ALKEEMIA TAROSKOOP NOVEMBRIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile hingedekuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Tunned, et vajad oma armuelus muutusi. Praegune olukord ei rahulda sinu soove ega vajadusi. Kuna midagi ei muutu üleöö, vajad kannatlikkust ja valmisolekut ka selleks, et iseenda tunnetega tööd teha. See ei saa olema lihtne aeg, ent selleks, et mustrist välja murda, peadki olema valmis ka raskustele vastu seisma.

Küllus. Tööd on su elus hetkel palju ning mõtted sellest kanduvad ka töövälisesse aega. Ühelt poolt on hea, et üritad olla parim ning kõigega ideaalselt toime tulla, aga teiselt poolt peaksid õppima ka lõõgastuma ja usaldama elu nii palju, et tunneksid end vabalt ja rahulikult ka siis, kui kõike pidevalt ei kontrolli.

Tervis. Nüüd pead tegelema eelkõige oma mõtte- ja käitumismustrite hindamisega. Mõtle järele, kas see, kuidas enda eest hoolitsed, sobib sulle või vajad tegelikult midagi muud. Jäigalt mõne kindla režiimi järgimine võib tuua küll esialgu positiivseid tulemusi, kuid kui see viib meelerahu, peaksid ehk asju veidi lõdvemalt võtma.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Pead pisut muutma vaatenurka oma armuelule. Kui seni oled lasknud end minevikus toimunud sündmustest mõjutada, siis nüüd on aeg see lõpetada. Tule tänasesse päeva ja praegusesse hetke. Vaata, mis su armuelus toimub ja kuhu oled liikumas. Mõtle tulevikule ja sellele, mida saaksid täna ära teha, et liikuda oma unistuste suhte poole. Las minevik jääb seljataha, aeg on liikuda edasi.

Küllus. Peaksid tegutsema tasa ja targu kõige osas, mis puudutab elu majanduslikku poolt. Ei maksa teha ühtegi äkilist otsust, sest toimumas on midagi üsna pöördelist ja olulise mõjuga. Katsu jääda võimalikult avatuks ja ole paindlik, nii suudad saabuvate muutustega paremini toime tulla.

Tervis. Võid tunda väsimust ja nukrust ning ka motivatsioon kipub kohati kaduma. Proovi mitte liigselt masendusse langeda. Leia võimalus puhata ja oma tundeid kellegagi jagada. Mitte mingil juhul ära jää oma negatiivsete emotsioonidega üksi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Ees ootab muutus, mis saabub tasapisi, kuid millel on sinu südameasjade edasise käekäigu osas suur mõju. Kui oled vallaline, siis toob see muutus endaga uue austaja. Kui oled suhtes, pead nüüd tegema oma südames olulise otsuse. Just sellest valikust oleneb, kuidas sinu suhe edasi areneb.

Küllus. Tööalaselt saad tunda rõõmu edust ja õnnestumistest. Võimalik on ka tõus karjääriredelil või palgalisa. Võiksid hakata vaikselt tegema ka plaane tulevikuks ning seadma pikaajalisemaid sihte. Hea oleks, kui paneksid veidi raha kõrvale või investeeriksid millessegi, mis pakuks sulle võimalust tulevikus end majanduslikult kindlamalt tunda.

Tervis. Eelkõige vajad meelerahu. Head teeb kõik, mis on seotud lõõgastumise, negatiivsetest emotsioonidest vabanemise ja tasakaalu taastamisega. Mediteeri, jaluta üksi metsas või mererannas, kuula rahustavat muusikat, räägi oma südamelt ära mured, tegele mõne nauditava hobiga.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjadega seonduvalt peaksid käituma väga tasakaalukalt. Praegu on võimalikud äkilised muutused ja ebakõlad, mis võivad kaasa tuua üsna ootamatuid tagajärgi. Mis iganes võib ette tulla, katsu säilitada võimalikult rahulik meel, et asjade üle korralikult järele mõelda, enne kui mõne tähtsa otsuse langetad.

Küllus. Praegu tasuks olla raha osas väga ettevaatlik ja tähelepanelik. Mitte mingil juhul ei tasuks raha välja laenata, kuna selle tagasisaamine läheb keeruliseks ning suhted inimesega, kes sinult laenas, muutuvad teravaks. Tööalaselt võid lagedale tulla uute ja hästi toimivate ideedega. Kui lähened oma erialale veidi teise nurga alt, saavutad paremaid tulemusi ning saad taas nautida seda, mida teed.

Tervis. Oled täis energiat ja teotahet. Siinkohal peaksid ainult meeles pidama, et mida iganes sa teed, ole kohal. Kui oled mõtetega mujal ja hajameelne, siis võib juhtuda, et survestad oma keha või meelt liigselt. Tunneta oma piire ja jälgi, mida su keha räägib. Nii märkad, kui midagi ei sobi ja toob loodetud hea asemel hoopis vastupidise tulemuse.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Alanud kuu toob väga positiivseid arenguid. Kui oled vallaline, siis jõuab su ellu inimene, kellest oled unistanud. Kui oled suhtes, siis märkad, et ühtäkki oled partneriga täiesti ühel lainel. Teie omavaheline lähedus ja mõistmine suurenevad, tulevikuplaanid ühtivad ning lähedusevajadus on sama suur. Võta endale teadlikult aega, et rohkem armastust nautida.

Küllus. Saabuvad muutused toovad kaasa vajaduse olla avatud ning õppida juurde uusi oskusi. Ära klammerdu tuttava ja turvalise külge, vaid võta praegust perioodi kui võimalust enda arendamiseks. Õppeprotsess ei ole alati küll lihtne, kuid kui see mööda saab, tunned tänulikkust sulle osaks saanud võimaluste üle.

Tervis. Sul tuleb õppida aega maha võtma. Kipud pidevalt muretsema ka teiste pärast. See aga tekitab ärevustunnet, mis pikas plaanis hakkab halvasti mõjuma füüsilisele tervisele. Õpi elu veidi vabamalt võtma.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Aeg on tegeleda oma naiselikkuse või meestel mehelikkuse teemadega. Selleks et armuelu saaks õide puhkeda, pead ise olema kontaktis oma tõelise minaga. Õpi ennast paremini tundma, et teada saada, mida sa naudid ja mis on sinu jaoks oluline või vastupidi, mida sa kindlasti oma ellu ei soovi. Juba see teadmine on esimene samm selles suunas, et muuta oma armuelu ausamaks ja siiramaks.

Küllus. Tööalaselt ei ole see kuu just lihtne, õhus on pingeid ja stressi. Pead olema valmis iseenda eest seisma, et sinu töötingimusi ei halvendataks ega sulle liigset koormust peale ei pandaks. Pead julgema enda eest seista. See võib küll kaasa tuua õhkkonna teravnemist, kuid tulevikku silmas pidades on see vaid su enda huvides.

Tervis. Kui tervisega on olnud mingeid muresid, siis nüüd peaksid need leevenema. Tunned ennast paremini ja suudad isegi stressitaset üsna madalal hoida. Hoiad meele rõõmsana ja ventileerid oma emotsioone. Õnneks on sul toetavaid kaaslasi, kes kuulavad mured ära ja rõõmustavad koos sinuga, kui sul hästi läheb. See tekitab turvatunnet ja aitab hoida sisemist tasakaalu.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjad ei laabu sel kuul just kõige lihtsamalt. Tunned, et sind justkui sunnitaks minevikust lahti laskma ja edasi liikuma varem, kui sa selleks päriselt valmis oled. Tunned end ebakindlalt ning väljastpoolt tulev surve ei aita sinu otsuse langetamisele sugugi kaasa. Vajad omaette olemise aega, et rahulikult oma emotsioonidega tegeleda ja selgusele jõuda, millises suunas soovid edasi liikuda.

Küllus. Sinu ellu saabub keegi toetav meesterahvas, kes pakub vajadusel oma abi ja annab nõu. Sa oled ise motiveeritud ning positiivselt meelestatud ning see paneb alati asjad ladusamalt käima. Rahaasjades saad samuti tunda heameelt, sest investeeringud on ära tasunud ning see tekitab kindlustunde tuleviku suhtes.

Tervis. Jälgi hoolikalt oma keha, kuna mingid varasemad mured kipuvad taas üles kerkima. Neid probleeme ei tasu ignoreerida, vaid pead asuma tegutsema. Leia sobiv spetsialist, kelle nõuanded ja soovitused sulle sobivad ning keda sa usaldad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Nüüd on aeg tegeleda sellega, et oma armuellu taas rõõmu, lustlikkust ja mängulisust tuua. Leia viise, kuidas kogeda rohkem vabadust, pehmet ja sujuvat voogamist ja lihtsaid naudinguid. Ära proovi kõike kontrollida ega juhtida, vaid lase end universumil üllatada.

Küllus. Töös ja rahaasjades tagab edu hea ja sujuv koostöö. Leia endale mõttekaaslasi, koostööpartnereid ja kolleege, kellega koos saad ühiste eesmärkide poole pürgida. Just üksteise toetamine, innustamine ja asjade erineva vaatenurga alt nägemine aitab sind edule lähemale.

Tervis. Oled leidnud enda jaoks sobiva viisi, kuidas oma meele ja keha eest hoolitseda. Kui suudad ka oma pere, sõbra või töökaaslase endaga liituma meelitada, saavutad veelgi paremaid tulemusi. Koos kaaslasega on lihtsam õigel rajal püsida.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Kui oled soovinud, et sinu südameasjad laabuksid sujuvamalt, siis nüüd ongi saabunud see aeg armastusest täiel rinnal rõõmu tunda. Kuni sa ise asju keerulisemaks ei mõtle ega armukadedusel end eksitada ei lase, toob käesolev kuu sulle romantikat, kirge ja ilusaid südamlikke päevi. Sinu ülesandeks jääb vaid avada oma süda ja seda kõike nautida.

Küllus. Praegu tasub oma tegemistes jääda etteantud mängureeglite piiridesse. Igasuguseid uuendusi võiksid pigem vältida ja kaugemasse tulevikku lükata. Ka riske ei maksaks võtta. Mida kindlamini suudad sissetallatud rööbastes tegutseda, seda paremaid tulemusi hetkel saavutad. Ka rahaasjades tasub olla pigem konservatiivne. Ära võta raha laenuks ega laena ka ise välja, sellest ei tule praegu kahjuks midagi head.

Tervis. Selleks et oma tervise seisukorda parandada, pead pöörama pilgu minevikku. Mõtle järele, kas kannad äkki hinges vimma, mis tekitab siiani ärevust, või mõjutab sind mõni minevikutrauma, mis ikka ja jälle endast märku annab. Võta need teemad, mis sinu elust ikka veel lahkunud ei ole, korralikult käsile ja katsu leida toimivaid lahendusi.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sind ootavad ees huvitavad ajad. Rutiin saab igal juhul lõhutud põnevate sündmuste, huvitavate inimeste ja tugevate tunnetega. Kui oled vallaline, võid kogeda lausa tunnetetormi, sest emotsioonid lahvatavad kohati üle pea. Kui oled suhtes, leiad taas üles vahepeal pisut hääbuma hakanud kire ja romantika.

Küllus. Võid tunda, et sinu tööelus on saabunud justkui seisak. Midagi ei liigu edasi nii nagu vaja, kõik võtab kauem aega kui planeeritud ning ka raha laekumisega võib esineda takistusi. Praegu ei olegi sul selles osas midagi muud teha, kui katsuda säilitada rahu ja oodata, et see segane periood lõpeks.

Tervis. Vaimselt ja füüsiliselt peaksid end üldiselt hästi tundma. Leia endale tegevusi, mis esitavad sulle mõõdukaid väljakutseid ning lasevad seeläbi areneda ja tugevamaks saada. Hästi sobivad nii enesearengu kursused, vaimsed praktikad kui ka füüsilised harjutused.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sind ootavad head uudised. Kui oled millestki unistanud, siis just nüüd võid positiivselt üllatuda ja avastada, et universum on su soovi täitnud. Mida julgemini endale ja teistele tunnistad, mida sa vajad, et olla õnnelik, seda suurem on tõenäosus, et seda ka saad.

Küllus. Nüüd tasub end kokku võtta, sest kõik see, mida teed, mõjutab väga jõuliselt sinu tulevikku. Just praegu käivituvad mingid olulised protsessid, mis on seotud töö ja rahaga. Ole tähelepanelik ja kuula kogenumate nõuandeid, et teha enda jaoks parimaid valikuid.

Tervis. Pead kohtlema ennast suure armastuse, tähelepanu ja hoolivusega. Sa võid tunda, et stress, ärevus ja hirm kipuvad ligi hiilima ning nendega toimetulemine ei ole sinu jaoks sugugi lihtne. Ära hoia oma tundeid endale, vaid räägi kindlasti kas sõbra või usaldusisikuga. Üksi jäädes muudad asja ainult hullemaks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Isegi kui tundub, et sinu suhe on stabiilne ja lausa kaljukindel, siis nüüd saabub ellu midagi, mis paneb sind oma armuelu uue pilguga vaatama. Selleks võib olla mõni sündmus või inimene. Paanikaks pole põhjust ja äkilisi otsuseid ei maksa samuti teha, kuid ometi toovad selle kuu sündmused sinu ellu pöördelisi arenguid.

Küllus. Sulle tehakse põnev ja väljakutseid esitav pakkumine, mille ka hea meelega vastu võtad. Saad võimaluse oma ametialased oskused proovile panna ning õppida juurde midagi uut ja kasulikku. Igal juhul naudid kogu protsessi ja oled innukalt asja kallal.

Tervis. Nüüd pead üle vaatama, kas kõik sinu ellu kuuluv ikka sobib sulle. Tundub, et sa ei ole täielikult rahul ning see toob kaasa sisemisi pingeid. Kui jätad need pikemaks ajaks lahendamata, võivad neist välja kasvada tervist kahjustama hakkavad probleemid. Mõtle hoolega üle, kas kõik see, kuhu oma energiat panustad, toob sulle ikka tegelikult ka kasu ja positiivseid tulemusi.

Loe lisaks: Novembrikuu toob kaasa vajaduse püsida teadlikult positiivses

Novembri ehk kooljakuu pühad ja ajad: on saabuvate talveilmade, hingede- ja kosjaskäimise aeg

Ettevaatust! Neid sodiaagimärke ootab ees keeruline novembrikuu!

Kolm sodiaagimärki, keda ootab novembris ees tõeliselt suurepärane aeg

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.