ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud märts ehk kevadkuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata järgi, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja tervise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Armuasjade osas võid tunda, et reaalsus ei vasta sinu ootustele. Sa sooviksid, et partner annaks sulle midagi enamat kui see, mida hetkel saad. Samuti tundub sulle kohati, et mujal oleks justkui parem ja ilusam ja kergem. Peaksid endale nüüd ausalt tunnistama, millega sa rahul ei ole. Ehk ei olegi asi sinu partneris, vaid sinus endas. Kas on midagi, mida oled varjanud, alla surunud või eitanud? Kõik see kerkib nüüd pinnale ja tekitab sinus rahulolematust.

Küllus. Sel kuul pannakse su otsustusvõime proovile. Pead julgema riskida ning oma otsustes kindel olema. Ära ürita kõike ise hallata, piisab, kui keskendud sellele, mis on tõesti oluline ja mis on sinu ülesanne. Usalda ümbritsevaid. Sinu töökaaslased, ülemused või alluvad tulevad kenasti toime neile pandud ülesannetega. Sa ei pea kõike ise kontrollima.

Tervis. Sa pead lõdvestuma, elu usaldama ja oma ellu muutusid lubama. Muutused ei jää tulemata ka siis, kui hoiad kinni tuttavast ja turvalisest, aga sel juhul tekitavad muutused stressi ega mõju tervisele hästi. Proovi lõõgastumiseks meditatsiooni ja joogat.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Sinu meeli võivad köita erinevad inimesed ning sa ei ole oma tunnetes päriselt kindel. Ära kiirusta ühtegi otsust vastu võttes. Kui tunned, et oled segaduses, siis võta aeg maha ja lase kõigel pisut omasoodu areneda, et saaksid iseendast paremini aru. Võid tunda vastupandamatut soovi pea ees kirglikku suhtesse tormata, kuid see ei ole praegu hea idee. Üsna pea näed uusi nüansse, mis panevad sind soovide osas ümber mõtlema.

Küllus. Tööelus võib ette tulla ootamatuid muutusi. Avastad, et midagi, mis esialgu tundus häiriv ja ebameeldiv, kujuneb lõppkokkuvõttes sinu jaoks hoopis soodsaks ja kasulikuks. See paneb sind nii mõndagi ümber hindama. Rahaasjade osas peaksid endale selgeks tegema, milliseid väljaminekuid sa tõesti pead tegema ja mille osas saaksid kokku hoida. Peaksid kasvõi pisut raha kõrvale panema, sest üsna pea võivad ees oodata ootamatud kulutused.

Tervis. Sinu meeleolu kipub sel kuul tihti langema. Leia endale iga päev mingi tegevus, mis enesetunnet parandaks ja head energiad liikuma paneks. Ära sea endale liiga utoopilisi eesmärke, vaid tee kasvõi mõni väike heategu oma kehale ja meelele. Pidev väikeste sammudega edasi liikumine on areng paremuse suunas.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Sind ootab ees keeruline aeg, kus suhtes kerkivad esile teemad, mis on varasemalt selgeks rääkimata jäänud ja mida on ignoreeritud. Võid tunda, et su enda tunded on segased ning sa pole kindel, mida tegelikult tahad. See ei tähenda, et peaksid kõigele käega lööma. Vastupidi. Võta see aeg ja räägi oma partneriga südamest südamesse. Ainus võimalus edasi liikuda on ausus. Isegi kui see ausus juhatab sind suhtest välja.

Küllus. Töö- ja rahaasjad kulgevad sel kuul väga sujuvalt. Varasemad pingutused on loonud sulle kindla pinnase, mis pakub stabiilset ja turvalist tunnet ja sissetulekut. Praegu tasub ka pisut raha kõrvale panna, investeerida millessegi, kuid hasartmänge ja kiire rikastumise skeeme peab muidugi vältima, ükskõik kui ahvatlevad need ka ei tundu.

Tervis. Emotsionaalsel pinnal on praegu palju toimumas. Mõtled, teed plaane, muretsed, loodad ja kahtled. Kõik see võib üles kergitada ärevuse, kurbuse ja ka viha. Oluline on need emotsioonid enda jaoks läbi töötada ja siis neil minna lasta. Kui jätad selle kõik endasse, tõmbad ligi soovimatuid terviseprobleeme.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sel kuul ei kulge sinu armuasjad sugugi tavalist ega rahulikku rada mööda. Sul on austajaid, kes üritavad su tähelepanu ning südant võita. Samuti võid ise tunda, et pole sugugi kindel, kelle vastu sul tunded on ja kes on niisama huvitav sõber või tore inimene. Võiksid anda asjadele aega selgineda, sest kiiret ei ole kuhugi. Vaata, tunneta ja miks mitte ka jälgi universumi märke. Võid avastada, et see, mis algul tundus köitev, kahvatub ajapikku selle kõrval, mis tundus tavaline või ebahuvitav.

Küllus. Töökoormus on hetkel suur ja võid vajada abi selleks, et kõik tehtud saaks. Ära karda näida nõrk või saamatu, kui kellegi nõu või abikätt küsid, inimesed aitavad sind hea meelega. Sinu ümber on rohkem headust ja toetust, kui arvata julged. Mõtle positiivselt ja usu, et kõik laabub. Sa kujundad oma reaalsust iga päev oma mõtetega. Seega, tõmba oma ellu unistuste täitumine!

Tervis. Hea enesetunde aluseks on mõõdukus. Sa tahad olla perfektne, kuid keegi ei jõua kõiges olla kogu aeg täiuslik. Sa pead püüdlema tasakaalu poole. Alusta sellest, et õpid ärevaid mõtteid rahustama ja leiad enda jaoks sobiva viisi, kuidas iga päev tegeleda keha ja meelt lõõgastava praktikaga. Selleks sobib hästi jalutuskäik koos rahustava hingamise ja teadliku kohaloluga.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Tunned, et sinu suhted on pingestatud välistest ootustest ning sellest, et sinu enda soovid ja plaanid ei ühti nendega alati. Parim, mida teha saad, on olla avameelne ja panna paika oma piirid. Kui sinu jaoks toimub liikumine liiga kiirelt või vales suunas, siis on sellest parem märku anda kohe alguses, mitte siis, kui mõlemad on juba meeleheitel ja pettunud. Võta julgus kokku ja räägi oma soovidest.

Küllus. Tööalaselt pead vältima üle pingutamist ja teiste ülesannete enda kanda võtmist. Ära karda abi küsida või hoopis „ei“ öelda, kui tunned, et see on õige. Tasub osta loteriipilet või mängida mõnd õnnemängu. Fortuuna on sinu poolt ning sul õnnestub endale saada üks tore võit.

Tervis. Tunne, et oled täis energiat ja tegutsemistahet. Ühelt poolt on see suurepärane selleks, et oma tervise eest täie tähelepanuga hoolitseda, teiselt poolt on aga oht üle pingutada ja end liigselt kurnata. See võib kaasa tuua väiksemat sorti vigastusi või ka ärevust. Proovi leida kuldne kesktee ning anna kehale ja meelele aega, et kõige uuega kohaneda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Sel kuul tuleb sul endale tunnistada, et nii väga kui ka soovid tuttavast ja turvalisest kinni hoida, see ei too sulle mitte midagi head. Kui sinu valitud taktika ei toimi, kui sinu suhe ei tööta, kui sa tunned, et soovid midagi muud, siis pead andma vabaks oma aja ära elanud suhted ja tõekspidamised ning laskma elul end kanda. See võib tunduda hirmutav, kuid see on ainus viis, kuidas saad jõuda selleni, mis sind tegelikult õnnelikuks teeb.

Küllus. Kui soovid midagi saavutada, pead ohjad teadlikult enda kätte haarama. Võta endale vastutus selle eest, kuidas sinu elu majanduslik pool kulgeb. Sul on olemas kogemused, tahe ja sisemine jõud, et oma soove ja unistusi ellu viia. Ära lase takistada jõudmast selleni, mis on sulle reaalselt kättesaadav ja jõukohane. Usu endasse, siis usuvad sinusse ka teised.

Tervis. Pead leidma enda jaoks sobiva tegevuse, treeneri või terapeudi, kellega koos oma tervis üle vaadata ja teha plaanid, kuidas edasi liikuda. Sa saad enda heaks nii mõndagi ära teha, kuid selleks, et tulemusi saavutada, peab sul endal olema selleks tahe. Võta end kokku, kaasa usaldusväärne spetsialist ja asu tööle.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Kui oled suhtes, siis praegune aeg võib tuua väga tõsiseid jutuajamisi partneriga ja oma soovide ning nägemuste kokkupõrkeid. Oluline on enda jaoks selgeks teha, mis on see, mida sa suhtelt tahad. Kui soovite koos edasi minna, siis tuleb kompromisse teha ja vajadusel ka oma ego taltsutada. Kui oled vallaline ja alles ootad kallimat, siis tasub hoiduda liiga kiirete järelduste tegemistest. Seda nii negatiivses kui positiivses mõttes. Anna asjadele aega areneda.

Küllus. Sa oled võimekas ja sul on piisavalt motivatsiooni, et saavutada tööalaselt ka kõrgeimaid eesmärke. Seega ära hoia end tagasi ja unista suurelt, sest just praegu võid panna aluse suurepärasele karjäärile. Raha osas tasub sul nüüd hinnata end vääriliselt ja küsida oma töö eest korralikku tasu. Ära lepi lihtsalt tagasihoidlikkusest vähemaga.

Tervis. Eriti oluline on mõista keha ja meele seotust. Sinu mõtted, tunded ja käitumismustrid mõjutavad väga tugevalt seda, milline on sinu tervis ja enesetunne. Kõikide tervisehädade taga ei ole mõtted, kuid paljud probleemid on ennetatavad, kui tegeled aegsasti stressi ja ärevuse leevendamisega ja mõtled positiivselt.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Ees ootab suurepärane aeg, mil saad parema kontakti oma tunnetega, oskad olla rohkem kohal ja hinnata seda, mis sinu elus head on. Kui oled vallaline, siis avastad endas uuesti mängulisuse ja spontaansuse, mis laseb sul kergelt uusi tutvusi sõlmida ja inimestega kontakti saada. Kui oled suhtes, siis on võimalik, et tehakse abieluettepanek.

Küllus. Oma tööasjadega ei ole sa sel kuul sugugi rahul. Selleks et oma enesetunnet parandada, tuleb sul kas muuta situatsiooni või siis iseenda suhtumist sellesse, mis sinu ümber toimub. Igal juhul saad sa midagi ära teha oma meeleolu parandamiseks. Ära lihtsalt oota, käed rüpes, vaid tegutse. Rahaasjades tasuks nüüd muuta oma uskumusi. Kui sa arvad, et sinu halb õnn ei muutu kunagi, siis nii kujundad sa oma reaalsust. Murra mustrist välja, usu, et saad edukaks, ja manifesteeri unistused oma ellu.

Tervis. Sa pead asuma astuma reaalseid samme oma tervise olukorra parandamiseks. Isegi kui sa ei tunne, et sul mõni mure oleks, siis oma toitumis- ja liikumisharjumuste tervislikumaks muutmine peaks siiski sel kuul sinu plaanidesse mahtuma. Loevad ka väikesed sammud.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Ees ootab aeg, mil pead tegelema konfliktide lahendamisega. Ole enda vastu aus ja tunnista, mis sind häirib ja mida sa muuta soovid. Kui elad pidevas rahulolematuses, siis ei saa loota, et ühel päeval asjad iseenesest laabuvad. Reaalsus on see, et kui sa kohe midagi ette ei võta, läheb kõik ainult halvemaks ja pettumus kasvab.

Küllus. Kui sulle tundub, et mõni tööalane või sinu sissetulekuid puudutav pakkumine tundub liiga hea, et olla tõsi, siis kahjuks see nii ongi. Ole äärmiselt kriitiline kõige suhtes, mis tõotab kiiret edu ja lihtsat tulusaamist. Kui töötad loomingulisel alal, siis praegu on sul väga hea aeg, kuna inspiratsioonist juba puudu ei tule.

