ALKEEMIA TAROSKOOP NOVEMBRIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Kuna november on sissepoole vaatamise kuu, siis pööratakse aina enam tähelepanu oma sisemaailmale – hingeteemadele, tunnetele, intuitsioonile ja mõtetele. Üleüldine pidev ärevus on kaasa toonud ka teatud tüdimuse ja väsimuse ümbritseva maailma sündmustest. Soovitakse rohkem aega veeta looduses, olla koos oma pere ja lähedastega. Inimestes tõstab taas pead igatsus. Igatsus “endiste aegade” järgi, kus kõik […]

Kuna november on sissepoole vaatamise kuu, siis pööratakse aina enam tähelepanu oma sisemaailmale – hingeteemadele, tunnetele, intuitsioonile ja mõtetele. Üleüldine pidev ärevus on kaasa toonud ka teatud tüdimuse ja väsimuse ümbritseva maailma sündmustest. Soovitakse rohkem aega veeta looduses, olla koos oma pere ja lähedastega. Inimestes tõstab taas pead igatsus. Igatsus “endiste aegade” järgi, kus kõik oli veel vaba ja rahulik.

Ka inimsuhetele on praegune keerukas olukord, mis meid igapäevaselt valitseb, oma jälje jätnud. Osad suhted on lagunenud just pidevate lisapingete tõttu, mis päevast päeva meid ümbritsevad. Samas need suhted, mis püsivad, on rohkem paika loksunud ning on suudetud hakata vaata asju värske pilguga ja uue nurga alt. Praegu võib ette tulla ka nö imelisi kohtumisi. Usaldades saatust ja elu ning lastes vabaks iganenud uskumustest ja valusatest tunnetest, on võimalik kohtuda oma tõelise armastusega.

Töö- ja rahaasju kujundab praegu suuresti meid valitsev hirmuõhkkond. Paljude jaoks on aeg väga raske ning sellest tulenevalt vaadatakse ka tulevikku pigem pessimistliku pilguga. Kuigi olukord on keeruline, tuleks leida endale võimalusi, mil viisil hakkama saada. Mida kergema südamega suudetakse olnust lahti lasta, seda kiiremini on võimalik taastuda ja liikuda millegi uue suunas.

Tervise ees tuleks praegu hoolitseda rohkem kui kunagi varem. Tähelepanu nõuab nii vaimne kui füüsiline tervis. Tarvita vanarahvatarkusest tuntud looduslikke terviseturgutajaid ja joo taimeteesid. Liigu looduses ja tegele meelerahu suurendavate praktikatega. Oma toitumine tasuks üle vaadata. Eriti tasub vältida ülesöömist ja alkoholiga liialdamist.

Küllus. Sinu töö- ja rahaasju võib ees oodata suuremat sorti ümberkorraldus. Pead olema paindlik ja tegema ka selliseid mööndusi, mida varasemalt isegi kaalunud ei oleks. Näed nüüd asju uue nurga alt ning vastavalt sellele oled sunnitud ka oma plaane ja unistusi korrigeerima.

Tervis. Sa pead olema nüüd nii tolerantne ja empaatiavõimeline kui vähegi suudad. Seda nii iseenda kui teiste suhtes. Just negatiivsed emotsioonid ja stress on praegu need põhifaktorid, mis su tervisele tõsise jälje võivad jätta. Mida enam suudad oma muresid jagada nind lasta end aidata, seda tugevam sa vaimselt ja füüsiliselt oled.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees keerukas kuu. Kui oled suhtes, siis võid avastada, et asjad, mis sind juba mõnda aega häirinud on, hakkavad üle pea kasvama. Kui oled vallaline või alles äsja kohtusid kellegagi, siis tasub sul pigem otsinguid jätkata, sest inimesed, kes praegu sinu teele satuvad, ei ole tegelikkuses päris need, kellena nad end esitlevad.

Küllus. Töö- ja rahaasjad toovad sulle nüüd mõningast kergendust. Saad kas mõne väikese rahasüsti või hea uudise edasise kohta, mis tõstab tuju ja laseb sul end majanduslikus mõttes veidi vabamalt tunda.

Tervis. Kui sinu meel on rahulik ja rahul, siis on ka sinu tervis hea. Kohe kui lased oma tujul langeda ning stressil üle pea kasvada, hakkad tundma ka füüsilisi kaebusi siin-seal kehas. Tegele teadlikult sellega, et hoida end tasakaaluka ja õnnelikuna.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Praegu on suurepärane aeg nende jaoks, kes alles otsivad oma ellu kaaslast. Nüüd on head võimalused kokku puutuda selle ainsa ja õigega, kellega koos võib luua suhet ja perekonda. Ka need, kellel on kallim olemas, saavad nautida häid aegu. Praegu suhted tugevnevad ja liiguvad uuele tasandile, mis toob suuremat mõistmist ja lähedust.

Küllus. Kui tegeled loominguga, siis ei peaks sul hetkel inspiratsioonist puudust olema. Kui aga muul ala, siis tasub pisut loovama pilguga ringi vaadata, see aitab leida uusi väljundeid ja võimalusi oma andeid rakendada.

Tervis. Üldiselt peaksid end sel kuul hästi tundma, kuid tähelepanelik tasub olla sportides ja ka raskusi tõstes. Nüüd on vigastused, liiges- ja lihasvalud kerged tekkima. Hoia end ning väldi kiirustamist ja üle pingutamist.

Küllus. Rahaasjade osas tuleb sul sel kuul üks oluline otsus vastu võtta. See võib olla sinu jaoks keerukas, kuna selle tõttu, et midagi saada, pead ka millestki loobuma. Lahti laskmine aga ei ole lihtne. Tee oma valik vastavalt südame juhatusele, siis on edasiliikumine kergem ja valutum.

Tervis. Nüüd pead vältima kõiki neid teemasid, mis tekitavad kiusatust, sõltuvust ja vanadesse mustritesse tagasi langemist. Hoia teadlikult eemale neist teemadest, mille osas tead, et sa ei suuda vastu panna, kuid need ei ole sulle head.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Kipud langema vahel muremõtteisse, sest aegajalt tulevad sind kimbutama teemad, mis on sulle juba varasemast tuttavad, kuid millele sa pole suutnud lahendust leida. Kui soovid lõpuks oma armuelu osas puhtalt lehelt alustada, siis võta end kokku ja vaata end vaevavatele muredele julgelt otsa. See ei saa olema kerge, kuid sellel on puhastav ja vabastav effekt.

Küllus. Sul tuleks hetkel keskenduda suurema pildi nägemisele. Kipud liigselt kinni jääma muret valmistavasse probleemi ning seega jätad kõige muuga tegelemise tahaplaanile. Kui sul on raske, siis palu abi. Sinu ümber on inimesi, kes saavad sind majandusküsimustes nõu ja jõuga aidata.

Tervis. Mingid vanam mured kipuvad sind vaevama ning kuna need pole lahendust leidnud, siis varjutavad need nii sinu vaimse kui füüsilise tervise olukorda. Vaata julgelt minevikku, vajadusel ka lausa lapsepõlve, et teada saada, miks üks või teine teema sulle raskelt mõjub. Leides probleemi algpõhjuse suudad sa kõrvaldada ka tagajärjed.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Pead end valmis panema selleks, et ees võivad oodata arusaamatused või lausa konfliktid. Püüa mõista, miks puutud nende teemadega kokku, mis sind ärritavad ja sinus negatiivseid emotsioone tekitavad. Ehk on aeg endale midagi tunnistada ja nii lõpuks tüütust mustrist välja murda.

Küllus. Töö- ja rahaasjades suudas sa peaaegu alati enda jaoks mingi toimiva lahenduse leida. Isegi siis, kui asjad on tõesti keerulised, leiad sa viisi, kuidas hakkama saada. Praegune aeg nõuab ehk sinult küll kokkuhoidlik olemist, kuid sul on häid ideid, kuidas oma rahaasju korraldada ning end majanduslikult stabiilsena hoida.

Tervis. Sinu heaolu võib sulle aegajalt muret valmistada. Sa võid tunda, et sul ei ole kõik päris nii nagu sa arvad, et peaks olema, kuid sa ei leia ka vastuseid või lahendusi. Kui tunned, et sind ei mõisteta või sinu terviseprobleemidele ei leita vastuseid, siis kaalu mõnu teise spetsialisti või terapeudi poole pöördumist. Sa ei ole oma murega üksi, pead lihtsalt leidma endale õige inimese, kes sul lahendusi leida aitab.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab sind ees vaiksem periood, mis toob kaasa seisakuid. Seda nii töö kui rahavoogude osas. Nüüd ei ole sul teha muud, kui varuda piisavalt kannatlikkust, et keerukad ajad vastu pidada.

Tervis. Peaksid enda eest suure armastuse ja tähelepanuga hoolitsema. Sa vajad lausa poputamist, et selle kuuga toime tulla. Võid tunda vajadust puhkuse, asukohavahetuse ja selle järgi, et sind keegi ära kuulaks. Just see tunne, et sinu kõrval on alati keegi, kes on olemas hoolimata eluraskustest, pakub sulle tuge ja piisavalt positiivsust, et olla terve ja tugev.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees suurepärane kuu, kus romantilised tunded kipuvad kohati lausa muud elu varjutama hakkama. Leiad end alatasa mõtlemast armastusele, oma suhtele või selle parandamisele. Kui oled vallaline, siis tunned suurt soovi leida oma hingesugulane. Varu kannatust, sest õnn ootab sind seal, kus sa seda oodata ei oskagi.

Küllus. Tööalaselt võid nüüd proovida uusi lähenamisviise või teistsugust taktikat. Võid ka töökohta vahetada või liikuda hoopis mõnele muule alale. Igal juhul toob see kuu sinu tavarutiini suuri muutusi, millega sul tuleb kohaneda. Raha sel kuul väga välja anda ei tasuks, pigem ole kokkuhoidlik ja tee väljaminekuid tõesti vaid siis, kui sul mõni vajalik asi puudu on. Emotsioonioste väldi iga hinna eest.

Tervis. Kui sa oled oma tervise osas muret tundnud, siis peaksid nüüd küll rahunema. Ära mõtle üle! Liigne stress on su tervisele suuremaks ohuks kui miski muu. Sind ravib ja turgutab kõige paremini armastus. Luba oma südamel ja hingel täituda heaolu tundega.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees maagiline aeg, kus oled heas kontaktis oma naiselikkusega (meeste puhul siis mehelikkusega). Sa oled eriliselt külgetõmbav ning pole ime kui austajad uksest ja aknast sisse trügima kipuvad.

Küllus. Hetkel lõikad sa neid vilju, mida oled varasemalt maha pannud. Kui sa ei ole oma hetkeolukorraga rahul, siis alati on võimalik asju parandada ning luua endale tänasel päeval parem homne. Sama ei tohiks rahaasjad sulle väga suurt peavalu valmistada. Sa küll ei suple rahas, kuid peaksid oma jõududega kenasti hakkama saama.

Tervis. On aeg juurutada enda päevakavasse mõned uued terviserutiinid, mida sa naudiksid ning mis tooks nii sinu kehale kui vaimule turgutust. Hea oleks kui leiaksid võimaluse vabaneda mõnest vanast negatiivsest tundest, mis aegajalt taas üles kerkib ja sind ärritab.

Küllus. Tööalaselt on sind ees ootamas arengud ning muutused. Kui sa oled otsinud võimalust lisatööks või oled soovinud ametit vahetada, siis kuuled nüüd uudiseid, mis annavad sulle uut vajalikku infot selle kohta, mida peaksid edasi tegema.

Tervis. Oled oma heaolu osas teinud midagi, mis on parandanud nii sinu enesetunnet kui tervisenäitajaid. Nüüd pole vaja teha muud kui samas vaimus jätkata ja enda eest sama hästi ka edaspidi hoolitseda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sind ootavad ees uued algused! Kui oled suhtes, siis märkad, et asjad loksuvad sinu jaoks paremini paika ning saad rohkem kindlust selle kohta, mis on sulle õige, mis vale. Kui oled vallaline, siis suhtle inimestega, et annaksid armastusele võimaluse sind üles leida.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ei ole see kuu sinu jaoks just kerge. Pead suutma toime tulla raskustega ning võid lausa vajada, et keegi sind omapoolse nõu ja jõuga toetaks. Ära karda abi küsida, sinu ümber on inimesi, kes saavad sind toetada ja kergendada praegust olukorda.

Tervis. Sa pead enda eest sel kuul teadlikult ja järjepidevalt hoolitsema. Väldi liigset pingutamist, vähenda stressi, proovi hoida oma meeleolu positiivne ja jälgi, mida sa sööd ja jood. Praegu tuleb olla tähelepanelik, sest oled terviseprobleemidele üsna vastuvõtlik.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Praegu tuleb sul armuasjade osas öelda välja see, mis on sinu nägemus ning mis sulle sobib, mis mitte. On oluline, et väljendaksid oma soove ning julgeksid olla sina ise. Pead meeles pidama, et ainult sina ise saad seista oma unistuste ja vajaduste eest, keegi teine seda ei tee.

Küllus. Töö- ja rahaasjad peaksid sel kuul liikuma sinu jaoks pigem ülesmäge. Sa pead endasse ja oma võimetesse uskuma, siis teevad seda ka teised. Raha osas peaksid nüüd saama positiivseid uudiseid. Hea oleks kui suudaksid ka veidi raha säästa, isegi kui see on väike summa.

Tervis. Tunned end üsna hästi, mis on muidugi hea, kuid peaegu on selle suurepärase enesetunde pealt oht end üle pingutada. Hoia meeles, et kõiges, mida ette võtad, tuleb kasuks mõõdukus. Nii ei saa sa hea eesmärgi käigus endale hoopis häda kaela tuua.

Mis ootab sind ees järmisel aastal, seda uuri ALKEEMIA TAROSKOOP 2021-st!

Seotud