ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile kevadkuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Märts toob kaasa palju uut värsket energiat. Pisut on küll veel tunda kõhklust, hirmu või segaseid tundeid, mida põhjustavad muutused, kuid üldplaanis on meeleolud pigem optimistlikud ja lootusrikkad. Tunned, et hakkad end talve rusuvast ja seisvast energiast lahti raputama, et liikuda edasi kergemate mõtete ja tunnetega. Kõige paremini liiguvad asjad edasi nüüd sel juhul, kui sa oled endale sihid ja eesmärgid täielikult selgeks teinud. Mida sihikindlam sa oled ja mida rohkem endasse usud, sest paremaid tulemusi saavutad. Nüüd peaksid leidma selle pidepunkti, mis aitab sul säilitada rahu, meelekindlus ja kohalolek. Praegu on oluline oma emotsioonidega tööd teha. Kui koged hirmu, kõhklust või muid negatiivseid tundeid, mis sinu meeleolu alla viivad ja nukrameelsust põhjustavad, siis leia endale see miski, mille poole raskel hetkel pöörduda. Olgu selleks mõned mantrad, mis aitavad sul eneseusku suurendada või sõber, kes raskel hetkel toetab. Leia endale just see, mis sinu hinge ja olemusega haakub.

Armastuse osas tuleks nüüd jätta selja taha oma hirmud. Kui sul on teemasid, mis alatasa üles kerkivad või mis panevad sind reageerima teatud viisil, siis võta nende emotsioonidega tegelemine käsile. Ära oota, et midagi päevapealt laheneks ja takistused kaoks. Algul võib olukord sinu jaoks isegi raskemaks muutuda. Kuid mida enam annad endale võimalust asjade üle mõelda ja end vaevavatele teemadele lahendusi leida, seda kergem saab sul olema tulevikus.

Tööalaselt on nüüd oluline keskenduda suurtele eesmärkidele ja mitte lasta end eksitada mõnest väiksest tagasilöögist või seisakust. Hoia meeles seda, mille nimel pingutad ja tulemused on peagi käega katsuda. Rahaasjade osas on selles mõttes hea kuu, et sissetulekute üle ei saa kurta, kuid samas on ka üsna palju väljaminekuid. Seega tasub üle vaadata, kas saad pigem mõne koha pealt kokku hoida või isegi midagi tuleviku tarbeks säästa.

Tervise osas tasub nüüd tegeleda kõige sellega, mis aitab su kehal ja meelel puhastuda. Hea aeg on alustada paastu või teadliku toitumisega, samuti sobib alutada uute meelepraktikatega, mis kergendavad mineviku minnalaskmist.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus. Puutud kokku olukorraga, kus pannakse sinu kannatus tõsiselt proovile. Pead järele mõtlema ja endale teadvustama, kas asi on ootamist väärt või mitte. Ära lase meeleolulangusel või hetketujudel enda eest otsustada, vaid tee oma valik siis, kui oled rahulik ja lubad oma sisehäälel endale nõu anda, mis on sinu jaoks hea ja mis mitte.
Küllus.Töö osas on sel kuul oodata uudiseid ja uuendusi. Need ei pruugi esmapilgul sulle võibolla meeldida, kuid kui saad uute oludega põhjalikult tutvuda, siis mõistad, et tegelikult tulevad muutused sulle pikas plaanis hoopis kasuks.
Tervis.Võiksid keskenduda eelkõige oma meele ja vaimu tugevdamisele. Sul on palju tahtejõudu ja suudad saavutada soovi korral palju. Peaksid tegelema ka oma egoga ning sisemise tasakaalu ja harmoonia suurendamisega.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Suhete osas saabub sinu jaoks aeg, kus pead oma tõekspidamisi pisut üle vaatama ja võibolla ka ümber hindama. Elu paneb sind situatsioonidesse, mis pole sinu jaoks harjumuspärased ning see sunnib sind oma mugavustsoonist väljuma. Proovi olla võimalikult painduv ja mitte anda hinnanguid, enne kui oled saanud piisavalt järele mõelda.
Küllus.Tööalaselt oled praegu faasis, kus asjad liiguvad pigem rahulikult ja igapäevases sisseharjunud rütmis. Suuri muutusi ega ootamatusi ette tulemas ei ole. Sa kogud jõudu ja teed tasapisi plaane tulevikuks. Nüüd tasub oma unistused ja soovid üle vaadata, et teada, kas liigud ikka õigel teel.

Tervis. Pead nüüd olema tähelepanelik. Kuula oma keha poolt tulevaid signaale ja toimi nii, et tunneksid end hästi. Kui ikkagi kipub stress, ülekoormus või mõni ebatervislik eluviis liiga tegema, siis leia võimalus võtta aeg maha, et saaksid täielikult taastuda, vältimaks võimalikke tulevasi komplikatsioone.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Suhete osas võid sel kuul kokku puutuda vastakate tunnetega. Sa soovid üle kõige oma ellu suurt armastust, teineteisemõistmist ja harmooniat, kuid tunned, et sulle visatakse kaikaid kodaratesse ja sinu emotsioonid kõiguvad üles alla. Kohati tunned armukadedust, üksindust või hoopis seda, et sind ei hinnata piisavalt. Võta mõneks ajaks aeg maha ja katsu mõista, kust või millest sellised tunded tekivad.

Küllus. Tööalaselt pakub see kuu sulle uusi väljakutseid. Saad ennast arendada ja proovile panna. Esimese hooga võid tunda, et ette võetud ülesanded on sulle kohati üle jõu käivad, kuid peagi elad sisse ning tõestad iseendale ja teistele, et saad suurepäraselt hakkama.

Tervis. Enda heaolu eest hoolitsemisel tasub sulle südamele panna, et sa vähendaksid oma elus stressi. Tegele teemadega, mis sind muretsema panevad ja sinu hinge närivad. Samuti ei tasuks pidada oma keha igiliikuriks. Anna endale vajalikul määral puhkust ja rahu.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)
Armastus.Suhete osas peaksid sel kuul keskenduma sellele, et taastada või suurendada partneriga omavahelist lähedust. Ära lase harjumusel ja igapäevaelul võimust võtta, sest nii võib armastus ja romantika lihtsalt ajapikku tuhmuda. Tehke koos midagi sellist, mis on uudne, eriline ja teistmoodi. Ühised kogemused ja elamused liidavad. Kui oled vallaline, siis võiksid olla seltskondlikult pisut aktiivsem ja käia rohkem “silmad lahti”.
Küllus.Töid ja toimetamisi paistab sel kuul olevat rohkem kui jõuad ära teha. Ära satu paanikasse, see on õnneks ajutine. Katsu mõned mitte nii väga olulised ülesanded delegeerida teistele ning tegele ise sellega, mis on kõige tähtsam. Nii säästad aega ja saad paremini keskenduda oma ülesannetele.
Tervis.Pead end praegu hoidma ja turgutama oma immuunsüsteemi. Viirused ja külmetus on sulle nüüd kergesti külge hakkavad ning võid haigestuda. Kui jääd tõesti tõbiseks, siis anna endale piisavalt puhkust ja aega, et terveneda ja taastuda.
Neitsi (24. august – 23. september)
Armastus.Südameasjade osas on sind ootamas head ajad. Sa tead täpselt, kus sa seisad, millised on sinu võimalused ja mida võid oma partnerilt oodata. See annab sulle teatud turvalisuse ja kindluse, mida vajad. Praegu on hea aeg teha ka plaane tulevikuks. Sa suudad hästi adekvaatselt hinnata reaalset olukorda, sul ei ole võltse hirme ega alusetuid lootusi.
Küllus.Töö osa pead sel kuul olema julge ja panema oma sõna maksma. Sa oled teistele palju vastu tulnud ning neid oma abi ja nõuga aidanud. Igatahes nüüd on mõned hakanud seda pidama iseenesestmõistetavaks, et sa oledki alati saadaval. On aeg seada piirid paika.

Tervis. Pead nüüd jälgima, et su keha saaks piisavas koguses vajalikke mineraalaineid ja vitamiine, et heitlikes ilmades vastu pidada. Jälgi oma toitumist ja lisa menüüsse teadlikult rohkem puu- ja köögivilju. Kui varustad keha vajalike ainetega, siis leevenduvad ka erinevad isud, mis sind aegajalt kimbutavad.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas võid nüüd kokku puutuda olukordadega, mis põhjustavad sinus vastakaid tundeid. Sa tunned kõhklusi ja võid kogeda armukadedust. Tunned, et sinu suhtes ei käituta kohati õiglaselt ja sinu tundeid ei seata esikohale. Kui soovid muutusi, siis pead alustama iseendast ja selgeks tegema, mis põhjustab sinus selliseid emotsioone ja kas neil üldse on väliseid põhjuseid, või on need sinu enda tunded, mis kuvavad välismaailma.

Küllus. Töö osas tunned, et sind justkui rebitaks kahes suunas. Üks pool on see, mida sa pead paratamatult, nii või teisiti tegema. Teine pool on see, mille suunas su süda tõmmet tunneb. Nüüd pead leidma aja ja võimaluse, et ühendada oma kaks poolt tervikuks. Vastasel juhul tunned end rahulolematuna.

Tervis. Teed nüüd uusi plaane, kuidas enda keha eest paremini hoolt kanda. Võid otsustada spordiga alustamise kasuks või siis valid mõne uue ala, mis sulle tundub põnev. Igal juhul teed sel kuul oma kehale head ja kannad tema vajaduste eest korralikult hoolt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Tunnete osas on saabunud huvitav aeg, mis toob sinuni uusi emotsioone. Sa oled tundlikum kui tavaliselt ning sinu meeled hoomavad ka alateadlikke signaale, mida sinu lähedased välja kiirgavad. Just praegu võid ära tunda oma hingesugulase ja mõista tingimusteta armastuse olemust.
Küllus.Tööalaselt tuleb sul nüüd end ise motiveerida ja seada sihid, mille saavutamine pakuks sulle põnevust ja rahulolu. See võib esialgu peavalu valmistada, kuid hiljem paneb sind leidma nutikaid lahendusi ja töötama välja plaane, mis sind sihile viivad.
Tervis.Enda heaolu silmas pidades võid nüüd tunda, et vajad aega enda jaoks, puhkust ja eelkõige rahu. Sa oled väga visa ja suudad ka keerukamates situatsioonides vastu pidada, kuid kui sulle ei võimaldata piisavalt puhkust, siis saab stress lõpuks ka sinu kätte ning tervis kipub kannatama.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus.Sel kuul pannakse sind selliste faktide ette, mis sunnivad sind oma väärtushinnanguid üle vaatama. Sinu jaoks on oluline, et kontrolliksid olukorda ja et suhted liiguksid sinu juhtimise järgi. Sa sooviksid ka oma tundeid kontrollida, kuid adud, et alati ei ole see siiski võimalik ega ka mitte kasulik. Lase endal julgelt kogeda erinevaid emotsioone, see ainult rikastab sinu hinge.
Küllus.Töö võib nüüd tuua kaasa tundeid, mis haavavad su ego või tekitavad tunde, et sind ei väärtustata piisavalt. Katsu seda mitte liiga sügavalt südamesse võtta, sest töö on ainult üks valdkond sinu elust. Ära lase sellel varjutada oma üldist enesetunnet.

Tervis. Vaimset ja füüsilist heaolu silmas pidades jõuad peagi uuele tasemele. Alusta nüüd positiivsete muutuste sisseviimisega ja katsu sellel rajal ka püsida. See tasub ennast ära ja juba peagi tunned end paremas füüsilises ja emotsionaalses vormis olevana.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind nüüd ees reaalsus, kus pole kohta illusioonidel ega petlikel lootustel. Sa võtad roosad prillid eest, lased minna suhetel, millel pole sinu elus kohta ning asud välja selgitama oma südamesoove. Kui teed endale selgeks, mis sind õnnelikuks teeb ja asud selles suunas ka liikuma, siis ootavad sind juba üsna pea ees head ja õnnelikud ajad.

