ALKEEMIA TAROSKOOP. Käes on muutuste aeg – mida avatum sa oled, seda lihtsamalt suudad uute oludega kohaneda

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile algavaks nädalaks.

Nädala ülevaade: 26.06 – 2.07

Nädala energiaid esindavad müntide neli ja sauade kümme. Sa pead õppima enda meelt rahustama ja lahti laskma kõigest, mille külge oled kramplikult klammerdunud. See illusioon, et suudad kõiki ohje enda käes hoida ja niiviisi enda elus toimuvat kontrollida, on petlik. Nii kuhjad endale ülesandeid, muresid ja stressi, mida sa tegelikult ei peaks enda õlgadel kandma. Kõik, mis sinu elust ära minna tahab, leiab selleks viisi nii või teisiti. Kõik, mida sa vajad, jääb aga sellest hoolimata, kas sa üritad kõigest väest või naudid seda, mis sul on.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on mõõkade paaž. Praegu tunned, et sinus on palju energiat ja see võimaldab sul tegutseda aktiivselt ning omandada uusi kogemusi. Kuna soovid, et kõik toimuks kiiresti, tõhusalt ja tulemusrikkalt, siis võib suhtlemine kaaslastega kohati pingestuda, kuna mõned on juba suvisel aeglasel lainel. See ei tähenda, et peaksid oma eesmärkidest loobuma, kuid natuke mängulisemalt ja vabamalt tasuks ellu suhtuda küll.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib mõõkade üheksa. Sa oled veidi ärevil või pinges ja see ei mõju sulle sugugi hästi. Kipud üle mõtlema ja asju liiga tumedates toonides nägema. On väga oluline, et sa õpiksid lõõgastuma ja end vajadusel välja lülitama. Keskendu oma hingamisele ja leia viis, kuidas tuua taas oma ellu rahu. Ainult tasakaalus olles näed sa asju nii, nagu need tegelikult on.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab saatuseratas. Nüüd saad mustvalgel näha, kuidas kõik siin elus on mööduv. Olgu selleks head asjad või mured, mis tundusid ületamatud – kõik saab ümber ja ellu tuleb jälle midagi uut. Mida vähem klammerdud ja asju üle dramatiseerid, seda kergem on sul näha kõike nii, nagu see tegelikult on. Omanda oskus, mis laseb sul vajadusel eluvooluga sujuvalt kaasa minna ja sa näed, kui palju kergemaks kõik muutub.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on sauade neli. Nüüd on sind ees ootamas head uudised! Saad tunda kiitust, toetust ja heade sõprade kohalolu oma elus. See annab sulle juurde enesekindlust ja inspiratsiooni, mille najal saad veel vägevamate eesmärkide suunas liikuma hakata. Kui hoiad oma motivatsiooni kõrgel ja meeleolu hea, siis suudad saavutuda kõike.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab mõõkade kaheksa. Sulle tundlub, et oled sattunud väljapääsmatusse olukorda ning sul pole muud teha , kui situatsiooni ja asjaoludega leppida. Mõtle pisut järgi, kas see ikka tegelikult on nii? Sul on võimalus oma otsus teha ja soovi korral ka muutusi ellu viia, sest ainus, kes sind takistab, oled tegelikult sina ise, kui sa ei suuda teha oma elus julgeid valikuid.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku müntide rüütel. Oled nüüd valmis panustama 100%, et saavutada endale seatud eesmärke. Suudad end sundida ületama suuri takistusi, kuid ära unusta, et hambad risti elust läbi surudes jääb sinu päevadest välja lõbu, mängurõõm ja üllatused. Katsu olla pisut paindlikum ja leida viise, kuidas kogu protsessi ka nautida.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab armastajad. Suur tähelepanu on suhete ja armastusega seotud valdkondadel. Eelkõige tuleb olla valmis muutusteks. Selleks, et saaksid neid muutusi ise juhtida, tuleb võtta aeg maha ja langetada teadlikke ning oma vajadustel põhinevaid otsuseid. Sel perioodil võid end üllatuslikult leida ka armastuskolmnurgast või avaldab sulle tunded keegi, kelle poolt tulevad romantilised emotsioonid sulle täieliku üllatusena.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on mõõkade viis. Ole nüüd ettevaatlik ja pane end valmis selleks, et esile võivad kerkida mingid ootamatud probleemid või puutud kokku inimesega, kes on konfliktne või lausa sinu suhtes pahatahtlik. Katsu ise jääda võimalikult rahulikuks ja ausaks ning ära lase end mingil juhul intriigidesse kaasa tõmmata.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab karikate paaž. Nüüd saad positiivse impulsi osaliseks. Olgu selleks mõni sõbralik žest, hea ja südamest tulnud pakkumine koostööks või hoopis oma romantiliste tunnete avaldamine. Igal juhul on sinu jaoks kasulikud ning hinge ja südant avardavad arenguprotsessid täie hooga toimumas.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on saabunud aeg vabastada end kõigest sellest, mis sind enam ei teeni. Kui sul on negatiivseid mõttemustreid, mõni halb harjumus, millest soovid vabaneda või sassis suhted, siis just nüüd on hea aeg, et nendega tegeleda. Samas, nüüd on ka see aeg, kus saad tunda karma tegutsemist. Kui oled olnud aus ja õiglane, siis on sul põhjust rõõmustamiseks. Kui aga oled teinud kellelegi ülekohtut, siis võid saada ebaõnne osaliseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädala kaardiks on mõõkade äss. Nüüd kasutad eelkõige oma loogilist mõtlemist, hindad tõde ja soovid vabaneda kõikidest illusioonides, mis võivad sinus pettekujutlusi tekitada. Oled teotahtelisem ja konkreetsem kui tavaliselt ning sellega suudad saavutada ka selliseid eesmärke, mis muidu võibolla käeulatusest välja jääksid.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädalat iseloomustab kaarik. Nüüd on sind ees ootamas uus eluetapp. Jätad vana, tuntud ja turvalise perioodi selja taha ning oled valmis tervitama muutusi oma elus. Ära ainult hinda oma jõudu ja oskusi üle, liigu edasi tasa ja targu ning anna endale aega uute oludega kohaneda. Nii väldid segaseid tundeid ja kiirustamisest tulla võivaid vigu.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud