ALKEEMIA TAROSKOOP NOVEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile hingekuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Novembrit ei kutsuta asjata hingedekuuks. Just nüüd on õhtud aina pimedamad ning aina enam köidavad inimesi teemad, mis on seotud meelte, hinge ja vaimuga. Tähelepanu koondub väliselt aina enam sisemisele ja hakatakse otsima oma õiget kohta, turvalist, õdusat ja toetavat keskkonda, kus tegeleda iseenda ja arenguga.

Novembris aktiveeruvad kõik need teemad, mis on seotud meie sisemaailmaga. Olenevalt sellest, kus sa oma elus hetkel seisad, võid tunda kas settimist ja rahunemist või siis vastupidi, aina enam hakkavad kripeldama mingid teemad. Kui sa tunned, et rahutus, hirm või kurbus aina süvenevad sinu elus, siis ütle “stopp” ja asu uurima, milles asi. Novembris võimendub mitmekordselt kõik see, mida sa oma energiaga toidad. Kui sul on mõni teema, mis sinu mõtted ikka ja jälle enda peale tõmbab ning sind rahutuks muudab, siis on viimane aeg sellega tõsiselt tegeleda. Võta seda kui puhastustalguid enne jõulukuud. Räägi nüüd kõik rääkimata jutud selgeks, katsu leida oma muredele lahendus, lepi ära nendega, kellega on tekkinud arusaamatused, ütle välja vaka alla jäätud tunded ja mõtted. Anna vabaks, sest sa ei suuda nagunii maailma enda ümber kontrollida. Proovi leida oskus surfata elu lainetel. Pikapeale võid seda isegi nautima hakata.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas on sind ees ootamas tõeliselt hea kuu. Kui sa alles ootad oma ellu armastust, siis nüüd tasub sul olla aktiivne, suhelda, käia väljas üritustel või miks mitte ka mõnda tutvumisportaali külastada. Sinu väljavaated kallima leidmiseks on nüüd lausa suurepärased. Kui sul on aga kallim olemas, siis leiate nüüd oma suhtes uue tasandi ja puhute vahepeal pisut hääbuma hakanud suhtes kirelõõma taas lõkkele. Sinu jaoks on november kuu, kus saad nautida tõeliselt kuumi tundeid.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas lähevad nüüd asjad hoopis lahedamaks kui need vahepeal on olnud. Raha peaks nüüd hästi sisse tulema. Leiad võimaluse teha mõne tulusa tehingu või saad pakkumise tööle, mis toob sulle korraliku palganumbri. Kui otsinud tööd, siis nüüd peaksid sinu jaoks avanema õiged uksed.

Tervis. Nüüd pead oma keha kuulama. Kui tunned, et pead aja maha võtma, siis nii teegi. Sa võid vajada kas lisapuhkust või kipub mõni tervisehäda välja lööma. Igal juhul suhtu oma keha poolt saadetavatesse märkidesse täie tõsidusega ning kahtluse korral lase perearstil ka mõned analüüsid teha.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sel kuul kipuvad armuasjade osas sind ees ootama segased ajad. Just liigne tormakus, kiirustamine ja läbimõtlematu tegutsemine võivad nii mõnegi asja ajada liiga keeruliseks. Kui sa tunned, et asi hakkab suure hooga rappa kiskuma, siis ei tasu paanikasse sattuda ja liigselt rapsima ahakata, vaid vastupidi – võta aeg maha. Ütle “stop”, et saaksid astuda karusellilt maha ja vaadata singi nii enda ümber kui enda sees. Ainult rahunenud meel suudab mõista, kus ta hetkel asub ja kuhu on mõistlik edasi liikuda.

Küllus. Novembris pead oma võimalused ja ootused üle vaatama. Just rahaasjadel tasub nüüd hoolega silma peal hoida, sest praegu kipuvad kulutused üsna suurelt sissetulekuid ületama. Sa peaksid ehk oma tööd ja panust ka pisut rohkem väärtustama hakkama. Küsi julgelt palgakõrgendust ja nõua endale väärilist tasu tehtud töö eest, sa oled seda väärt.

Tervis. Nüüd on on aeg sättida iseennast ja oma vajadused esiplaanile. Paku oma kehale ja vaimule hoolitsusi, puhkust ja erinevaid naudinguid. Usalda oma valikuid ja oma intuitsiooni. Sinu tundlik meel suudab valida suurepäraselt hea ja sobimatu vahel. Anna endale ainult võimalus.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Nüüd on sind ees ootamas põnevad seiklused, eriti siis, kui juhtud novembrikuus reisima. See ei pea olema isegi mõni eksootiline välisreis, võib ka lihtsalt olla mõnus nädalalõpp linnast väljas, kuid see toob sinu ellu olulist vaheldust. Igal juhul on sind ees ootamas armastus, mis tabab sind just oma mugavustsoonist väljas olles. Kellelgi tekivad sinu vastu tunded ja ka sinu enda hing ei jää romantikast puutumata.

Küllus. Rahaasjades tasub sul sel kuul vältida võimalusel suuremate summade eest millegi ostmist ning raha laenamist ja laenu andmist. Olulisemad rahaasju puudutavad tehingud tasub edasi lükata järgmisse kuusse, et mitte kahju kannatada. Tööalaselt ootavad ees pöördelised ajad, kus katsetad uusi ideid, alternatiivseid töövõtteid või asud lausa uuele ametikohale.

Tervis. Leiad nüüd enda jaoks midagi sellist, mis mõjub sinu füüsilisele tervisele ja vaimsele heolule väga toniseerivalt. Suudad leida võimalusi puhkamiseks ja elu nautimiseks ning see annab sulle täiesti uue hingamise ja paned taas silmad särama.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Suhete osas on sind ootamas hea kuu, mis pakub nii romantikat kui toredaid üllatusi. Kui oled vallaline, siis on sind ootamas romantiline armumine selle sõna kõige otsesemas tähenduses. Kui oled juba kindlas suhtes, siis saad nautida helget ja muretut aega. Varasemad ebakõlad ja konfliktid saavad nüüd sujuvalt lahendatud ning teineteisemõistmine ja harmoonia on taastatud.

Küllus. Töö- ja rahaasjades on oodata väga edukat perioodi. Oled oma tegemistega silma jäänud ja see toob ka uusi koostööpartnereid ning häid ettepanekuid edasise karjääri osas. Ka rahalise poole pealt on see kuu positiivne, võid saada preemiat või pakkumise, mis toob sulle suurenenud sissetulekuid.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline enesetunne on üldjoontes hea. Sind mõjutab palju see, kui harmooniline ja positiivne on keskkond, kus sa viibid. Luba endale piisavalt meelelahutust ja head seltskonda, see hoiab rutiini eemal, meeleolu üleval ja tervise stabiilse.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Romantiliste suhete osas on ootamas muretud ajad, mis on täis külluslikult värskendavaid naudinguid. Nii suhtes olevad kui ka vallalised saavad nautida õnnelikke aegu, mis tõstavad tuju ja loovad hea enesetunde. Saad kogeda enda jaoks ka uudseid emotsioone ning see aitab sul jõuda armastuse valdkonnas uuele tasandile.

Küllus. Töö osas on sul hakanud tekkima uued plaanid ja ideed, kuidas edasi minna. Võibolla ei rahulda sind praegused olud või soovid lihtsalt oma ellu muutusi ja arenguid. Kui soovid, et midagi muutuks, siis pead vastu võtma kindla otsuse ja tegema oma valiku. Nii saavad arenguprotsessid käivituda.

Tervis. Enesetunne saab sul sel kuul olema suurepärane, kui su elus valitseb armastus ja harmoonia. Tee neid asju, mis panevad sind end hästi tundma, suhtle inimestega, kellega koos olles oled rõõmus ja õnnelik ning kes sinu elu eriliseks muudavad. Rahulolu eluga on praegu sinu parimaks ravimiks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Tunnete osas on sind nüüd ootamas pisut rahulikumad ajad. Kui soovid oma suhetesse suuremat harmooniat ja õnne, siis pead sa alustama eelkõige iseendast. Leia üles need asjad, mis sind iseenda juures häirivad ja mida soovid muuta. Olles ise tasakaalukas, rahulik ja armastav, suudad ka oma suhte muuta selliseks.

Küllus. Töö osa ootab sind ees hea ja stabiilse edasiliikumisega kuu. Sul on hea vaist, mis juhib sind õigeid otsuseid tegema ning tänu sellele saad ka tunnustuse osaliseks. Ka rahaliselt saab see kuu olema vägagi soodne, teed enda jaoks kasulikke tehinguid, mis aitavad kas raha säästa või siis teenivad sulle lisa.

Tervis. Oma heaolu seisukohalt on sul nüüd oodata positiivseid muutusi. Oled õppinud hindama seda, mis sul olemas on ning kuulama oma keha. See annab sulle hea ülevaate, mida sa tegelikult vajad ja mida mitte. Seda järgides on lihtne saavutada enda jaoks parim võimalik tulemus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Armusuhetega seonduvas saabub nüüd sinu jaoks selgus. Kui varasemalt olid enesepettuse küüsis või püüdis keegi sinu eest midagi varjata, siis nüüd avanevad sinu silmad ja sa mõistad täie teadmisega, kus sa hetkel oma südameasjade osas seisad. Ühelt poolt on see kindlasti hea, sest illusioonid ja eksiarvamused kaovad, kuid teisalt võib tõde ka haiget teha. See, kuidas praegust perioodi tajud, sõltub eelkõige sinu enda meelestatusest ja avatusest muutustele.

Küllus. Tööasjades oled sel kuul pigem käivitaja ja ideede generaator ning ootad kaaslastelt seda, et nad innustuks ning asuks hooga sinu poolt välja öeldud plaane ellu viima. Erilist edu on oodata siis, kui teed koostööd õhu märgi all sündinud inimestega. Ka raha osas peaksid sind ees ootama head uudised.

Tervis. Sinu vaimse ja füüsilise heaolu osas on nüüd oodata muutusi paremuse suunas. Kui oled tundnud end pisut tõbisena, kurnatuna või stressis olevana, siis nüüd saabub periood, mis toob tagasi sinu jõu. Tänu sellele suudad end kokku võtta ning taastada sisemise harmoonia ja tasakaalu.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Sinu armuelus valitsevad sel kuul vastakad meeleolud. Pealtnäha kõik toimib aga sisemiselt tunned, et midagi oleks justkui puudu sellest, et võiksid täielikult rahul olla. Mõtle enda jaoks selgeks, mis sind häirib. Kui see on midagi sellist, mille suhtes saad midagi ette võtta, siis hakka tegutsema. Kui need on aga asjad, mida sa muuta ei saa, siis lõpeta muretsemine ja keskendu sellele, mis rahulolu pakub.

Küllus. Töö nõuab nüüd kohanemist uute olude või tööülesannetega. Sulle tehakse põnev pakkumine, mis inspreerib ja äratab sinus kire. See on võimalus teostada oma unistusi ja saata korda midagi tõeliselt olulist sinu enda jaoks. Oled küll pisut oma mugavustsoonist väljas, kuid just sellises olukorras ongi muutused võimalikud.

Tervis. Füüsiline tervis võib nüüd vajada pisut turgutamist. Katsu tähele panna oma keha märguandeid, et vajadusel loodusravi abil teda turgutada. Nii saad ära hoida selle, et tervisehädad suureks paisuksid ning tõsisemat muret põhjustama hakkaksid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas võid nüüd kokku puutuda nii rivaalide, moraalselt keerukate situatsioonide kui ka sisemiste kõhklustega. Kõige olulisem on see, et sa ise leiaksid endas piisava kindluse ja tugevuse, et mitte kaotada pinda jalge alt. Võid tunda end liigelt emotsionaalsena ning süttid kergesti põlema. Katsu enne paar korda sügavalt sisse ja välja hingata ning alles siis tegutse.

Küllus. Töö osas toob see kuu tugevaid emotsioone. Pead enda eesmärkide ja tõekspidamiste kaitseks välja astuma ning selleks, et midagi saavutada, pead võitlema nendega, kes sinu ideedesse ei usu. Kõlab nagu ootaks sind ees raske periood? Tegelikult ei ole asi nii hull, sest sul on sisemist julgus, söekust ja võimu rohkemgi kui oma eesmärkide saavutamiseks vajad.

Tervis. Oma vaimse ja füüsilise heaolu osas võid kogeda nüüd väikseid tagasilööke ja tunda end aegajalt väsinuna ja nõrgana. Siinkohal tuleks lihtsalt meenutada, et tervislik toitumine, mõõdukas sport ja kosutav uni on ka sinu jaoks vajalikud. Kui end ree peale tagasi saad, siis paraneb ka enesetunne.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind ees muutused, mis võivad olla nii sisemised kui ka välised. Igal juhul kaasneb nendega eemaldumine tuttavast ja harjumuspärasest. Sama ei tasu muutusi karta, need viivad sind ainult edasi, oma unistustele lähemale. Suudad endast maha jätta selle, mida sa enam ei vaja ning soovi korral uue lehekülje oma armuelus keerata. Ainus, mida hetkel vajad, on eneseusk ja ka elu usaldamine.

Küllus. Tööalaselt on sind ees ootamas hea kuu. Suhted kaaslastega on suurepärased, oled ise motiveeritud ja tunned rõõmu selle üle, mida teed. Võimalikud on ka uued kasulikud kontaktid ja kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just nüüd võib avaneda mõni sinu jaoks vägagi huvipakkuv võimalus ennast proovile panna.

Tervis. Vaimse ja füüsilise heaolu osas ei tohiks suuremaid tagasilööke olla. Kipud aegajalt liigselt muretsema, mis võib sulle kerget ärevust ja stressinähte tekitada. Kui õpid end ise rohkem kontrollima ja oma mõtteid rahustama, siis suudad luua endale harmoonilise kulgemise, hoolimata sellest, mis sinu ümber toimumas on.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas saabub nüüd sinu jaoks periood, kus tunned end millegipärast ebakindlalt ja tihti ka kurvameelselt. Oled võtnud enda kanda suure emotsionaalse koorma ning tunned nüüd, et sooviksid helgemat ja kergemat aega oma ellu, kus asjad justkui iseenesest ja võluväel laabuksid. Kui sul on armuasjadega seotud muresid, siis võiksid vaadata suuremat pilt, mõistmaks milles on probleemi tuum. Kui ise ei suuda lahendust leida, pöördu mõne hea sõbra poole, kas aitab sul erapooletu kõrvaltvaataja pilgu abil asju mõista.

Küllus. Tööasjades oled jõudnud faasi, kus koged suuri kõhklusi selles osas, kuidas edasi toimida. Püüded olla ratsionaalne ei vii sind praegu sugugi edasi. Usaldada tasub eelkõige oma intuitsiooni ja sisetunnet. Lastes end nendest juhtida, mõistad üsna pea, mis on sinu jaoks õige tee ja mille võid heaga kõrvale jätta.

Tervis. Sel kuul peaksid sind ees ootama head ajad. Suudad tagasi saada oma vahepeal kõikuma löönud meelerahu ning ka füüsilise tervise üle ei saa kurta. Sa hoolitsed enda eest hästi ja see toob kaasa loodetud tulemused. Jätka samas vaimus, sest stabiilsus on sinu hea tervise võti.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas pakub see kuu sulle võimaluse uuteks algusteks. See võib tähendada nii uue inimese saabumist sinu ellu, kui ka seda, et juba olemasolevas suhtes hakkavad puhuma uued tuuled. Kõik see ei juhtu aga üleöö või ootamatult, pigem on see enda teadliku tegevuse vili. Praegune periood pakub sulle võimaluse parandada suhtealaselt seda, mis sind ei rahulda ega tee õnnelikus. Kasuta seda aega maksimaalselt.

Küllus. Töö osas puutud sel kuul kokku konkurentidega. Tunnetad, et pead oma tegemistes olema kõvasti teistest üle või siis pakkuma välja mingi lisahüve, mis sind teistest eristaks ning paneks sinu töö silma paistma. Kui sa oled endas kindel ja teed tööd südamega, siis ei suuda võistlejad sind kuidagi kahjustada.

Tervis. Oma heolu osas pead nüüd jälgima, et suudaksid hoida elu erinevad valdkonnad tasakaalus. Kipud endale aegajalt liiga tegema, kuna tahad olla tubli ja jõuda kõike. Katsu rohkem oma keha kuulata ja vajadusel rohkem hingamisruumi võtta.

Loe lisaks:

7 imelihtsat viisi vibratsiooni tõstmiseks

Muretsedes pidevalt eilse ja homse pärast, lased sa käest võimaluse olla õnnelik siin ja praegu

Jaga oma elu nendega, kes kiirgavad sulle tagasi armastust

Inimese sügavaim vajadus on olla armastatud

Mis on tervenemine ja miks meil seda vaja on?

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.