ALKEEMIA TAROSKOOP. Käes on maagiline aeg, mis toob su ellu imesid ja unistuste täitumist

Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile alanud nädalaks.

Nädala ülevaade: 27.03 – 2.04

Nädala üldiseid energiaid iseloomustavad maag ja kaarik. Nüüd pead oskama kuulata oma sisehäält ja jälgida väliseid märke, mis kõiksus sulle saadab. Kui häälestad end õigele lainele, siis suudad tunnetada, mis on just sinu jaoks õige tee, õige aeg ja mis on õige valik. Võid tunda end elu laineharjal sõitmas, kuid peaksid siiski suutma jätta oma ego kõrvale jätta, et mitte õigelt teelt kõrvale kalduda. Kui suudad saavutada harmoonia ümbritsevate inimeste ja oludega, siis saad praegu astuda suuri samme edasi oma isikliku arengu koha pealt.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Nädala kaardiks on karikate rüütel. Oled tundlik ja sentimentaalne ning soovid, et sind koheldaks helluse ja armastusega. Ootad justkui rüütlit, kes tuleks ja päästaks sind igapäevasest hallusest. Kipud elama rohkem ilusate ootuste ja fantaasiamaailmas. Selleks, et kõike seda ilusat ja armastusväärset kogeda, mida sa ootad, pead alustama iseendast ning täiesti siiralt jagama oma kaaslastele headust ja õrnust.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Nädala energiaid juhib ülempreestrinna. Nüüd on aeg, et aktsepteerida seda, et elus ei ole kõik nii nagu pealtnäha tundub. Õpi lugema ridade vahelt ja nägema märke, mis annavad sulle aimu sellest, mida muidu ei oskaks hoomata. Lase oma intuitsioonil end juhtida, sest just nii jõuad sa parimate tulemusteni. Nüüd võivad ka avalikuks tulla saladused ja varjatud asjaolud, mis hakkavad sinu elu olulist rolli mängima.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Nädalat iseloomustab mõõkade rüütel. Tunnetad, et sind ümbritsev atmosfäär on kuidagi jahenenud ning muutunud ebakindlaks. Oled valmis vajadusel oma ideede eest võitlema ning oma seisukohti kaitsma. Katsu vältida liigset tormakust, sellega võid kasu asemel hoopis kahju teha ning ise arusaamatusi ja ebakõlasid põhjustada.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Nädala kaardiks on müntide kuninganna. On aeg vaadata iseendasse ning leida enda hooliv ja hoolitsev pool üles. Kas sa pöörad piisavalt tähelepanu enda tunnetele, mõtetele ja vajadustele või tood end alatasa ohvriks selleks, et teistel oleks hea? Ära jäta oma vaimseid ja füüsilisi soove tahaplaanile, vaid anna endale võimalus kogeda kõike seda, mida elul on pakkuda.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Algavat nädalat iseloomustab tugevus. Nüüd pead oskama oma sisemist jõudu ja kirglikku natuuri harmooniliselt käsitleda. Suur vaimne ja füüsiline jõud on eelis vaid siis, kui sa oskad seda suunata õigesse kohta. Kasuta praegust perioodi, et saavutada selliseid eesmärke, millest oled muidu vaid unistanud. Targalt toimides saad praegu ennast nii sisemiselt kui ka välimiselt viia uute ja põnevate eluetappide lävele.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Nädala võtab kokku kohtupäev. Nüüd on aeg selleks, et võtta oma saatuse juhtimine enda kätesse. Kui tunned, et elu on sinu vastu kohati ebaõiglane, siis mõtle hoolega järele, kas sa ise oled panustanud piisavalt sellesse, et oma eesmärke saavutada või oled sa pigem jäänud teistele lootma. Samuti peaksid sa endale selgeks tegema, kas sinu käitumine on ajendatud sinu enda soovidest ja heaolust või üritad sa kellelegi lihtsalt meele järgi olla ning surud sellega hoopis enda soove alla.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Nädalat iseloomustab õiglus. Nüüd on aeg selleks, et vaataksid enesekriitiliselt üle oma eesmärgid ja kohustused. Võid arvestada sellega, et kui oled aus ja õiglane, siis saavad sinu teod ka väärilise tagasiside. Kui üritad aga kasutada ebaausaid vahendeid, siis kukuvad sinu plaanid ja ettevõtmised läbi. Maailm vasta sulle praegu kajana – saad täpselt seda, mida ise välja saadad.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Nädala kaardiks on karikate viis. Nüüd oled sentimentaalsem ja nukrameelsem kui tavaliselt. Võid sattuda meenutama mineviku ning see viib su mõtted kurbadele sündmustele. Samuti võid tunda, et oled oma elus mõne vale valiku teinud ning seetõttu asud elu sellises faasis, mis sind just üleliia ei rõõmusta. Ära lase end hingepiinadel liigselt närida, vaid leia üles tänases päevas see hea, mis sind taas positiivsele lainele viiks.

Neitsi (24. august – 23. september)

Algavat nädalat iseloomustab maag. Nädala kaardiks on maag. Tunned nüüd, et oled oma mõtetes ning tegudes täielikult vaba ja iseseisev. Sul on oma elu kujundamise plaan ning asud seda ka otsustavalt ellu viima. Sa ei karda ka riskida ning vajadusel teistega manipuleerida, et oma eesmärke saavutada. Ära siiski liiga karmiks mine ja katsu säilitada heatahtlikkus.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Nädala võtab kokku karikate kuningas. Sinu elus on praegu tähtsal kohal tarkus, tundeelu küpsus ja kõrgemalt poolt tulev juhatus. Oled viimasel ajal olnud üpriski emotsionaalne ja nüüd oled suutnud saavutada taas teatava sisemise rahu ja kindluse. Usalda oma sisetunnet ja mõtle enne kui tegutsed. Esimeste emotsioonide najalt tehtud otsused võivad osutuda rutakateks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Nädalat iseloomustab sauade kuus. Oled teel millegi suurepärase poole. Sind ootavad ees positiivsed uudised ning asjad laabuvad sinu poolt soovitud viisil. Kasuta praegust aega selleks, et viia oma unistusi ellu. Nüüd on sulle abiks lisaks sinu enda teotahtele ja hingejõule ka universumi energiad.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Nädala kaardiks on müntide viis. Tunned end praegu pisut ebakindlalt ja seda eelkõige töö- ja rahaasjadega seonduvalt. Sa ei peaks aga meelt heitma, sest kui vaatad oma olukorda rahulikult ja teed tuleviku osas realistlikud plaanid, siis mõistad, et sul on olemas kõik võimalused, et hakkama saada ja isegi edu saavutada. Ainus, mida pead meeles pidama on see, et sa ei tohiks elada üle oma võimete ega teha ebarealistlikke plaane.

Autor: Katrin Oidra, Alkeemia.ee

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.