ALKEEMIA TAROSKOOP. Mida vähem sa klammerdud mineviku külge, seda lihtsamini suudad vastu võtta saabuvad muutused

Loe, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 29.05 – 4.06

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade kaheksa ja torn. Sa soovid oma ellu küll muutusi, kuid hoiad end ise tagasi. Pead mõistma, et kui tahad, et asjad areneksid, siis tuleb sul endal teha selliseid samme, mida varem pole teinud. Selleks, et võita, peab riskima ja riskiga kaasneb alati ka võimalus hoopis lüüa saada ja kaotada kõik. Pead sellega arvestama aga ikkagi tegutsema. Sind ootab ees suur murrang ning nüüd on sinu enda valikute küsimus, kas sellest tuleb sinu jaoks positiivne laeng tulevikuks või hoopis halb kogemus. Mida avatum suudad olla ja mida vähem klammerdud turvaliste olude külge, seda lihtsam on imelistel sündmustel sinu ellu saabuda.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade üheksa. Sa tunned end ebakindlalt ja seda eriti selle tõttu, et sa pole päris kindel, kus sa täpselt seisad ja millised on sinu väljavaated tulevikule. Ära süüdista kedagi teist, ei saatust ega end ümbritsevaid, oma olukorras, vaid katsu leida endas rahu. Kui suudad ka enda jaoks hirmutavas olukorras jääda rahulikuks ja leida midagi, mis sind rõõmustab, siis suudad vastu seista kõikidele muredele.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide viis. Sa tunned justkui oleksid ilma abita ja peaksid kõigega üksinda hakkama saama. See tekitab sinus ebakindluse tunnet. Kipud unustama, et tegelikkuses on sul olemas kaaslased, kellelt saab abi, nõu ja häid sõnu, sul tuleb vaid end avada ja oma murest rääkida. Ära sulgu endasse ega haletse iseennast. Ka siis kui olukord on keeruline, on olemas sellest väljapääs. Praegu võivad ka rahadega olla rasked ajad, seega tuleks sul kõikidesse finantstehingutesse, mida sooritad, suhtuda väga tähelepanelikult.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Sind ootavad ees põnevad sündmused ja head uudised, mis toovad su ellu rõõmu ja optimismi. Praegu edenevad kõik ette võetud asjad suurepäraselt, sest oled energiast pakatav ja lootusrikas. Sa tead, mida tahad saavutada ja oled nõus endast kõik andma oma eesmärgi nimel. Eriti hästi peaks minema töö ja karjääriga seotud küsimustes.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd ootab sind ees mingi sündmus, mis osutub hoopis toredamaks või sulle palju kasulikumaks, kui sa arvasid. Elu liigub sinu jaoks positiivses suunas nii töö kui eraelu osas. Suhted inimestega laabuvad hästi ja ebakõlad, mis vahepeal sulle meelehärmi põhjustasid, hakkavad lahtuma. Võid kokku puutuda ka reisimisega või puhkuse planeerimisega.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab narr. Nüüd on saabunud hea aeg oma elus muutusi teha. Sinu ees on avatud mitmed uksed, mis lasevad sul liikuda enda poolt valitud suunal. Siin on oluline see, et sa teeksid oma otsused tuleviku osas nii, et seda ei tuleks hiljem kahetseda. Ära lase end ahvatleda tühistel ja pealiskaudsetel naudingutel, vaid vali see, mis on sinu jaoks tõesti oluline ja südamelähedane.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Sa tunned, et nüüd oled suutnud endalt maha raputada koorma, mis sind rõhus ja meelhärmi põhjustas. Tunned, et elu on ilus ja saad seda nüüd lõpuks kerge südamega nautida. Sinu pereelu ja suhted lähedastega laabuvad kenasti ning ees ootavad ka mõnusad ühised koosviibimised, mis sind rutiinist välja tõmbavad.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate rüütel. Sind ootavad ees head ajad ja rõõmsad sündmused, mis on seotud eelkõige sinu südameasjadega. On tõenäoline, et sul on austaja, kelle kuumad tunded sinu vastu ei ole sul märkamata jäänud. Nüüd on aeg nautida armastust ja romantikat ning lasta end kanda emotsioonidel, mis annavad sulle elujõudu ja energiat.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Sa võid nüüd kergemalt hingata, sest keerulised ajad sinu elus hakkavad seljataha jääma. Sa oled suutnud saada võitu neist tunnetest, mis on sulle südamevalu ja kõhklusi põhjustanud ning liigud nüüd edasi parema tuleviku poole. Hea aeg on ka selleks, et reisida või teha plaane maailma avastamiseks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sa oled hästi teotahteline, energiat ja lootusrikkust täis. Kohtud nüüd eluliste õppetundidega, mis lasevad sul isiksusena areneda ja omandada kogemusi, millest on kasu nii lähemas kui ka kaugemas tulevikus. Kui tahad, et su unistused täide läheksid, siis ole oma soovides võimalikult konkreetne ja väljenda oma tahet selgelt ja valjuhääleselt.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Ole nüüd tähelepanelik, et sa ei laseks eelarvamustel end mõjutada ega ei kipuks otsuseid langetama enne kui sul on kogu olukorrast selge pilt. Pead suutma leida endas empaatia, mis laseb sul hinnata inimesi ja situatsioone nii nagu need on, mitte nii nagu sinu ego tahab neid sulle serveerida. Ole aus ja siiras, sest praegu saad sa universumilt kajana vastu täpselt seda, mida ise välja saadad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuus. Nüüd peaksid sinu töö- ja rahaasju saatma edu. Saad õiglast tasu selle eest, mida teed. Kui vahel oled tundnud, et sinu panust ei hinnata vääriliselt, siis nüüd ei peaks sa küll kurtma. Parem majanduslik seis paneb sind ka teisi aitama ning toetama. Võid saada ka põnevaid pakkumisi, mis kindlustavad sinu tulevikku.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide üheksa. Sa oled muretsenud oma rahaasjade pärast ning tundnud end ebakindlalt, kuna väljaminekud on kippunud alatasa suuremaks osutuma kui sissetulekud. Nüüd on sul võimalus saada positiivne rahasüst või siis alustad projektiga, mis pakub sulle head majanduslikku stabiilsust.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud