ALKEEMIA TAROSKOOP OKTOOBRIKS: mida toob alanud kuu armastuse, töö ja tervise osas?

Uuri järgi, mis ootab sind saabunud kuul ees armastuse osas. Kuidas laabuvad töö- ja rahaasjad? Mida tuleks silmas pidada seoses enesetunde ja tervisega? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile viinakuuks.

Oktoober toob kaasa uued energiad, mis ei põhjusta muutusi mitte ainult looduses, vaid ka inimeste hinges, käitumises ja tunnetes. Nüüd hakkab kõik rohkem sissepoole pöörduma ning tegeletakse rohkem oma vaimse poolega. Eneseareng, õppimine, enese tervendamine, kõik teemad, mis puudutavad inimese teviklikuks saamist ja ebakõlade elimineerimist on nüüd päevakorral. Kohtle ennast leebelt ja armastavalt, ka siis kui tunned, et sinu elus on vajalikud suured muutused. Nüüd tasub edasi liikuda sammhaaval, jälgides, millised tunded ja mõtted üles kerikivad.

Olulisteks märksõnadeks on oma koha leidmine ja inimsuhted. Nendes valdkondades võivad nüüd üles kerkida uued tunded, mõtted ja soovid. Samuti võib ette tulla konflikte või vääritimõistmisi, kui puudub omavaheline aus ja usaldav kommunikatsioon.

Loe järgmiselt lehelt lähemalt, mis on oktoobril iga sodiaagimärgi jaoks varuks!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Oma südameasjade osas otsustad nüüd läbi viia reaalsuskontrolli. Soovid, et asjad liiguksid sinu poolt soovitud suunas ja kompromissile ei lähe sa just väga kergesti. Ühelt poolt on küll hea, et sa tead, mida tahad ja oled valmis selle eest ka võitlema, teisalt peaksid aga silmas pidama, et on väga oluline, et valiksid võitluseks ka õiged relvad. Vahel saab headuse ja armastuse abil rohkem muuta kui oodata oskad.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas on sel kuul oodata stabiilset edasiliikumist. Isegi kui sa ise väga palju ei panusta, siis asjad liiguvad justkui iseenesest soovitud suunas. Ära lase end sellest aga laisaks muutuda, sest praegu on lihtsalt õnn sinu poolel. Kasuta parem praegust aega ära selleks, et saavutada eriti häid tulemusi, ammutada inspiratsiooni ja endale vajalikke teadmisi, mis aitavad ka edaspidi soovitud suunas liikuda.

Tervis. Nüüd tuleb sul enda tervis ja heaolu esikohale asetada. Vältida tuleks kõiksuguseid liialdusi ja äärmustesse kaldumist. Eriti oluline on vaimne tasakaal ja harmoonia. Õpi puhkama ja teadlikult oma meelt rahustama. Ka piisav uni on sulle nüüd enam kui vajalik.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sel kuul saad kogeda kuumi tundeid, kirge ja romantikat. Sinu elus on nüüd kõike seda, millest oled unistanud ja mida igatsesid oma ellu. Seoses südameasjadega pead nüüd ka nii mõnegi olulise otsuse vastu võtma. Millestki tuleb looduda selleks, et oma ellu uued tuuled tuua. Muuda oma elu kerge südamega. Oled õigel rajal, sest sinu intuitsioon juhib sind nüüd kõigis olulistes küsimustes.

Küllus. Rahaasjade osas peaks see kuu tooma sulle rõõmusõnumeid. Sa leiad võimaluse, kuidas oma sissetulekuid suurendada, saad tehtud töö eest head raha või liigud lausa suurema palgaga ameti peale. Võimalik on võita ka loteriiga. Ka tööalaselt peaksid asjad sujuma sinu jaoks soodsas suunas. Avanemas on uued uksed ja postkasti potsatab mõni põnev pakkumine.

Tervis. Sel kuul pead enda eest väga korralikult hoolitsema hakkama. Kui varasemalt on asjad justkui iseenesest sujunud, siis nüüd pead oma menüü korralikult üle vaatama ja ka regulaarselt sportima või looduses viibima. Sinu keha ja vaim vajavad praegu väga kindlakäelist hoolt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Sinu tundeelus on hetkel rahulik ja küps aeg, kus tasub nautida seda, mis on juba olemas. Ole tänulik heade tunnete ja kallite inimeste eest, kes sinu elus on. Hetkel tasub panustada oma suhte täiustamisse ja veelgi suurema läheduse ja kindlustunde loomisse. Uute suhete alustamiseks pole praegune aeg kõige soodsam, pigem võivad praegustest tutvustest välja kasvada suurepärased sõbrasuhted.

Küllus. Töö- ja rahasjade osas on näha väga positiivseid arenguid. Suudad oma töötingimusi parandada ja jätta seljataha teemad, mis sind on varasemalt pisut häirinud. Nüüd suudad liikuda edasi nii, et saad soovi korral lausa puhtalt lehelt alustada. Ka rahamured peaksid nüüd vähenema ja elu majanduslik pool pisut kergemini laabuma.
Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline tervis võib nüüd pisut tähelepanu nõuda. Eriti sagedased on tervisehädad, mis on seotud närvide, muretsemise ja stressiga. Katsu teadlikult oma meelt rahustada, tegeleda meditatsiooniga, teadliku hingamise või mõne muu tegevusega, mis sind lõõgastab ja ülemõtlemist vähendab.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind sel kuul ees oluline õppetund, mis on seotud oskusega hinnata seda, mis su elus olemas on ning sellega, kuivõrd sa seda väärtustad. Kui oled suhtes, siis võid sattuda situatsioonidesse, mis võivad panna sind oma suhet uue nurga alt nägema. Kui oled aga vallaline, siis võivad su silmad ja süda avaneda juba mõne sinu elus olemas oleva inimese suhtes. Armastus võib alata sealt, kust sa poleks iial oodanud.

Küllus. Tööalaselt on oodata positiivseid muutusi. Kui oled olnud töö osas rahulolematu, siis just nüüd on saabunud aeg, kus saad oma ellu tõmmata muutuseid. Kui aga oled oma töö ja karjääriga rahul, siis ikkagi võikid end valmis panna selleks, et saabumas on veelgi positiivsemad ajad.

Tervis. Oma füüsilist ja vaimset heaolu silmas pidades tasub sul nüüd tähelepanelik olla. Jälgi oma toitumist, väldi liiga suurt koormust ja ohtlikke spordialasid või ka teraapiaviise, mis on sinu jaoks võõrad ja järele proovimata. Praegu on oht, et võid end vigastada või lööb välja mõni varem häda teinud terviseteema. Anna endale piisavalt puhkust ning mõõdukat koormust, tervislikku toitu ja hoia oma meel stressivaba, nii suudad end terviseprobleemidest eemale hoida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Sel kuul tunned, et vajad oma ellu vaheldust. See ei tähenda, et tahad oma kallimast lahku minna, kuid ometi tunned, et midagi tuleb teha, murdmaks igapäevast rutiini. Leia võimalusi avada oma südant toredate raamatute, filmide, kunsti, teatri, spa-naudingute või muu sulle meelepärasega. Sest nagu sa tead, siis mitte teine inimene ei tee sind õnnelikuks või õnnetuks, vaid ikka sina ise oma valikutega.

Küllus. Töö- ja rahaasjades peaksid sel kuul olema väga tähelepanelik. Kõiksugu dokumendid ja lepingud tuleb mitu korda läbi lugeda, enne kui alla kirjutad. Nüüd võid kokku puutuda nii ebaausate kavatsustega inimestega, kui ka lihtsalt pakkumistega, mis osutuvad pettusteks.

Tervis. Alusta sellest, et annad endale rohkem puhkust. Ja just nimelt sellist, kus isegi mõtted ei ole töö või probleemide juures. Sul on komme üle mõeda ja sellega oma probleemid suuremaks paisutada, kui need on. Leia võimalus oma meelt rahustada, sest vaid sisemine rahu toob sulle tasakaalu.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas ootab sind ees väga hea kuu. Asjad liiguvad rahulikus ja stabiilses rütmis paremuse poole ning saad nautida õdusaid sügisõhtuid, mis on täis romantikat ja kirge. Kui oled vallaline ja alles otsid oma “õiget”, siis tasub sel kuul külastada sõpru ja tuttavaid, sest uued tutvused, millest saab alguse armastus, saavad sõlmitud just ühistel koosviibimistel.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas tasub sul nüüd oma asjadel hoolega silm peal hoida. Sind võivad ähvardada petturid või kadedad konkurendid. Väldi igasuguseid mahhinatsioone, kahtlasi tehinguid ja intriige, nii hoiad end eemale ka majanduslikust kahjust.

Tervis. Oktoober toob kaasa sinu tervise ja heaolu eest hoolitsemises täiesti uued tuuled. Teed nüüd lõpparve mõne vana teemaga, mis ei mõjunud sulle sugugi hästi, vaid hoidis sind kinni sinu jaoks mittetoimivas mustris. Muutused võivad esialgu mõjuda sulle pisut härivalt, sest sind on mugavustsoonist välja raputatud. Kui aga suudad end joonel hoida, siis saad hiljem rahuloluga oma valikutele tagasi vaadata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sind ootab ees romantiline periood, kus lootused ja ootused on kõrged ning unistused suured. Võid kippuda isegi õhulosse ehitama ja kui need purunevad, siis on ka pettumus suur. Unistused on vajalikud, kuid samamoodi on oluline, et hoiaksid oma meele avatud ja oleksid paindlik. Alati ei lähe asjad nii nagu sina soovid, vahel lähevad hoopis teisiti, kuid ometi saad ka sel juhul rõõmu, armastust ja õnnetunnet kogeda.

Küllus. Töö- ja rahaasju silmas pidades ootab sind ees vägagi viljaka energiaga kuu. Nüüd on hea alustada uusi projekte, vahetada töökohta ja investeerida raha. Praegu alustatud ettevõtmised peaksid tooma sulle korralikku majanduslikku kasu ja avama uusi uksi.

Tervis. Nüüd vajad sa palju rahu ja puhkust. Pead koguma energiat, et uue aastaajaga kohaneda. Viibi kindlasti palju looduses ja värske õhu käes. Just looduse vägi on see, mis sinu aku täis laeb ja laseb sul end energilise ja väekana tunda. Pigem tee praegu kõike tasa ja targu, stabiilsus viib kindlamini sihile kui suure pauguga alustatud asjad, mis peagi ära vajuvad.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Südameasjade osas hakkavad nüüd vaikselt uued tuuled puhuma. Seda nii vallaliste kui ka juba suhtes olevate inimeste puhul. Sinu plaanide ja soovide kujundamisel mängib rolli keegi inimene, kes on nooruslik, energiat täis ja riskivalmis. See inimene paneb sind oma suhte hetkeolukorda uuesti hindama ning tegema muutusi või siis vallaliste puhul – ees on ootamas seiklused, mis panevad sul südame kiiremini põksuma.

Küllus. Sinu majanduslik olukord on küllaltki stabiilne ning selle pinnalt mõlgutad vaikselt mõtteid, kuidas oma sissetulekut ja finantsvabadust suurendada. Nüüd saad mõne hea nipi või idee just inimestega suheldes ja mõne mentori nõuandeid kuulates. Ole avatud, sest nii mõnigi idee, mis paistab esialgu hullumeelne, töötab suurepäraselt.

Tervis. Sinu energiatase nõuab sel kuul ülevaatamist. Teed ja toimetad ning annad endast palju, kuid iseenda jätad vahel õigustamatult tahaplaanile. Vaata üle oma toitumine ja katsu pidada piiri liigselt vürtsikate ja rasvaste toitudega. Samuti ei tasuks praegu liiga karme dieete pidada. Luba endale seda, mida su keha vajab, nii väldid soovimatut pinget ja stressi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Nüüd tasub end sättida suure armastuse lainele, sest sinu elus on liikumas energiad, mis toovad sulle võimaluse kohtuda oma unelmate partneriga või siis soovi korral juba olemasolevas suhtes viia läbi minek järgmisele tasandile – suurema läheduse, pühendumise ja usalduse suunas. Kuula oma intuitsiooni ja lase oma südamel end juhtida. Jäta kõrvale hirmud ja vaata, mis sinu armuelus saama hakkab.

Küllus. Sinu rahaasjad vajavad pisut inventuuri. Sa ei peaks küll kurtma sissetulekute üle, kuid hea oleks üle vaadata väljaminekud. Peaksid oma kulud kontrolli alla saama, sest see on üks oluline faktor, mis aitaks sinu stressitaset vähendada. Tööalaselt saad hästi hakkama ja tunned, et minevikus omandatud kogemused on sulle igati kasuks.

Tervis. Sind kipuvad sel kuul kimbutama tervisehädad, mis on sulle juba varasemast ajast tuttavad. Seega tead ka seda, millest need hädad tekivad ja kuidas neid kontrolli alla saada. Veelgi parem oleks see, kui võtaksid end korralikult käsile ja muudaksid oma toitumist ja elustiili nii palju, et võiksid neist probleemidest vabaneda igaveseks.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Suhete osas ei saa see kuu olema sinu jaoks just kõige lihtsam. Konfliktid ja arusaamatused on kerged tekkima ning ka romantilised suhted on pingestunud. Ollakse tervamad kui vaja, kohati kaldutakse kärsitusele ja rahutusele. Katsu leida põhjus, miks tunned end ebastabiilsena. Kas on need minevikumälestused, mis üles kerkivad või pole sa rahul oma suhte liikumissuunaga. Võta endale aega ja tegele oma tunnetega. Vaid nii saad paremini iseendast aru ja saad ka oma soove maailmale selgitatud.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas on oodata sinu jaoks pisut segast aega. Iseenesest ei ole midagi halvasti, kuid asjad ei liigu ka päris nii nagu sa sooviksid. Oled justkui ootel ja võimetu midagi tagant tõukama ja kiirendama. Kui tunned, et pole just parim aeg tegutsemiseks, siis kasuta võimalust ja tee plaane tuleviku tarbeks.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline tervis on üldiselt head, kuid peaksid siiski hakkama end pisut saabuvaks külmemaks perioodiks ette valmistama. Sinu jaoks on oluliseks märksõnaks “tasakaal”. Ära liialda töö, spordi, toidu ega muude teemadega, vaid katsu säilitada kõiges mõõdukus ja harmoonia.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Nüüd on sinu südameasjade osas kõige olulisem see, et suhtleksid, väljendaksid oma tundeid ja räägiksid oma mõtetest ja ootustest. Keegi ei ole selgeltnägija ning kui sa ei ütle välja seda, mida soovid, siis võidki seda ootama jääda. Kui sa aga ei tea isegi, mida sa tahad, siis võtagi endale aega, et jõuda oma tunnetes selgusele. Pole vaja kiirustada ega iseendale või oma kaaslasele haiget teha.

Küllus. Nüüd peaksid saama oma rahalise olukorra üle rõõmu tunda. Tööasjad laabuvad hästi, suhted ümbritsevatega on suurepärased ning ka oma sissetulekute üle ei peaks sa sel kuul kurtma. On hea aeg teha rahalisi tehinguid ja suuremaid oste.

Tervis. Oma heaolu osas oled teinud endale suurepärased plaanid, mida oled ka jõudsasti järgima asunud. Katsu nüüd oma kavast kenasti kinni pidada ning ka veel piisavalt ööund ja stressivabasid mõtteid lisada ning sinu tervis peaks olema lausa suurepärane.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Sinu südameasjad kulgevad sel kuul täpselt nii nagu ise lükkad. Kui sa oled soovinud muutusi või olnud lihtsalt millegagi rahulolematu, siis lihtsalt ava oma suu ja anna oma soovidest teada. Ära jää ootama, et teine pool sinu mõtteid loeb. Ole aus, sirgjooneline ja heatahtlik, ning saavutad hoopis rohkem kui siis, kui mossitades ootad, et sinu kallim lõpuks märkaks, et sa pole millegagi rahul.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas peaksid olema sel kuul väga tähelepanelik, sest tulemused sõltuvad täpselt sellest, kui hoolikalt sa oma töödesse ja tegemistesse panustad. Sul on head võimalused saavutada edu, teenida lisaraha või soovi korral karjääriredelil tõusta, kuid kõik sõltub sellest, kas oskad häid võimalusi märgata ning kas julged neist ka kinni haarata.

Tervis. Nüüd tee oma valikud lähtuvalt armastusest. Sinu keha vajab poputamist ja hing hellitamist. Luba endale sumeda sügise naudinguid, mis tervendaksid su keha ja meelt. Ära otsi vabandusi, et endaga mitte tegeleda. Sina ise oled kõige tähtsam ja vajad kuhjaga armastust! Ära keela endale seda.

Loe lisaks: PLANEETIDE LIIKUMINE OKTOOBRIS: millised mõjud toovad kaasa taevalaotuses toimuvad muutused?

9 selget märki, mis näitavad, et universum “kõneleb” sinuga

Energiavahetus: universum sätib kõik tasakaalu

MINE ÕUE! Loodus väestab, tervendab ja vähendab stressi

Kuidas ära tunda tundetust?

Seotud