ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile porikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Oktoober toob kaasa aja, kus sul tuleb tõsiselt tegeleda oma sisemaailmaga. Sinus on vaimujõudu ja meelekindlust, samuti suudad näha läbi “uduloori” mis varjutab tõde. Praegu on sulle kättesaadavad paljud teadmised ja tarkused, mis varasemalt on olnud varjul. Väga selgelt joonistuvad välja need kitsaskohad, mis ei lase sul ilma mineviku koormata edasi minna. Võid sattuda olukorda, kus tunned ebamugavust või hirmu, kuid samas suudad vaadata asju kõrvalt ning langetada paremaid otsuseid kui minevikus. Sa suudad hetkel oma tunnetega väga hästi kontakti saada, seega kasuta praegust aega just oma emotsionaalse külje arendamiseks või vajadusel tervendamiseks.

Suhete osas saad valida, kas jätkad sama rada, millel hetkel oled või teed oma elus olulise valiku. Sa ei suuda enam taluda ebaausust ja varjamist ning oled nõus edasi minema vaid selliste inimestega, kellega tunned, et saad olla tõeliselt sina ise. Nüüd võivad paljud tunda soovi avaldada endast mõne sellise külje, mida on varjatud mis iganes põhjusel. Inimesed soovivad kasutad elu poolt pakutavaid võimalusi ja kogeda enamat kui seni. Soovitakse suhet ja armastust, mis rajaneb usaldusel, siirusel ja mõlema partneri poolsel panustamisel. Kõik see, mis ei toimi, hakkab veelgi enam kiiva kiskuma ja lõpu poole liikuma. Pannakse paika oma piirid või hoopis avardatakse seni jäigana püsinud vaateid. Liigutakse järjest enam iseenda soovide ja unistuste tundmaõppimise poole.

Töö- ja rahaasjade osas tasuks nüüd vältida ekstreemseid ja riskantseid käike. Töökaaslaste või ülemusega tasub hoida häid suhteid. Praegu kiputakse palju oma arvamust välja ütlema ja see võib kaasa tuua reaktsiooni, mis ei pruugi olla alati positiivne. Enne kui oma seisukoha võtad või vastad, katsu järgi mõelda või pakkuda välja mõni endale sobilik alternatiiv. Ära lase end intriigidesse kaasa tõmmata, jää ausaks, avatuks ja ole usaldusväärne. Nii saavutad parimaid tulemusi. Rahaasjades tasub endale selgeks teha, milline on sinu finantsolukord hetkel. Ühtegi riskantset tehingut teha ei maksa, samas kalkuleeritud ja kindlad majandusotsused toovad head tulu. Kontrolli enne raha välja andmist korralikult tausta, kuhu investeerid.

Tervise osas tasub sul nüüd tähelepanelik olla, sest nagu ikka sügise saabudes kipuvad inimesi kimbutama viirused ja külmetushaigused. Luba endale valikku puhkust ja ravi, ära ignoreeri keha poolt saadetud märke ja ära põe püstijalu. Kui tunned, et oled haigestunud, siis võta aeg maha ja puhka. Haigus on keha märguanne, et pööraksid endale rohkem tähelepanu, et kuulaksid oma keha ja lubaksid endale seda, mida su hing ja keha vajavad.

Põnevat oktoobrikuud!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Suhete osas ootab sind aeg, kus sulle pakutakse just nii palju kui suudad vastu võtta. Kui oled oodanud kellegi erilise saabumist oma ellu, siis pead talle kõigepealt ruumi tegema. Kui oled suhtes ning soovid oma armuelu parandada, siis tuleks samuti üle vaadata, kas sinu panus on võrdväärne sellega, mida vastu ootad. Suhtes saab harmoonia olla vaid siis, kui mõlemad osapooled on rahul ja armastuse karikas on täidetud.
Küllus.Sinu teega ristub võimalus, kus saad oma karjäärialaseid unistusi teostada või suurendada sissetulekuid. Sul on suurepärane vaist, mis juhatab sind õigete asjadeni. Usalda ennast ja riski. Sul ei ole midagi kaotada, kuid võita võid palju. Räägi oma ideedest, küsi nõu, loo kontakte. Just läbi inimsuhete jõuad sa millegi suurepäraseni.
Tervis.Vajad nüüd palju puhkust ja tegevusi, mis leevendaksid stressi. Parim, mida teha saad, on veeta aega oma kallitega, sest just lähedus ja kallistused on need, mis sind kõige tõhusamalt tervendavad. Suurenda positiivsete emotsioonide osakaalu oma elus ja hoia meel optimistlik.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Suhete osas võib nüüd ette tulla olukord, kus sa seisad valiku ees – võtta või jätta. Esile võivad kerkida teemad, mis kas lähendavad sind partneriga või hoopis panevad suhtele punkti. Emotsioonid kipuvad olema väga tugevad ning oma armuasjade osas tasuks pigem enne valiku tegemist korraks aeg maha võtta. Ka uute suhete puhul peaks pigem tasa ja targu edasi liikuma, sest praegu on oht teha liiga kiireid järeldusi (nii negatiivseid kui positiivseid).

Küllus. Tööasjade osas tunned kohati rahulolematust. Võid tunda, et koormus on liiga suur või et tehtava töö hulk ei vasta saadavale palgale. Kui oled rahulolematu, siis tuleks sul vastu võtta otsus. Kas valida midagi muud, või kui otsustad, et miski muu on veelgi ebasobivam, siis vali oma praeguse olukorra osas positiivsem vaatenurk. Keskendu sellele, mida head antud töökoht sulle pakub.

Tervis. Sinu jaoks on praegu väga oluline tegeleda oma unega. Vaata üle, kas saad piisavalt palju ööund, kas puhkad välja ja pööra tähelepanu ka sellele, mida näitavad sinu unenäod. Alateadvus saadab tihti sõnumeid läbi unenägude. Saad neid teadmisi kasutada, et oma sisemaailmaga tegeleda.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Suhete ja armuasjade osas ootab sind ees suurepärane kuu, kus saad nautida harmoonilist läbisaamist ja üksteisemõistmist. Isegi kui vahel tuleb ette mõni teema, mis paneb sind muretsema, siis enne kui tüli tekitad, mõtle hoolega järgi, kas sinus ei kõnele ehk su enda ebakindlus. Kui oled vallaline ja alles otsid kaaslast, siis ka selleks on suurepärane aeg. Saatus viib sind kokku mõttekaaslasega, kellega leiad lihtsalt ühise keele ja tunned tõmmet.

Küllus. Töö- ja rahaasjad ei kulge sel kuul sinu jaoks just kõige sujuvamalt. Võid kokku puutuda nii ületundide tegemisega kui ka palga kättesaamise edasilükkumisega. Katsu selle kõige juures säilitada külma närvi ja mõelda, kas need ebameeldivused on ajutised ning peagi mööduvad. Kui nii, siis tuleb see aeg lihtsalt üle elada. Kui aga puutud tööalaselt pahatihti kokku selliste situatsioonidega, siis peaksid ehk mõtlema, kas oled üldse õiges kohas.

Tervis. Sul on palju kohustusi ja ülesandeid. Olgu need meeldivad või vähem meeldivad, suures plaanis väsitavad need sind ning sunnivad puhkama. Ära lükka endale vajalikku aega edasi. Sa vajad praegu hetki, kus saad iseenda seltsi nautida, lõõgastuda ja mõtteid koguda. Just vaikus ja rahu on see, mis sind taas täis laevad ja jõudu annavad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Suhete osas tunned, et sul on kanda koorem, mida tahaksid maha raputada, et kergelt ja probleemideta edasi minna. Vaata üle, kas oled endale seadnud liiga raske eesmärgi või pingutad selleks, et olla koos kaaslasega, kuigi suhe on oma aja ära elanud. Ära ürita häirivate asjade eest pead liiva alla peita, vaid asu asju enda jaoks selgeks tegema. Võta üks asi korraga ette, selleks, et end mitte veel suuremasse stressi mässida.
Küllus.Tööasjades on eriti oluline sel kuul suhtlemine. Pead väljendama oma mõtteid ja soove, tegema ettepanekuid ja andma tagasisidet. Head suhted tagavad sulle edasiliikumise ja pakuvad põnevaid uusi väljakutseid. Seega, ära hoia end tagasi, ole aktiivne!
Tervis.Kipud ise veidi rohkem muretsema, kui asi väärt on ning võid sellega endale hoopis mõne tervisehäda juurde mõelda. Kui tõesti tunned end halvasti, siis ära oota, vaid räägi mõne spetsialistiga. Kui sa aga pole isegi kindel, kas muretsemiseks on põhjust, siis ära mõtle üle ja keskendu pigem positiivsetele mõtetele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Romantiliste suhete osas lased end juhtida tunnetel, mis põhinevad elutarkusel. Sinu jaoks on oluline stabiilne ja turvaline suhe, mis laseb sul tunda end armastatuna ja kaitstuna. Sa ei pööra suuremat tähelepanu ahvatlustele, mis kestavad vaid hetke, kuid võivad negatiivselt mõjutada sinu suhteid sulle kalliste inimestega. Oled truu ja lojaalne ning ootad seda ka oma kaaslaselt.

Küllus. Tööalaselt ootavad sind ees uued võimalused. Soovid oma oskusi rakendada sinu jaoks uues valdkonnas. Kui oled piisavalt õpihimuline ja lased end juhendada, siis võid olemasoleva teadmistepagasi ja uute töövõtete kombineerimisega jõuda suurepäraste tulemusteni.

Tervis. Sel kuul pead end hoidma. Ei saa küll öelda, et sind on ees ootamas ebasoodsad ajad, kuid peaksid olema tähelepanelik ja vaatama, et sa endale liiga ei tee. Soovid tulemusi saavutada kiiresti, kuid pead siiski kannatlik olema. Mõõdukas edasiminek on parem kui ülepingest tingitud aja maha võtmise vajadus, mis toob seisaku.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Romantiliste suhete osas peaksid võtma endale aega, et järele mõelda, kus sa hetkel seisad, kas sa saadad välja õigeid signaale ja panustad nendesse inimestesse, keda tõesti enda kõrval näha tahad. Katsu rohkem panna rõhku tunnetepõhisele otsustamisele, juhindu oma südamest, mitte sellest, mida arvad, et teised sinult ootavad. Kohati oled liigselt kinni sissejuurdunud mõtetes, püüa olla avatum.

Küllus. Tööasjades on saabunud tasakaal. Oled leidnud enda jaoks õige suuna ja see paneb ka asjad sujuvalt edasi liikuma. Praegu on aeg, kus sinupoolne panustamine ja visa töö saavad vääriliselt tasustatud. Seega, kui soovid häid tulemusi, siis anna endast 100%.

Tervis. Sinu enesetunne ei ole just halb, kuid praegu on oluline olla eelkõige mõõdukas kõigis oma ettevõtmistes. Kui tunned, et oled väsinud, siis ära mängi kangelast, vaid võta aeg maha ja puhka. Vaata ka üle ka oma toidulaud ja vabane harjumustest, mis võivad pikas plaanis halvasti mõjuda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Suhete osas ootad sellel kuul hoopis muud kui seda, mida sulle pakutakse. Sul on oma kindel nägemus, kuidas asjad peaksid olema, kuid tundub, et saatus tahab sind üllatada millegi uuega. Selleks, et antud olukorrast positiivselt välja tulla, võiksid olla avatud ka neile võimalustele, mida sa varasemalt isegi kaalumise alla ei võtnud. Usalda elu ja lase end pisut lainetel kaasa kanda. Märkad üsna pea, et sinu ellu tuleb uusi huvitavaid inimesi ja emotsioone.
Küllus.Töö osas toob see kuu tugevaid emotsioone. Pead enda eesmärkide ja tõekspidamiste kaitseks välja astuma ning selleks, et midagi saavutada, pead võitlema nendega, kes sinu ideedesse ei usu. Kõlab nagu ootaks sind ees raske periood? Tegelikult ei ole asi nii hull, sest sul on sisemist julgus, söekust ja võimu rohkemgi kui oma eesmärkide saavutamiseks vajad.
Tervis.Enese eest hoolitsemise osas on saabumas sinu ellu midagi päris uut. Olgu selleks siis uus trenn või uued muudetud toitumisharjumused, igal juhul parandab see tunduvalt sinu elukvaliteeti. Jätka positiivsete muutuste lainel, et mitte sügishallusel end masendada lasta ja tagasi vanade kommete juurde naasta.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Romantiliste suhete osas on oodata pisut vaiksemat kuud. Tunned, et kõik muud valdkonnad hõivavad su aja ja meele niivõrd, et tunnete ja romantika lainele on end teinekord raske viia. Seetõttu tunned ka kohati tujutust ja liigset kammitsetust. See periood möödub sinu jaoks seda valutumalt, mida kiiremini ise mõistad, et saad paljutki oma elus ise kontrollida ja reguleerida. Vajadusel võta endale romantika jaoks spetsiaalselt aega ja naudi seda 100%.

Küllus. Töö valdkonnas on aeg alustada uute projektidega ning suunata pilk tulevikku. Sinu ees on avanemas vägagi head võimalused selleks, et jõuaksid oma ideede suurejooneliste teostusteni. Sul on indu ja motivatsiooni, mis lasevad sul ka võibolla esmapilgul pöörasena tunduvaid plaane ellu viia.

Tervis. Enesetunne peaks sel kuul enamasti hea olema. Oled enda jaoks leidnud sobivad võtted, mis toimivad nii kehale turgutavalt, kui ka hoiavad meele rõõmsana. Et mitte rutiini langeda, võid proovida ka midagi uut, kuid siinkohal tasub silmas pidada, et ekstreemsusi tuleks vältida, need võivad sind liiga põhjalikult läbi raputada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab sind ees kirglik periood. Kui oled suhtes, siis on teie koosveedetud aeg täidetud üksteisemõistmise, romantika ja armastusega. Kui aga oled veel vaba ning avatud uuele suhtele, siis tasub nüüd selleks ka tõeliselt valmis olla. Sinu ihaldusobjekt teeb sinu poolt kaua oodatud sammu ning kutsub sind kohtamisele. Algav periood toob tunnete alal sulle palju rõõmu ja rahulolu.

Küllus. Sa võid uhkusega vaadata oma tehtud töödele, sest oled nii mõndagi saavutanud. Kui oled parajasti tööd otsimas või soovid ehk karjääriredelil tõusta, siis kasuta selleks oma kontakte. Just läbi suhtlemise jõuavad sinuni põnevad pakkumised ja võimalused. Rahaasjad liiguvad hetkel kenasti ja seetõttu võiksid mõelda ka sellele, et pisut raha kõrvale panna nö mustadeks päevadeks.

Tervis. Kui oled oma tervise üle muret tundnud, siis nüüd peaksid saama oma probleemidele lahendused. Sinu enesetunne hakkab paranema ning saad juurde jõudu ja energiat. Tee neid asju, mis panevad sind end hästi tundma, suhtle inimestega, kellega koos olles oled rõõmus ja õnnelik ning kes sinu elu eriliseks muudavad. Rahulolu eluga on praegu sinu parimaks ravimiks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Suhete osas hakkavad sinu elus puhuma nüüd uued tuuled. Kui oled suhtes, siis on aeg koos partneriga midagi uut ja huvitavat ette võtta. Kui alles ootad armastust oma ellu, siis tasuks sul käia tavapärasest erinevaid radu. Just uued kohad, kus oled väljaspool oma mugavustsooni, pakuvad sulle võimalusi tutvuda kellegi erilisega.
Küllus.Tööd teed sel kuul südamega. Tunned soovi ka teisi aidata, oled eriliselt püüdlik, kohusetundlik ja oma ala fänn. Mõistad nüüd eriti hästi, miks valisid just sellise eriala, mida see sinu jaoks tähendab ja kui oluline see sulle on. Sinu pühendumus ei jää ka teistele märkamata, saad kiita nii ülemuselt kui ka kaaslastelt. See võib kaasa tuua ka mõne preemia või väärtusliku kingituse.
Tervis.Enda eest hoolitsemisel pead olema sel kuul tähelepanelik, sest on oht, et tervisehädad kipuvad sind kergesti kimbutama. Vaata üle, mida saaksid teha, et end rohkem hoida ja oma tervist turgutada. Kui vaja, muuda oma toitumist ja kindlasti hoolitse ka oma keha eest – tee sporti, liigu värskes õhus ning anna endale piisavalt puhkust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Suhete osas on saabumas aeg, kus pead tegelema oma kahtlustest ja kõhklustest üle saamisega. Võid tunda end ebakindlalt ja sa pole teadlik, kuhu teie suhe edasi liigub. Kui sinu jaoks on oluline selgus, siis võta kallimaga ette vestlus, kus üksteisele ausalt räägite, mida suhtelt ootate ja mis hetkel muret teeb. Kuid ole valmis ka selleks, et taolised vestlused võivad kergitada üles pingeid. Seega katsu olla aus ning kaaslase suhtes aktsepteeriv ja empaatiavõimeline.

Küllus. Tööelus valitsevad vastakad meeleolud. Pealtnäha justkui kõik toimib aga sisemiselt tunned, et midagi oleks justkui puudu sellest, et võiksid täielikult rahul olla. Mõtle enda jaoks selgeks, mis sind häirib. Kui see on midagi sellist, mille suhtes saad midagi ette võtta, siis hakka tegutsema. Kui need on aga asjad, mida sa muuta ei saa, siis lõpeta muretsemine ja keskendu sellele, mis rahulolu pakub.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu eest hoolitsemises pöörad enda jaoks uue lehekülje. Tunned, et oled jäänud kas rutiini kinni või siis oled sellesse teemasse mõnda aega pisut leigelt suhtunud. Nüüd alustad taas uue hooga oma tervise eest hea seismisega.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab sind ees rahulik ja stabiilne periood. Kui oled juba suhtes, siis keskendud pigem koos kaaslasega mõnusate tegevuste nautimisele. Sinu jaoks on olulised püsiväärtused ja kindlustunne. Muutusi pigem väldid, sest oled rahul just sellise suhtega nagu sul praegu on. Kasuta koosveedetud hetki selleks, et omavahelist sidet tugevdada ja luua veelgi rohkem väärtusi, mis teid omavahel ühendavad.

Küllus. Tööasjad laabuvad sel kuul väga ladusalt. Ära lase end aga veel sellepärast lõdvaks. Isegi kui hetkel kõik toimib suurepäraselt, siis selleks, et see ka nii jääks, pead ikkagi igapäevaselt korralikult panustama ja andma oma parima. Sul on suurepärased võimalusd saavutad edu. Kui oled otsinud tööd, siis nüüd tasub vaadata sellise valdkonna poole, mis on ehk mitte sinu esimene valik, kuid mis suudab üllatuslikult pakkuda sulle põnevaid väljakutseid.

Tervis. Praegu otsid ise uusi tegevusi, mis hoiaksid sinu keha ja meele tasakaalus. Proovid mõnda uut spordiala või hakkad tegelema millegagi, mis toidab su vaimu ja aitab ühtlasi ka keha toonuses ning hea tervise juures hoida. Head katsetamist!

Loe lisaks: Oktoobri sõnum: otsused panevad liikuma uue aasta energia

22 viisi, kuidas tõsta oma teadvus kõrgemale tasemele

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.