ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile porikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees huvitav kuu, kuna õpid paremini tundma nii iseenda vajadusi ja soove kui ka partneri ootusi. Saad kogeda sügavat ühtsustunnet, mis laseb sul tõusta oma suhtes kõrgemale tasandile. Kui oled vallaline, siis võib sind ees oodata kohtumine kellegi erilisega täiesti ootamatus kohas ja ootamatul viisil. Selleks et saada suhetes seda, mida ootad, pead alustama endast – jaga ise julgelt kõike, mida sul on jagada.

Küllus. Sinu töö- ja finantsolukord hakkab nüüd paranema. Kui vahepeal tundsid end pinges või kitsikuses olevat, siis nüüd oled taas optimistlikum ja näed, et sinu ees on lahti erinevad võimalused, mida soovi korral saad enda heaks tööle panna. Sissetulekud peaksid suurenema eelkõige neil, kes tegelevad millegi sellisega, mis on neile südamelähedane ja n-ö hinge kutsumus.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel pead nüüd silmas pidama seda, et hoiaksid oma sisemist tuld aktiivsena. Selleks et saada tugevamaks, vaata julgelt oma nõrkustele otsa. Võta päevakorda tegelemine nende teemadega, mis sulle muret on valmistanud ja liigu samm-sammult harmoonilisema sise- ja välismaailma poole.

Veevalaja

Armastus. Oled sa suhtes või vallaline, just nüüd avanevad uued võimalused, kuidas oma armuelu ja suhete käekäiku parandada. Ole avatud, paindlik ja julge ning söanda kaasa minna ka selliste plaanidega, mis sulle esialgu ehk võõrad ja harjumatud tunduvad. Kui soovid, et õpiksid ja kasvaksid emotsionaalselt, siis tuleb sul julgeda oma südant avada.

Küllus. Tööalaselt ootavad ees põnevad ettevõtmised, mis lõpptulemusena juhatavad sind millegi suure ja väljakutseid pakkuva juurde. Haara kinni elu poolt pakutavast ja asu oma suurejoonelisi unistusi ellu viima. Muutused ei tule küll üleöö, kuid praegu on suurepärane aeg esimesteks sammudeks, et edendada oma karjääri ja parandada rahalist olukorda.

Tervis. Nüüd peaksid tegelema nende teemadega, mis on sulle juba varem muret valmistanud või mille juured ulatuvad minevikku või lausa lapsepõlve. Hoolitse selle eest, et saaksid piisavalt positiivseid impulsse, mis pakuvad vaheldust rutiinile ega lase tekkida halbadel emotsioonidel, stressil ja masendusel. Rõõmus ja rahulik meel suudab hoida tasakaalus ka füüsilise poole.

Kalad

Armastus. Sa pead leidma taas endas üles oma naiselikkuse või mehelikkuse. Kui oled oma tõelise olemusega heas kontaktis, suudad hoida ka oma suhted toimimas. Sinu õnn peitub paljuski selles, kuhu sa oma pilgu suunad. Ära võta midagi ega kedagi iseenesestmõistetavana, vaid ole tänulik ilusate hetkede eest, mida sulle on kingitud.

Küllus. Oma tööasjade paremaks muutmise osas on sul praegu võimalik väga palju ise ära teha. Just sinu praegustest otsustest ja sammudest oleneb see, milliseks kujuneb su edasine karjäär ja elu-olu. Tee plaane, jälgi “mängu”, otsi võimalusi, kuhu raha paigutada, ja osta ka loteriipilet.

Tervis. Et oleksid vaimselt ja füüsiliselt terve, pead leidma rahu. Just see, kui suudad ümbritsevates ärevates ja ebakindlates oludes säilitada tasakaalu, hoiab sind sujuvalt toimimas. Otsi vaikust, lõdvestu, mediteeri ja lase oma hing vabaks.

Jäär

Armastus. Südameasjades peaksid nüüd olema tähelepanelik ja jälgima märke. Kõik ei ole nii, nagu paistab ja just pealispinna all virvendavad teemad kujundavad lõpuks sinu armuasjade käekäigu. Katsu tunnetada ja hingega vaadata, nii jõuad selleni, mis on päriselt tõde.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ei tasu vastu võtta ühtegi riskantset ega läbimõtlematut otsust. Toimivad pigem konservatiivsed ja traditsioonilised valikud. Kui aga ees ootab mõni vältimatu tehing, mida ei saa edasi lükata, siis uuri korralikult tausta ja veendu, et kõik lepingud oleksid korrektsed ja usaldusväärsed.

Tervis. Sel kuul tikub ligi stress ja kimbutama kipub nukrameelsus. Võid tunda, et energiatase on madal ja ka haigused hakkavad seetõttu kergemini külge. Võta endale aega puhkamiseks. Sa kipud tihti üleliia muretsema ja end ka teiste hädadega koormama. Mida enam sa iseenda ees hoolitsemise prioriteediks sead, seda tugevam oled igas mõttes, lisaks tervisele ka tööd ja eraelu puudutavates valdkondades.

Sõnn

Armastus. Nüüd on aeg oma südamega taas kontakt leida. Kui oled armastuse teema oma elus tagaplaanile jätnud, siis märkad üsna pea, et elu on justkui hall ning raske on end romantika, tänulikkuse ja õnne lainele sättida. Lase rõõmul ja oma sügavaimatel tunnetel esile kerkida, see paneb su armuelu taas särama. Ole see, kes julgeb välja öelda armastavad sõnad ning avada oma südame.

Küllus. Tööasjad edenevad kuidagi visalt. Ette võib tulla viivitusi, takistusi ja ootamatuid muutusi. Oluline on see, et sa ise selle juures masendusse ei langeks, vaid keskenduksid pigem sellele, mis edeneb. Nüüd on väga tähtis, millisena sa oma meelestatuse hoiad. Keerulised ajad mööduvad peagi ning siis mängib rolli just see, kuidas oskad ja suudad sealt edasi minna.

Tervis. Nüüd tuleb sul oma valikud hoolega üle vaadata. Pead meeles pidama, et kõike, mida sa soovid, ei ole võimalik saada ega teostada. Inimvõimetel on piirid, kuigi sa ei taha seda vahel tunnistada. Vaata üle, kas ehk oled viimasel ajal pisut üle pingutanud ja vajad mõnes valdkonnas pisut tagasitõmbumist. Anna endale hõlpu, sest sinu keha ja vaim vajavad puhkust ja poputamist.

Kaksikud

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind uued tuuled. Õhus on värsked ideed ja tormilised tunded. Peaksid end valmis panema põnevateks kohtumisteks ja erutavateks aegadeks. Nüüd võib sinu armuelu saada üleöö täiesti uue ja ootamatu käigu. Ole avatud ja pane end muutusteks valmis. Vajadusel lase lahti sellest, mis ei tööta, et anda võimalus millegi uue ja parema saabumiseks.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas on praegu kõige olulisem, et jääksid kindlaks oma tõekspidamistele, ei laseks end kaasa tõmmata intriigidesse ega kahtlastesse tehingutesse. Vaata kõik pakkumised hoolega läbi ja pea meeles, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Praegu on oht kokku puutuda nii ebaausate inimestega kui ka võimalus sattuda osaliseks ettevõtmistes, mis jooksevad liiva.

Tervis. Sa pead leidma enda elus tasakaalu. Seda nii emotsionaalses kui füüsilises mõttes. Kui märkad alatasa, et kipud liigselt pingutama ja end viimase piirini viima, siis nüüd on küll õige aeg teha väike paus. Sa vajad hetki, kus lihtsalt jalad seinale visata, ning võimalust oma emotsioone vallandada. Leia usaldusisik, kes sind ära kuulab ja nõu annab.

Vähk

Armastus. Südameasjades ootab sind ees väga hea kuu. Pead hoidma meeles, et ei ole vaja häbeneda oma tundeid näidata. Kui oled vallaline, siis tasub silmad lahti ringi käia, sest on väga tõenäoline, et sinu prints või printsess valgel hobusel ilmutab end peagi. Kui oled juba suhtes, saad nautida suurepärast aega, mis on täis armastust, kirge ja romantikat.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas õpetab see kuu sulle tänulikkust. Sul on juba olemas nii mõndagi sellist, mille pärast võiksid rahulolu tunda. Samuti ootab sind ees hea uudis, mis peaks ka pikemas plaanis kindlustunnet pakkuma. Hinda head, mis su elus on, ja ära pelga oma “rikkusi” ka teistega jagada.

Tervis. Sel kuul pead tähelepanu pöörama sellele, et saaksid piisavalt positiivseid impulsse, mis pakuvad vaheldust rutiinile ega lase tekkida halbadel emotsioonidel, stressil ja masendusel. Hästi mõjuvad nii asukohavahetus kui ka kõiksugu uued keha ja meele eest hoolitsemise tehnikad ja teraapiad.

Lõvi

Armastus. On aeg märgata oma elus olevat armastust. Tõsta tunded enda jaoks esiplaanile, sest just armastus on sulle elus praegusel hetkel kõige olulisem. Kui tunned, et seda on vähe, siis tegele sellega, et avada oma süda, näita välja oma tundeid, julge vastu võtta, kui keegi pakub sulle oma südant. Kui oled suhtes, siis vaata oma armastatut taas sellise pilguga kui siis, mil armastus oli alles värske ja noor.

Küllus. Sul on aeg oma anded mängu panna. Oled osav ja väga võimekas, kuid vahel lähed lihtsama vastupanu teed ning liigud lihtsalt vooluga kaasa. Nüüd on aga käes aeg, mil tasub oma sisemised ressursid kasutusele võtta ning hoolega enda eesmärkide suunal tegutseda. Suudad saavutada väga häid tulemusi ning võimalik on ka, et võtad vastu ühe väga tulutoova pakkumise.

Tervis. Üle kõige vajad sa praegu seda, et suudaksid enda mõttemaailmas korra majja lüüa. Sa kipud liigselt muretsema ja laskma stressil üle pea kasvada. Õpi teadlikult kasutama meditatsiooni ja hingamist selleks, et luua häid emotsioone ja kergustunnet. Füüsiline tervis peaks olema hea. Tähelepanelik tuleks olla kõige osas, mis on seotud kiiruste ja väga aktiivse liikumisega.

Neitsi

Armastus. Armuasjades ootab ees tõeliselt viljakas kuu. Oled suutnud enda jaoks selgeks mõelda, mis on sinu jaoks oluline ja mis mitte. See lihtsustab ka unistuste täitumist. Tunned sisimas, et soovi korral võid oma armuelu juhtida just selles suunas, kuhu sina tahad. Sa leiad partneriga lihtsalt kontakti ning oma ootuste ja lootuste selgitamine laabub nüüd palju kergemini kui varem.

Küllus. Nüüd saad maitsta eelnevatel kuudel kasvama pandud vilju. Kui oled korralikult panustanud ning selgete eesmärkide nimel tegutsenud, siis peaks ees ootama igati hea kuu. Kui aga oled lihtsalt motivatsioonivabalt päevi õhtusse veeretanud, siis nüüd on viimane aeg muutuste tegemiseks. Vaheta kasvõi töökohta, kui tunned, et praegune ei ole sinu jaoks õige.

Tervis. Tunned vajadust teha muutusi enese eest hoolitsemises ja see võib kaasa tuua selle, et alustad liiga suure pauguga. Katsu mitte üle pingutada ja püüa meeles pidada, et pikas plaanis töötavad paremini mõõdukus ja järjepidevus. Hoia ennast ning ära tegele ohtlike ja adrenaliinirikaste aladega.

Kaalud

Armastus. Südameasjades võivad nüüd end meenutada minevikus läbielatud kogemused, võid kohtuda mõne endise armastatuga või meenutada lihtsalt õnnelikke aegu, mis suhte alguses su südame särama panid. Ära lasku liigsesse melanhooliasse, vaid leia viis ka tänases päevas rõõmu ja naudinguid kogeda. Just tänase päeva valikute ja tegudega lood tulevikumälestusi, seega ela täiel rinnal.

Küllus. Tööasjadesvajadpraeguerilisioskusi, kuidas kõige vajalikuga toime tulla. Pead oma sisemise tugevuse mängu panema, et hoida olukord tasakaalus, suhted toimimas ja rahavood liikumas. Katsu olla tähelepanelik, sest saad märke, mis juhatavad sind õigete valikute juurde. Hoia oma meel avatud ja paindlik.

Tervis. Paljude probleemide algpõhjuseks on see, et eraldatakse süda ja mõistus. See võib tekitada kinnisideed ja blokeeringud, mis hakkavad sinu heaolu tasapisi õõnestama. Kui tunned, et midagi ei ole sinu tervisega nii nagu peab, siis jälgi keha saadetud märke. Vajadusel käi arsti juures. Luba endale puhkust, tervislikku toitu ja jalutuskäike värskes õhus.

Skorpion

Armastus. Sinu armuelu võib vajada uut hingamist. Nüüd on hea aeg selleks, et vaadata üle enda ootused suhtele või tulevasele partnerile. Mõelda tasub ka selle peale, kui suur on sinu enda panus. Ehk peaksid ka enda suhtumises väikseid korrektuure tegema, et suhe taas õitsele saaks lüüa või et kohtuksid just sellise inimesega, keda sinu hing vajab. Võta oma südameasjade juhtimine julgelt oma kätesse.

Küllus. Rahaasjad ei ole sel kuul küll otseselt halvad, kuid tunned, et väljaminekuid on liiga palju. Kui teed endale korralikult selgeks, mille peale kulutad ja kas seda on tõesti vaja, siis saad parema ülevaate ja paraneb ka enesetunne. Ja pealegi tegu on ainult rahaga, ära lase sel endale liigset stressi ja peavalu tekitada.

Tervis. Praegu on hea aeg jõuda oma tervisega seonduvate teemade algpõhjusteni. Kui sind on pikemat aega kimbutanud mingid probleemid, siis nüüd võid lõpuks leida lahenduse, kuidas tuua leevendust või kaotada need mured igaveseks oma elust. Samuti võid nüüd tunda, et vajad mingis tervisega seonduvas rutiinis vaheldust.

Ambur

Armastus. Südameasjad liiguvad nüüd edasi aeglaselt ja ehk isegi vaevaliselt. Võid tunda, et sind ei mõisteta või ei pöörata sulle nii palju tähelepanu, kui ootad. Ära reageeri liiga intensiivselt. Katsu leida endas selgus, miks sa just nii tunned. Kas sinu emotsioonidel on tõepõhi all või näed sa asju pisut mustemates toonides, kui need on. Liigu edasi tasapisi, anna endale aega ja ära dramatiseeri olukordi üle.

Küllus. Tööalaselt saad suurepäraselt hakkama. Sul on energiat ja häid ideid, mille abil suudad soovi korral ellu viia suuri asju. Eriti hästi laabub töö neil, kes töötavad meeskonnas, sest oskad kaaslasi suurepäraselt oma projektides rakendada. Raha osas peaksid tähelepanelik olema, sest on oht võlgade tekkeks. Pigem piira oma väljaminekuid ja katsu olla kokkuhoidlikum.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel pead järgima elu ja looduse rütme. Tegeleda tasub oma seksuaalsuse ning viljakusega. Paljud tervisehädad saavad alguse sellest, et surutakse oma seksuaalsus alla või eitatakse minevikus läbi elatud negatiivseid kogemusi. Mõtle läbi, ehk saad selles osas midagi parandada.

Vaata lisaks ka ALKEEMIA TAROSKOOP 2022! Loe, millised muutused ootavad Sinu tähemärki aastal 2022 ees tervise, külluse ja armastuse teemal. Rikkalik ülevaade igale tähemärgile ilmub lugejate soovil paberkandjal juba teist korda.

Seotud