ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg lasta minna oma aja ära elanud suhetel, emotsioonidel ja ettevõtmistel

Loe, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 8.05 – 14.05

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kümme ja müntide kaks. Nüüd on käes aeg, kus sinu elus on saabunud teatud asjadele lõpp. See võib olla nii väliste tegurite poolt ajendatud, kui ka sinu enda poolt tehtud otsuste tulemus. See võib esialgu kõlada hirmutavalt, kuna pead astuma tundmatusse, mis toob kaasa uued olud, situatsioonid, inimesed ja tunded. Teisalt on see sinu jaoks võimalus oma elu korda sättida. Millegi lõpp toob alati endaga kaasa ka uue alguse. Kasuta seda võimalust, et viia oma keha ja meel tasakaalu. Hakka tegelema nende asjadega, mis teevad sulle rõõmu ja toovad ellu harmooniat.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate neli. Sa kipud keskenduma sellele, mida sul ei ole ning lased aegajalt oma meeleolul ka nende nn olematute asjade pärast langeda. Sinu ülesandeks on avada oma silmad ja näha kõike seda head, mis sind ümbritseb. Sinu elus on palju sellist, mille eest sa saad olla tänulik. Sea oma fookus õigesse kohta ja sa näed, et elu on tegelikult ilus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide rüütel. Sind on ees ootamas aeg, kus keskendud rohkem praktilistele asjadele ja eriti just majanduslikele küsimustele. Nüüd on lootust saada kuulda positiivseid uudiseid oma rahalise olukorra osas. On hea aeg töökohavahetuseks ja uute projektidega alustamiseks. Praegu ette võetud tööd peaksid tooma sulle rahalist kasu ja majanduslikku kindlustunnet.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide neli. Peaksid järele mõtlema, kas sul on komme klammerduda asjade, raha, inimeste või emotsioonide külge. Kui sa ei suuda anda vabaks, siis tunned varem või hiljem, kuidas see hakkab sinu tervise peale. Kindlustunne, mida millegi nn omamine sulle annab, on kahjuks võlts ja ebastabiilne. Leia turvalisus ja harmoonia iseendast.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on torn. Sinu ellu saabuvad muutused. Need ei pruugi olla küll oodatud ning võivad sind tabada kui välk selgest taevast, kuid parim, mida saad teha on nendega kaasa minna. Mida jäigemalt sa saabuvaid uudiseid tervitad, seda raskemini sa nendega toime tuled. Ära kiirusta seisukohtade võtmisega, anna asjadele aega settida ning alles siis kui suudad täielikult aduda saabunud muutuste olemust, võid oma arvamuse kujundada.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kuningas. Praegu on hea aeg selleks, et langetada töö- ja rahaasju puudutavaid otsuseid. Sa lähtud oma tegemistes eelkõige jätkusuutlikkusest ja turvatundest ning praegu tagab just see sulle ka parimad tulemused. Sind võib majandusküsimustes nõustada ka mõni kogenud inimene, kelle asjalikke soovitusi tasub kuulata.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku armastajad. Sinu elus on praegu väga tugevalt esiplaanil tunded. Lisaks armastusele või armumisele, mis sinu elus hetkel olla võib, pead tegelema ka valikutega. On sinu otsustada, kas lased end juhtida hirmul või armastusel. Need on kaks põhilist emotsiooni, mis sind poolt valmima sunnivad. Ära lase kõhklustel, ebakindlusel ja hirmul end südamega rajalt kõrvale kallutada.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd ootavad sind ees põnevad ajad. Saad kogeda emotsioone, mis panevad sind taas täiel rinnal elama. Enamasti on nende taga ka keegi särav ja energiast pakatav inimene, kes sind kaasa haarab ja sinusse teotahet ja inspiratsiooni süstib. Lase end kerge südamega kaasa haarata seiklustesse, mis su mugavustsoonist välja tõmbavad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kaarik. Sinu jaoks algab uus etapp, kus jätad vana eluperioodi selja taha ja alustad justkui uuesti puhtalt lehelt. Ära kiirusta, vaid ole tähelepanelik ja jälgi oma sisetunnet. Nii väldid segaste tunnete tekkimist ning valede otsuste langetamist. On oluline, et sa kuulaks ka end ümbritsevate inimeste nõuandeid, sest see laseb sul saada olukorrast parema ülevaate, enne kui langetad oma otsuse.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade rüütel. Sind ootab ees aeg, mis on täis energilist tegutsemist, suhtlemist ja erinevaid aktiivseid tegevusi. Sul on palju ideid, mida soovid ellu viia ja leiad lihtsalt inspiratsiooni. Kuna oled hästi ideeline ja nõus ka oma vaadete ja eesmärkide eest iga hinna eest seisma, siis võid aga sattuda ka vaidlustesse või lahkhelidesse.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kaks. Nüüd on õhus armastust. Sinu meeled on erksad ja tunned, kuidas kõhus lendlevad liblikad. Sinu elus on keegi, kes rõõmustab su hinge ja südant. Tunned end tänu sellele romantiliselt ja sinu süda on avatud suurtele tunnetele. Lase armastuse energia julgesti endasse ja naudi seda ilusat aega.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Sind ootab ees väga hea aeg, seda eelkõige seoses töö- ja rahaasjadega. Sind ümbritsevad inimesed hindavad sind ning saadud tunnustus paneb sind end väga hästi tundma. Praegu laabuvad väga hästi ka kõik meeskonnatööd ja koos ette võetud asjad. Ka sinu rahalisele olukorrale mõjub praegune aeg hästi, sest teed kasulikke tehinguid ja õigeid karjäärivalikuid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud