ALKEEMIA TAROSKOOP. On aeg enda sisse vaadata ja lasta vabaks muret tekitavad teemad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 16.10 – 22.10

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kaks ja maag. Nüüd on aeg keskenduda oma sisemaailma harmoniseerimisele. Tegele tunnete, mõtete ja blokeeringutega, mis on sinus elanud ning mis kõige ebasobivamal hetkel kipuvad pead tõstma. Tööta oma emotsioonidega, sest just praegu suudad sa iseennast ja teisi paremini mõista ning vabaks lasta oma muresid ja hirme. Ära unusta, et sina ise oled enda kõige võimsam ja parem tervendaja.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on keiser. Nüüd on saabunud hetk, kus otsustad asjad korralikult enda kontrolli alla võtta. Sinu jaoks on ääretult olulised autoriteedi ja distsipliiniga seotud küsimused ning inimesed, kelle peale sa ei saa loota ning kellega sa ei saa arvestada, ajavad sul harja tõeliselt punaseks. Asud end korralikult kehtestama ja nõudma seda, mis kuulub õigusega sulle.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide neli. Kui tunned, et mingis mõttes on sinu elus saabunud seisak, siis tasub sul hoolega järgi mõelda, mida saaksid ise parandada. Kipud klammerduma võltsi turvalisuse külge, jätad oma tõelised tunded enda teada ning ei söanda oma kanda olevat koormat teistega jagada. Kahjuks aga asjad ei tööta sel viisil, peaksid olema avatum ja jagama – nii oma tundeid, kui ka oma raskusi.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade paaž. Kui oled olnud mõne aspektiga rahulolematu, siis just nüüd on saabunud õige aeg teha muutusi. Sulle ulatatakse ka väljastpoolt abikäsi – saad enda jaoks huvitavat informatsiooni, mis lihtsustab sul edasiliikumist ja valikute tegemist. Tunnetad, kuidas on hakanud toimuma positiivsed arengud ning see süstib sinusse optimismi ja teotahet. Soovi korral on sul võimalus pöörata oma elus uus lehekülg.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kuninganna. Sinus on söekust ja sisemist teadmist, mida soovid saavutada. Oled enesekindel ning valmis minema läbi kasvõi tulest ja jääst, et oma eesmärkideni jõuda. Suhtud kõigesse, mida ette võtad, kirglikult ja annad endast parima. Ka suhted on praegu emotsionaalsemad ning tulised vaidlused on kerged tekkima.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate rüütel. Sel nädalal saavad sinu elus olema eelkõige esiplaanil tunnetega seotud teemad. On rohkem läbi käimist sõprade ja tuttavatega ning intensiivsemaks muutuvad asjad ka armurindel. Tõenäoliselt tehakse sulle ahvatlev ettepanek, millest sa ei suuda keelduda. Vaata, kuhu seiklused sind viivad!

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kaks. Sinu ette on seatud erinevad võimalused, mille vahel pead langetama valiku. Selleks, et teha õigeid otsuseid, pead võtma kokku oma julguse ja sisemise jõu. Julge unistada suurelt ja usu endasse, siis saad ka liikuda selles suunas, mida sinu hing tõeliselt ihaldab. Kui jäädki kõhklema ja pikalt kaaluma, siis magad oma head võimalused maha!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas. Hoia oma silmad ja süda avatud!

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade äss. Sinu teega ristub põnev võimalus, mis nõuab piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas leidma on motivatsioon. Kui oled millestki tõeliselt inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade seitse. Peaksid olema väga tähelepanelik kõige osas, mida teed või ütled. Praegu on väga lihtsalt võimalik sattuda intriigidesse, arusaamatustesse ja kellegi manipulatsiooni ohvriks. Jää alati ausaks ja usalda oma sisetunnet, sest vaid nii suudad sa vältida mõtetuid ebameeldivusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Õhk on energiast tulvil ning sa oled täis uusi ideid, mõtteid ja plaane. Ees on ootamas palju tegutsemist, kohtumisi erinevate inimestega ja põnevaid ettevõtmisi. Võimalik on reisimine ja ka uue inimese saabumine sinu ellu, kellega sind hakkavad siduma romantilised tunded.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Sul on suured unistused ja kõrged ootused, kuid sa ei suuda neid hetkel ellu viia ühel lihtsal põhjusel – sinu lootused ei põhine reaalsusel, vaid on suuresti illusioonid. Selleks, et tõesti midagi muuta, pead sa oma plaanid paika panema realistlikult ning hakkama vägagi plaanipäraselt ja organiseeritult tegutsema.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud