ALKEEMIA TAROSKOOP JUUNIKS: Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida toob kaasa jaanikuu? Mis on sind ees ootamas armastuse ja suhete osas? Milliseks kujuneb olukord töö- ja rahaasjades? Mida peaksid seoses tervisega silmas pidama? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.

Juuniuu kristall – tsharoiit

Tsharoiit on uue ajastu kivi, mis mõjub tugevalt meele tasandil. Sümboliseerib meele täielikku muutmist ja puhastab kõiki teadvuse tasandeid. Kanaliseerib kehasse lillat valgust, mis suunab kõrge sagedusega võnked füüsilisele tasandile. Tsharoiit aitab teadvusel ületada ja puhastada vanu hoiakuid ja mõttemalle, mis takistavad edasiminekut ja vaimset arengut. Ta leevendab hirme ja tõkkeid ning aitab kandjal ennast ja kogu elu jaatada. Ta laseb inimesel kohtuda tema sisemiste deemonitega ja toob pinnale need asjad, millega kokkupuutumist püütakse tavaliselt vältida. Annab jõudu ka kõige sügavamatest hirmudest üle saamiseks. Tsharoiit valgustab alateadvuse tumedaid alasid ning parandab sügavaid hingehaavu. Avab meie meele mõistmaks karmat ning kõrgeima armastuse ja ühtsuse seadusi. Oma võnkesageduse poolest seisab ta lähedal intuitsioonile, pühendumusele, tõele ja teenimisele. Kuna ta on väga tugev kivi, peab kandja olema aldis muutustele ja valmis iseendaga kohtuma. Vaata kristalli kohta lisa

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Praegune aeg laseb sul avada oma südame ja saada parema kontakti oma partneriga. Sa tunned, et sinu jaoks on tähtsaim, mis kahte inimest võib ühendada, just hingeline side. Seepärast keskendud sa praegu just sellele, et suurendada omavahelist mõistmist ja arusaamist. Kui oled vallaline ja alles otsid oma õiget teist poolt, siis just praegu oma maagiline aeg selleks, et tunda ära oma hingekaksik. Nüüd tunned alateadlikult tõmmet just nende suunas, kes lasevad sul kasvada, areneda ja õide puhkeda. Julge usaldada oma südant ja selle valikuid.

Küllus. Tööalaseid tegemisi, suhtlemist ja asjaajamist paistab olevat palju. Samas tunned, et sissetulekud kipuvad viimasel ajal olema väiksemad kui väljaminekud. See teeb sind veidi ärevaks ja paneb kohati muretsema. Kui vaatad rahulikult oma kulud ja tulud üle ning teed mõned korrektuurid, siis saad parema ülevaate ja näed, et asjad pole tegelikult sugugi nii halvad, kui endale ette kujutasid.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline enesetunne on väga head. Isegi kui tunned, et sa pole päris sajaprotsendiliselt rahul, siis sa ei peaks liigselt muretsema. Saad praegu iseenda eest hoolitsemisel nii mõndagi ära teha. Vii sisse mõned tõhusad tervislikud harjumused ja näed, et sinu tervise olukord liigub jõudsalt paremuse poole.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Kui sa oled juba suhtes, siis liiguvad asjad sinu jaoks edasi positiivses suunas. Sa veedad rohkem aega koos oma kallimaga ja see lähendab teid hingeliselt teineteisele. Praegune aeg on ka hea selleks, et saada üle väikestest muredest, mis on teie armastust varjutanud. Kui oled aga vallaline ja vaba, siis peaksid nüüd hoolega ringi vaatama, armastuse energiad on liikvel ning sinu võimalik kallima on juba sinu suunas liikumas. Hoia silmad lahti ja ole valmis uuteks tutvusteks.

Küllus. Tööalaselt on ootamas ees head ajad, mil sulle pakutakse põnevaid projekte, milles osaleda. Kui oled otsimas tööd, siis leiad midagi, mis sulle tõesti huvi pakub ning tõotab ka rahaliselt heaks osutuda. Raha osas peaksid praegusel kuul üldiselt tähelepanelik olema, sest kipud kulutama pisut rohkem kui peaksid ja see võib pikemas plaanis sulle finantsmõõna põhjustada.

Tervis. Kui sind on vaevanud mõned terviseprobleemid, siis nüüd õnnestub su neid edukalt leevendada või lausa neist igaveseks vabaneda. Jälgima peaksid ainult seda, et sa ise üle ei pingutaks ning sellega seoses aega maha võtma ei pea.

Kalad (19. veeb – 20. märts)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees väga põnev aeg. Saad nautida austajate tähelepanu ja süütut flirti, mis ehk küll ei arene kindlaks ja elukestvaks suhteks, kuid ometi toob sulle sära silmadesse ja pakub midagi hingele. Kui oled juba suhtes, siis peaksid olema tähelepanelik, et mõni tekkinud austaja ei kipuks sinu ja su kallima vahele tükkima. Vallalistel on aga sel kuul igati soodne luua uusi tutvusi ja armuda.

Küllus. Sel kuul on sul oodata töö osas põnevaid pakkumisi või uusi väljakutseid, mis on sinu jaoks huvitavad ja rutiinist välja raputavad. Kui oled otsinud uut töökohta, siis praegu võib sinu teele sattuda midagi sellist, millest tuleks kahe käega kinni haarata. Raha osas tasub sul sel kuul olla kokkuhoidlik, väljaminekud kipuvad olema suured ning kontroll raha üle libiseb lihtsalt käest.

Tervis. Sul on tihtipeale komme asetada teiste vajadused enda omadest ette. See aga jätab sind kohati enda eest hoolitsemisel tahaplaanile ja nii võivad esile hakata kerkima tervisehädad. Nüüd on oluline see, et võtaksid teadlikult enda poputamise ja enda eest hoolitsemise käsile. Kui sinu endaga on kõik korras ja hästi, siis saad ka teisi aidata.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Südameasjade osas ootab sind ees keerukas periood, mis nõuab arukaid otsuseid ja diplomaatiat. Sa pead iseenda jaoks selgeks mõtlema, mida sa suhtelt tahad ning seejärel tegema reaalsuskontrolli, kas sinu suhe pakub sulle vajalikku või mitte. See ei tähenda, et peaksid koheselt kõik selle, mis ei sobi, oma elust välja heitma. Alusta sellest, et vestled oma partneriga, annad talle teada oma soovidest ja vaadetest ning seejärel saad edasi vaadata, kas saate koos oma teed jätkata või on mõistlikum teha mõned muutused. Vallalised peaksid sel kuul olema tähelepanelikud uute tutvuste osas ja vältima ennatlike otsuste tegemist, nii heas kui halvas mõttes. Anna enda aega, et mõista, missuguse inimesega sul on tegu.

Küllus. Töö- ja rahaasjade osas ootab sind ees positiivsete muutuste kuu. Kui olid varasemalt mures, et kas kõik laabub sinu jaoks hästi, siis nüüd saad märke, et võid rõõmustada. Rahaline olukord on hea ning võid ka tegeleda investeeringute ning ostu ja müügiga. Kõik finantstehingud peaksid edenema sujuvalt.

Tervis. Sinu füüsiline enesetunne sõltub sellest, kui tasakaalus sa vaimselt oled. Tegele sellega, et leiaksid sisemise rahu. Ära kipu elama teiste elu ja nende eest muretsema ja asju ära tegema. Sinu kohus on elada ise nii, et oleksid rahul ja õnnelik. Siis on ka füüsiline tervis tugev.

Sõnn (21. aprill – 21 mai)

Armastus. Südameasjade osas pead nüüd aja maha võtma. Istuge koos partneriga maha ja rääkige oma tunnetest ja ootustest. See selgitav vestlus ei ole võibolla kõige lihtsam ja pingevabam, kuid see toob kasu teile mõlemale. Kui sul veel kindlat suhet ei ole, siis ära kiirusta, lase tutvusel rahulikult areneda, et saaksid oma uut kaaslast paremini tundma, enne kui end tunnetest täielikult kaasa haarata lased.

Küllus. Tööasjades pead olema kannatlik ja valmis selleks, et asjad võtavad nüüd rohkem aega, kui oled plaaninud. Ära muutu kärsituks, vaid kasuta seda selleks, et oma projekte ja ette võetud töid täiuslikuks viimistleda. Ära kiirusta midagi tagant, sest nii võid asjade loomuliku arengu rikkuda. Rahaasjades tasub praegu olla kokkuhoidlik, sest mõni oodatud sissetulek võib olla väiksem kui lootsid.

Tervis. Praegu tasub sul eelkõige silmas pidada oma mentaalset heaolu. Kui oled oma eluga rahul, õnnelik ja lootusrikas tuleviku osas, siis ei tule sind kimbutama ei külmetus ega mõni muu tõbi. Kui aga meeleolu langeb, siis langeb ka sinu vastupanuvõime, tekib stress ning käegalöömise tunne. Alusta sellest, et leiad meelerahu, siis on ka üleüldine enesetunne hea.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Südameasjade osas oled jõudnud teelahkmele, mis võib sind sundida aega maha võtma ja lausa astuma sammukese tagasi, et näha täielikku pilti. Kui tunned, et oled jõudnud ummikusse, siis katsu anda endale aega ja vaadata asju teise nurga alt. Praegu ei tasu kiirustada ega võtta vastu rutakaid otsuseid. Nii suhtes olles, kui vaba ja vallalisena, pead hoolikalt kaaluma enne kui mõne olulise otsuse vastu võtad.

Küllus. Tööelus seisab sul nüüd ees perspektiivikas tegevus, mis võib sind viia peadpööritava karjääri algusse või avab ukse sinna, mis on olnud sinu ammune unistus. Oled eriti edukas kõiges, mis hõlmab tööd inimestega, samuti lähevad sujuvalt läbirääkimised ja kokkulepete sõlmimine. Ka rahalised tehingud õnnestuvad sel kuul ladusalt.

Tervis. Praegu oled täis energiat ja soovi enda eest igal viisil hoolitseda. Sulle sobivad kõige paremini tegevused, kus saad viibida looduses ja värskes õhus. Liigu väljas nii palju kui võimalik, see mõjub hästi nii sinu kehale kui ka vaimule. Mida tasakaalukam on sinu meel, seda paremini suudad jälgida enda eest hoolitsemise režiimi.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Nüüd on sul oodata positiivseid arenguid juba olemasolevas suhtes. Kui sul on kindel nägemus, mis võiks teistmoodi olla või paremini toimida, siis ära karda sellest teada anda ja ka ise muudatusi ette võtta. Nii on sul võimalik viia oma suhe täiesti uuele tasandile. Kui oled vallaline, siis võid kohata oma unistuste kaaslast just tööga seotud ettevõtmistes.

Küllus. Tööalaselt ootavad sind ees uued kohustused, mis nõuavad küll esialgu lisateadmiste omandamist ja ka mõningaid lisatöötunde, kuid samas pakuvad need sulle ka suurepäraseid tulevikuväljavaateid ja arenemisvõimalusi. Kui oled soovinud töökohta vahetada, siis just praegu on seda hea aeg teha. Nüüd saad soovi korral alustada täiesti uuelt ja puhtalt lehelt.

Tervis. Sinu jaoks on väga oluline pidada kinni kindlast režiimist. See tagab vaimse ja füüsilise heaolu ja aitab vabaneda ka mõnest tervisemurest, mis kipub aegajalt kimbutama. Praegu on oht, et välja võivad lüüa mõned vanad hädad. Ära satu paanikasse, vaid jaga oma kehale hoolt ja armastust, nii saad ka probleemid kontrolli alla.

Lõvi (24. juuli – 23. – august)

Armastus. Praegu ei ole aeg, kus saad loota sellele, et asjad loksuvad südameasjade osas paika iseenesest ning sinu ülesandeks on vaid vooluga kaasa minna. Pead haarama ohjad enda kätte ja andma teada oma soovidest, ainult nii saad sa saavutada seda, mis pakub sulle tõeliselt rahulolu. Sa ei pea muretsema, et mõjud pealetükkivalt või kontrollivalt, pigem vastupidi, sinu initsiatiiv saab positiivse tagasiside osaliseks.

Küllus. Tööalaselt oled sel kuul vägagi enesekindel, usaldad oma vaistu ja sisetunnet, mis juhatab sind peaaegu eksimatult parimate võimaluste juurde. Periood peaks olema üllatustevaba ning pakkuma stabiilseid ja ootuspäraseid arenguid. Sissetulekute osas on samuti oodata head kuud, tasub mängida lotot ja tegeleda mõne tulutoova lisaprojektiga.

Tervis. Sa oled leidnud enda jaoks just sellised tegevused, mis toetavad sinu vaimset ja füüsilist tervist igakülgselt. Kui mõni tervisehäda juhtubki endast märku andma, siis tasub sul üle vaadata oma emotsioonid ja mõtted. Sinu füüsiline heaolu sõltub väga paljus sellest, kui piirangute- ja kompleksidevaba on sinu meel.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Romantiliste suhete osas pead sel kuul olema valmis kompromissideks unistuste ja reaalsuse vahel. Kui sinu vajaduste ja soovide vahel valitseb harmoonia ja tasakaal, siis laabuvad ka armusuhted hoopis paremini. Liigne nõudlikkus ja oma joone ajamine võib kaasa tuua takistusi ja partneri poolt tuleva vastasseisu. Enne kui teed mõne suhteid puudutava sammu, veendu, et sinu otsused ei põhineks egol või isekusel.

Küllus. Töö osas võid arvestada edu ja tunnustusega. Sinu panus ja saavutused ei jää tähelepanuta ning see loob sulle eduka pinnase selleks, et ka edaspidi julgelt oma ideega välja tulla. Oled tõelises sõiduvees ja suudad ka kaaslasi motiveerida. Kõiksugu koostööd laabuvad suuepäraselt ning ka rahavood peaksid ilma igasuguste takistusteta kenasti sinu juurde jõudma.

