ALKEEMIA TAROSKOOP MÄRTSIKS: mida toob kevadkuu armastuse, töö ja tervise osas?

Mis ootab sind ees kevadkuul? Kuidas laabuvad asjad suhete ja armastuse vallas? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Mida tuleb seoses tervisega silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Kuu kristall – mäekristall

Kalade tähtkuju paneb kevadiselt veed voolama ja inspireerib igati puhastuma. Pese aknad, korista kapid ning riputa mäekristall kaela. Kristalli võimuses on puhastada kehas ja meeltes seisev energia ja eemaldada blokeeringud. Mäekristalli energia tasakaalustab ja aktiviseerib ka kõik tšakrad, et saaksid kevadiselt särtsakaks ja vitaalseks muutuda…

Uuri mäekristalli kohta lisa WildWoman ehtepoest ja facebookist

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Sinu jaoks on praegune aeg vastakaid tundeid põhjustav. Tunned kiusatust järgida oma ihasid ning kipud ka kergemini alla andma erinevate probleemide esile kerkides. Tunned, et oled tüdinenud piirangutest ja ettekirjutustest ning soovid lihtsalt “teha, mis pähe tuleb”. Enne, kui asud peadpööritavatesse seiklustesse või lased end kaasata mõnda hullumeelsesse ettevõtmisse, võta endale aega, et mõista, kelle vastu sa sõdid. Enamasti selgub, et piirangud on sinu enda seatud ning võitlust pead sa enda sisemiste deemonitega.

Küllus. Tööalaselt pead olema valmis uuendusteks. Sulle usaldatakse tähtis tööülesanne, millest sõltub sinu edasine areng ja karjäär. Tasub valmis olla ka lähetusteks, mis viivad sind välja tavapärasest töökeskkonnast. Kuna oled positiivselt meelestatud ning valmis end proovile panema, siis võtavad ka teised sinu entusiasmist tuld ning koos suudate plaanid veelgi edukamalt ja tulemusrikkamalt ellu viia.

Tervis. Tervise osas võiksid proovida mõnd keha ja vaimu turgutavat teraapiat. Enda jaoks õige valimisel juhindu intuitsioonist, see juhatab sind selleni, mida vajad. Kõik uus ja huvitav toob sulle kosutust, seega haara kinni ka pisut pöörastest pakkumistest.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhete osas on ees ootamas kuu, kus ennekõike keskendud naudingutele, lased end kirgedest kaasa haarata ja otsid ise võimalusi, kuidas oma elu vürtsitada ja põnevamaks muuta. Kipud kohati ka tulega mängima ja võrgutama möödaminnes ka neid, kellest sa tegelikult huvitatud ei ole. Kuigi teiste tähelepanu ja imetlus toidab sinu tähelepanuvajadust, ole ettevaatlik, et mitte kellegi tundeid haavata.

Küllus. Nüüd teed plaane tulevikuks. Sul on kindel nägemus, mida sa soovid saavutada ning nüüd on hea aeg, et panna paika detailne tegevuskava. Sul on energiat ja häid ideid ning suudad need kokku kombineerida oskuslikuks tegutsemiseks, mis tagab sulle nii tunnustuse kui ka majandusliku edu. Sellega kaasneb ka uute ja huvitavate inimeste saabumine sinu ellu, kellest võivad saada nii tulevased koostööpartnerid kui ka head sõbrad.

Tervis. Tervise osas pole muretseda vaja. Kui sind vaevasid varasemalt haigused või stress, siis nüüd võid kergemalt hingata, mured hakkavad vaikselt taanduma ning tunned end positiivsust ja teotahet täis olevana. Eriti hästi mõjuvad sulle heade kaaslastega värskes õhus viibimine ja loodusest energia ammutamine.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Sinu ellu saabub uus perspektiivikas suhe, millesse asud panustama oma tundeid ja aega. Kui oled kindlas suhtes, siis võtad vastu otsuse, et just nüüd võtate endale aega, et lahendada kõik ebakõlad ja parandada omavahelist läbisaamist, et suhe kestaks, paraneks ja areneks edasi. Sa oled avatud ja kasutad uusi taktikaid, et murda häirivaid suhtemustreid ning pead tunnistama, et uutmoodi lähenemine toimib ning teeb sinu elu palju lihtsamaks.

Küllus. Tööalaselt saad nüüd rakendada oma andeid ning järgida oma kutsumust. Sulle toob edu ja majanduslikku kasu just see, kui oled harmoonias oma hinge kutsega. Tunnetad intuitiivselt, mis on sulle kasulik ja millest peaksid hoiduma. Sinu teele satub keegi sinust eakam inimene, kes toetab sinu pürgimusi oma nõu ja jõuga.

Tervis. Pead hästi tähelepanelik olema oma emotsioonide suhtes. Kas saad ja julged oma tundeid väljendada või surud alatasa midagi endas alla? Leia võimalus end ebameeldivatest tunnetest vabastada ning taastada sisemine harmoonia. Kui sinu meel ei ole tasakaalus, siis võib see hakata mõjutama su tervist ja heaolu.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Sinu teele satuvad sündmused, mis panevad proovile sinu vaimse tugevuse ja stabiilsuse. Sa pead olema valmis andestama ja unustama ning mitte võtma hinge teiste poolt öeldut. Ja seda seetõttu, et niiviisi tagad sa eelkõige iseenda hingerahu. Ära lase end kõigutada sellest, mis toimub sinu ümber, leia enda sisemine jõud, et olla igas olukorras sina ise ja järgida oma tõekspidamisi.

Küllus. Tööasjus ei tasuks sel kuul väga olulisi muutusi ette võtta. Pigem hoia madalat profiili ja väldi asjatute riskide võtmist. Olulisi finantstehinguid, laenude võtmist või andmist tasub vältida või edasi lükata hoopis kaugemasse tulevikku. Proovi täielikult keskenduda olevikule ja praeguste tööülesannete korralikule täitmisele.

Tervis. Tervis on parem kui paaril eelneval kuu. Katsu ka oma toitumine üle vaadata, sest selleks, et olla terve, tugev ning elujõuline, vajad sa just nüüd vitamiine. Katsu vältida karme dieete ja suure hooga sportimise alustamist, sest muidu avastad peagi, et oled enese piitsutamisest tüdinud ja jätad asjad hoopis sinnapaika.

Sõnn (21. aprill – 21 mai)

Armastus. Sinu jaoks on kätte jõudnud periood, kus saad täiel hingel nautida häid aegu. Ees ootavad toredad ja põnevad sündmused, saad olla uhke oma saavutuste üle ja samuti nautida kodust harmooniat. Praegu on õnn sinu poolel, seega, targalt tegutsedes saad oma eraelu ja armusuhted viia uuele tasemele – täielikku teineteisemõistmisse.

Küllus. Töö pakub sel kuul sulle tõeliselt rahuldust. Oled leidnud selle, mis sind huvitab ning pühendud sajaprotsendiliselt oma ideede realiseerimisele. Sul on palju tahtejõudu, söekust ja kangekaelsust, suudad mistahes projekti käivitada ja naudid kogu protsessi täiel rinnal. Ennast usaldades viid iga alustatud mõtte lõpuni.

Tervis. Keha ja meel sulle sel kuul muret ei valmista. Võib lausa öelda, et see teema on täiesti päevakorrast maast. Sinu elus on praegu nii palju põnevat, mis hoiab su mõtted enda juures ja meeleolu üleval. Stress kimbutama ei tule ja mõni väiksem tervisehäda möödub märkamatult.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Suhete osas oled sel kuul enesekindel ja tead täpselt, mida tahad. Suhted on intensiivsed, kirglikud ja võivad kohati lausa dramaatiliseks kujuneda. Praegu on eriti soodne aeg sobiva partneri leidmiseks, kuna sinu intuitsioon on eriti tugev ning tõmbad lausa maagilise jõuga ligi inimesi, kellega sind seovad ühised huvid ja arusaamad.

Küllus. Töö osas saad võimaluse oma oskusi näidata ning see toob kaasa suurepärase enesetunde ja tunnustuse. See kuu laseb sul teiste hulgast välja paista ja soovi korral ka karjääriredelil tõusta. Ka sinu finantsolukord paraneb ning saad vajaduse korral maksta mõned võlad.

Tervis. Kipud nüüd olema melanhoolsem kui tavaliselt ning sind võib ka kimbutada stress ja motivatsioonipuudus. Kui meelolu lange, siis kipub kahjuks ka immuunsüsteem nõrgenema. Ära unusta, et kõige pimedam hetk öös on just enne koitu, seega usu, et peagi saab sinu jaoks see keeruline aeg mööda ja tunned end taas hästi. Leia endale igapäevaseid väikseid rõõme, mille üle saad heameelt ja rahulolu tunda.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Suhete osas oleneb praegu kõik sinu enda käitumisest. Oled sa armunud või ootad kaaslaselt ettepanekut viia suhe kindlamale pinnale? Ära jää ootama, vaid võta oma elu ja suhte juhtimine kindlalt oma kätte. Pea maha selgitav vestlus, kus annad partnerile teada oma ootustest või kutsu oma ihaldusobjekt välja. Julget pealehakkamist kroonib edu.

Küllus. Sel kuul tasub sul täiel rinnal panustada tööasjadesse ja võtta ette projekte, kus on tõenäoline rahaline kasu. Sul on väga head võimalused teenida lisaraha ning võita ka loteriis ja õnnemängudes. Kõige selle juures pead aga meeles pidama, et sul tuleb toimida targalt ja tasakaalukalt. Kui kaotad pea ja ei valitse enam oma emotsioone, siis võid loodetud kasust aga hoopis ilma jääda.

Tervis. Tervis on üldiselt pigem hea, kuid kipud liigselt muretsema nii tööasjade kui ka oma eraelu küsimuste pärast ja see toob päevakorda stressi. Katsu teadlikult lõõgastuda, sest kui juba stress on kohal, ei ole ka tervisehädad enam kaugel.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Suhetealaselt tervitab sind hea uudis, mida oled juba ammu oodanud. Mure, mis on sind vaevanud seoses suhetega, leiab nüüd lõpplahenduse. Ootamatult jõuad vastusteni ja su silmad avanevad. Näed asju uues valguses ning see laseb sul ilma mineviku taagata liikuda suunas, mis viib sind lähemale tõelisele armastusele.

Küllus. Nüüd pead kõiges, mida ette võtad, olema täpne ja tähelepanelik ning sul tasub eriliselt keskenduda detailidele. Just siis, kui ka väikseimad nüansid on paigas, saad loota parimate tulemuste peale. See kehtib nii töö- kui rahaasjades üldisemalt. Olles kannatlik, hooliv ja andes oma parima, jõuad sa heade lõpptulemusteni.

Tervis. Sinu keha ja meel võivad sulle mõningast muret valmistada. Kuid oled ise hästi tubli, suudad hoida meeleolu üleval ja ravid end hoolikalt. Suudad panna kiirelt piiri nii külmetusele kui ka muudele probleemidele, mis võivad sind praegu kimbutada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Sinu elus on periood, mis toob sulle segaseid tundeid. Lõppemas on miski, mis on oma aja ära elanud ja millest sul tuleb lahkuda, kuid sa pole veel valmis. Sa pole avatud muutustele ja soovid hoida alles seda, mida enam tegelikult olemas ei ole. Nii põhjustad sa endale vaid meelehärmi ega anna võimalust märgata uusi avanevaid uksi, mis viivad sind uute inimesteni ning seikluste ja õnne juurde.

Küllus. Töö pakub sulle sel kuul rõõmu ja meeldivaid kaaslasi. Tunned, et sind ümbritseva mõttekaaslased, kes sind nõu ja jõuga aitavad, kui selleks peaks vajadus tekkima. Sinu poolt välja käidud ideed ja mõtted võetakse avasüli vastu. Seega, kui oled soovinud alustada mingi projekti elluviimisega, siis nüüd on selleks õige aeg.

Tervis. Puutud sel kuul kokku väiksemate probleemidaga, mis võivad nõuda pöördumist mõne oma ala spetsialisti poole. Ära muretse, tegemist ei ole millegi tõsisega, pigem pead lihtsalt laskma end üle vaadata, et teaksid milliseid korrektuure pead tegema oma toitumises või elustiilis.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Praegu tasub sul järgida südameasjades ainult iseenda tõekspidamisi, seda isegi siis, kui keegi üritab sind õigelt teelt kallutada. Kõige õigem teejuht on sinu enda süda. Kuulates oma sisetunnet ja järgides intuitsiooni, liigud sa õiges suunas. Oma tõde järgides ei tasu aga vastuollu minna teistega, jäta ka neile võimalus jääda oma arvamuse juurde.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees proovilepanek. Pead enda jaoks läbi mõtlema, kas sinu praegune töö pakub sulle piisavalt eneseteostusvõimalusi. Kas sul on piisavalt ruumi, et areneda, oma ideid ellu viia ja olla loominguline?

Tervis. Tunned end sel kuul üldiselt hästi, kui energiataseme mõningane kõikumine välja arvata. On oluline, et sa kuulaksid oma keha ja jälgiksid signaale, mida ta sulle saadab. Tead ka ise, et sinu intuitsioon aitab sul enamasti tervisehädasid ennetada või varases staadiumis avastada ning end ravima asuda.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Südameasjad on sinu jaoks väga oluline teema, kui sul on hinges rahu ja õnn, siis on ka kõik muud valdkonnad sinu elus korras. Kipud aga mõneti alahindama aega, mida suhtesse peab panustama ning ootad partnerilt kõvasti rohkem, kui ise vastu suudad pakkuda. Pühendu teadlikult oma olemasolevale suhtele või uue suhte loomisele, kõik mis on hoole ja armastusega ümbritsetud, kasvab jõudsalt.

Küllus. Sa oled oma õlgadele võtnud koorma, mille kandmine valmistab sulle raskusi. Vaata üle oma eesmärgid ja pane paika suunad, kuhu liikuda soovid. See aitab sul mõista, kas kõik see, millega oled seotud ja kuhu oled oma abi ja energiat lubanud, teenib üldse sinu huve. Kui teed midagi vastumeelselt, siis on viimane hetk võtta aeg maha ja valida uus liikumissuund.

Tervis. Enda keha ja meele harmoonia ja tasakaaluga tegelemise oled pisut tahaplaanile jätnud. Selleks, et end puhanuna ja värskena tunneksid, vajaksid rahulikku rutiini ja stressivaba perioodi. Seda on esmapilgul raske saavutada, kuid kindlasti leiaksid enda jaoks rohkem aega, kui vaid soovid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjades ootab sind ees periood, kus tunned rõõmu eelkõige püsivatest väärtustest. Kõige rohkem rahuldust pakub sulle kindlustunne ja teadmine, et võid oma kallimat 100% usaldada. Kui sa vajad kinnitust tema tunnetele, siis tasub ette võtta selgitav vestlus, mis hajutab su kahtlused. Kui sa ei ole suhtes, siis köidavad sinu tähelepanu inimesed, kes on rahuliku ja tasakaaluka olemusega ning kelles on potentsiaali pikaajaliseks suhteks, mitte kirglikuks üheöö afääriks.

Küllus. Nüüd lased end juhtida eelkõige praktilistest kaalutlustest ja selgetest ideedest. Sul on väga kindel nägemus ja teadmine, mida soovid saavutada ning rakendad kogu oma särava mõistuse jõudu selleks, et oma plaane ellu viia. Sa suudad panna ka teised enda eesmärgi nimel tööle ning ühisel jõul liiguvad asjad veelgi edukamalt.

Tervis. Sa võid sel kuul tunda pisut väsimust, tüdimust ja inspiratsioonipuudust. Tunned, et vajad oma ellu mingit välist stimulatsiooni, mis aitaks sul taas äratada oma sisemise leegi. Leia endale mõni põnev tegevus, hellitav kehateraapia, väljakutseid esitav trenn või lihtsalt armu. Kõik see teeb head nii sinu kehale kui meelele.

Seotud

5 praktilist nippi kuidas meeleolu tõsta

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.