ALKEEMIA TAROSKOOP JUULIKS | Mis ootab sind ees armastuse, töö ja tervise osas?

Mida ennustavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid sinu tähemärgile heinakuuks? Kuidas edenevad sinu suhted ja armuasjad, mida on oodata tööelus ja milline saab olema tervis?

Kaljukits

Armastus. Sinu jaoks on saabunud aeg, kus pigem hoiad oma tõelised tunded ja mõtted enda teada. Kardad, et ennast täielikult avades kaotad oma jõu ja salapära ning sind võidakse lihtsalt ära kasutada. Tegelikult võiksid olla julge ja ausalt oma arvamust avaldada, sellega näeksid ära, kes on sinu tõelised sõbrad ning väärivad sinu tundeid ja austust. Kaotada ei ole sul midagi, võita aga küll.

Küllus. Töö on toonud palju väljakutseid ja põnevust. Nüüd soovid pisut hinge tõmmata, enne kui sukeldud taas uute projektide ja tööülesannete kallale. Kogu mõtteid, vaata tagasi tehtud töödele ja sea paika reaalsed tu-levikuplaanid. Just tänu minevikukogemustest õppimisele suudad teha suurepäraseid valikuid.

Tervis. Enesetunne on üldjoontes hea. Sind mõjutab palju see, kui harmooniline ja positiivne on keskkond, kus viibid. Luba endale küllaldaselt meelelahutust ja head seltskonda, see hoiab meeleolu üleval ja tervise stabiilse. Ära liialda söögi ja joogiga, sest seedehäired ja liigsed kilod tekivad kergelt.

Veevalaja

Armastus. Oled minevikus pidanud kokku puutuma keerukate otsustega, mis on su hinge jätnud ebamääraseid emotsioone. Nüüd oled valmis edasi liikuma ja olnu lõplikult selja taha jätma. Oled tasakaalukas ja sihikindel. Sa ei lase end kõigutada teiste arvamusest, vaid tegutsed vastavalt oma eksimatule sisetundele.

Küllus. Tööd on palju ja ehk pead lausa paluma kaaslastelt abi. Püüa leida kompromiss, kuidas suudad ootused ja reaalsuse tasakaalu viia. Vajadusel jäta oma päevakavast välja ebavajalikud tegevused ja keskendu vaid kõige olulisemale. Ära lase asju nii käest ära, et sind hakkaks kimbutama ärevus ja stress. Raha osas võib olla hetkel keeruline periood, kus kulud kipuvad tulusid ületama.

Tervis. Enda eest hoolitsemise võtad sel kuul tõsiselt käsile. Annad endale rohkem puhkust ja võtad teadlikult aja maha, et lõõgastuda ning vajadusel välja ravida mõned vinduma jäänud tervisehädad. Võid isegi pisut üleliia muretseda ning asju enda jaoks hullemaks mõtelda. Katsu seda vältida, kuna stress ja hirm ei mõju mitte mingil moel hästi.

Kalad

Armastus. Suhete osas puutud kokku andestamise ja empaatia küsimusega. Pead suutma kas enda kaaslast paremini mõista või iseenda suhtes leebem olema. Ära jää kinni minevikus toimunud negatiivsete kogemuste külge ja ära kahetse liigselt tehtud valikuid. See, mis on olnud, on möödas. Keskendu sellele, mis sinu elus praegu on ning liigu kerge südamega edasi tuleviku suunas.

Küllus. Tööasjades saadab sind edu. Sul on kindlasti hea meel, et oled nii kaugele jõudnud, kuid veel ei ole aeg loorberitele puhkama jääda. Tegutse seni, kuni entusiasmi jätkub, ja ole kannatlik, praegu puutud kokku oluliste inimeste ja põnevate projektidega, tänu millele jõuad uute teelahkmeteni oma karjääriredelil. Ka raha osas peaks olema üsna hea ja tulutoov kuu.

Tervis. Saad sel kuul kergemalt hingata. Problemaatilisemad ajad on möödas ja nüüd liigud tervema ja harmoonilisema iseenda suunas. Positiivne mõtlemine on kõige alus, seepärast hoia ka edaspidi meel rõõmus ja tuju hea. Ka stressitase sinu elus peaks hakkama vaikselt vähenema.

Jäär

Armastus. Südameasjade osas on rahulik ja stabiilne periood. Romantilised suhted pakuvad sulle praegu rõõmu ja rahulolu ning suudad näha erilisust ka väikestes hetkedes ja lihtsates sõbralikes žestides. Su südames on rahu ja teadmine, et asjad lähevad täpselt nii, nagu nad minema peavad. Kuu lõpus ootab ka üllatus, mis toob armuasjad veelgi enam päevakorda.

Küllus. Tööl kohtad väga mõistvat ja positiivset õhkkonda. Oled see, kellega soovitakse koostööd teha ning sinu hea nõu ja kogemused on kaaslastele olulised. Kuna tunned end turvaliselt ja stabiilselt, siis laabuvad tööülesanded suurepäraselt. Pead nüüd langetama ka mõne olulise otsuse, mis puudutavad sinu töö- ja rahaasju. Praegu tasub valida südame juhatusest lähtuvalt.

Tervis. Enese eest oled hästi hoolitsenud ning tunned end suurepäraselt. Praegu sobivad sulle tegevused, mis on seotud liikumise, energia ja osavusega. Võiksid proovida näiteks tantsimist või muud liikumise, koordinatsiooni ja rütmiga seotud tegevust. See paneks su keha ja meele mõnusalt proovile.

Sõnn

Armastus. Suhete osas on hea, stabiilne ja rahulik periood. Tunned, et oled praegu just seal, kus olema pead ja sind ümbritsevad just sellised kaaslased, kes teevad sind õnnelikuks. Soovid endast rohkem anda ja rohkem oma kallite jaoks olemas olla. Võimalik, et teed plaane, et veeta oma armsamaga koos üks romantiline puhkus.

Küllus. Töö osas oled praegu pigem neutraalsel ja isegi pisut ükskõiksel seisukohal. Tunne on, et sinu arvamusest ja tegudest sõltub liiga vähe ning see tõmbab motivatsiooni alla. Ära lange masendusse, pigem asu teostama oma plaane ja ideid, mida oled juba pikemat aega soovinud ellu viia, kuid pole söandanud.

Tervis. Vaimne ja füüsiline tervis on pigem stabiilne ja muutumatu. Kui on soov tervist parandada, siis tuleks varuda kannatust ja aega, sest tulemused ei saabu üleöö. Rohkelt tuleks tähelepanu pöörata just füüsilisele kehale ning selle vajadustele.

Kaksikud

Armastus. Pead võtma endale aega, et tegeleda südameasju puudutavate küsimustega, mis on sulle ka varem muret valmistanud ja mis end taas aeg-ajalt üles kergitavad. Mõtle rahulikult läbi, miks teatud asjad sind häirivad, miks mõnest asjast on raske lahti lasta ja miks osad teemad su varjatumad tunded üles kergitavad. Lase oma saladustel päevavalgele tulla ja mõtle enda jaoks asjad selgeks.

Küllus. Tööd saab olema palju ning pead oma mõtted suve ja puhkuse juurest asjalikumate tegevuste juurde tooma. See ei ole võib-olla kerge, kuna soovid veel muretult vabadust nautida. Sea endale eesmärgid, mida oleks huvitav saavutada ning mis oleks sulle piisavaks väljakutseks. Rahaline seisukord saab olema kõikuv, kohati võivad sissetulekud väheneda või siis suurenevad kulud mitmekordselt.

Tervis. Pead olema tähelepanelik. Kergesti võivad tekkida vigastused, samuti kipud ise üle pingutama, hinnates oma võimeid veidi üle. Kipud muretsema ja ka stress võib kimbutada. Võimalusel võta puhkust, kasvõi paar päeva, et saaksid lihtsalt olla ja jalad seinale visata.

Vähk

Armastus. Suhete osas laabuvad asjad justkui iseenesest. Tunned end suhtlemisel vastassooga väga hästi ning näitad kaaslastele oma parimaid omadusi. Suudad vaevata olla optimistlik, salapärane ja võrgutav, seega ei ole just palju neid, kes suudaksid sinu võlule vastu panna.

Küllus. Tööasjades tunned end samuti suurepäraselt. Hetkel on pigem rahulikumad ajad ning see sobib sulle. Tunned end kindlalt ja teatav rutiin on sinu jaoks praegu isegi teretulnud. Kui soovid suuremat sorti muutusi, pead kannatust varuma, kuna praegu ei ole õige aeg oodata kiireid arenguid. Rahaasjades saad suurepäraseid pakkumisi, mis kasvatavad sinu sissetulekut.

Tervis. Oled teinud endale suurepärased plaanid, mida oled ka jõudsasti järgima asunud. Kui nüüd oma kavast kenasti kinni pead, piisavalt ööund saad ja stressivabu mõtteid mõtled, peaks su tervis olema lausa suurepärane.

Lõvi

Armastus. Tunned suurt soovi kogeda tugevaid emotsioone ja olla osaline põnevates seiklustes. Vaimustud kergemini kui tavaliselt ning see võib sind viia suhtealastesse keerdkäikudesse ja lausa intriigidesse. Selleks et mitte ise pettuda ja teiste tundeid riivata, usalda alati oma südant. Kui tunned, et sind ajendab tegutsema midagi muud kui puhas armastus, siis peatu.

Küllus. On hea aeg katsetamaks uusi taktikaid ja lähenemisviise. Seda tehes ole kindlameelne ja teadlik, mis on sinu tegutsemise eesmärk. Kui selged sihid on silme ees, siis on lihtsam ka neid saavutada. Rahaasjades ole võimalikult täpne ja tee endale selgeks, milliseid väljaminekuid saad endale lubada, milliseid mitte. Emotsioonioste tasub vältida, võimalusel pane hoopis raha kõrvale.

Tervis. Võta enda jaoks aega. Isegi siis, kui sinu elus toimub palju ja sa tahad jõuda kõikjale, pead sa endale tunnistama, et vajad rahu ja vaikusehetki iseenda seltsis. Praegu mõjuvad imeliselt retked looduses, teraapilised saunaskäigud ja mõtisklemine elu üle. See aitab tasakaalustada virvarri, milles enamuse ajast viibid.

Neitsi

Armastus. Suhete osas ootab mõõdukas ja stabiilne periood. Armastuses on sinu jaoks olulised hingelise sideme loomine ja omavahelise intiimsuse suurendamine. Väline sära jätab sind külmaks, kuid sisemised väärtused ja omavaheline keemia teevad tõeliselt õnnelikuks.

Küllus. Tööasjades kroonib sind rahulolu, küllus ja tasakaal, sest oled selle nimel kõvasti tööd rabanud. Sulle pakub suurt rahuldust vabadus, mida naudid tänu edule. Suudad end takistustest osavalt mööda manööverdada ja võid oma saavutuste üle uhkust tunda. Rahaliste kulutuste osas peaksid end tagasi hoidma, sest tunned kiusatust osta neid asju, mida sa ehk tegelikult väga ei vajagi.

Tervis. Enesetunne on üldiselt hea, kuid pead olema ettevaatlik seedesüsteemiga seotud probleemide osas. Vaata hoolega, mida sööd ja jood. Samuti katsu vähendada stressi, seegi mõjutab keha heaolu. Võta endale teadlikult aega, et mediteerida või nautida rahu ja vaikust.

Kaalud

Armastus. Suhetega saad rahul olla siis, kui ise selle nimel tublisti pingutad ja vaeva näed. Praegu pead ohjad kindlalt enda kätte haarama, mitte lootma õnnelike juhuste peale. Soovi korral suudad enda jaoks parima välja võidelda ning tundud oma kindlameelsuse ja kirgliku käitumisega vastassoole eriti ahvatlevana.

Küllus. Töö osas saad sel kuul hea ja südamest tuleva nõuande inimese poolt, kes usub sinusse ja sinu võimetesse. See paneb sind nägema asjade tõelist tähendust ning toob sinuni täiuslikud lahendused, mis tulevad südame ja mõistuse koostööst.

Tervis. Saabuv periood toob kaasa endale seatud sihtide saavutamise. Oli see siis tervislikum eluviis, mõni sportlik saavutus või kaalulangus, igatahes on sel kuul positiivsed protsessid täies hoos. Jätka enda eest hoolitsemist ja hoia režiimist kinni ning suudad ka edaspidi tervisehädadele edukalt vastu seista.

Skorpion

Armastus. Suudad hoida oma südame avatuna ja oled romantiliselt meelestatud. Kuna sarnane tõmbab sarnast, siis pole ime, et saad nautida huvitava inimese seltsi, kes paneb sul liblikad kõhus lendlema. Koged häid emotsioone ja sensuaalseid naudinguid, mida elu su teele saadab. On hea aeg selleks, et pöörata oma armuelus uus ja puhas leht.

Küllus. Töö- ja rahaasjades peaksid olema konkreetne ja mängima kindlaksmääratud reeglite järgi. Praegu ei ole hea aeg selleks, et hüpata pea ees tundmatusse või teha pööraseid muutusi. Liigu edasi rahulikult ja stabiil-selt, see toob parimad tulemused. Praegu on suurepärane aeg teha tulevikku puudutavaid finantsotsuseid, kuid ka siin tuleb jääda pigem konservatiivseks ja mitte võtta põhjendamatuid riske.

Tervis. Oma keha ja vaimu heaolu osas on sind ootamas positiivsed uudised. Kui oled oodanud tervise paranemist või mõnede testide vastuseid, siis võid rõõmustada – su tervis on parem, kui lootsid. Jätka samas vaimus. Sulle mõjuvad praegu suurepäraselt ka suhtlemine ja oma murede ärarääkimine. Just lähedase toetus paneb sind ennast hästi tundma.

Ambur

Armastus. Suhted võivad olla segased – kohati suurepärased ja seejärelmuutudapeaaegutühjalt kohalt pingeliseks. Kui oled juba suhtes, siis praegune aeg paneb sind oma armuasju ümber hindama. Teed olulise otsuse, mis viib sind surnud punktist edasi. Kui oled alles vallaline ning ootad oma õiget, siis tasub praegu mõne uue inimesega kohtudes oma järelduste tegemisel hoog maha võtta, seda nii heas kui halvas mõttes. Ära otsusta kellegi üle pealiskaudse tutvuse järel. Anna asjadele aega areneda ja alles seejärel otsusta.

Küllus. Sel kuul ei laabu elu majandusliku poolega seotud asjad just kõige kergemini. Kõige jaoks, mida saavutada tahad, pead korralikult vaeva nägema. Hea aeg on teha muudatusi kõiges selles, mis on seotud sinu rahaasjadega. Pead küll pingutama ja endast parima välja panema, kuid sellisel juhul on tulemused ka seda väärt ning sul on põhjust igati rahul olla.

Tervis. Hea enesetunde ning tasakaalus keha ja meele toob sulle sel kuul looduslähedane elustiil ja oma keha kuulamine. Terviseprobleemide korral leiad leevendust loodusteraapiatest ja maarohtudest. Kuid enne kui valiku teed, konsulteeri kindlasti ka oma arstiga.

Loe lisaks: Juulikuu energiad: vali enda jaoks alati parim reaalsus!

Mai-Agate Väljataga: Maailmaruumis kehtib alati karmaseadus!

Suguvõsa seadused: pere vägi kui nähtamatu tugi

Seotud