ALKEEMIA TAROSKOOP. Nüüd on oluline, et oleksid enda vastu läbinisti aus, enne kui mõne olulise otsuse langetad

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 20.03 – 26.03

Nädala üldist nägu kujundavad poodu ja õnneratas. Elu on sind toonud teelahkmele, mis tähendab seda, et pead enne valiku tegemist seisatama ja oma võimalused hoolikalt läbi kaaluma. Ära kiirusta ja ole läbinisti aus, seda ennekõike iseenda vastu. Sellest oleneb sinu edasine saatus ja õnn. Sa võid soovi korral alustada puhtalt lehelt, seega katsu nüüd teha parimad otsused ja loo endale oma unistuste saatus.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on müntide kolm. Nüüd tagab sulle edu hoolikas planeerimine ja meeskonnatöö. Esiplaanil on pigem majanduslikud teemad, töö ja rahaga seonduv. Võta kuulda kogenenumate nõuandeid ja soovitusi ning väldi kiirustamist. Pigem võta endale rohkem aeg, et plaanitud asju täiuslikuks viimistleda.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õiglus. Nüüd pead sa lähtuma loogilisest ja objektiivsest mõtlemisest ja õiglustundest. Ära lase end oma emotsioonidel ega egol eksitada, vaid katsu näha täit tõde. See võib tähendada ka oma vigade ja eksimuste tunnistamist, mis ei ole lihtne aga mis on vajalik selleks, et ausalt ja õiglaselt otsuseid teha.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade üheksa. Mida iganes sa oled pidanud läbi elama, olgu selleks emotsionaalne valu, halb suhe või mõni muu probleem, igatahes oled sa nüüd valmis selleks, et edasi liikuda. Sa oled nüüd kogenum ja suudad püstipäi vastu seista eluraskustele. Õppetunnid võivad vahel tunduda raskemad, kui suudame taluda, kuid need on olulised sinu arenguks ja kasvamiseks.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on torn. Nüüd on sinu ellu sekkumas välised muutused, mis saabuvad äkki ja võivad sul üllatusega jalad alt lüüa. Katsu end aga koguda, sest tegelikult märkad esimese ehmatuse möödudes, et need saabunud muutused on vabastavad ja toovad sinu ellu värskeid tuuli, mida oledki juba tegelikult ammu vajanud.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kaheksa. Nüüd pead arvestama sellega, et kõik toimub kiiremini kui tavaliselt – ideed realiseeruvad, suhted tekivad ja arenevad, muutused toimuvad üleöö. Parim, mida teha saad, on selgeks teha oma eesmärgid ja suunad. Sellega kindlustad sa endale liikumise ikka sinu poolt teadlikult valitud ja soovitud suunas.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade äss. Sinu ellu on saabumas midagi uut. Kuna sauade mast viitab välisele energiale ja tegutsemisele, siis võid end valmis panna selleks, et sinu plaanid hakkavad jõustuma ja jõuad lähemale oma eesmärkide saavutamisele. Sa oled väga võimekas ning kui ka ise parasjagu endasse usud, siis suudad sa saavutada, mida iganes soovid.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kaks. Nüüd leiad endas topeltjõu, et ellu viia oma plaane. Sa tunned, kuidas tärkav kevad annab sulle energiat ja teotahet ning see kannustab sind veelgi entusiastlikumalt toimatema. Praegu on hea aeg oma plaanide ellu viimiseks, sest uksed avanevad sulle kergemini kui muul ajal.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on erak. On aeg otsida vastuseid iseenda seest. Selleks pead sa teadlikult aja maha võtma, et saaksid keskenduda ilma teiste inimeste arvamuste ja mõjutusteta. Leia endas tõde, mis on sulle tõeliselt tähtis, mis teeb sind õnnelikuks ja mõtle välja, mida peaksid tegema, kui sa ei ole oma praeguse elukorraldusega rahul.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab müntide neli. Nüüd on aeg selleks, et üle vaadata oma omandisuhted. Seda nii füüsilises-materiaalses, kui ka emotsionaalses mõttes. Vaata üle, kas sa ehk ei klammerdu liigselt kellegi või millegi külge. Ära unusta, et kui soovid midagi saada, siis pead ka omalt poolt midagi vastu andma.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuninganna. Esiplaanil on emotsioonide ja unistustega seotud teemad ja südameasjad. Jagad oma toetust, hoolimist ja armastust oma lähedastele ja suudad tunda tingimusteta armastuse tunnet. Kui sul on olnud muresid või probleeme, siis nüüd on saabunud paremad ajad, mis toovad leevendust kõigele negatiivsele.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on keisrinna. Keskendud nüüd tavalisest enam pere, laste ja kodu teemadele. Sa hoolitsed selle eest, et sinu kodune õhkkond oleks harmooniline ja armastav. Ka armastuse ja seksuaalsusega seotud teemad on praegu sinu elus aktiveerunud. Hea aeg perelisa planeerimiseks, kihlumiseks ja abiellumiseks.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab armastajad. Eelkõige viitab see sellele, et sinu elus on praegu tähtsal kohal armastuse, suhete ja seksuaalsusega seotud teemad. Kuid pead meeles pidama, et suhetes on alati kaks inimest, seega pead suutma olla paindlik, mõistev ja hooliv. See pole alati nii lihtne, kui pealtnäha paistab. Vahel nõuab õnnelik suhe ka ohverdusi mõlemalt poolelt.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud