ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud oktoober ehk porikuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, ning loe, mida on oodata tööelus ja milline tervis sul on.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Nüüd vajad midagi, mis sind rutiinist välja tõmbaks ja mis võiks olla selleks parem, kui väike väljasõit mõnda romantilisse paika või võimaluse korral lausa pikem reis unistuste sihtkohta. Sa vajad midagi, mis viiks su tavakeskkonnast eemale, kus saaksid oma emotsioonid ja mõtted läbi tunnetada. Värske pilk armuelule annab uue hingamise ja toob taas sära silmadesse.

Küllus. Praegu on sinu jaoks kõik küllusekraanid valla, seega tasub olla usin ja panustada töösse, et saavutada oma unistuste eesmärke. Hea aeg on uute töövõtete õppimiseks ja kasutama hakkamiseks ning ka uuele ametikohale siirdumine on praegu tõenäoline. Sissetulek on täpselt vastavuses sinu panusega, seega anna endast parim.

Tervis. Pead astuma reaalseid samme selleks, et oma tervist paremaks muuta. Kui oled soovinud mõnest halvast harjumusest vabaneda, siis nüüd ongi aeg alustada uue ja tervislikuma eluga. Ära lükka alustamist edasi, vaid hakka iga päev kasvõi midagi väikest enda heaks tegema. Liigu rohkem, paranda une kvaliteeti, tarvita paremat ja puhtamat toitu ning tee puhastus ka oma mõttemaailmas – katsu vabaneda negatiivsetest emotsioonidest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ilmuvad sel kuul su teele teemad, mis on seotud karma õppetundidega. Need ei pruugi olla lihtsad, kuid mida avatum ja koostööaltim ise oled, seda kergemini suudad käesoleva perioodiga toime tulla. Proovi olla iseenda vastu leebe ning ka partneri vastu empaatiline. Sa vajad rahu ja tasakaalu, et kõigega, mis sinu elus toimub, toime tulla.

Küllus. Töö- ja rahaasjad nõuavad palju tähelepanu. Võid tunda, et kõik ei laabu nii lihtsalt, kui võiks. Samuti võivad inimsuhted pingestuda ja muuta tööelu veelgi keerulisemaks. Nüüd aitab ainult see, et oled äärmiselt korrektne, mängid reeglite järgi ning katsud leida viise, kuidas jääda ka väga pingelistes olukordades võimalikult rahulikuks.

Tervis. On väga oluline, et sa hoolitseksid enda eest nii hästi kui võimalik. Sinus on sisemised pinged, mis ei ole leidnud väljapääsu ja praegu võib murdepunkt väga lihtsalt kätte jõuda. Võimalda endale puhkust ja tegele oma emotsioonidega. Vajadusel küsi abi või räägi mõne lähedasega oma tunnetest, mõtetest ja muredest. Ka probleemide hingelt ära rääkimine aitab vahel väga palju.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Sel kuul vajad ilmtingimata enda kõrvale toetavat ja armastavat kaaslast. Kui oled suhtes, siis anna oma kallimale märku, et soovid rohkem koosolemist ja tähelepanu. Kui oled vallaline, siis ei tähenda see, et peaksid ummisjalu suhtesse tormama, vaid anna endale aega, et kohaneda ja tunda rõõmu ka sõbralikust lähedusest ja turvatundest. Mida rahulikumalt sa suhtemaastikul liigud, seda õigema inimeseni jõuad.

Küllus. Tööalaselt pead nüüd omandama mingeid uusi oskusi, et olla oma ametis pädev ja kvalifitseeritud. Kääri käised üles ja asu tööle. Praegu kehtib sinu elus igati ütlus „kuidas töö, nõnda palk“. Kui panustad korralikult, ei saa ka sissetulekute üle kurta. Hetkel on kõik sinu enda kätes.

Tervis. Sel kuul võid tunda, et kipud oma vaimse ja füüsilise heaolu pärast muret tundma ehk isegi liiga sagedasti. Kui sa tõesti tunned, et sul on mõni reaalne probleem, millega peab tegelema, siis ära oota, vaid leia arst, kes su üle vaatab ja vajadusel ravi leiab. Kui jääd koju üksi muretsema, ei leevene ei tervisehädad ega saabu ka hingerahu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Kui sa soovid, et su armuelu õitseks, pead nüüd olema senisest avatum ja paindlikum ning valmis minema vajadusel ka kompromissidele. Head ja tugevat suhet saab ehitada vaid siis, kui mõlemad osapooled on sellest

ühepalju huvitatud. Oma ego tuleks maha jätta ning keskenduda sellele, mis on tõeliselt oluline – siirad emotsioonid. Kui lähtud armastusest, siis laabuvad südameasjad sujuvalt ja valutult.

Küllus. Tööasjad sujuvad hästi, kuid praegu ei ole aeg eksperimenteerimiseks. Järgi etteantud juhendeid, kasuta traditsioonilisi töövõtteid ja ära mine kaasa riskantsete tehingutega. Raha peaks jõudma sinuni läbi erinevate kanalite – võid saada väärtusliku kingituse või tagastatakse ammu välja laenatud rahasumma, ka õnnemängudes peaks hetkel vedama.

Tervis. Praegu sobivad sulle väga hästi kõik protseduurid, mis on seotud veega. Käi ujumas, vesivõimlemas, soojas vannis, joo rohkem vett või teed, jaluta vihma käes. Vesi turgutab nii keha kui vaimu, seega leia enda jaoks sobiv viis ja naudi seda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Armuelus ootab ees maagiline aeg. Oled heas kontaktis oma seksuaalsuse ja südamega. Järgid vaid seda teed, mille osas tunned, et see on tõeliselt õige. Praegu suudad soovi korral muuta oma armusuhte tähendusrikkamaks ja sügavamaks. Kui oled vallaline, võid tunda tõmmet inimese suunas, kes on kauge ja kättesaamatu.

Küllus. Tunned, et vajad tööalaselt vaheldust. Võid tulla lagedale uuenduslike ideedega või hakata uudishimulikult tööturul ringi vaatama. Sa tunned, et rutiin ei ole see, mida suudaksid pikka aega taluda. Kui sulle väljakutseid ei esitata, siis muutub tööelu üksluiseks. Raha võib sel kuul kenasti sisse tulla, kuna oled toimekas ja produktiivne.

Tervis. Selleks et saaksid end hästi tunda, pead haarama tervise eest hoolitsemise ohjad korralikult enda kätte. Sul on suurepärane kehatunnetus ja sügav sisemine tarkus, mis laseb hästi märgata ja ära tunda, mida vajad ja mida peaksid vältima.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Sel kuul vajad rohkem lähedust ja toetust kui tavaliselt ning õnneks universum seda ka pakub. Kui oled suhtes, kerkivad su teele võimalused, kuidas koos kallimaga veeta õdusaid õhtuid ja romantilisi päevi. Kui oled vallaline, ristuvad sinu teed nüüd inimesega, kes pakub sulle oma seltsi ja pikemas plaanis ka südant.

Küllus. Sul on palju tööd ja kõigele keskendumine ei ole lihtne. Pead endale tunnistama, et ka sina ei ole kõikvõimas. Kui märkad, et võtad tööd juba koju kaasa, peaksid oma asjad üle vaatama. Ära nõustu heast südamest teisi aitama, kui sa seeläbi iseenda asjadega tööajal toime ei tule. Õpi vajadusel ei ütlema, sest lisaks tööelule on sul ka eraelu.

Tervis. Nüüd on väga oluline, et tegeleksid vanadest uskumustest ja käitumismustritest väljamurdmisega. Kui soovid muutusi paremuse poole, siis pead tegema kannapöörde ja ka selle otsuse juurde jääma. Kui lööd oma plaanidele või kavadele käega või järgid neid ainult pisut, siis pole ka ime, kui tervise osas oodatud muutusi ei tule.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Kui oled suhtes, siis peaksid nüüd oma tulevikuplaanid paika panema. Sinu praegustest otsustest ja käitumisest oleneb, millises suunas te edasi liigute. Mitte midagi ei kasva ega õitse, kui sellele piisavalt tähelepanu ei pöörata. Seega, kui soovid, et su suhe töötaks, hoolitse selle eest iga päev ja anna oma panus. Kui oled vallaline, võid kohtuda kellegi erilisega reisil olles.

Küllus. Nüüd tasub üle vaadata oma tööalased eesmärgid. Mõtle järele, kas sinu praegune amet vastab sellele, millest oled unistanud või kas palgatöö pakub sulle igapäevast rõõmu ja rahulolutunnet. Kui see nii ei ole, siis võta endale aega mõtlemiseks, mida saaksid ise kohe muuta selleks, et rohkem rahul olla. Võib-olla piisab vaatenurga muutmisest, kuid võib-olla peaksid hoopis tööturul lahtiste silmadega ringi vaatama.

Tervis. Nüüd tasub tervis elus esikohale seada. Ei ole midagi olulisemat heast vaimsest ja füüsilisest tasakaalust. Võta endale aega, et piisavalt puhata, samuti selleks, et kehale vajalikku füüsilist koormust anda. Ka menüü osas võiks ehk mõne korrektiivi teha. Vähenda kohvijoomist, ära liialda alkoholiga, tarvita rohkem puu- ja köögivilju.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Võid tunda, et su suhe ei vasta sinu vajadustele ja soovidele. See ei tähenda ilmtingimata, et peaksid partnerist lahku minema, küll aga võiksite ette võtta jutuajamise, kus räägite lahti oma ootused suhtele. Võib-olla olete aja jooksul pisut lahku kasvanud või siis eeldate, mis kallimale võiks sobida, mis mitte. Kõige lihtsam on alati avatult küsida ning ka iseennast julgelt avada.

Küllus. Tööalaselt võid tunda motivatsioonipuudust. Teed küll kõik ära, mis vaja, kuid sära silmadest on kaduma läinud. Kipud keskenduma eelkõige sellele, millega sa rahul ei ole ja see heidab varju ka töö positiivsetele aspektidele. Kui sinu võimuses ei ole midagi muuta ega töökohta vahetada, siis proovi vähemalt oma suhtumist muuta. Leia midagi, mis laseks sul asju taas positiivsemas valguses näha.

Tervis. Praegu oleks hea aeg teha oma elus mõned muudatused, mis mõjutaksid positiivselt sinu keha ja vaimu. Hakka tasapisi loobuma mõnest halvast harjumusest. Ära oota tulemusi üleöö, vaid liigugi eesmärkide poole rahulikus ja sulle sobivas tempos.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Tunned, et sinu armuelu ei suju nii hästi, kui soovid. Sa ei oska küll millelegi otseselt näpuga näidata, kuid ometi koged emotsionaalset madalseisu. Kui soovid enesetunnet parandada, siis alusta sellest, et proovid mõista iseennast ja leida üles selle, mis sulle muret valmistab. Ära eemaldu partnerist, vaid anna talle mõista, et sul on vaja aega ja ruumi oma emotsioonides selgusele saamiseks.

Küllus. Sind ootab ees üks oluline valik. Jõuad teatud mõttes teelahkmele, kus tuleb otsustada, kuhu oma tööelus edasi soovid liikuda. Ühelt poolt võid soovida tegeleda südamelähedaste teemadega, teisalt aga ahvatleb rahanumber. Kaalu hoolega, enne kui otsuse langetad.

Tervis. Vajad puhkust ja rahu. Kui sul pole võimalik pikemat pausi pidada, siis võta endale iga päev teadlikult hetki, kus lõõgastud, tegeled meelt rahustavate tehnikatega või lubad lausa pooletunnise uinaku.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sel kuul oled romantiliselt meelestatud ja ootad, et sinu eest hoolitsetaks vääriliselt. Kipud mõtetega aina suhte algusesse rändama ning võrdlema seda hetkeseisuga. See on aga üsna tänamatu tegevus. Pigem võiksid tuua oma mõtted tänasesse päeva ja asuda ise tegutsema. Milleks oodata, et kaaslane sinu mõtteid loeks! Kutsu ta ise kohtingule või korralda romantiline õhtusöök.

Küllus. Tööeluga seoses oled teinud õigeid valikuid ning liigud suunas, mis viib sind unistustele lähemale. Sa ei karda kõvasti tööd murda ega anda endast kõik selleks, et olla oma ettevõtmistes parim. Ka rahalises mõttes võid sel kuul igati rahul olla, sest pärast rasket tööd ootab ka vääriline palk.

Tervis. Nüüd tasub tegutsedes pisut hoogu maha tõmmata. Sul on oma tervise parandamisega seoses suured plaanid, mida oled asunud ka hooga ellu viima. Liiga tempokalt alustamine võib aga lõppeda mõne vigastuse või käegalöömisega. Katsu leida tasakaal ja mõõdukas tempo, mis laseb sul eesmärke saavutada, aga samas ei kurna liigselt.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sind ootab ees uus algus. Kui oled vallaline, siis ilmub ellu keegi, kes võidab su südame. Kui oled juba suhtes, läbib su armastus uuenduskuuri ning lahvatab taas kireleek. Igal juhul on see kuu südameasjade jaoks väga oluline ja muutusi toov. Mida enam usaldad universumit, seda põnevamaid üllatusi koged.

Küllus. Praegune aeg sobiks hästi puhkuseks, sest sa vajad uut ja värsket vaadet oma tööasjadele. Kui sa puhkust võtta ei saa, siis katsu pärast tööd ja nädalavahetusel töölainelt täielikult välja lülitada, et mõistus ei tegeleks pidevalt jooksvate probleemide lahendamisega.

Tervis. Nüüd tasub enda eest väga korralikult ja tähelepanelikult hoolitseda, ning kõige olulisem on see, et tunnistad eelkõige iseendale, kui oled väsinud, koged stressi või meeleolulangust. Kui iseenda eest oma probleeme salgad, siis ainult halvendad olukorda. Ole enda vastu äärmiselt aus ja luba endal olla ka nõrk.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Nüüd on su südameasjade osas kõik sinu enda kätes. Sa pead välja mõtlema, mida tahad, ning julgema seda ka küsida. Kõik, mida ihaldad, on tegelikult käeulatuses, pead sellest vaid julgema unistada ja universum aitab selle ellu viia. Ava oma süda ja sa näed, et sul on võimalik kogeda lausa muinasjutulist armastust.

Küllus. On aeg alustada millegi uuega. Sul on häid ideid ja plaane, mida soovid hakata ellu viima. Vajad enda kõrvale toetavat partnerit või meeskonda, kellega koos ühiste eesmärkide nimel tegutseda. Ära anna alla, kui kõik ei laabu kohe nii, nagu sa soovid. Hoia motivatsioon kõrgel ja peagi hakkad nägema, et sinu elu majanduslik pool liigub stabiilsema ja kindlama tuleviku poole.

Tervis. On hea aeg alustada uue ja tervislikuma režiimiga. Sinus on olemas vajalik teotahe ja ka võimalused, kuidas enda eest paremini hoolitseda. Olulisteks märksõnadeks on sihikindlus ja järjepidevus. Kui suudad oma heade plaanide ja nende teostamisega rajal püsida, siis suudad enda jaoks palju ära teha.

Ilmunud on ka Katrin Oidra vastuvõtule registreerimiseks kirjuta katrinoidra@gmail.com

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.