Tervis. Nüüd tunned end paremini kui paaril viimasel kuul. Sa oled taas üles leidnud oma optimismi ja meelerahu. Just need kaks on sinu tervise ja heaolu alustalad. Sinu jaoks on oluline, et liiguksid palju värskes õhus ja annaksid endale piisavalt füüsilist koormust. Samuti võiksid leida endale kellegi, kellele saaksid südant puistata ning sellega end koormavaid mõtteid ja tundeid vähendada.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Nüüd saad kogeda suuri ja tugevaid tundeid. Oled ise väga vastuvõtlik ja tundlik ning see viib sind kokku inimestega, kes ei ole sinu teele sattunud niisama, vaid kindlal ja olulisel põhjusel. Nüüd alanud suhted on tähendusrikkad ja saatuslikud. Kui oled juba suhtes, siis kasuta praegust perioodi selleks, et oma kallimaga sidet tugevdada ja end veelgi enam üksteisele avada.

Küllus. Tööasjad võivad sulle sel kuul pisut peavalu valmistada. Oled oma mõtetega tööst pigem eemal ja ei pühendu sajaprotsendiliselt. See aga võib kaasa tuua probleeme ja arusaamatusi töökaaslaste või ülemusega. Kui leiad lisamotivatsiooni, siis suudad endale seatud eesmärke ka täita.

Tervis. Nüüd on väga soodsad tingimused selleks, et suudaksid oma vaimse ja füüsilise tervise viia kõrgpunkti. Kui vähegi ise pingutad ja enda eest hoolitsed, siis suudad ära hoida potentsiaalsed tervisehädad ning leevendada ka neid, mis on varasemalt külge hakanud. Eriti hästi mõjub sulle liikumine värskes õhus.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sind ootab ees kuu, kus võid tunda, et oled seoses oma südameasjadega ummikusse jooksnud. Tunned, et süda ja mõistus ei tee kohati koostööd ning seetõttu on sul ka keeruline endast aru saada. Ainus, mida praegu teha saad, on vaadelda rahulikult oma emotsioone ja mitte tegutseda esimeste tunnete ajel. Lase asjadel pisut settida, et saaksid aimu, mis sinu armuelus tegelikult toimub.

Küllus. Pead oma töö- ja rahaasjades väikese inventuuri tegema, et aru saada, mis nendes valdkondades õieti toimub. Viimasel ajal tunned tihti, et raha justkui kaob käest ning ka tööalaselt oled kohati tundnud, et peaksid midagi muutma. Kasuta praegust aega, et rahulikult üle vaadata oma finantsseis ja jõuda ka selgusele, mida peaksid oma tööelus ümber korraldama.

Tervis. Sel kuul on sinu jaoks kõige olulisem see, et leiaksid hingerahu ja stabiilsuse. Kui sa ei leia aega puhkamiseks ja korralikuks regulaarseks toitumiseks, siis võivad sind kimbutama tulla tervisehädad, mis on seotud seedimisega. Vajadusel tee endale päevaplaan, mis aitab sul meeles pidada, et enda eest tuleb korralikult hoolt kanda.

Ambur (23. november – 21.detsember)

Armastus. Südameasjade osas on sind ees ootamas positiivsed muutused. Kui olemasolev suhe on juba mõnda aega vindunud või lihtsalt mattunud halli argipäeva alla, siis nüüd on sind ja su partnerit ootamas paremad ajad. Vahepeal pisut jahtunud tunded saavad taas täielikult üles soojendatud. Kui oled vallaline, siis leiad kellegi, kes pakub sulle piisavalt huvi ja põnevust nii, et tabad end tema peale tihti mõtlemast. Tundub, et sel korral on huvi vastastikune.

Küllus. Rahaasjad ei saa just kõige sujuvamalt laabuma. Oled võtnud endale mitmeid finantskohustusi ja seoses suvega on ka pidevalt jooksvaid väljaminekuid, seega tunned kohati muret selle üle, et raha pole kunagi piisavalt. Samas tööasjad peaksid laabuma positiivseid ning võid saada ka põnevaid pakkumisi, mis lasevad sul enda võimed proovile panna.

Tervis. Tervis on üldjoontes hea, kuid kui sa ei ole ise tähelepanelik ja ei hoolitse enda eest, võid kogeda mõningaid tagasilööke. Võta endale teadlikult aega, et puhata ja juhe täielikult seinast välja tõmmata. Sa vajad väikest restarti, mis annaks uue hingamise ja motivatsiooni edasiliikumiseks.

Loe lisaks: Ööpäeva maagia: 15 lihtsat reeglit esivanematelt

Salapärane numbrimaagia: vaimne maailm kõneleb sinuga läbi numbrite

Lihtne igapäevamaagia rituaal, mis lõpetab riiud ja tülid lähedaste vahel

Šamaan Anu väekas rituaal soovide täitumiseks

Seotud