ALKEEMIA TAROSKOOP. Kui suudad oma tuliseid emotsioone talitseda, siis ootavad sind peagi ees head ajad

Loe, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 22.05 – 28.05

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad mõõkade viis ja sauade kuus. Ilmselt koged nüüd vastakaid tundeid nii oma elu-olu suhtes üldiselt, kui ka mõne kindla inimese osas. Ära ignoreeri neid emotsioone, vaid katsu leida üles nende algpõhjused. Praegu tasuks vältida ka iga tühise asja pärast lahingusse tormamist, kuna kipud lihtsalt üle reageerima olukordades, mis tegelikult ei ole nii tõsised, kui sulle tundub. Pead varuma vaid pisut kannatust, sest õige pea saad kuulda häid uudiseid, mis sind rahustavad ja motiveerivad. Asjad on pöördumas sinu jaoks positiivsemas suunas, eriti siis kui ise annad endast parima, et kõik hästi läheks.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuningas. Oled nüüd hästi eesmärkidele orienteeritud ja jalad maas suhtumisega. Jätad oma emotsioonid pigem tahaplaanile ning pühendud täielikult sellele, mis nõuab ära tegemist. Sinu mõte lendab praegu eriti kiirelt ja mõistus töötab teravalt, seega oled oma tegemistest topelt efektiivne. Sa ei anna hetkel armu ei endale ega teistele ning sinu latt on väga kõrgele seatud.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide kuus. Nüüd tõusevad sinu elus üles teemad, kus oled kas ise andja või siis hoopis saaja. Peaksid mõtlema motiivide üle, mis paneb inimesi ennast muutma selleks, et midagi ära teenida, olgu selleks siis raha, kellegi armastus, austus või mõni muu hüve. Võid tunda ka, et oled ametialaselt end tagant sundinud tegema tööd, mis küll pakub sulle majanduslikku kindlustunnet, kuid mitte midagi hingele. Praegu on hea aeg mõelda, kas sooviksid teha oma elus muutusi, et jätkata rohkem südamelähedasel teel.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade kümme. Nüüd oled muutuste tuultest kantud. Sinu elus on nii mõndagi, mis hakkab oma aega ära elama ning millest võiksid vabaneda. Muutused ei ole kerged ja oluline roll on siin sinu enda valikutel ja meelestatusel. Kui klammerdud tuttava ja turvalise külge ning väldid iga hinna eest muutusi, siis ei saa ka sinu elus midagi paremaks minna. Õpi lahti laskma ja võta kõik uus, mis saabub, vastu avatud meelega.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Nüüd hakkavad asjad sinu jaoks liikuma positiivses suunas. Kui varasemalt tundsid, et oled ummikus või pead ebameeldivustega silmitsi seisma, siis nüüd lõpuks tunned, et asjad hakkavad tasapisi paranema. Muutused ei tule küll üleöö, kuid samm sammult liigud eemale sellest, mis on sulle meelehärmi valmistanud. Võimalikud on ka reisimised, mis sulle vaheldust pakuvad ja meeleolu tõstavad.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kolm. Praegune aeg ei ole lihtne ja lahti saavad kisutud nii mõnedki vanad haavad, kuid hea on kogu asja juures see, et saad võimaluse lõpuks ära lahendada need probleemid, mis pole oma lõpplahendust leidnud ja on hinges kripeldanud. Praegu on ka oluline vahet teha, kas mured, mis sul on, põhinevad reaalsusel või on mängus irratsionaalne hirm, mis on sind enda alla haaranud.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku sauade kuninganna. Oled energiline ja teotahteline ning sinu elu toimub praegu palju põnevat. Sa suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis tunduvad esmapilgul ületamatud. Pane end valmis aktiivseks suhtlemiseks, seltskondlikeks üritusteks ja kohtumiseks uute huvitavate inimestega. Anna endast parim ja sa suudad jätta end ümbritsevatele inimestele suurepärase ja unustamatu mulje.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sul on seljataga lähiminevikust pärit olulised elukogemused, millele toetudes saad nüüd teha paremaid ja targemaid valikuid. Sa oled õppinud oma eksimustest ja omandanud tarkusi, mida raamatutest ei saa. Ära lase pead norgu ka siis, kui tunned, et oled teinud vigu. Nüüd on aeg, kus saad need kogemused enda kasuks tööle panna, et tulevikus targemini tegutseda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on kohus. Nüüd on saabunud aeg, kus saad end soovi korral kerge vaevaga vabastada vanast taagast, mis sind enam ei teeni, olgu selleks siis vinduv armusuhe, mõni käitumismuster või hoopis töö, mis sind ei rahulda. Vaata faktidele julgelt silma ja tee oma otsus. Kui kuulad oma südame häält, siis ei saa sa eksida ja edasi saavad asjad liikuda vaid paremuse suunas.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate äss. Tegeled nüüd eelkõige armastuse küsimustega. See võib puudutada nii vanemate armastust laste vastu, romantilist armastust või ka headust, mida näidatakse välja oma lähedaste vastu. Tunned, et sinu süda on avatud ja sa oled empaatiline ning hooliv nii iseenda kui teiste suhtes. Ka enesearmastus on väga oluline, sest just sellest – elutervest enesest hoolimisest algab see, et suudad ka teistele midagi pakkuda.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate neli. Tunned, et sind ei rahulda päriselt praegune elukorraldus, kuid sa ei tea ka täpselt, mida peaksid ette võtma oma olukorra parandamiseks. Soovituseks oleks alustada iseendasse vaatamisest ja mõista, mis on need asjad, millega sa ei ole rahul ning mida soovid muuta. Võibolla oled hakanud mõnda head asja oma elu võtma liigse iseenesestmõistetavusega ning seepärast ei oska enam hinnata selle väärtust.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade äss. Nüüd avastad enda jaoks mõnu uue hobi või tekib sul hoopis mõni suurepärase idee, mida peaksid kindlasti arendama, sest sellel on potentsiaali kasvada millekski suureks. Kõik see aitab ka kaasa sinu vaimsele küpsemisele ning käivitab omakorda arenguprotsessid, mis viivad sind igas mõttes elu edasi. Ära karda proovida uusi asju ja mugavustsoonist väljuda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on karikate seitse. Tunned, et sind on pandud valikute ette, kuid ükskõik, mida sa ka valid, see ei ole ikka päris õige sinu jaoks. Nüüd tasub endale aega anda ja olla avatud – lahendused saabuvad täiesti ootamatust kohast ja ootamatul viisil. Ole avatud ja mine kaasa, kui sind kutsutakse seiklema.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.