ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKUUKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise valdkonnas?

Kätte on jõudnud südasuvine juulikuu ja on aeg üle vaadata, mida ennustavad Katrin Oidra maagilised tarokaardid sinu tähemärgile. Vaata järgi, kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad ning loe, mida on oodata tööelus ja tervise osas.

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar)

Armastus. Sind ootab ees periood, kus austajate puuduse üle kurta ei saa. See ei ole ka mingi ime, et sa teistes huvi äratad, sest tunned end enesekindla ja ihaldusväärsena ning just sellised inimesed mõjuvad magnetina. Kipud tundma tõmmet kõige ebatavalise ja salapärase vastu ning soovid omandada uusi kogemusi. Tunned, et sinu seksuaalsus on jõuliselt ärganud.

Küllus. Sind ootab ees areng paremuse poole. Tegemist võib olla nii töökohasisese edasiliikumisega, mõne tööreisiga või võimalusega hakata tööle hoopis kodus. Igal juhul puutud kokku huvitavate ettepanekutega, mis murravad väljakujunenud rutiini ning aitavad jätta nii mõnegi stressi tekitava situatsiooni või teema minevikku.

Tervis. Sul on palju energiat ning pakatad elujõust. Naistele on praegune periood väga viljakas, seega, kui oled soovinud last saada, siis nüüd on õige aeg tegutseda. Hea aeg alustada ka terviseprogrammi või dieediga, sest motivatsioon on kõrge ning see kindlustab edu saavutamise.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar)

Armastus. Kui tavaliselt eelistad oma sügavamad emotsioonid enda teada jätta, siis nüüd oled väga avatud ja näitad kogu maailmale, mis tunded su südame on vallutanud. Selline käitumine ei ole tulnud muidugi päris niisama, just nüüd tunnetad tugevalt, et lõpuks ometi on keegi tõeliselt eriline sinu ellu saabunud. Kulged armastuse energias ja naudid iga hetke.

Küllus. Ees ootab mõni muutus, mis paneb sind harjumuspärasest turvatsoonist väljuma. Esialgu tunned ebakindlust, kuid samas on see ainus, mis paneb sind edasi liikuma ja arendab. Praegu ei ole hea aeg alustada uusi projekte. Pigem tee kokkuvõtteid ja vaata üle, millega oled rahul ja mille osas soovid teha muutusi. Raha ei maksa praegu samuti investeerida ega laenuks anda.

Tervis. Oma heaolu nimel pead pöörduma nüüd tervisliku elu alustalade juurde. Mõõdukus kõiges ja järjepidev režiim viivad heade tulemusteni. Võid vajada lisavitamiini või toidulisandit, et enesetunnet turgutada.

Kalad (19. veebruar – 20. märts)

Armastus. Suhete osas on saabunud aeg, mil tuleb loobuda sellest, mida sa oma ellu enam ei vaja. Praegune aeg soosib illusioonide kadumist ning see aitab sul paremini mõista, mis on tuleviku mõttes sulle tähtis. Nüüd tasub endale ausalt otsa vaadata ja astuda välja arengut takistavast mustrist. Enamik piiranguid tuleb sinu enda uskumustest. Kui tahad oma elu muuta, siis muuda oma tõekspidamisi.

Küllus. Tööalaselt on sel kuul oodata palju suhtlemist ja mõtete vahetamist kolleegidega. Ka sinu algatatud projektide käekäik sõltub eelkõige sellest, kuidas oskad inimesi mõjutada ja kas vajutad nendega suheldes õigetele nuppudele. Raha osas peaks olema tulutoov aeg, sest sinu panust hinnatakse vääriliselt.

Tervis. On aeg vanadel muredel minna lasta. See parandab haavad ja laseb sul edasi liikuda. Oluline on enda jaoks ära lahendada stressist ja inimestevahelistest ebakõladest põhjustatud pingeseisundid, mis on võtnud füüsilise terviseprobleemi kuju. Leia enda jaoks sobiv viis, kuidas leida tasakaal ja harmoonia. Sa lausa vajad seda.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastus. Oled huvitatud rahulikust ja stabiilsest suhtest, mis pakub sulle turvalisust ja kindlustunnet. Kõik see, mis kisub sind mugavustsoonist välja, pigem häirib ja tekitab rahutust. Praegu on näidustatud romantilised õhtud kallimaga, läheduse ja intiimsuse suurendamine ning enda ja partneri vajaduste parem tundmaõppimine.

Küllus. Praegu pead meeles pidama, et muretsemine, ülemõtlemine ja stressamine ei aita sind mitte milleski edasi. Sa kipud nägema asju tumedates toonides ning tunned, et kõik on kohati justkui sinu vastu. Teadvusta endale, mille osas sa rahulolematu oled. Ainult nii saad võtta juhtimise enda kätte ja teha oma elus muutusi.

Tervis. Sa vajad rahu ja restarti oma kehale. Praegu ohustavad sind stressi ja ärevusega seotud tervisehädad. Võta endaga tegelemist tõsiselt, sest sinu närvisüsteem ei ole rauast. Ära tunne süümepiinu, kui lõõgastud ja võtad puhkust, vaid võta seda kui enda eest hoolitsemise lahutamatut osa.

Sõnn (21. aprill – 21. mai)

Armastus. Ees ootab ilma suurte muutuste ja murranguteta periood, mis siiski pakub küllaldaselt rõõmu ja põhjust rahuloluks. Sa märkad ka argipäevades piisavalt head ja oskad hinnata vääriliselt oma lähedasi. Eriti soodne on praegune aeg kodu ehitamiseks või ostmiseks, samuti tasub praegu planeerida perelisa või panna paika kuupäev abiellumiseks. Kõik pere ja koduga seotud teemad, mis suurendavad harmooniat ja stabiilsust, laabuvad praegu väga sujuvalt.

Küllus. Tööalaselt on hea aeg eelkõige praktiliseks tegutsemiseks ja varem paika pandud plaanide elluviimiseks. Oled püsiv ja eesmärkidele suunatud ega pelga vajadusel ka ränka tööd, kui sinu siht seda nõuab. Võid ette võtta ka varem soiku jäänud plaanide lõpuleviimise, sest suudad olla produktiivsem ja tõhusam kui tavaliselt.

Tervis. Sel kuul pead ennast tähelepanelikult jälgima. Katsu tekkinud probleemidesse suhtuda täie tõsidusega ja need lõplikult välja ravida. Kui mõnikord läheb õnneks ja probleem möödub iseenesest, siis praegused tervisemured nõuavad sinult muutuste tegemist ja korralikku tähelepanu.

Kaksikud (22. mai – 21. juuni)

Armastus. Oled viimastel kuudel saanud mitme olulise õppetunni võrra rikkamaks. Nüüd on aeg teha plaane edasiseks ning teha endale selgeks, mida peaksid suhetes vältima, et hoida harmooniat ja teineteisemõistmist. Väldi keskendumist sellele, mida sul ei ole või millega oled rahulolematu . Õpi manifesteerima oma ellu seda, millest unistad!

Küllus. Tööasjades on saabunud kiired ajad. Pead kohanema uute inimeste ja oludega ning õppima selgeks uusi töövõtteid, mis uuenenud tingimustes sind edasi viiks. Kuna kohaned enamasti valutult, siis saad ka seekord hästi hakkama. Sa tunned inspiratsioonipuhangut ja oled täis indu, et tegutseda.

Tervis. Nüüd tasub olla tähelepanelik, sest kergesti võivad tekkida vigastused, samuti kipud ise üle pingutama, hinnates oma võimeid veidi üle. Õnneks toimub praegu paranemine ja tervenemine kiiresti. Võid lausa imestada, et ühel hetkel tunned end kehvasti ja juba üsna pea on enesetunne hea.

Vähk (22. juuni – 23. juuli)

Armastus. Kui oled vallaline, siis tasub nüüd rohkem väljas käia ja suhelda, sest uued tutvused ootavad sind. Kui oled suhtes, siis võid tunda, et ärritud kergemini kui tavaliselt ning üles võivad kerkida draamad ja vastuolud, mis nõuavad lahendamist. Ära lase lainetel üle pea kerkida, vaid katsu jääda rahulikuks ja avatuks oma seisukohtade selgitamisel.

Küllus. Tööalaselt võid nüüd saada toetust, abi või konstruktiivset kriitikat kelleltki vanemalt naisterahvalt. See aitab sul näha asju uue nurga alt ja leida lahendusi, mille peale ise poleks võib-olla tulnudki. Võta abi tänulikult vastu ja kasuta seda oma karjääri arendamiseks. Raha osas võivad sel kuul avaneda mõned head võimalused.

Tervis. Nüüd on aeg välja juurida ebatervislikud harjumused. Sinus on piisavalt palju pühendumist ja meelekindlust, et teha algust positiivsete muutustega ja nende juurde pidama jääda. Kõige võtmesõnaks on mõõdukus. Seega liigu edasi sammhaaval ja oska ka kogu teekonda nautida.

Lõvi (24. juuli – 23. august)

Armastus. Romantiliste suhete osas ootab sind ees aeg, kus tuleb tõenäoliselt võtta vaatluse alla see, miks sa oled oma partneriga koos. Kas ta toob sinus välja parima? Kas ta hindab sind sellisena, nagu sa oled? Millel teie suhe põhineb? Need on olulised küsimused, millele peaksid vastuse leidma. Kui oled vallaline, siis enne kui kellegagi suhte lood, on oluline, et sa suhtuksid iseendasse armastuse ja austusega. Kui sa väärtustad ennast, siis võid seda ka teistelt oodata.

Küllus. Tööalaselt on soovitus jätkata sama taktika ja töövõtetega, sest uued asjad ei leia praegu positiivset vastukaja. Kõige edukam oled siis, kui teed seda, mida oled lubanud ja mida sinult oodatakse. Samas raha osas on oodata positiivseid üllatusi. Nüüd peaks sinu finantsolukord paranema ja raha võib tulla su juurde erinevaid teid pidi – preemia, lisatasud, pärandus või loteriivõit.

Tervis. Enesetunne ja meeleolu peaksid sel kuul head olema. Sinu elus on asju ja inimesi, kes inspireerivad ja annavad lootust. Kui suudad hoida oma meele stressivaba ja rahulikuna, ei ole sul vaja oma tervise pärast muretseda. Kui lähiminevikus kimbutas mõni probleem, siis nüüd peaksid leidma lahenduse ka sellele.

Neitsi (24. august – 23. september)

Armastus. Südameasjades on oodata uusi sütitavaid kogemusi, millel lased end kaasa haarata ja vaimustada. On aeg, kus lood kas uue suhte või täiustad juba olemasolevat. Oled oma soovide ja unistustega kooskõlas ja lubad endal nautida armastust selle kõigis vormides.

Küllus. Töö osas on palju toimetamist ja kiireid muutusi. Sinu suhtumine ja meeleolud kõiguvad, kord oled küllaltki motiveeritud, siis jälle tabad end mõttelt, et sooviksid asju teistmoodi teha. Aga sa ei pea muretsema, see heitlik periood möödub ning peagi tunned end taas kindlalt. Ka rahaasjades tasub selgus majja tuua. Oleks hea, kui vaataksid oma sissetulekud ja väljaminekud korralikult üle.

Tervis. Sinu vaimne ja füüsiline tervis peaksid sel kuul väga head olema. Positiivsed impulsid, mida elu pakub, annavad inspiratsiooni ja motivatsiooni. Meel on rõõmus ja rahulik ning oled kehaliselt piisavalt aktiivne. Mine kindlasti ka loodusesse, sest ühendus maaga on see, mis toidab ja tervendab sind.

Kaalud (24. september – 23. oktoober)

Armastus. Südameasjades hindad üle kõige püsivat suhet, turvalisust ja truudust. Ees on südamlik ja sensuaalne periood, mil oled oma soovide ja unistustega sina peal ning näitad neid ka partnerile julgesti välja. See lähendab ja ühendab teid veelgi rohkem. Kui oled vallaline, siis peaksid järgima sellist strateegiat – ära aja armastust taga, vaid tee end armastusele kättesaadavaks.

Küllus. Tööalased muutused liigutavad asju paremuse poole. Sul tasub usaldada universumit ning mitte klammerduda vana külge. Lase uuendustel end positiivselt üllatada. Rahaasjad peaksid nüüd samuti stabiilsemaks muutuma ning sinu väljaminekud ja sissetulekud on lõpuks ometi tasakaalus.

Tervis. Ei saa öelda, et su elu oleks just halb olnud, kuid kindlasti oled olnud teatava pinge all ja see on tekitanud stressi. Sa pead enda vastu leebe ja hoolitsev olema. Võta aeg maha, luba endale puhkust ja tegelemist nende asjadega, mis rõõmustavad hinge. Meelerahu ja tasakaal on sinu jaoks kõige olulisemad hea tervise säilitamiseks.

Skorpion (24. oktoober – 22. november)

Armastus. Sel kuul pead lahendama küsimusi, mis on sul takistanud oma südant täielikult avamast ning suuri tundeid sisse laskmast. Ära sulge silmi ka keerukamate teemade ees, vaid ole julge ning astu oma saatusele vastu. Võib juhtuda, et pead vaatama minevikku, et leida põhjused, mis takistavad kogeda täiuslikku armastust.

Küllus. Tööasjades peaksid asjad laabuma. Sa oled võimekas, kõik edeneb su käes lihtsalt ja ladusalt ning suudad ka keerukamaid ülesandeid mängulise kergusega täita. Kui oled soovinud ametiredelil tõusta või kandideerida uuele kohale, siis tasub sel kuul tegutsema asuda. Ka raha osas on oodata häid uudiseid.

Tervis. Vaimne ja füüsiline heaolu sõltub valikutest. Ära lase ennast ahvatlustel kaasa tõmmata, vaid alusta tervise eest hoolitsemist nende kavade ja plaanidega, millest oled mõelnud. Sa pead enda eest hoolitsemise julgelt esiplaanile seadma, sest hea tervis on kõige muu aluseks.

Ambur (23. november – 21. detsember)

Armastus. Südameasjades ootavad ees kirglikud ajad. Sinus on palju elurõõmu, energiat ja tegutsemistahet. Soovid oma armuelu viia uuele ja kindlamale tasandile. Samas peaksid valmis olema ka selleks, kui sinu kallim ei ole suuda nii kiiresti liikuda kui sina. Katsu oma ülekeevaid emotsioone vaigistada ja leia kuldne kesktee.

Küllus. Sel kuul tasub oma rahavoogudel silm peal hoida. Mitte et raha sisse ei tule – tuleb küll ja isegi väga kenasti. Sama kenasti läheb seda aga ka välja. Katsu vähemalt mingigi ülevaade saada, kuhu ja milleks kulutad. Muidu võid end varsti leida pisut ebameeldivast olukorrast.

Tervis. Kui tervis annab endast märku, siis peaksid tagasi vaatama minevikku või isegi lausa lapsepõlve. Paljud vaimsed ja füüsilised probleemid saavad alguse emotsioonidest ja lahendamata traumadest. Mõtle, mis võib tekitada hingevalu või blokeeringuid sinu elus. Kui tegeled oma tunnetega ja vabastad need, leevenduvad ka paljud füüsilised kaebused.

Imelist juulikuud!

Allikas: Alkeemia taroskoop 2023

Seotud