasõidu, mis pakub nii praktilist kasu kui ka põnevust. Suhted ümbritsevatega on väga head, leiad lihtsalt mõttekaaslasi ja uusi sõpru.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Nüüd oled jõudnud olukorda, kus pead tegelema oma elus probleemide lahendamisega. Taas on üles kerkinud teemad, mis on sulle juba ka minevikus muret valmistanud, kuid millele sa ei ole päriselt lahendust leidnud. Nüüd pead olema tugev ja leidma väljapääsu, mis on kooskõlas sinu sisetundega.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade äss. Oled suutnud oma eesmärgid ja soovid endale täielikult teadvustada ning sul on ka piisavalt jõudu ja julgust, et oma unistusi ellu viia. Asud julgelt tegutsema ja näed, et sind saadab edu. Hea aeg on ka inimsuhete osas, seda nii töö-, pere- kui romantiliste suhete osas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd pead olema valmis otsuste langetamiseks, sest elu pakub sulle palju erinevaid ja põnevaid töö- ja eraeluga seotud võimalusi. Katsu leida endas kindlus ja selgus. Nii saad keskenduda ühele teemale, mitte ei rabele paljude erinevate asjade vahel, saamata ühelegi neist täielikult pühenduda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuningas. Sinus on nüüd piisav annus enesekindlust ja teotahet, et ellu viia oma unistusi. Ütle kõva häälega välja see, mida soovid, sest vaid nii saavad need täituda. Suhtud kirglikult kõigesse, mida ette võtad ning see toob ka suurepärased tulemused.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Nüüd oled eriliselt selge mõtlemise ja kiire taibuga ning lahendad sujuvalt ja osavalt ettekerkivaid probleeme. Sa ei lase enda arvamust niisama lihtsalt kõigutada, kuid oled siiski valmis kuulama ka teiste soovitusi ja nõuandeid. Nii suudad langetada kõige paremaid otsuseid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on kuu. Mõtle hoolega järele, kas sa oled olnud enda vastu läbinisti aus ja kuulanud oma keha ja hinge vajadusi. Nüüd kipuvad üles kerkima kõik need asjad, mille oled alla surunud ja tahaplaanile lükanud. Võta endale teadlikult aega, et puhata ja järele mõelda. Ära lase hirmudel endast võitu saada.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.