ALKEEMIA TAROSKOOP. Käes on viljakas ja loominguline aeg, mil on hea alustada uute ettevõtmistega

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 24.01 – 30.01

Nädala üldist nägu kujundavad sauade kuus ja keisrinna. Saabunud on väga positiivne ja viljakas aeg, mil kõik ette võetud asjad edenevad jõudsalt. Saad kuulda häid uudiseid ning koged positiivseid emotsioone nii eraelus kui ka muudes eluvaldkondades. Eriliselt hästi edenevad kõiksugu loomeprotsessid.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade kuus. Nüüd pead usaldama elu ning jätma selja taha turvalised olud. Alustad teed tundmatusse. Sinust endast oleneb see, kas tunned kaotusvalu või oled hoopis uudishimulikult põnevil selle tõttu, mida elul sulle järgmiseks pakkuda on. Igal juhul on need muutused sinu jaoks olulised ning arendavad ja täiustavad sind.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib müntide viis. Tunned nüüd muret eksistentsiaalsete küsimuste pärast. Sa valutad südant enda ja oma lähedaste tõttu ning soovid anda enda panust, et tulevik oleks kindel ja turvaline. Sinu muretsemine ei tähenda seda, et hetkel mingi reaalne oht ähvardaks, vaid pigem seda, et sa ei tunne end küllalt kindlalt ja stabiilselt.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab karikate viis. Isegi kui sinu elus ei ole praegu midagi halba toimumas, mis sind muretsema paneks, siis ikkagi tunned sa, et mõtted kisuvad just nimelt nende teemade juurde, mis põhjustavad nukrameelsust ja toovad hinge kurbust. Sinu elus on ju ka palju head ja rõõmsat, lase positiivsetel asjadel oma tuju taas tõsta.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade neli. On saabunud aeg, kus võiksid täiel rinnal elu nautida ja tunda rõõmu kõigest heast. Oled seltskondlik, võtad osa koosviibimistest, kohtud sõpradega ning külastad mõnd inspireerivat kultuuriüritust. Igal juhul tõstab see nädal sinu meeleolu ning saad uut energiat, mille najalt edasi liikuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab saatuseratas. Oled elu meelevallas ning see, kuidas sa saabuvaid sündmusi võtad, sõltub just nimelt sinust endast. Kui plaanid ei teostu või mõned oodatud sündmused lükkuvad edasi, siis ära lange meeleheitesse. Võta seda kui võimalust millekski muuks. Tänu sellele võivad avaneda sinu elus hoopis uue uksed.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku keiser. Nüüd tasub eelkõige järgida korrektsust ja distsipliini. Kui suudad oma elu juhtimisel ohjad kindlalt enda käes hoida, siis on oodata häid tulemusi. Tegutse planeeritult ja lähtu eelkõige plaanide tegemisel oma mõistuse jõust. Nii saavutad praegusel hetkel kõige paremaid tulemusi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab poodu. Tunned, et oled sunnitud oma hoogu pidurdama ning asjad ei laabu nii nagu lootsid. Hetkel ei tasu sul hakata võitlema ja kinnistest ustest sisse tungima, vaid targem oleks aeg maha võtta, viia end kurssi uute oludega ja selgeks saada, millest on takistused tekkinud. Ainult mõistlikult ja rahulikult tegutsedes saad aimu, mis ei lase sul edasi liikuda.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on müntide rüütel. Praegusel hetkel keskendud eelkõige elu püsiväärtuste loomisele. Sinu jaoks on oluline, et tunneksid end eelkõige kindlalt ja turvaliselt. Seda nii tööasjades kui ka isiklikes suhetes. Esiplaanil kipuvad küll olema hetkel majanduslikud teemad ning töö- ja rahaasjad.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab õiglus. Esiplaanil saavad nüüd olema loogiline mõtlemine ja kaine arvestus. Tunnetel ja kirgedel pole praegu sinu poolt tehtavates otsustes kohta. Kui järgid õigluseprintsiipi, siis võid kindel olla, et sinu teod saavad vääriliselt tasutud. Seega, ära unusta, et sinu enda käes on võim selle üle, kuidas elu sind kohtleb.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kümme. Hea aeg just isiklike suhete ja armastuse osas. Tegeled eelkõige pere ja kodu teemadega, suhtled sõprade ja sugulastega ning naudid idüllilisi aegu oma kallite seltsis. Võimalikud on ka uued tutvused, milles areneb välja kas sügav sõprus või lausa romantiline suhe, mis jääb kestma pikaks ajaks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab müntide kuninganna. Hea aeg maiste teemadega tegelemiseks. Tööasjad laabuvad ladusalt ning ka rahaprobleeme ei tohiks sul olla. Samuti suudad edukalt kontrolli all hoida pere ja koduga seotud asju. Naudid praegu pigem asjade rahulikku ja stabiilset kulgu ning ei soovi suuri muutusi ega ootamatusi.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide kaks. Sinu elus on palju toimunud ja toimumas. Tegeled sellega, et elu erinevaid valdkondi tasakaalus ja harmoonias hoida. Kuna sa oled avatud ja piisavalt paindlik, siis saad sellega mängleva kergusega hakkama. Säilita rõõmus meel ja jätka samas vaimus, see viib sind ka edaspidi edule.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud