ALKEEMIA TAROSKOOP. Õhus on armumist, kirge ja tugevaid tundeid

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 02.10 – 08.10

Nädala üldist nägu kujundavad karikate kaks ja mõõkade rüütel. Nüüd on eelkõige esiplaanil inimsuhete ja tunnetega seotud teemad. Õhus on armumist, kirge ja tugevaid tundeid. Ära kiirusta otsuseid langetades, vaid võta endale aega ja kuula oma südant. Muidu võid sa oma väljaütlemiste või tegude tagajärgi hiljem kahetseda. Lähtu eelkõige oma õiglustundest ja lase oma sisehäälel end juhatada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on armastajad. Nüüd kerkivad esile teemad, mis puudutavad tundeid ja südameasju. Oled emotsionaalsem ja tundlikum kui tavaliselt ning pead suutma selles kirgede möllus säilitada sisemise tasakaalu. See on vajalik enda jaoks õige otsuse vastu võtmiseks. Sa pead millestki loobuma selleks, et midagi saada – kaalu hoolikalt, et saadav ja antav oleks tasakaalus.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib kaarik. Oled suutnud leida motivatsiooni ja enesekindlust, et asuda oma eesmärkide saavutamiseks täie jõu ja energiaga tööle. Oled nõus minema kasvõi tulest ja veest läbi, et saada seda, mida soovid. Katsu meeles pidada, et enamasti jõuab hoopis kaugemale läbi heade suhete ja tänu ümbritsevate toetusele, seega ära unusta teha koostööd.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab torn. Nüüd on sind ees ootamas suur muutus, mis puudutab eelkõige sinu sisemaailma. Sa tunned, et oled jõudnud murranguni, mis laseb sul näha asju hoopis uue nurga alt ning seega võib see sinu vaateid alustaladeni muuta. Kuna sinu silmad avanevad, siis on antud kogemus sinu jaoks eelkõige vabastav ja arengus edasi viiv.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on aeg selleks, et tunneksid elust rõõmu ja naudiksid kõike head, mida saatusel sulle pakkuda on. See ei tähenda, et kõik mured su elust kui käega pühkides kaoks, kuid siiski tõusevad esiplaanile pigem head tunded. Sa oskad hinnata seda, mis sul olemas on ning mida rohkem sa seda väärtustad, seda rahulikum ja õnnelikum sa oles.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab kuu. Sinu jaoks kerkib sel nädalal üles stabiilsuse ja turvalisuse küsimus. Tunned, kuidas alateadvusest kerkivad päevakorda kõhklused ja hirmud, millel pole tihtipeale alust. Oled tundlik ja isegi melanhoolne ning kipud kõike väga hinge võtma. Katsu leida enda kese ja käituda oma südametunnistuse järgi. Sel viisil ei tule sul tunda kahetsust ega hirmu muutuste ees.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide kuningas. Tunned rõõmu sellest, et sinu elu majanduslik pool hakkab liikuma sulle soovitud suunas. Sinu jaoks on väga oluline, et sul oleks oma kindel pesa, oma töökoht ning inimesed, keda saaksid usaldada. Praegu tunned, et see kõik on sul olemas ning see toob sulle sisemist rahulolu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade kuninganna. Praegu kipud otsuste tegemisel lähtuma eelkõige oma mõistuse jõust. Paljudes olukordades tuleb see kasuks, kuid ära unusta, et on teemasid, kus pead kuulama oma südant. Ära suru jõuda oma emotsioone alla, vaid lase neil end juhtida. Oma sisetundele risti vastupidi toimides ei jõua sa pikas perspektiivis kuigi kaugele.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade kuningas. Nüüd on kõigesse, mida ette võtad lisatud veidi draamat ja tuliseid tundeid. Kipud ka ise kõike väga kirglikult võtma, see kehtib nii töö- kui eraelu kohta, ning see võib kaasa tuua väga plahvatusohtlikke olukordi. Pane oma jõud ja energia sellesse, et teha head ning luua väärtusi, millest on peale sinu kasu ka teiste.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kümme. Sinu elus on aeg, kus nii töö- kui eraelu vallas on asjad stabiilsed ja rahulikud. Saad nautida õnnelikke hetki ja olla koos nendega, kellest tõeliselt hoolid. Hea aeg on planeerida oma rahaasju, kuna suudad praegu rahulikult ja arukalt välja töötada enda jaoks parimad võimalikud lahendused.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku surm. Ole valmis muutusteks. Sind ootab ees mõni sündmus, mis jätab sulle väga tugeva mulje ja mõjutab sind. Sinu elus algab uus etapp, mis aitab sul jätta vanad mured selja taha ning avab sulle uued uksed, mis toovad kaasa uusi inimesi, emotsioone ja sündmusi. On võimalik, et sind ootab ka ees kolimine, töökohavahetus või suuremat sorti suhtealane muutus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Tegeled teemadega, mis on eelkõige seotud tunnete ja unistustega. Sa oled romantiliselt meelestatud ning kõik, mida ette võtad on juhitud sinu südamehäälest. Soovid luua enda ümber harmooniat, rõõmu ja rahulolu. Suudad tänu suurele empaatiavõimele mõista oma lähedasi paremini kui tavaliselt ja see tugevdab teie omavahelist sidet.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide paaž. Sinu ees on avatud erinevad uksed ning see tähendab, et pead tegema oma valiku. Sul tuleb otsustada, millele oma elus peaksid rohkem ja millele vähem aega pühendama. Ning kui oled teinud otsuse, siis pead ka hakkama reaalselt tegutsema. Praegu on sul olemas kõik võimalused, et saavutada edu.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.