ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg tegeleda negatiivsete mõtte- ja käitumismustrite lahustamisega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 20.03 – 26.03

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad müntide viis ja mõõkade kaks. On aeg rinda pista nende tunnetega, mis sinu sisemaailmas on juba mõnda aega valitsenud ja sinusse ebakindlust, kõhklusi ja hirme süstinud. Kuna kogu Maa pöördub kevadise pööripäeva saabumisega uute ja värskete energiate poole, siis on ka sinul aeg teha enda sisimas muutusi, mis laseksid sul vabaneda seisvast energiast, mittetoimivatest mustritest ja halbadest harjumustest. Tegele enda sisemaailma korrastamise ja harmoniseerimisega, nii saad praegusest ajast lõigata kahju asemel kasu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide neli. Tunned end praegu pisut pinges olevana, sest soovid kõike, mis sinu elus toimub, kontrollida. Sa tead, et kõike kontrollida ei ole võimalik ning see tekitab sinus veelgi rohkem ärevust. Proovi universumit usaldada ja lase end vabaks. Usu inimestesse, kes on sinu ümber ja muidugi eelkõige ka iseendasse. Kui vaatad maailma avatud silmadega ja oled valmis üllatusteks, siis on sinu elu palju rõõmsam ja värvilisem.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kolm. Nüüd pead hoolikalt planeerima ja ettevalmistusi tegema, enne kui astud oma elus mõne olulise sammu. Praegu õnnestuvad kõige paremini need asjad, mis on tehtud koos teistega – rõhk on meeskonnatööl ja partnerlusel. Tegeled sel nädalal tõsiselt ka oma töö- ja rahaasjade planeerimise ja korrastamisega. On hea aeg alustada ka uusi projekte ja ettevõtmisi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate üheksa. On saabunud aeg, mida saad südamest nautida. Elu on toonud su teele muutusi ja vahel ka raskusi, kuid need viivad sind ainult helgema tuleviku suunas. Kui hindad oma elus olevat head piisvalt ja keskendud muretsemise asemel tänutundele, siis pole sul vaja teha muud, kui samas vaimus jätkata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate äss. Sinu elus on nüüd jõuliselt esiplaanile tõusnud armastuse ja suhetega seonduvad teemad. Tunned, et elu on sinu teele saatnud inimese, kes suudab sind täiustada ning tuua välja sinu parimad küljed. Naudi praegust aega ning luba oma südamel täielikult armastusele avaneda. Võta vastu ja jaga teistele kõike head, mida universum su teele saadab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuninganna. Nüüd tuleb sul leida endas enesekindlus ja sisemine tugevus, kuna pead vastu seisma teemadele, mis nõuavad tarka tegutsemist. Sinus on piisavalt kõike seda, mis laseb sul saada edukaks igal alal, millele end pühendad, kuid tihtipeale ongi sinu probleem selles, et sa justkui ei tahaks 100% ühele asjale panustada ega end seeläbi täielikult siduda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja melanhoolsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele, mis sinu elus on toimunud. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas rõõm ja ilu, mis sind taas positiivsele lainele viiksid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab täht. Oled ühenduses universiumi energiatega ning tunnetad, kuidas sinu ettevõtmised sujuvad praegu ladusamalt kui varem. Suudad enda ideid apetiitselt presenteerida ning väljendad oma mõtteid ja tundeid suurepäraselt ning kõigile arusaadavalt. Kasuta praegust perioodi selleks, et tugevdada suhteid lähedastega. Ka tööasjad edenevad ladusalt eelkõige suurepäraste suhete tõttu.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama otsuse. Selleks, et teha õigeid valikuid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd pead valmis olema selleks, et astud uude eluetappi. Tõmbad oma minevikule kogu mõistuse jõudu kokku võttes kriipsu alla ja jätad selja taha tuttavad olud. Pisut ebakindlust, mida alguses võid tunda, on loomulik, kuid saad sellest ruttu üle ja peagi tunned kergendust, et saad alustada puhtalt lehelt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel põnevate seikluste poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised, mida oled juba mõnda aega oodanud ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et tegeleda oma unistuste poole püüdlemisega. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Suudad oskuslikult leida tasakaalu ka keerukates situatsioonides. Sa toetud oma kogemustele ning see aitab sind just eriti töö ja rahaga seotud teemades jääda rahulikuks ja empaatiavõimeliseks. Oled diplomaatiline ja suudad ka kõige konfliktsemate inimestega leida ühise keele.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud