ALKEEMIA TAROSKOOP. Nüüd saabuvad muutused aitavad sul inimesena kasvada ja ennast paremini tundma õppida

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 03.04 – 09.04

Nädala üldist nägu kujundavad surm ja maailm. See on positiivne kooslus, mis näitab ühelt poolt, et sa õpid iseennast rohkem tundma, tajud paremini oma piire ja võtad teadlikult vastutuse oma käitumise eest olukorras, kus üks sinu elutsükkel on jõudnud oma loomuliku lõpuni ning teine hakkab tasapisi sulle ust paotama. Muutused on paratamatud ning need aitavad sul end inimesena paremi tundma õppida, seepärast ära klammerdu mineviku külge, vaid hinda uusi kogemusi, mida saad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on täht. Nüüd juhatatakse sind kõrgemalt poolt ning aidatakse tähtsate otsuste langetamisel. Sinu eneseväljendamise oskused on hetkel haripunktis ning see loob positiivse pinnase kokkulepete sõlmimiseks, arusaamatuste klaarimiseks ja heade suhete loomiseks. Hea aeg on ka tulevikuplaanide tegemiseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib sauade kuus. Nüüd saad tunda edu ja võidurõõmu. Sinu eesmärgid täituvad ning sa tunned, et panustatud aeg ja energia ei ole maha visatud, vaid on end kuhjaga ära tasunud. Ära nüüd peatu, vaid jätka ikka samas vaimus. Sellega kindlustad, et sinu eesmärgid jäävad pikaks ajaks püsima.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate kuninganna. Sinu elus on esikohal emotsioonid – suudad iseenda vajadusi ja tundeid selgelt väljendada, mõistad teisi ja oled äärmiselt empaatiavõimeline. Sinus on hoolivust, kaastunnet ja hellust ning sa ei ole kitsi ka seda oma lähedastele jagama. Ava julgelt oma süda, sest headus sünnitab headust.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on karikate kuus. Sinu sisemine laps nõuab nüüd valla päästmist. Ehk on aeg heita pilk minevikku ja meenutada armsaid lapsepõlvemälestusi? Lase endal julgelt ja ilma hirmudeta oma unistusi järgida, ole mänguline ja ära karda ka spontaanset käitumist. Alati ei ole vaja kõike detailideni ette planeerida ja turvalisuse külge klammerduda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kümme. Sa kannad oma õlgadel koormat, mille raskus võtab enamuse sinu tähelepanust endale ning ei lase sul maailma täiesti adekvaatselt hinnata. Leia võimalus sulle murettegevast situatsioonist kaugeneda või aeg maha võtta, et taas mõista, mis on reaalne olukord, millised on sinu võimalused ja kus sa hetkel seisad.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku saatuseratas. Pead mõistma, et midagi siin elus ei ole kindlat ega jäävat, seega parim, mida teha saad, on õppida end hoidma tasakaalus ebakindlatel aegadel. Leia enda sisemine kindlus ja teadmine, kes sa oled ja mis on sinu sihid. Kui oled endaga harmoonias, siis suudad ka ümbritsevas maailmas toimuvat võtta mänguliselt.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd on aeg keskenduda detailidele. Mida iganes sa teed, olgu need tööasjad, suhtega tegelemine või hoopis midagi kolmandat, kõige olulisem on see, et sa oleksid pühendunud ning annaksid endast kõik oma eesmärgi nimel. Seda enam saad sa tagasi, mida enam oma aega ja energiat panustad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd saabuvad sinu ellu muutlikud ajad. Sa pead mingis asjas iseenda jaoks selgusele jõudma või siis pead ümbritsevatega mõne selgitava „lahingu” maha pidama. Kohati võib sulle tunduda, et saatus oleks justkui sinu vastu, kuid õnneks ei ole see tõsi. Kõik laabub täpselt nii nagu sinu jaoks parem on.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaks. Nüüd on oluline, et paneksid tähele oma tundeid. Võibolla oled end petnud ja tealikult mingeid mõtteid või emotsioone maha surunud. Sellisel viisil ei jõua sa kaugele, mingil hetkel kerkivad need teemad sinu elus veelgi jõulisemalt üles. Seega, ole enda vastu aus ja järgi oma südametunnistust.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Õhus on kevadist romantikat. Oled ise emotsionaalsem, rõõmsam ja kergemini vaimustuv, kui tavaliselt ning neid sinust kiirgavaid vibratsioone haaravad ka ümbritsevad. Kuna sarnane tõmbab sarnast, siis pole ime, kui mõni austaja sind komplimentidega üle külvab.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on karikate kaks. Õhus on armastust! Kevad ja päikesepaiste on sind särama löönud ning sinu ligitõmbavust suurendanud. Esiplaanil on armastuse ja romantikaga seotud teemad ning tunned, kuidas sul kõhus on liblikad lendlema hakanud. Hoia seda tunnet endas ja naudi ehedaid emotsioone.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab sauade neli. Sind ootavad ees head ajad, mis on täidetud positiivse ellusuhtumise, toredate kohtumiste, heade sõprade ja inspireerivate ettevõtmistega. Tunned, kuidas sinu elus puhuvad värsked tuuled, mis annavad sulle uut hingamist ja tegutsemistahet.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud