ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKUUKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud juuni ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata järgi, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja tervise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Suhete osas saad sel kuul kogeda enda jaoks olulist õppetundi. Näed inimeste käitumist hoopis uue nurga alt. See võib esialgu mõjuda ootamatult ning ebakindlust tekitavalt, kuid pikemal süvenemisel mõistad, et kogemus tuleb isikliku arengu seisukohalt hoopiski kasuks. Sellele toetudes saad tulevikus teha enda jaoks paremaid otsuseid.

Küllus. Töö toob võimaluse rakendada oma varjus olnud andeid ja oskusi. Püüdled suurema vabaduse poole, mis laseks sul end täiel määral teostada ja ka sellest tulenevalt suurepäraseid lõpptulemusi nautida. Kui oled tööotsinguil, siis nüüd saad pakkumise, mis sind kõnetab.

Tervis. Oma heaolu silmas pidades pead sel kuul sportimisega ja ka vaimse pinge osas tähelepanelik olema. Kui sul on mõni tervisehäda, siis tegele sellega, ära lase sel hakata oma elus peamist rolli mängima. Sa pead olema enda vastu hooliv ja hell, samas piisavalt distsiplineeritud, et positiivset rutiini käest ei laseks.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Suhted põhjustavad palju mõtteainet. Sa pead langetama olulise otsuse, mis aitaks sul liikuda lähemale oma suhtealastele eesmärkidele. Kas sa tunned, et sind hoiab miski tagasi või on sul mingeid tõekspidamisi, mida sa enda arvates ei suuda murda? Nüüd on aeg olla spontaanne ja lasta juhtuda asjadel, mille osas oled põhjendamatut hirmu tundnud.

Küllus. Töö osas pead olema kannatlik. Arengud toimuvad, kuid need on aeglased ja võivad sind muuta kärsituks. Katsu seda võtta kui väärtuslikku õppetundi, mis laseb sul protsesse kõrvalt jälgida ja analüüsida. Kasuta võimalust õppida ja omandada uusi kogemusi, mida tulevikus tarvis läheb.

Tervis. Praegu on sinu jaoks väga oluline mõista füüsiliste tervisehädade seotust sinu meeleolude ja mõtetega. See, kuidas sa end tunned, on paljuski sinu enda poolt kujundatav. Kui tõeliselt usud, et oled terve, tugev, õitsev ja harmoonias, siis seda sa oledki. Kui keskendud negatiivsele, siis tõmbad ligi seda, mida sa tegelikult ei soovi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Suhetes peaks nüüd vältima kergekäeliselt hinnangute andmist ja hukkamõistu. Kui midagi jääb arusaamatuks või tundub vastuvõetamatu, siis tuleks oma partneriga maha istuda ja asjad selgeks rääkida. Kõige selle juures tuleb kannatlikkus ja avatud meel väga kasuks. Kui oled vallaline, siis tasub oma valikutes mitte liiga kindlate piiridega olla. Sinu unistuste kaaslane võib osutuda kellekski, kes jääb väljapoole su tavalisi eelistusi.

Küllus. Ees ootab väga loominguline periood, mis on täis inspiratsiooni ja tahet oma ideid ellu viia. Suudad sütitada ka töökaaslasi. Kui oled soovinud investeerida raha, siis nüüd tasub oma intuitsiooni uskuda. Kui oled soovinud sissetulekuid suurendada, siis just nüüd leiad lisatöö.

Tervis. Nüüd hakkavad saabuma positiivsed lahendused kõige osas, mis puudutab vaimset ja füüsilist heaolu. Juhul kui oled juba mõnda aega pead murdnud mõne tervisemure üle, siis nüüd leiad terapeudi või spetsialisti, kes just sulle sobib, kellega sul tekib usalduslik ja energeetiliselt õige suhe. See laseb leida lahendused ka probleemidele, millest varem jagu saada ei õnnestunud.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Ees ootab rahulik ja stabiilne aeg. Oled pigem enesesse vaatav ja analüüsid eelnevaid armuromaane või praegust suhet. Tunned soovi eneses selgusele jõuda, et selle pinnalt kindlamalt ja teadlikumalt edasi liikuda. Sel kuul alguse saavad uued tutvused võtavad aega, enne kui edasi arenevad. Kõik liigub tasa ja targu, kuid tundub, et praegu see isegi sobib sulle, sest tunned, et ei taha kiirustada.

Küllus. Töö- ja rahaasjad panevad sel kuul sinu kannatuse mõnes mõttes proovile. Kui asjad ei ole nii, nagu sa sooviksid, siis tahaksid oma arvamuse välja öelda ning kohe muutusi ellu viima asuda. Kuid praegu ei vii see sind kusagile. Põrkuksid hoopis takistustega ning lahkarvamused võivad tekitada tühja tüli. Hoia madalat profiili ja katsu ka rahaasjades kokkuhoidlik olla.

Tervis. Oled hoolitsenud teiste eest ja muretsenud oma lähedaste pärast, nüüd on aeg iseenda keha ja vaimu eest hoolitseda, oma vajadused esiplaanile seada. Märksõnadeks on „harmoonia“ ja „uued algused“. Käivita enda eest hoolitsemise programm täie hooga – vaata üle oma toitumine, liikumine ja unerežiim. Kindlasti pööra tähelepanu stressi vähendamisele.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Suhete osas pead sel kuul tegelema eelkõige oma hinges rahu leidmisega. Enne kui saad kogeda täisväärtuslikku suhet, pead leidma iseendas armastuse ja kindluse. Pead tegelema teemadega, mis aeg-ajalt üles kerkivad. Kas tunned põhjendamatut hirmu? Oled partneri suhtes armukade ja kardad, et sind jäetakse maha? Kui saad oma valupunktidest üle, siis näed, et suudad kogeda senisest veelgi suuremaid tundeid.

Küllus. Praegu tasub olla kannatlik ning mitte asju tagant torkida. Sul on väga head väljavaated, et asjad laabuksid, kuid pead suutma ära oodata õige aja ning alles siis saad sa oma töö vilju nautida. On hea aeg kokkuvõtete tegemiseks ja saavutuste ülevaatamiseks. Uute plaanide alustamisega tasub pigem oodata. Praegu ei tasuks liigselt raha välja anda ega sõlmida olulisi finantstehinguid.

Tervis. On väga oluline, et suudaksid hoida oma meeleolu üleval ega laseks igapäevaelul, tööl ja suhetel stressi tekitada. Hetkel on sinu tundlikkus haripunktis ning see võib sind muuta väga emotsionaalseks. Samuti kipud kõike väga isiklikult võtma. Katsu leida stabiilsus ja rahustada oma meelt. Hästi mõjuvad südamlikud kohtumised sõpradega, keha ja hinge poputavad hoolitsused ja teraapiad ning lõõgastumine mõnusa raamatu seltsis.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Elu pakub nüüd nii mõndagi põnevat. Kui sul on kindel suhe, siis armastus, turvatunne ja omavaheline kokkukuuluvustunne suurenevad. Kui oled alles vallaline ning avatud uutele suhetele, siis on tõenäoline, et kohtad oma kaaslast reisil või väljasõidul. Ole spontaanne, loo tutvusi ja lase end kaasa viia hetkedest, mis peidavad endas suviseid seiklusi.

Küllus. On plaanide tegemise aeg. Võta endale piisavalt aega, et ei tormaks nagu orav rattas, pane paika oma plaanid ja asu siis neid rahulikult, tasakaalukalt ja hästi ette valmistunult ellu viima. Sinus olev potentsiaal avaldub nüüd täiel määral ja sul oleks tark seda oskuslikult ellu rakendada.

Tervis. Sel kuul suuremaid muresid ette näha ei ole. Nüüd peaksid tegelema enda rahu ja tasakaalu leidmise või säilitamisega. Proovi hingamisharjutusi ja joogat. Kirjuta üles, mille eest sa tänulik oled ja mis sind õnnelikuks teeb, siis saad neid vajalikul hetkel endale meenutada. Ümbritse end positiivsete inimestega.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. On saabunud pöördelised ajad. Võid soovida oma suhtes midagi muuta või lausa aja maha võtta. Tunned tõmmet sootuks teistsuguste inimeste vastu kui harilikult. Sind köidab uudsuse võlu ja pigem paeluvad need, kes pole just sinu tüüpi. Ära nüüd midagi pöörast tee, aga väikesed katsetused ja eksperimenteerimised ainult vürtsitavad elu.

Küllus. Tööalaselt ootab sind ees proovilepanek. Pead enda jaoks läbi mõtlema, kas su praegune töö pakub sulle piisavalt eneseteostusvõimalusi. Kas sul on piisavalt ruumi, et areneda, oma ideid ellu viia ja loominguline olla? Või oleks ehk aeg hakata mõtlema uute väljakutsete peale.

Tervis. Pead olema väga tähelepanelik oma emotsioonide suhtes. Kas saad ja julged oma tundeid väljendada või surud alatasa midagi endas alla? Leia võimalus ebameeldivatest tunnetest vabaneda ning taastada sisemine harmoonia. Kui meel ei ole tasakaalus, võib see hakata mõjutama kogu heaolu. Ära ole enda vastu liiga karm, luba endal olla ebatäiuslik.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Sinu ellu saabub uus perspektiivikas suhe, millesse asud panustama oma tundeid ja aega. Kui oled kindlas suhtes, siis võtad vastu otsuse, et just nüüd võtate endale aega, et lahendada kõik ebakõlad ja parandada omavahelist läbisaamist, et suhe kestaks, paraneks ja areneks. Sa oled avatud ja kasutad uusi taktikaid, et murda häirivaid suhtemustreid ning pead tunnistama, et uut moodi lähenemine toimib ning teeb elu palju lihtsamaks.

Küllus. Töö pakub sel kuul tõeliselt rahuldust. Oled leidnud selle, mis sind huvitab, ning pühendud sajaprotsendiliselt oma ideede realiseerimisele. Sul on palju tahtejõudu, söakust ja kangekaelsust, suudad mistahes projekti käivitada ja naudid kogu protsessi täiel rinnal. Ennast usaldades viid iga alustatud asja lõpuni.

Tervis. Tunned end sel kuul üldiselt hästi, kui energiataseme mõningane kõikumine välja arvata. On oluline, et kuulaksid oma keha ja jälgiksid signaale, mida ta sulle saadab. Tead ka ise, et sinu intuitsioon aitab sul enamasti tervisehädasid ennetada või varases staadiumis avastada.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjad on sinu jaoks väga oluline teema. Kui hinges on rahu ja õnn, siis on ka kõik muud valdkonnad korras. Mõneti kipud alahindama aega, mida suhtesse peab panustama, ning ootad partnerilt kõvasti rohkem, kui ise vastu suudad pakkuda. Pühendu teadlikult oma olemasolevale suhtele või uue suhte loomisele, kõik mis on hoole ja armastusega ümbritsetud, kasvab jõudsalt.

Küllus. Töö pakub rõõmu ja meeldivaid kaaslasi. Tunned, et sind ümbritsevad mõttekaaslased, kes sind nõu ja jõuga aitavad, kui selleks peaks vajadus tekkima. Sinu ideed ja mõtted võetakse avasüli vastu. Seega, kui oled soovinud alustada mingi projekti elluviimisega, siis nüüd on selleks õige aeg.

Tervis. Võid tunda pisut väsimust, tüdimust ja inspiratsioonipuudust. Tunned, et vajad oma ellu mingit välist stimulatsiooni, mis aitaks sul taas äratada oma sisemise leegi. Leia endale põnev tegevus, hellitav kehateraapia, väljakutseid esitav trenn või lihtsalt armu. Kõik see teeb head nii sinu kehale kui meelele.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Suhetealaselt tervitab sind hea uudis, mida oled juba ammu oodanud. Mure, mis on sind vaevanud seoses suhetega, leiab nüüd lõpplahenduse. Ootamatult jõuad vastusteni ja su silmad avanevad. Näed asju uues valguses ning see laseb sul ilma minevikutaagata liikuda suunas, mis viib sind lähemale tõelisele armastusele.

Küllus. Oled oma õlgadele võtnud koorma, mille kandmine valmistab sulle raskusi. Vaata üle oma eesmärgid ja pane paika suunad, kuhu liikuda soovid. See aitab sul mõista, kas kõik see, millega oled seotud ja kuhu oled oma abi ja energiat lubanud, teenib üldse sinu huve. Kui teed midagi vastumeelselt, siis on viimane hetk võtta aeg maha ja valida uus liikumissuund.

Tervis. Enda keha ja meele harmoonia ja tasakaaluga tegelemise oled pisut tagaplaanile jätnud. Selleks et end puhanu ja värskena tunneksid, vajaksid rahulikku rutiini ja stressivaba perioodi. Seda on esmapilgul raske saavutada, kuid kindlasti leiaksid enda jaoks rohkem aega, kui tõeliselt soovid. Kõige olulisem on iseenda prioriteediks seadmine.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Suhete osas ootab ees kuu, kus ennekõike keskendud naudingutele, lased end kirgedest kaasa haarata ja otsid ise aktiivselt võimalusi, kuidas oma elu vürtsitada ja põnevamaks muuta. Kuu toob kaasa imetlevaid pilke, flirti ja mängulisust. Ärata endas seksuaalenergia ja arenda seda, et kogeda ekstaatilisi elamusi.

Küllus. Töö osas saad võimaluse oma oskusi näidata ning see toob kaasa suurepärase enesetunde ja tunnustuse. See kuu laseb sul teiste hulgast välja paista ja soovi korral ka karjääriredelil tõusta. Sul on häid partnereid ja toetajaid. Ka sinu finantsolukord paraneb ning saad vajaduse korral maksta mõned võlad või koguda tuleviku tarbeks.

Tervis. Võiksid proovida mõnd keha ja vaimu turgutavat teraapiat. Enda jaoks õige valimisel juhindu intuitsioonist. Kosutust toob kõik uus ja huvitav, seega haara kinni ka pisut pöörastest pakkumistest. Piiri peaks pidama pidutsemisega ning ka aktiivne sotsiaalne suhtlemine võib väsitada ja kurnata. Kui tunned, et väsimus kimbutab, anna endale võimalus nautida rahu ja vaikust.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Kui oled suhtes, siis soovid igati pühenduda ja anda endast kõik, et asjad toimiksid. Võib-olla soovid paremaks üksteisemõistmiseks külastada pereterapeuti või suhtenõustajat, et väiksemad ebakõlad juba eos ära lahendada ning nautida lähedust ja tõeliselt pühendunud partnerlust. Kui oled vallaline ja keegi huvipakkuv on silma jäänud, siis nüüd märkad, et tõmme on vastastikune.

Küllus. Tööasjus ei tasuks sel kuul väga olulisi muutusi ette võtta, kuna töökeskkond on sinu jaoks ebakindel. Pigem hoia madalat profiili ja väldi asjatute riskide võtmist. Olulisi finantstehinguid, laenude võtmist või andmist tasub vältida või edasi lükata kaugemasse tulevikku. Proovi täielikult keskenduda olevikule ja praeguste tööülesannete korralikule täitmisele.

Tervis. Sel kuul tasub sul hoolitseda oma südame eest. Väldi stressi, rasvaseid ja liigselt maitsestatud toite, tarbi palju vett või taimeteesid. Samuti ole väga hoolikas spordialadel, millega kaasneb oht end vigastada. Kui oled tähelepanelik ja kohal selles, mida teed, siis suudad märgata kõiki ebamugavustundeid või valulisi aistinguid ning anda endale vajalikku puhkust.

Kaunist juunikuud!

Seotud

5 praktilist nippi

Liitu meie uudiskirjaga ja saa 5 praktilist nippi kuidas kiiresti enda meeleolu tõsta.