ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg siluda suhteid ja leida tasakaal oma hinges

Loe, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 15.05 – 21.05

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõdukus ja mõõkade paaž. Nüüd tõusevad jõuliselt päevakorda suhete teemad ning nendes olev või mitteolev tasakaal ja harmoonia. On aeg leida kuldne kesktee, mis laseb sul suhtlemist nautida, mitte murda piike ja tunda, justkui oleksid võitlustandril. Parim, millest saad alustada, on leida iseendas tasakaal ja kindlustunne. Tihtipeale on pinged ja ebakõlad saanud alguse minevikus toimunud sündmustest, mis on jäänud lahendamata ja seega kripeldavad hinge. Nüüd on aeg selleks, et võtta need teemad vaatluse alla ja uurida järgi, mis sind täpselt häirib ja ei lase õnnelik olla. Ära lase end liigsel emotsionaalsusel kaasa haarata ega egol võimust võtta. Kui hoiad jalad maas ja pea selge ning võtad asju kaine mõistusega, siis suudad ka enda jaoks parimaid tulemusi saavutada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Tegeled praegu aktiivselt oma elus ümberkorralduste tegemisega. Suunad oma energia töösse ja kodu materiaalsema poole eest hoolitsemisse. Oled optimistlik ja keskendud positiivsele, mis sinu elus on. Kõik see muudab praeguse aja sinu jaoks rõõmsaks, tegusaks ja suurepäraseid tulemusi toovaks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide seitse. Sa oled kulutanud oma aega ja energiat selleks, et luua püsivaid väärtusi ja panna idanema seemneid, millest võrsuks midagi suurepärast ja sinu jaoks olulist. Praegu tasub sul pisut hoogu tagasi tõmmata, sest aktiivseks tegutsemiseks pole parim aeg. Pigem tasub teha kokkuvõtteid sellest, kuhu sa jõudnud oled ning teha plaane edaspidiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Aeg on soodne, et vabaneda mineviku taagast ja alustada kerge südamega puhtalt lehelt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd pead valmis olema selleks, et sul tuleb näidata end parimast küljest ning panna mängu kogu oma oskused ja tugevad küljed, kuna sulle on tekkinud rivaalid. Tunned, et sul on konkurent, kellega sul tuleb võistelda. Olgu see tööalaselt või eraelus, ära satu paanikasse – sul on oma tugevad küljed, mille pead vaid esile tooma.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuus. Sind ootavad ees head ajad. Isegi kui oled sunnitud raskustega rinda pistma, siis suudad ka kõige keerukamad takistused ületada. Nüüd ilmutavad end sinu töö tulemused. Võid saada tööalase tunnustuse osaliseks või siis hakkavad asjad laabuma jõudsalt positiivses suunas sinu eraelu ja armuasjade osas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Sinu ette on nüüd seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Juhul kui oled soovinud oma elus muuta ja alustada puhtalt lehelt, siis nüüd on selleks õige aeg.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on armastajad. Sinu elus on hetkel olulisel kohal nii suhete ja südameasjadega seotud teemad, kui ka valikute tegemine. Langeta oma otsused alati nii, et need oleks kooskõlas sinu südamehäälega. Koged nüüd armastuse erinevaid vorme ja juhul kui oled vallaline, siis võid kohtuda inimesega, kellega teid hakkavad tulevikus siduma tugevad tunded.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Sind ootab ees õnnelik aeg, mil oled kontaktis oma sisemaailmaga ja suudad leida harmoonilise tasakaalu ja armastuse emotsiooni ka välisilmas. Tegeled armastuse teemadega, olgu selleks siis inimestevaheline armastus või sügav romantiline armastus. Igal juhul saad sa südantsoojendava kogemuse osaliseks.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade paaž. Jätad seljataha olud või sündmused, mis sulle meelehärmi põhjustasid. Sinu ellu saabuvad kaasahaaravad ja rõõmsad sündmused, mis pakuvad sulle eredaid elamusi ja unustamatuid mälestusi. Kui sinus on piisavalt julgust ja riskivalmidust, siis saad osaleda seiklustes, millistes sa veel varem osaline pole olnud. Kasuta võimalust eemalduda hallist argipäevast ja murda rutiini.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab poodu. Sinu jaoks on nüüd elu pea peale pööratud. Puutud kokku enda jaoks uudsete oludega ning see lööb sinu tavapärase elukorralduse sassi. Ära lange masendusse, sest tegelikult ei ole midagi hullu juhtunud. Anna endale aega kohaneda ja oska näha suuremat pilti, ning märkad, et paanikaks pole põhjust.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on mõõkade kolm. Saabunud aeg nõuab sult enda vastu äärmiselt aus olemist. Sinu ette kerkivad minevikust pärit probleemid, mis on jäänud lahendamata ning kipuvad sinu elus mustrina korduma. Kui võtad end kokku ning julged faktidele näkku vaadata, siis suudad end mineviku taagast lahti murda ja selle selja taha jätta.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud