ALKEEMIA TAROSKOOP: minevikus omandatud kogemused aitavad sul teha plaane ja edasi liikuda

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 03.01 – 09.01

Nädala üldist nägu kujundavad karikate kuus ja kaarik. Sa oled teinud endale kindlad plaanid edasiliikumiseks, mis põhinevad minevikus omandatud teadmistel, kogemustel ja suhetel. See kindlustab sulle turvalise ja loomuliku arengu, mis viib vastu uutele kohtumistele, põnevatele ettevõtmistele ja õnnetunnet pakkuvatele suhetele.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on ülempreestrinna. Sind ootab ees põnev aeg, kus kasutad eelkõige oma tunnetust ja intuitsiooni, et teha õigeid valikuid. Õpid paremini tundma oma hinge sügavusi ja tunned tugevat tõmmet müstika ja vaimsete teemade vastu. Puutud kokku ka sarnaste huvidega inimesega, kellega saad mõtteid ja kogemusi vahetada.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide rüütel. Tunned end kindlalt ja turvaliselt. Oled kahe jalaga maas ning ootad ka teistelt konkreetseid tegusid, pelgalt suured sõnad sind ei rahulda. Oled hästi realistlik ja tegeled pigem elu praktilise poolega. Praegu on väga hea aeg töö ja rahaasjadega tegelemiseks.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade äss. Juhindud nüüd eelkõige mõistuse häälest. Sul on suurepäraseid ideid ja teed oskuslikke plaane, mis ellu viies hakkavad laitmatult tööle. Suudad olla objektiivne ja näha vajadusel suuremat pilti sellest, mis sinu elus oluline on. Praegu on hea aeg selleks, et lahendada ära kõik probleemid, mis sulle muret valmistavad.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on õiglus. Puutud nüüd kokku teemadega, kus pead langetama tähtsaid otsuseid. Jälgi hoolega, et kõik oleks korrektne ning ei toimuks ülekohtut kellegi aadressil. Lähtu oma õigustundest ning väldi ka iseenda tunnete ja mõtetega vastuollu minekut. Kõige olulisem on tasakaal sisemise ja välise maailma vahel.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab müntide kaheksa. Nüüd sea end valmis selleks, et hakkad omandama õppetunde, mis sulle tulevikuks vägagi vajalikud on. Õnneks ei jää sul tahtest ja motivatsioonist puudu ning sa lausa naudid kõike põnevat, mida elu sulle nüüd pakub. Töö osas on nüüd oodata positiivseid arenguid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku mõõdukus. Sind juhivad tasakaal ja hingerahu. Otsid harmooniat, mis mis muudaks su elu täiuslikumaks ja pakuks suuremat rõõmu ja rahuldust. Oled suutnud edukalt raskused seljatada ja liigud kindlalt uute eesmärkide suunas. Sa tunned end tugevana ja just sinu hingejõud ongi see, mis aitab sul elus asjad paika panna.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Õhkkond, mis sind ümbritseb, võib muutuda jahedamaks. Tunned, et pead end kaitsma kriitikanoolte ja teiste ülekeevate emotsioonide eest. Katsu mitte ise liiga äkiliselt käituda, sest see valab vaid õli tulle ning tulemuseks on ägedad vaidlused ja lahkarvamused.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate üheksa. Nüüd ootab sind ees väga hea aeg. Kui soovid midagi saavutada või oma eesmärke ellu viia, siis tasub just praegu tegutseda. Sinu poolt on kõrgemad jõud ning tänu sellele oled igas vallas väga edukas. Praegu saad nautida ka head seltskonda, mis sulle rõõmu ja rahulolu pakub.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab erak. Saabub pisut rahulikum faas, kus keskendud pigem enda sisemaailma vaatamisele ning enda soovide tunnetamisele. Võtad endale teadlikult aega, et tegeleda vaimsete teemadega ja turgutada oma hinge. See nädal aitab sul jõuda nii mõnegi asja tuumani, mis on sulle varasemalt segaseks jäänud.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku mõõkade seitse. Sel nädalal on väga oluline, et sa ei laseks end petta ega intriigidesse kaasa tõmmata. Katsu vältida ka enesepettust. Sul on teemasid, millega sa ei soovi tegeleda ning sa ei tunnista endale, et midagi on valesti. Nii sa kaua edasi minna ei saa. Tõsta probleemid päevavalgele ning asu nendega tegelema.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab poodu. Jõuad omadega seisakuni ning ei tea, kuidas edasi minna. Ära kiirusta, anna endale aega ning katsu vaadata suuremat pilti. See aitab sul mõista, kus sa tegelikult seisad. Sa võid kokku puutuda ka ootamatustega, mida sa esimese hooga ei mõista. Kuid säilita rahu, iga asi saab lahenduse omal ajal.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on sauade kuningas, mis esindab küpsemisprotsessi ja sisemise tarkuse otsinguid. Ammutad kirglikult endasse uusi teadmisi, kogemusi ja emotsioone. Sul on palju hingejõudu, et oma plaane ellu viia ja soovi korral lausa oma elule uus suund anda. Käsitle oma jõudu oskuslikult ja sa võid teha suuri tegusid.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud