ALKEEMIA TAROSKOOP | Nüüd pead tegelema minevikust pärit probleemide lahendamisega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 24.07 – 30.07

Nädala energiaid esindavad mõõkade kolm ja müntide kuus. Sinu elus kerkivad üles teemad, mis on ka varem sulle peavalu valmistanud. Puutud kokku millegagi, mis tekitab sinus vastakaid tundeid ja muudab sind emotsionaalseks. Ükskõik kui keerukad need probleemid on, katsu leida asjadele lahendus. Vaid nii suudad sa sellest mustrist välja murda ja südamerahu tagasi saada.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on erak. Nüüd keskendud rohkem oma hingele – jätad seljataha maailma kära ja sagina ning tõmbud eraldatusse, mis laseb sul tegeleda oma sisemaailmaga. Sa võid kas päriselt keskkonda vahetada või ka lihtsalt vaimses plaanis taanduda, et lasta oma vaimul puhata ja kõrgemate ideaalide poole püüelda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib kaarik. Oled jätmas seljataha tuntud ja turvalist ümbrust ning suundud tundmatu poole. Sinu energia keeb üle ja sa otsid sellele rakendust. Soovid maailma avastada ja kogeda uusi emotsioone ning seda sulle ka praegu universumi poolt pakutakse. Teekond ei ole küll takistusteta, kuid suudad need ületada ja liigud triumfi poole.

Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädalat iseloomustab sauade paaž. Nüüd pakub elu sulle põnevust – sind haaratakse kaasa rõõmsatesse ja seiklusrikastesse sündmustesse, mis pakuvad vaheldust ja esitavad sulle koguni väljakutse. See on sinu võimalus murda end rutiinist välja ja katsetada midagi uut. Praegu on sinu jaoks ka hea aeg reisimiseks ja uute oskuste omandamiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on aeg elust rõõmu tunda ja nautida kõike head, mis saatus sinu teele on toonud. Ära karda loobuda tuttavast ja turvalisest ümbruskonnast, astu julgelt oma tavapärasest mugavuststoonist välja ja lase elul end üllatada. Spontaansus ja lapselik uudishimu viivad sind praegu põnevate seiklusteni.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Algavat nädalat iseloomustab karikate kaheksa. Sinu elus saabub aeg, kus pead midagi maha jätma, mis sind enam ei teeni ning liikuma tundmatusse tulevikku. Sul on olemas kõik, et võiksid olla õnnelik ja rahulolev, kuid ometi on hetkel asjad pisut tasakaalust väljas, sest kipud keskenduma neile asjadele, millega sa rahul pole. Võta endale aega, et leida taas enesekindlus ja sisemine rahu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku müntide kaheksa. Praegu on sinu jaoks põnev aeg. Sinu teele saadetakse huvitavaid võimalusi, mis nõuavad, et omandaksid uusi nippe ja tehnikaid, mille abil edu saavutada. See esitab sulle küll väljakutse, kuid samas tead ja tunnetad, et kõik see, mida praegu juurde õpid, tuleb sulle ka tuleviku mõttes vägagi kasuks.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab mõõkade üheksa. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus asjad ei laabu just kõige lihtsamalt, tunned kohati meeleheidet, muret ja kurbust. Tunned, justkui oleks maailm sinu vastu. Ära lase emotsioonidel üle pea kasvada. Tee enda jaoks reaalsuskontroll, vaata, millest peaksid loobuma ja lahti laskma ning mille suunas liikuma. Ära unusta, et millegi lõpp on alati millegi uue algus.

Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaardiks on müntide kolm. Sel nädalal tasub sul enne, kui midagi ette võtad, hoolikalt oma plaanid läbi mõelda. Samuti peaksid silmas pidama seda, et hetkel laabuvad kõik tööd ja toimingud paremini, kui toimetad koos kaaslastega ühises meeskonnas. Üksi pingutades ei jõua sa pooltki nii kaugele kui koos sõprade või töökaaslaste abiga.

Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab torn. Nüüd pead olema valmis ootamatuteks muutusteks, mis kõigutavad sinu vaateid elule. Pead hakkama harjuma uute oludega, mis sinu ümber on ning kohanemine võtab sul pisut aega. Esialgu võid tunda justkui oled saanud löögi allapoole vööd, kuid kui suudad säilitada rahu ning hinnata saabunut adekvaatselt, siis suudad sa võtta kujunenud olukorrast parima.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu teega ristub võimalus, mis nõuab sinult piisavalt julgust ja pealehakkamist, et see enda heaks tööle panna. Sul on palju tahtejõudu ja soovi korral suudad saavutada mida iganes. Ainus, mille pead endas taas üles leidma on motivatsioon. Kui oled millestki inspireeritud, siis ei suuda ükski jõud sind takistada.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Nädala kaardiks on sauade üheksa. Ükskõik, milliste raskustega sa oled pidanud lähiminevikus kokku puutuma, nüüd oled sa igatahes valmis edasiliikumiseks. Sa oled tänu omandatud kogemustele sisemiselt tugev ja haavamatu ning oskad ennast vajadusel maksma panna ning kaitsta võimalike rünnakute eest.

Ambur (23. november – 21.detsember)
Nädalat iseloomustab keiser. Oled nüüd haaranud oma elus ohjad ja sul on kindel siht silme ees kuhu suunas liigud. Pigem kasutad praegu oma mõistuse jõudu ning tunded jätad tahaplaanile. See aitab sul küll edu saavutada, kuid vaata, et sa seda tehes ei unusta järgida oma südame rada. Sel juhul, kui liigud ainult edu suunas, ei maitse võit pooltki nii magus.
Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee
Loe lisaks: Armastuse keemiline valem on nüüdsest teada!
SUHTEHOROSKOOP | 14 parimat sodiaagimärkide paari: kellega sa sobid ja miks?
5 parimat toitu käbikeha turgutamiseks

Seotud