Küllus. Töö osas leiad enda jaoks midagi, mis aitab sul liikuda edasi ja jätta selja taha kõik see, mis on sind häirinud või mis pole tundunud õige. Sa usaldad elu ja võtad ette esialgu riskantsena paistvaid, kuid lõpptulemusena edu toovaid muutusi.

Tervis. Enda eest hoolitsemises oled sel kuul pigem alternatiivsemate terviseturgutamise võimaluste pooldaja. Kui tegeled oma meele rahustamise ja vaimu arendamisega, siis suudad ka füüsilise keha tasakaalu ja harmooniasse saada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Tunnete osas võid nüüd leida tõelise aarde. Sinus toimub suur sisemine muudatus, mis laseb sul märgata seda, mis on varasemalt olnud sinu jaoks varjatud. Sinu intuitiivne tunnetus on praegu haripunktis ja see laseb sul ennast täielikult usaldada ning teha julgeid otsuseid.
Küllus.Tööl saad nüüd rakendada oma praktilisi oskusi ja teadmisi, kuidas kõige paremini asju toimima saada. Suudad oma tööasju hallata suurepäraselt ning jagad ka teistele õpetusi, kuidas efektiivsemalt ja produktiivsemalt toimetada.
Tervis.Tunned end praegu veidi madalseisus olevana. Pelgad ise, et sinuga ei ole võibolla kõik korras. Tegelikkuses ei ole õnneks midagi hullu lahti ning kui teadlikult enda vajaduste eest hoolitsed, siis võid ka edaspidi nautida head enesetunnet ning kehalist heaolu.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)
Armastus.Saabunud on pigem vaiksem periood. Tundub, et praegu ei ole romantika ja kirg need teemad, mis on sinu elus esiplaanil. Pigem otsid vaikust ja rahu, kus oma suhete teema üle järele mõelda. Tee endale selgeks, mis on see, mida sa vajad. Kui oled püsisuhtes, siis võid tunda, et oled oma partnerist veidi eemaldunud või lausa lahku kasvanud. Kui soovid, et sinu suhe jätkuks, siis on nüüd viimane aeg tegutseda.
Küllus.Töö pakub sulle sel kuul uusi väljakutseid. Puutud kokku ülesannetega, mis on sinu jaoks uued ja mis nõuavad sinult pingutamist ja uute töövõtete omandamist. Kui oled ise huvitatud ja suudad end sisemiselt motiveerida, siis laabuvad ka ülesanded kergemini.

Tervis. Tervise eest hoolitsemise oled küll endale südameasjaks võtnud, kuid ära kipu liialdama. Ära unusta, et ka sinu jaoks on kusagil piirid ning nende ületamine võib sulle kasu asemel hoops kahju teha. Kui oskad leida tasakaalu ja harmoonia, siis toob see sulle ka kõige enam kasu.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees huvitav aeg, kus tutvud kas mõne uue toreda inimesega või siis avastad kelleski, keda juba ammu tunned, mõne sinu jaoks tundmatu külje, mis sind köidab ja tekitab põnevust. See võib olla kas uue armusuhte alguseks või siis juba olemasolevas suhtes uue kire sütitajaks.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees pingeline periood, kus sinult oodatakse palju enam kui sa tunned, et suudad endast anda. Enne kui annad nõusoleku järjekorde kohustuse enda kanda võtmisel, mõtle hoolikalt järele, kas sa ikka tahad ja suudad oma teadmisi ja energiat kõikjale jagada.

Tervis. Sinu tervise seisukord saab sel kuul olema heitlik. Võimalikud on kergemad terviseprobleemid ja külmetushaigused. Kui oled tõbine, siis võta endale aega, et korralikult terveks saada ja välja puhata. Sa pead oma vajadused esiplaanile seadma, kui soovid olla terve, tugev ja tasakaalus.

Maagilist märtsikuud!

Loe lisaks: Märtsikuu energiad 2020

Rahvatarkust: vanarahva traditsioonid ja uskumused märtsikuu kohta

Just need kolm sodiaagimärki saavad märtsis suurepärase üllatuse osaliseks!

Seotud