ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind jaanikuul ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile juunikuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ning milline saab olema tervis?

Juuni toob kaasa nii mõndagi uut ja seda eelkõige selle tõttu, et inimesed on nüüd rohkem oma eesmärkidele pühendatud ja nõus ka rohkem vaeva nägema selle nimel, mida saada soovitakse. Nüüd võetakse ette kõiki asju hoopis kergema südamega ning julgetakse vajadusel ka riskida rohkem.

Kui soovid saavutada oma eesmärke, siis tasub nüüd keskenduda ühele kindlale teemale ning suunata oma energia ja tähelepanu sinna. Kui tegeled paljude erinevate asjadega, siis lihtsalt killustad oma tähelepanu ja jagad energiat ilmaaegu laiali. Ning tulemused on selle võrra ka kehvemad.

Praegu on muutused saabumas eelkõige nende teemade osas, mis on sulle isiklikult olulised. Paljude jaoks toob juuni kaasa muutusi pere ja koduga seotud teemades.

Nüüd pead olema valmis oma mugavustsoonist väljuma ja seisma vastakuti täiesti uute tunnetega. Praegu on ka väga oluline, et hoiaksid oma elu tasakaalus. Ka sellised tavalised ja ehk lausa iseenesestmõistetavad teemad, nagu toitumine ja uni peaksid olema nüüd hoolega üle vaadatud. Kui sa ei anna endale piisavalt puhkust ja tervislikku toitu, siis võid kergesti stressi langeda ja oma motivatsiooni kaotada.

Leia endas sisemine rahu ja vaikus. See laseb sul olla igas hetkes kohal ja vaadata oma tundeid. Luba oma ellu erilisi hetki – luba imedel juhtuda!

Kaunist ja päikselist juunit!

Vähk (22. juuni – 23. juuli)
Armastus.Avastad endast nüüd tunded, mis sinus esialgu pigem hämmingut ja imestust põhjustavad. Et iseendast ja oma vajadustest suhete vallas paremini aru saada, peaksid leidma üles selle, mis su hinge ja südant tõeliselt rõõmustab. Võid koguni mõista, et oled juba mõnda aega hoopis valel teel käinud. Kui tunned, et vajad muutusi, siis ära karda seda ka öelda. Seda, et tunded muutuvad, tuleb ikka ette, sest inimesed omandavad õppetunde, kasvavad ja arenevad.
Küllus.Töö osas tunnetad nüüd, et sul on konkurendid, kes soovivad ohustada sinu positsiooni. Kui võtad seda oma otsuste tegemisel arvesse ja kindlustad oma tagalat, siis on vägagi tõenäoline, et tegelikkuses nad sind kahjustada ei suuda. Finantsotsuseid tehes ole nüüd tähelepanelik ja ära kiirusta ega suru midagi jõuga läbi. See, mis peab sinuni jõudma, jõuab nagunii.
Tervis.Tunned end rõõmsalt ning kooskõlas universumi energiatega. Sel kuul on oluline tegeleda oma südame teemadega. Seda nii tava- kui vaimses tähenduses. Söö südamesõbralikke toite, anna endale piisavalt koormust ja tegele praktikatega, mis avavad sinu südametšakrat. Just läbi südameteemade jõuad sel kuul tõelise tervise ja heaoluni.
Skorpion (24. oktoober – 22. november)
Armastus.Kõiges, mis puudutab südameasju, ootab sind ees suurpärane kuu. Sa oled leidnud taas oma sisemise sära ja elurõõmu ning oled avatud armastusele. Oled ligitõmbavam ning sinu müstiline aura kumab kaugele. See aga köidab inimesi ning sul ei peaks nüüd küll austajaist puudust olema. Luba endale armumist, olgu see siis mõnda uude inimesesse või oma pikaaegsesse partnerisse!

Küllus. Töö- ja rahaasjad edenevad sel kuul hästi. Oled saavutanud edu ja teatud positsiooni. Kuid sa ei tohiks end nüüd lõdvaks lasta. Jätka samas vaimus, sest muidu võib sinu saavutatu käest libiseda. Ka rahaliselt on see kuu sinu jaoks hea, kuid ka siin hoia meeles, et majanduslik heaolu jõuab sinuni läbi töö ja tegutsemise. Suurt lotovõitu ega pärandust sul oodata ei ole.

Tervis. Nüüd peaksid oma tervise eest hoolitsemisel oma intuitsiooni jälgima. Sinu tervis ei pruugi olla halb, kuid sa pead andma endale kindlasti puhkust ja võimalust lõõgastumiseks. Hoolitse selle eest, et saaksid nii puhkust kui ka füüsilist koormust. Toitu pigem kergemalt ja alkoholi tasuks üldse vältida. Mida paremini sa oma keha ja meele suudad tasakaalus hoida, seda parem on sinu enesetunne.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Sel kuul on sinu jaoks esplaanil usalduse, truuduse ja avameelsuse teemad. Südameasjad saavad toimida laitmatult ainult siis, kui saad oma partneris kindel olla. Vähem tähtis pole ka see, et saaksid oma soovidest, unistustest ja vajadusel ka hirmudest oma kallimale rääkida. Ka siis kui oled alles vallaline, peakid silmas pidama, et jääksid eelkõige iseenda suhtes ausaks ning ei astuks suhtesse valedel alustel.

Küllus. Rahaasjad peaksid sel kuul hästi edenema. Sissetulekute osas probleeme ei ole ning ka väljaminekute osas suudad kenasti piiri pidada. Tööga seoses võib nüüd ette tulla kas reise või koolitusi, mis pakuvad sulle toredat vaheldust ja palju uusi emotsioone.

Tervis. Tervise osas tasub sul tegeleda eelkõige sellega, mis sinu hingele rõõmu teeb. Luba endale mõnusaid jalutuskäike looduses, vähenda teadlikult stressitaset ja ära mingil juhul üle pinguta. Kui oled kõigis oma tegemistes mõõdukas, siis suudad hoida oma keha ja meele suurepärases tasakaalus.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Sel kuul tasub sul oma armuasjadele rohkem keskenduda. Kui oled oma mõtetega olnud rohkem tööelu juures või tegelenud muude eluvaldkondadega, mis on sind romantikalainelt eemale tõmmanud, siis ütle nüüd “stopp” ja luba endale taas maiseid ja hingelisi naudinguid. Kui oled vallaline, siis tasub rohkem lahtiste silmadega ringi vaadata ning olla võimalikult avatud. Armastus võib sind oodata juba järgmise nurga taga.

Küllus. Nüüd pead end tööasjades kokku võtma ning näitama end parimast küljest. Sinu töid ja tegemisi jälgitakse ning veidi sinupoolset pingutamis teeb sulle ainult head. Rahaasjades tasub nüüd olla pigem kokkuhoidlik. Ära tee ennatlikke otsuseid ega anna raha kergekäeliselt välja, sellest tekib ainult kahju.

Tervis. Sa pead andma endale puhkust. Seda eelkõige vaimses plaanis. Kipud tihtipeale liigselt muretsema ja end sellega ära kurnama. See võib omakorda tuua kaasa tervisehädad. Luba enda ellu õrnust, lähedust, avameelseid jutuajamisi ja vaikushetki iseendaga.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Sel kuul tuleb sinu armuelule kasuks, kui viibid võimalikult palju eemal oma tavakeskkonnast ja mugavustsoonist. Reisi, külasta uusi paiku, tutvu uute inimestega, luba endale uusi kogemusi ja elamusi. See tuleb kasuks nii siis, kui sul on juba partner olemas, kui ka siis kui oled alles vallaline ja otsid armastust.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas võid sel kuul puutuda kokku kergemate takistuste või probleemidega. Väldi konfliktseid inimesi ja ära lasku vaidlustesse. Pigem mõtle hoolikalt järele, enne kui ütled või teed midagi. Kui plaanid mõnda suuremat väljaminekut, siis küsi kindlasti nõu mõnelt oma ala eksperdilt.

Tervis. Ole sel kuul tähelepanelik ja pigem katsu viibida hetkes ning toimetada tasa ja targu. On võimalus hooletusest tekkinud vigastustele, seega ole tähelepanelik selle osas, mida teed ja mida endale lubad. Kui oled tähelepanelik ja hoolitsed enda eest armastusega, siis ei ole ka midagi halba oodata.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees suurepärane kuu. Kui sul on kallim olemas, siis on oodata suhte liikumist uuele tasandile – kihlumist, kokku kolimist, abiellumist, lapseootele jäämist. Kui oled aga vallaline, siis või sind tabada suur ja südant avardav armumine juba üsna pea.

Küllus. Tööelu osas on sel kuul oodata positiivseid arenguid. Võid saada häid ideid, liituda mõne põneva projektiga või saada tööpakkumise, millest oleks keeruline keelduda. Igal juhul ootab sind ees väga hea aeg, kus saad oma karjäärialaseid ambitsioone täita. Ka rahaasjad peaksid olema sujuvad ning pigem liikuma tõusujoones. Võiksid praegust head perioodi ära kasutada ning pisut raha ka kõrvale panna, et säästa nö “mustadeks päevadeks”.

Tervis. Sa oled pisut stressis ja kipud muretsema, seda ka nende asjade pärast, mis sugugi sinu kontrollile ei allu. Luba endale puhkust ja õrna armastavat kohtlemist. Sa oled ära teeninud hoolitsemise ja helluse. Sinu keha ja meel vajavad rahu ja lõõgastumist.

Jäär (21. märts – 20. aprill)
Armastus.Sinu armuelu vajab nüüd tõsist reaalsuskontrolli. Mõtle järele, kas oled õiges suhtes, kas sinu partner suudab vastata sinu ootustele ja vajadustele. On aeg võtta eest roosad prillid ja vaadata päris elule otsa. Kui tunned, et kõik on hästi, siis saad kergendatult hingata, kuid kui tunned, et oled lasknud end lihtsalt iseenda ootustel ja lootustel petta, siis oleks aeg hakata muutusi toovaid samme ette võtma.
Küllus.Töö- ja rahaasjades ei lähe sul sel kuul otseselt halvasti, kuid peaksid siiski oma elu majanduslikuma poole suurema tähelepanu alla võtma. Sinu teele võivad sattuda ebaausate kavatsustega või lihtsalt konfliktsed inimesed, kellega ei peaks sugugi tegemist tegema. Ära karda aga ole siiski hoolikas.
Tervis.Sel kuul tasub sul tegeleda teemadega, mis toovad sinu ellu loovat, viljakat ja naiselikku energiat. Kõik loomingu ja hoolitsemisega seotud tegevused avardavad sinu südant, mõjuvad rahustavalt ja tasakaalustavalt. Kui sinu hing on harmoonias, siis püsib ka sinu keha terve.
Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind rahulik ja muutusteta aeg. Sa hindad teatud mugavust ja turvalisust, milles hetkel viibid ja naudid rahulikku ja rõõmsat kulgemist. Praegu tasub sul keskenduda sellele, et oma suhet kindlustada ja oma kallimaga üheskoos ette võtta tegevusi, mis teid veelgi enam ühte liidab ja lähendab. Kui oled vallaline, siis pead olema valmis selleks, et südameasjad liiguvad nüüd väga rahulikult ja ehk isegi sinu jaoks liiga aeglases tempos.

Küllus. Tööasjades pole sel kuul suurt edasiminekut ega muutust oodata. Pigem tegeled juba vanade tuttavate teemadega või ole hoopis puhkuselainel. Isegi kui viibid töökohustuste juures, siis tabad oma mõtted tihti hoopis mujalt. Raha osas pead nüüd hästi rahuliku suhtumisega olema. Sel kuul kipub sul olema rohkem väljaminekuid kui sooviksid ja see teeb su meele pisut murelikuks.

Tervis. Nüüd tasub olla tervise osas tähelepanelik. Kuna tunned end hästi ja energilisena, siis kipud kohati oma võimeid üle hindama ja endale vähem puhkust lubama kui tegelikult vajaksid. Sulle sobivad sel kuul väga hästi kõiksugu õrnad teraapiavormid – inglite õpetused, kristallteraapia, muusikateraapia jne jne. Valik on lai ja kindlasti leiad endale sobiva leebe teraapiavormi, millega saad oma keha ja meelt turgutada.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Praegu tunned, et vajad oma armuasjade osas pigem pisut aja maha võtmist. Sa ei taha teha kindlaid plaane tuleviku osas ega lubada end kusagile või kellelegi. Sind kannustab sinu vabaduseiha ja sa soovid nautida kõike uut ja huvitavat ning kogeda põnevaid seiklusi. Vaheldus ja vabadus on head, kuid kui oled kindlas suhtes, siis kaalu uute ja põnevate seikluste kogemist koos kaaslasega.

Küllus. Sa oled nutikas ja leiad kergelt inspiratsiooni. See teeb sind edukaks kõiges, mida suure pühendumuse ja kirega ette võtad. Kui oled sunnitud aga tegema asju, mis sind ei huvita, siis pead end nüüd ikkagi tagant sundima. Tegemata tööd kuhjuvad ning võivad sulle pikemas plaanis hakata probleeme tekitama. Raha osas sa sel kuul kurta ei saa. Sissetulekud peaksid olema korralikud ning väljaminekuid saad sa ise kerge vaevad kontrollida.

Tervis. Peaksid oma tervise eest hoolitsemise võtma tõsiselt päevakorda. Kõige olulisem on, et suudaksid enda eest hoolitseda järjepidevalt. Leia oma elus tasakaal töö ja puhkuse vahel. Kui kaldud liigselt ühte äärmusse, siis on hiljem raske end tagasi ree peale saada.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)
Armastus.Sel kuul pead sa taasleidma kontakti oma südame ja hingega. Tõeline armastus saab sinu elus õitseda vaid siis, kui armastad iseennast, tead, mida sa vajad ja kui julged seda ka küsida. Julge olla sina ise, isegi kui see tähendab haavatav olemist. Ainult tõeliselt ausa ja ehedana saad sa kogeda armastuse imelist puudutust.
Küllus.Sind ootavad seoses tööeluga ees muutused. Esialgu on need sinu jaoks keerukad ning kipud ehk ka üleliia muretsema oma edasise käekäigu ja hakkamasaamise pärast. Kui aga suhtled kaaslastega ning küsid vajadusel abi ja toetust, siis laabuvad asjad sinu jaoks lihtsamini ning tunned end turvalisemalt muutlikes oludes. Rahaliselt on see kuu sinu jaoks aga pigem hea, saad endale lubada nii mõndagi sellist, millest oled unistanud.
Tervis.Sa pead tegelema oma meelestatusega. Hoia end rohkem positiivsuse lainel, luba endale selliseid tegevusi, mis sind rõõmustavad, rahustavad ja pakuvad su hingele kosutust. Sa pead oma stressitaset vähendama ja enda eest teadlikult rohkem hoolitsema. Rõõmus ja rahulik meel on sinu tervise pant.
Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Sinu armuelu peaks sel kuul lausa suurepäraselt kulgema. Sa oled ise energiat ja sisemist sära tulvil ning see paneb ka sinu suhted uuesti elama. Armastuse teema on nüüd jõuliselt esiplaanil ning tegeled väga teadlikult sellega, et sinu hing ja süda saaksid tunda rõõmu ja naudingut. Oled õigel teel, jätka samas vaimus ja lase oma hingel särada.

Küllus. Nüüd tasub unistada suurelt! Sel kuul peaksid sinu töö- ja rahaasjad liikuma tõusvas joones ning tooma sulle rõõmu ja rahulolu. Sind saadab hea õnn ning kui ka ise pingutad, siis suudad sa saavutada kõik oma eesmärgid ning tuua oma ellu täpselt seda, millest oled juba mõnda aega unistanud.

Tervis. Nüüd tunned, et sinu tervis on tõeliselt sinu kätes. Praegu on kõigega nii, et kõik see, mida sa teed, toob üsna kiirelt tulemusi. Kui hoolitsed enda eest, siis saad tänutäheks nautida head enesetunnet, tervist ja rõõmsat meelt. Paraku on aga ka nii, et kui jätad oma tervise tahaplaanile, siis kipuvad ka mõned terviseprobleemid kimbutama.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Südameasjad vajavad sel kuul aega, pühendumist ja hoolt. Kui oled juba pikemas suhtes, siis meenuta, mis oli see, mis teid suhte alguses kokku tõi ja elusta see kirg taas. Kui oled aga alles vallaline, siis võta endale piisavalt aega, et tunnetada oma südame tarkuse abil, kas sinu ellu saabuv inimene on õige või peakid pigem veel veidi ringi vaatama.

Küllus. Vaadates töö- ja rahaasju, siis praegu peaksid pigem leidma endale aega, et võtta ette üks lõõgastav puhkus, kus saaksid akusid laadida ja inspiratsioni koguda. Hetkel on kõige mõislikum teha plaane ja koguda mõtteid. Praktiliste toimingutega tasuks veidi oodata.

Tervis. Nüüd on hea aeg loodusega kontakt taastada. Leia endale aega, et jalutada mereääres, metsa ja parkides. Söö palju marju, puu- ja köögivilju. Tee hommikuvõimlemist ja tegele oma hingamisega. Võta ette mõni meelepraktika või osale mõnes lõõgastuslaagris.

Loe lisaks: FENG SHUI KODUS: need on 13 asja, mida tasub vältida, kuna loovad koju halba energiat!

Kui kohtad mõnda neist loomadest, siis on see märguanne “ülevalt”, mida tasub tähele panna

Millised taimed sobivad kõige paremini sinu tähemärgile?

Seotud