ALKEEMIA TAROSKOOP MAIKUUKS | Mida on oodata armastuse, töö ja tervise osas?

Mida toob kaasa lehekuu? Mis on sind ootamas armastuse ja suhete osas? Kuidas edenevad töö- ja rahaasjad? Mida tasub tervise seisukohast meeles pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Maikuu kristall – smaragd

Metsaroheline smaragd toob sinu olemusse kevade. Ta avab hellalt südametšakra ning paneb hinge tingimusteta armastusest õitsema. Smaragdi toel harmoonilisteks muutunud sõprus- ja partnerlussuhtest löövad sinu silmad särama nii, et võiksid armastada kasvõi tervet maailma. Uuri smaragdi kohta lisa

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Romantiliste suhete osas on eelkõige hea kuu neil, kellel on juba kindel partner olemas. Praegu hindad eelkõige stabiilsust ja turvalisust ning sellega kaasnevat lähedustunnet. Sa hindad kodusoojust ja tegeled pesapunumisega. Omavaheline läbisaamine kallimaga paraneb ning lähedus suureneb. Need, kes on aga alles oma “õige” otsinguil, peaksid silmad lahti hoidma reisidel ja väljasõitudel. Just siis on tõenäoline kohata oma “teist poolt”.

Küllus. Töö- ja rahaasjad kulgevad positiivses joones. Ainus, mille üle praegu pead vaevad, on mõned valikud, mis seoses raha ja sissetulekutega tegema pead. Sul on mitmeid erinevaid võimalusi, kuid kuna kõike ei saa, siis pead ikkagi millestki loobuma. Ära kurvasta nende uste pärast, mis sinu taga sulguvad, pigem sea oma fookus täielikult sellele projektile, millega tegeled.

Tervis. Sinu enesetunne sõltub paljuski sellest, kuidas sa end vaimselt tunned. Kui sa ei suru oma emotsioone alla ja oled aus, eelkõige iseenda suhtes, siis tunned ka end hästi. Kui sa pead oma tõelisi tundeid ja mõtteid varjama, kui sa ei julge tunnistada seda, kes sa tõeliselt oled, siis tekivad stress, mured ja hirmud, mis annavad oma kohalolekust märku ka füüsilises kehas.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Romantiliste suhete osas pakub see kuu sulle põhjust rahuloluks. Seda eelkõige siis, kui sul on juba kallim olemas. Sa tunned, et sind armastatakse ja hinnatakse tõeliselt. Saad nautida lähedust, kirge ja erutavaid elamusi. Kui sinu suhe on alles algusjärgus, siis ära jäta kasutamata praegust aega, et seda tugevdada või soovi korral ka uuele tasandile viia. Vallalistel tasub end kuu keskpaigas kodust välja seada, sest just siis on võimalus kohata kedagi, kes südame tugevamini põksuma paneb.

Küllus. Tööasjades on oodata positiivseid muutusi ja värskeid ideid. Kohtud uute inimestega, kes sind inspireerivad ja kellele sinu mõtted korda lähevad. Ühised ettevõtmised ja projektid laabuvad väga edukalt, kuna just praegu on sinu meeskonnas töötamise oskused haripunktis. Ka sissetulekute osas tõotab tulla hea kuu, seda eriti siis kui tegutsed elu praktilisemas valdkonnas.

Tervis. Kui sind on vaevanud mõni tervisemure, siis nüüd peaksid sa sellele lahenduse leidma. Sa suudad oma tervise heaks palju ära teha, kui jälgid oma enesetunnet ja lähtud tegutsemisel eelkõige sellest. Kui tunned, et vajad puhkust, siis luba seda endale, sest praegu on sinu jaoks väga oluline see, et sa üle ei pingutaks, ei vaimselt ega füüsiliselt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Romantiliste suhetega seotud teemade osas pead nüüd silmas pidama seda, et oluline on jääda alati iseendaks. Ära varja oma tõelisi mõtteid ja tundeid selleks, et kellelegi meeldida. Tõde tuleb nii või teisiti millalgi välja. Kui sind aga armastatakse sinu enda pärast, siis sellised tunded põhinevad reaalsusel ning sellised suhted on püsivamad ja tõelisemad.

Küllus. Tööelu pakub sulle sel kuul vastakaid tundeid. Ühelt poolt saad nautida edu ja tunnustust, mis tõstavad su meelolu ja tööindu. Samas, teisalt pead aga toime tulema keerukate inimsuhete ja tööülesannetega, mis nõuavad sinult ülimat kannatlikkust ja kohati lausa eneseületamist. Kui suudad jääda võimalikult tasakaalukaks ja ei võta asju isiklikult, võid saavutada oma eesmärke sajaprotsendiliselt.

Tervis. Praegu on suurepärane aeg alustada uute programmidega, et oma tervise eest hoolitseda. Nii detox-kuurid, dieedid, liikumisega alustamine, kui mõne uue spordialaga tutvuse tegemine, kõik need edenevad nüüd väga hästi. Oled motiveeritud ning hea meeleolu ja enesetunne parandavad ka füüsilist tervist väga jõudsalt.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Romantika osas on saabunud sinu jaoks põnev ja lausa maagiline aeg. Suhete tasandil toimuvad muutused ja arengud, mis viivad sind edasi positiivsete arengute suunas. Eriti tormiline saab see teema olema just vallaliste jaoks, kuna praegune aeg on väga soodus just uue suhte tekkimiseks ja õitsele puhkemiseks. Samuti on hea aeg pere planeerimiseks, abiellumiseks ja kodu loomiseks.

Küllus. Tööasjades saad nüüd tõestada oma praktilisi oskusi ja võimeid. Oled hästi kannatlik ja loomevõimeline ning samal ajal keskendud ka piisavalt detailidele, mis pikemas plaanis sinu jaoks olulist rolli hakkavad mängima. Läbisaamine töökaaslaste ja koostööpartneritega on samuti suurepärane just tänu sinu rahuliku ja avatud suhtumise tõttu.

Tervis. Nüüd pead suur tähelepanu pöörama oma emotsioonidele. Ära unusta, et paljuski on sinu enda valik, kuidas sa end erinevates olukordades või erinevate inimestega suheldes tunned. Kui sa tead, et keegi või miski mõjub sulle halvasti, siis tee oma elus muutused. Kui valid kannatada, siis rikud vaid oma närve ja pikemas plaanis ka tervis.

Sõnn (21. aprill – 21 mai)

Armastus. Tunnete osas pead nüüd vaatama sügavale endasse. Enne ei suuda sa luua rahu ja harmooniat oma suhteküsimustes, kui oled leidnud tasakaalu ja õnne iseendas. Kui sa ei ole oma armuasjade hetkeolukorraga rahul, siis enne kui hakkad oma halba õnne kiruma, vaata, kas saaksid ehk enda suhtumises või mõtetes midagi muuta. Ehk peaksid võtma eest “roosad prillid” ja tegema reaalsuskontrolli. Nii näed, mis seis sinu armuelus üldse on.

Küllus. Töö osas pakub see kuu sulle häid uudiseid. Väga võimalikud on ametikõrgendus, suurenenud sissetulekud või unistuste ametikoha saamine. Sul on igati põhjust rahul olla, seega keskendugi positiivsele ja hinda seda vääriliselt. Olulised on ka suhted, seega panusta heale läbisaamisele kaaslastega ja sinu edu suureneb veelgi.

Tervis. Praegu tasub sul olla oma keha ja meele suhtes eriliselt tähelepanelik. Ära eira keha poolt saadetavaid märguandeid, vaid vajadusel käi arstlikus kontrollis või anna endale puhkust, mis võimaldab kehal ja vaimul end turgutada ja kosuda.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjade osas pakub see kuu sulle õppetunni. Sul tuleb oma süda vabastada süütundest, kahtlustest ja liigsest muretsemisest. Kõik see sunnib sind end pidevalt kammitsema ning need piirangud ei lase sul täiel määral õnnelik olla ning armastust ja vabadust nautida. Suhtu esilekerkivatesse probleemidesse, kui võimalusse lahendada oma probleeme ning õpi võtma elu ja iseennast pisut vabamalt ja mängulisemalt.

Küllus. Tööalaselt tunned, et soovid aina rohkem end siduda asjadega, mis on lisaks raha teenimisele ka midagi hingele. Sa usaldad oma vaistu ja lased oma sisehäälel langetada karjäärialaseid otsuseid. See on ka õige, sest sinu natuur ei pea pikka aega vastu kohas, mis ei vasta sinu tõelisele kutsumusele. Pikapeale sa lihtsalt närbud seal.

Tervis. Sinu enesetunne on hakanud paranema ja tunned, et peagi lähenev suvi annab sulle juurde motivatsiooni endaga tegelemiseks. Üle võiksid vaadata ka toitumise ja unerežiimi. Kui ka need paika saad, siis ei saa sa eriti millegi üle kurta. Kui tunned, et vajad pisut tagant utsitamist, siis tee midagi tervisele kasulikku koos sõpradega. Nii püsid paremini joonel ja ka motivatsioon on suurem.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Südameasjade osas saad sel kuul tunda pisut jahenenud õhkkonda. Kipud välja ütlema seni mahavaikitud soove ja mõtteid. Kuna need on olnud juba mõnda aega väljendamata ning seega kuhjunud, siis võid sa välja pahvatada tõe selliste sõnadega, mida kipud hiljem kahetsema. Kui oled vallaline, siis praegu alanud tutvused on kõik pigem seotud mingi õppetunniga sinu elus. Kui tahad, et need ka pikemalt vastu peaks, siis tasub sul edasi liikuda tasa ja targu ning pead olema ka valmis end vajadusel pisut muutma.

Küllus. Töö osas ootab sind ees stabiilne kuu. Sa saad rakendada oma teadmisi ja oskusi, suudad olla suurepärane meeskonnamängija ja tuled toime ka ootamatute olukordadega. Võid just tänu oma kogemustele teenida praegu kas lisatulu või siis saada suurepärase pakkumise, mis võimaldab sul asuda ametikohale, mille sissetulek pakub sulle suuremat majanduslikku kindlustunnet.

Tervis. Sa tunned end üldiselt hästi, ent kui paned endale suurema koormuse, siis võivad vanad tervisehädad endast märku andma hakata. Katsu leida see kuldne kesktee, kus tunneksid end vaimselt ja füüsiliselt hästi. Kõik head emotsioonid, armumine ja inspiratsioon turgutavad alati su enesetunnet. Katsu leida midagi, mis annaks su elule vürtsi ja motiveeriks tegutsema.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Suhete osas ootab sind ees aeg, kus hindad just traditsioonilisi väärtusi, stabiilsust ja turvalisust. Sa ei taha oma ellu suuri muutusi ega armasta riskimist. See võib olla nii positiivne kui ka negatiivne, olenevalt, kus sa oma suhete seisuga oled. Vastavalt sellele peadki tegutsema – kas jätkama samas vaimus või siis hoopiski sellest omad järeldused tegema ning vajadusel midagi muutma.

Küllus. Tööalaselt ei tõota see kuu sulle just kõige lihtsamat aega. Tunned, et sinu õlgadel on suur vastutusekoorem, sulle esitatakse suuri nõudmisi ning see kõik tekitab sinus omajagu stressi. Ainus, mida selle leevendamiseks teha saad, on katsuda mitte võtta seda isiklikult ning pead proovima ka jätta oma töömõtted tööle. Katsu vabal ajal puhata ja oma meelt lahutada.

Tervis. Tervise osas on sel kuul oluline, et sa ei muretseks üleliia. Isegi kui tervis teeb sulle pisut muret, siis stressi ja paanikaga teed sa asju ainult hullemaks. Tegele jooga või meditatsiooniga, liigu looduses, tantsi, sõida jalgrattaga või lihtsalt võta rõdul värske õhu vanne. Kõik rahustavad ja stressi maandavad tegevused mõjuvad sulle tervistavalt.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjade osas ootavad sind sel kuul head uudised. Teemad, mis on viimasel ajal sind ärevaks teinud või kurvastanud, leiavad lõpuks positiivse lahenduse. Tunned oma südames tänulikkust ja jagad oma heameelt ka teistega. Sinu rõõmus meel ja avatus sütitab ka sinu lähedasi ning tänu sellele paranevad suhted. Kui sa oled vallaline ja alles ootad kallima saabumist oma ellu, siis sel kuul tasub sul unistada julgelt, nüüd on soovide täitumise aeg.

Küllus. Töö pakub sulle nüüd võimalust õppimiseks ja uuteks kogemusteks. Sa oled riskivalmis ja ei karda astuda tundmatusse. Just tänu sellisele suhtumisele sa saavutadki praegu edu. Sa oled praktiline ja suudad kiirelt ning adekvaatselt hinnata ette tulevaid situatsioone. Sa oskad praegusest ajast omandada kasulikke kogemusi tulevikus. Jälgi ainult seda, et sa tänu oma otsekohesusele kaaslastega konflikti ei läheks.

Tervis. Tervise osas pead olema väga tähelepanelik. Sa kipud end aegajalt petma ning oma võimeid üle hindama. See võib aga kaasa tuua ülekoormust, vigastusi ja kergemaid terviseprobleeme. Ole enda suhtes hoolitsev ja ära kaota reaalsustaju. Nii võid ära hoida nii mõnegi ebameeldiva tervisehäda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjade osas pead nüüd ohjad enda kätte haarama. Kui soovid midagi saada, siis tegutse. Sa ei saa jääda lootma, et ehk loetakse su soove silmist või küll asjad laabuvad iseenesest. Nii asjad kahjuks ei käi ja sa tead seda isegi. Seega, vajadusel pea maha selgitavad vestlused, vabanda kui vaja ja tunnista partnerile, millega sa rahul ei ole. Samuti ära karda oma poolehoidu ja imetlust avaldada. Just nimelt siirus on see, tänu millele sa oma eesmärke saavutad.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees suurepärane kuu. Sa saad nautida oma töö vilju, koged tunnustust ja tähelepanu. See innustab sind end veelgi enam kokku võtma ja uusi, senisest suuremaid, eesmärke paika panema. Kui sul on unistused, siis tegutse selle nimel, et oma soove ka täide viia. Just julge pealehakkamine ja iseendasse uskumine viivad sind edasi.

Tervis. Enda eest hoolitsemisel on praegu sinu jaoks sobivaim see, kui järgid väga korralikult, mida sa sööd, kui palju puhkad ning milline on sinu elus stressitase. Just teadlik arvestamine ja faktidele toetumine toob tervise paranemise ja väldib tekkida võivaid probleeme.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sinu seksuaalsus aktiveerub sel kuul. Tunned end ihaldusväärse ja kaunina ning see paneb sind maailma helgemates värvides nägema. Naeratad rohkem, unistad suuremalt ja julged universumilt küsida seda, mida su hing ja keha vajavad. See toob kaasa maagilisi kogemusi, armastust ja romantikat. Sa tunned, et mida rohkem oled kontaktis iseenda südamega, seda õigemat teed käid ka oma armuasjades.

Küllus. Tööalaselt ei ole see kuu just kõige kergem. Sinu õlgadele on pandud kohustusi, mida sul on kohati raske kanda ning see tekitab motivatsioonipuudust. Katsud aga siiski olla kohusetundlik ning kõigega hästi hakkama saada. Vaata, et sa üle ei pinguta ning endale liiga ei tee.

Tervis. Sa oled viimasel ajal enda eest üsna hästi hoolitsenud ning oled suutnud ka oma meeleolu piisavalt kõrgel hoida. See tagab sulle hea enesetunde. Võiksid veel õppida ka oma meelt rahustama ja kohati üles kerkivaid ärevaid mõtteid vaigistama, siis suudaksid veelgi tasakaalukam olla.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab sind ees väga hea kuu. Sind imetletakse ja sina kiirgad vastu armastust. Oled õnnelik ja see tunne kandub edasi ka sind ümbritsevatele inimestele. Suudad isegi siis, kui asjad ei ole täiuslikud, märgata positiivset ja hinnata seda, mis sul on. Katsu seda tunnet endas hoida ja säilitada. Kui hoiad oma südames armastust, suudad alati õnnelik olla.

Küllus. Tööasjades teed endale sel kuul selgeks mõned väga olulised aspektid. See võib tähendada lausa senise edu, prestiiži ja soovide täielikku ümberhindamist. Igatahes viivad need tõdemused sind tubli sammu võrra lähemale sinu tõelisele kutsumusele. Kuid pead arvestama ka sellega, et kaasneda võivad konfliktid ja pingestunud inimsuhted.

Tervis. Tervise osas pead sel kuul olema tähelepanelik. Pead eelkõige ise enda eest hästi hoolt kandma ning jälgima oma keha ja meele poolt saadetavaid märke, et mõista, mida pead teistmoodi tegema või millega jätkama. Võiksid hoolitseda selle eest, et saaksid oma vaimu värskendada ja lõõgastuda, see annab sulle jõudu ja rõõmu juurde. Kõige paremini mõjuks sulle armumine, see viiks enamuse probleeme kergelt minema.

Loe lisaks: Lihtsad igapäevamaagia nipid, mis toovad su ellu rohkem armastust ja romantikat

6 vaimset teejuhti, kes saadavad sind läbi elu

Seitse tõhusat nippi, kuidas puhastada oma kodu soovimatutest energeetilistest külalistest

Selgeltnägija Mai-Agate Väljataga: kui me oleme endasse sisse kodeerinud, et rikkus on paha, siis on see takistuseks küllusele

Oska märgata: inglid räägivad sinuga läbi numbrite maailma

Seotud