ALKEEMIA TAROSKOOP: nüüd on aeg, et vabaneda oma hirmudest sise- ja välismaailma deemonite ees

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 15.11 – 21.11

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kaks ja täht. Nüüd on aeg, et vabaneda oma hirmudest sise- ja välismaailma deemonite ees ning alustada liikumist oma unistuste realiseerimise suunas. Sul on olemas sisemine jõud ja välimised võimalused – leia need ning rakenda enda heaks tööle.
Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)
Nädala kaardiks on mõõkade rüütel. Nüüd pead olema valmis enda eest seismiseks. Tunned, et ümbritsevad olud ei ole sinu vastu hetkel just kõige leebemad ja soosivamad. See pingestab ka sinu enesetunnet ning võid reageerida nii mõnegi asja suhtes ka ise pisut üle, kui asud enda arust vaid oma seisukohti kaitsma. Seega – enne kui ütled, mõtle!
Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)
Nädala energiaid juhib sauade kolm. Oled teinud tööd ja näinud vaeva. Sinu saavutusi on kandnud edu, nüüd võid rahulolevalt tagasi vaadata ning tunda rõõmu ja rahulolu. Praegune aeg on hea selleks, et võttes arvesse minevikus õpitut, saad teha teadlikult oma plaane tuleviku tarvis. Eriti puudutab see töö, ettevõtluse ja reisimisega seonduvat.
Kalad (19. veeb – 20. märts)
Nädalat iseloomustab mõõdukus. Sind ootab ees stabiilne ja rahulik aeg. Saad keskenduda sellele, mis on sinu jaoks oluline. Saad võimaluse koguda nii füüsilist- kui ka vaimujõudu. Võta praegust perioodi kui ettevalmistust edasiseks. Kui sul on võimalus puhata, siis naudi seda aega süümepiinadeta ja laadi oma akud täielikult täis.
Jäär (21. märts – 20. aprill)
Nädala kaardiks on sauade viis. Nüüd on aeg, et pead oma eesmärgid paika seadma. Oled tegutsenud ja toimetanud mõnda aega ilma selge sihita ja pikas plaanis ei vii see sind kahjuks sinu unistustele mitte grammigi lähemale. Võta endale aega, et oma tõelised soovid välja selgitada. Seda nii töö kui ka eraelu valla.
Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Algavat nädalat iseloomustab karikate kümme. Nüüd on sinu jaoks esiplaanil kodu, pere ja lastega seotud teemad. Keskendud sellele, et suhted oleksid head ja harmoonilised. Võtad oma lähedastega koos midagi põnevat ette, mis toob ellu vaheldust ning mille kohta võib tõesti öelda “kvaliteetaeg”.
Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Nädala võtab kokku mõõkade kolm. See aeg ei ole sinu jaoks kõige lihtsam, sest puutud kokku teemadega, mis on sinu elus ka varasemalt tähelepanu nõudnud ja ka probleeme tekitanud. On sinu valik, kas lahendad need küsimused nüüd enda jaoks lõplikult ära või pigem kasutad vältimistaktikat. Viimasel juhul kerkivad need teemad siis mõne aja pärast taas sinu jaoks üles, sest tegu on omandamata üppetunniga.
Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Nädalat iseloomustab karikate kaks. Nüüd on sinu jaoks esiplaanil tunnetega seonduvad teemad. On väga tõenäoline, et sinu ellu ilmub nüüd mõni huvitav ja köitev inimene, kellega sul tekib kohene kontakt ja vastastikune huvi. Ka juba olemasolev suhe saab sel nädalal uue positiivse impulsi, mis suurendab teie omavahelist lähedust.
Lõvi (24. juuli – 23. august)
Nädala kaardiks on sauade kümme. Oled sattunud olukorda, kus oled oma õlgadele võtnud suurema hulga kohustusi, kui kanda jõuad. Nüüd on käes aeg võtta hetk, et oma elukorraldus üle vaadata ja vajadusel ka mõningate asjadega tegelemine lõpetada. Katsu vaadata suuremat pilti, see annab sulle aimu, mis on oluline ja mis mitte.
Neitsi (24. august – 23. september)
Algavat nädalat iseloomustab viimsepäeva kohus. See toob uuendusi ja positiivseid muutusi. Kui oled oodanud, et asjad liiguksid paremuse poole, siis nüüd võid kergendunult hingata. Tunned, et saad justkui uut jõudu ja energiat. Väga hea aeg on see ka loomeinimestele, kellele tähendab see uue loomeperioodi algust.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Nädala võtab kokku mõõkade kaheksa. Tunned, justkui oleksid kammitsetud mingite piirangute poolt ning et sinu elus olevad takistused on ületamatud. Tegelikult on asi aga pisut teisiti. Ainus takistus on sinu enda puuduv enesekindlus. Võtta oma julgus ja sisemine jõud kokku ning võitle oma soovide eest.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Nädalat iseloomustab maailm. Oled vabanenud oma illusioonidest ning tead täpselt, mida soovid ja suudad saavutada. Saatus on sinu poolt ning laseb sul tunda edu ja õnne. Hinda seda aega ja naudi oma edu. Sind võib ees oodata ka mõni põnev seikus või reis, mis sinu maailma avardab.
Ambur (23. november – 21.detsember)
Nädala kaardiks on sauade äss. Oled suutnud oma soovid endale teadvustada ning nüüd on sul ka jõudu ja energiat, et neid ellu viima hakata. Kõik töö ja äriga seonduv edeneb eriliselt hästi, sulle pakutakse ka põnevaid koostöövõimalusi. Suudad kirglikkusega pühenduda sellele, mille oled ette võtnud.
Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.