Tervis. Praegu on sinu ülesandeks olla kõiges, mida teed, kohal oma keha, hinge ja südamega. Sa tunned väga hästi, mida vajad ja millistest harjumustest pead loobuma, sest need ei ole sulle head. Hellita end ja luba endale tervislikke naudinguid.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Tunned, et südameasjad on läinud kuidagi pingeliseks ning viibid alatasa kaitseasendis. Tajud pidevaid rünnakuid oma arvamuste või soovide osas. Selleks, et tunda end kindlalt ja hästi, pead oma sisemiste hirmudega tegelema. Ehk on sul mõni teema, mis sind pidevalt käivitab? Sel juhul pead alustama kõigepealt iseendaga tegelemisest ja oma minevikuga rahu sõlmimisest. Siis saad kogeda ka rahuldust pakkuvat armuelu.

Küllus. Võid tunda, et oled mingis mõttes justkui lõksus. Turvalisusesoov takistab sul liikumast suunas, mis sind tegelikult köidab. Ära unusta, et otsustamata jätmine on samuti otsus. Kui valid jääda sellesse olukorda, mis sind ei rahulda, siis pead suutma enda mõttemaailma muuta. Vastasel juhul kannatad mõttetult.

Tervis. Tegele oma tunnetega! Kui sul on mõni halb harjumus või lausa sõltuvus, siis see on millegi vaigistamiseks. Tee endale selgeks, miks üht või teistmoodi käitud. Mis sunnib sind tegema asju, mis pikas plaanis ei ole sugugi kasulikud. Saa oma emotsioonidega kontakt ja sa suudad nii mõnestki keha või meelega seotud probleemist vabaneda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sind tabavad tundmatud ja ootamatud tunded. Ära jookse nende eest minema ega suru neid alla. Anna endale aega, et läbi töötada kõik emotsioonid, mida suhtes või ka vallalisena suhteteemade osas tunned. Võid kogeda pettumust ning märgata, et oled elanud illusioonides. Luba endale selgust ja uut algust.

Küllus. Sinu tööalane tegevus on võetud hoolika jälgimise alla. Olgu kontrollijaks ülemus, alluvad või hoopis konkurendid, igal juhul tuleb sul end näidata parimast küljest. Rahaasjade osas pead olema samuti tähelepanelik. Ei maksa võlgu võtta ega ise laenu anda, sest isegi parimate kavatsuste puhul võib praegu ette tulla finantsilisi kaotusi.

Tervis. Sel kuul vajad stabiilsust ja rahu. Et midagi muutuks, on vaja kannatlikkust, sest miski ei muutu üleöö. Liigu edasi väikeste sammudega. Nii kehale kui meelele mõjub suurpäraselt aktiivne tegevus – jookse, uju, tantsi jne.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et pead oma kallimaga arutama küsimusi, mis on seotud suhtes valitseva tasakaalu ja harmooniaga või selle puudumisega. Selleks et armastus võiks kesta, on vaja mõlema osapoole huvi ja panust. Ühe panustamisest ei piisa. Kui tunned, et sa pole rahul, siis pead oma emotsioone väljendama ja taas leidma kontakti oma kallimaga. Kui oled vallaline, siis nüüd peaks su ellu saabuma oodatud muutus.

Küllus. Tööasjad arenevad väga positiivselt. Võid saada preemiat või ametikõrgendust või kui oled uue töö otsinguil, siis leiad just endale sobiva töökoha. Igal juhul tasub hoida motivatsioon kõrgel ja anda endast parim, et suunata oma elu materiaalne pool kindlalt ülesmäge liikuma.

Tervis. Sind vaevab väsimus ja stress ning seetõttu on väga oluline, et oleksid enda vastu õrn ja hooliv. Ära piitsuta end tagant, ära haletse ega süüdista ennast. Kõik saab korda, kui annad endale piisavalt võimalusi lõõgastuda ja tegeled enda keha ja vaimu tugevdamisega. Mõtle positiivselt ja usu iseendasse.

Allikas: Alkeemia Taroskoop 2023, mille leiad suurematest raamatupoodidest ja kirjastuse Pilgrim veebipoest.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.