ALKEEMIA TAROSKOOP: kätte on jõudnud murranguline aeg – sinu elus lõpeb üks ja algab teine periood

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks?

Nädala ülevaade: 20.12 – 26.12

Nädala üldist nägu kujundavad mõõkade kümme ja kohus. Nüüd pead olema valmis murrangulisteks muutusteks oma elus. Kätte on jõudnud ühe perioodi lõpp ja teise algus. Esiplaanile võivad kerkida allasurutud tunded ja peidetud emotsioonid. See ei pruugi olla kõige lihtsam aeg, kuid kindlasti mõjub see lõpptulemusena vabastavalt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on surm, mida ei tasu karta, kuna see kaart tähistab vaid toimuva hakkavaid muutusi. Jätad seljataha selle, mis sind enam ei teeni ja liigud uutesse oludesse. Tegemist ei ole meelevaldse lõpuga, vaid loogilise ja sujuva protsessiga. Ette võib tulla ka planeeritud reise, kolimist või töökohavahetust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib õnneratas. Sind ootavad ees sündmused, mille käiku sa muuta ei saa. Pead vaid olema oma meeltes võimalikult paindlik, muutustega kaasa liikuma ning arenema koos ümbritsevate oludega. Praegu omandad kogemusi, mis on sulle asendamatud.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab müntide paaž. Oled sel nädalal hoolimata saabuvatest pühadest endiselt tööülesannetega üsnagi hõivatud. Sulle pakutakse uut projekti või tulevikus võimlusi enese arendamiseks ja uute teadmiste omandamiseks. Sul avaneb soodne võimalust suurendada ja stabiliseerida oma sissetulekuid.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade kaheksa. Sind ootavab ees kiired ja põnevad ajad. Võid saada meeldivate üllatuste osaliseks. On oodata palju suhtlemist ja puutud kokku inimesega, kes tekitab sinus huvi. Sellest ei pruugi küll välja kasvada romantiline suhe, kuid tajud, et teie vahel on palju enamat kui lihtsalt sõprus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab karikate kuningas. Pühendud nüüd rohkem teemadele, mis mõjutavad su hinge ja südant. Hindad oma lähedasi ja pereliikmeid ning näitad neile seda julgesti välja. Soovid, et koos veedetud aeg oleks kvaliteetne ja pakuks meenutamisrõõmu ka tulevikus. Naudid kunsti, kirjandust ja häid filme.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku karikate paaž. Sind on ees ootamas tõeliselt meeldiv nädal, mis on täis armastut, headust ja õnnetunnet loovaid hetki. Praegu asetleidvad sündmused puudutavad su hinge erilisel viisil. Võid sattuda ka kellegi huviorbiiti, kes sinu vastu romantilisemaid tundeid üles näitab.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab karikate neli. Puutud nüüd kokku vastakate tunnetega – midagi ei ole küll otseselt halvasti, kuid sa tunned, et oled oma hinges rahulolematu. Pead hästi järele mõtlema, mis selliseid tundeid põhjustab ja kuidas sa saaksid seda olukorda enda jaoks parandada. Lahendus on sinu enda kätes.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide kuningas. Sinu jaoks on oluline stabiilsus, turvatunne ja lojaalsus. Rohkem kui ilusaid sõnu, hindad sa tegusid. Hea vaist juhib sind eksimatult õiges suunas. Ees on ootamas ka meelelised naudingud, võimalus aeg maha võtta ja lihtsalt elust täiel rinnal rõõmu tunda.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab sauade kuningas. Sind on ees ootamas periood, mis on täis elurõõmu, naudinguid ja põnevaid kogemusi. Tunned end julgelt ja kindlameelsena ning sa ei karda ka võtta mõõdukaid riske, et enda soove ja unistusi ellu viia.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku müntide kuninganna. See näitab, et ees on ootamas nädal, kus esiplaanil on püsiväärtused, südamlikkus, rõõm ja sõprus. Sa hoolitsed hea meelega oma lähedaste eest ning kingid neile meeleldi oma aega ja tähelepanu. See saab ka tasutud, sest suhted paranevad ja tugevnevad.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd tõusevad sinu jaoks esile sellise teemad nagu hingeline ja moraalne tugevus. Sa oled kirglikum ja emotsionaalsem kui tavaliselt ning see toob kaasa ka üsna murrangulisi tagajärgi. Kas need on head või hoopis purustava jõuga , see on juba sinu otsutada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on päike. Sind on ees ootamas väga hea nädal. Saad nautida head seltskonda ja tunda armastust. Samuti laabuvad hästi töö ja tervisega seotud teemad. Praegu oled võimakam kui kunagi varem – kasuta seda imesid täis aega, et oma unistusi realiseerida ja panna alus kindlale tulevikule.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.