ALKEEMIA TAROSKOOP: Jäär, Lõvi ja Ambur – mida toob maikuu tulemärkidele?

Vaata kaunist kevadisest videost ja loe lähemalt, mida näitavad Katrin Oidra maagilised taro kaardid tulemärkidele armastuse, töö ja tervise osas mahlakuus.

Jäär (21. märts – 20. aprill)

Armastuses ootab sind ees muinasjutulise armumise faas, mis toob su ellu ja sinu meeltesse uudseid emotsioone, põnevaid kogemusi ja ennekõike vaheldust. Kipud olema sentimentaalsem kui tavaliselt ning tunded kipuvad hooti ka üle keema, seda nii positiivses kui negatiivses mõttes. Katsu säilitada selles tunnetetormis ka pisut reaalsustaju. 
Töö osas on sel kuul esiplaanis meeskonnavaim ja läbisaamine töökaaslastega. Saad vajalikku toetust ja head nõu, mis lihtsustavad valikute tegemist. Praegu tehtud otsused mõjutavad sinu karjääri ka pikemas plaanis, seega kaalu hoolega, enne kui otsustava sammu astud. 
Tervise osas jõuad nüüd selgusele, mis on sinu jaoks parim viis, kuidas end kevadisel ajal võimalikult jõudsalt heasse vormi viia. Sinu enesetunne ja meeleolud mängivad suurt rolli selles, kuidas end füüsiliselt tunned. 
Lõvi (24. juuli – 23. – august)
Armastus toob sel kuul sinu ellu küsimused, mis on ka eelnevalt üles kerkinud, kuid vastuseta jäänud. Tunned nüüd suurt soovi asuda lahendama kõike, mis on sulle muret valmistanud ja partneriga ebakõlasid tekitanud. Sinupoolne initsiatiiv asju parandada on suurepärane, kuid katsu olla võimalikult empaatiavõimeline ning arvesta ka kaaslase tunnetega. Kui oled vallaline, siis satub sinu teele keegi osava jutu ja terava mõttelennuga inimene, kes tekitab sinus romantilisi emotsioone. 
Töö osas asud mõnes mõttes keerukas faasis. Sinu õlgadele on pandud palju kohustusi ning see killustab sinu aega ega lase põhjalikult keskenduda ühegi projekti osas. Tunned end selle tõttu veidi stressis olevalt, kuid tegelikkuses võiksid usaldada oma sisetunnet, mis kinnitab sulle, et tuled kõigega toime. Lihtsalt anna endast parima. 
Tervise osas on ees ootamas hea kuu. Sinu ponnistusi on saatnud edu ning nüüd saad juba nautida paremat tervist ja mõnusamat enesetunnet. Ära nüüd ainult loorberitele puhkama jää, püsivad tulemused saavutatakse ainult järjepidevusega.
Ambur (23. november – 21.detsember)
Armastuses võivad sind ees oodata segaste emotsioonidega ajad. Sinu tunded on pigem hajevil ning sul puudub arusaam, kuhu suunas peaksid edasi liikuma. Ootad asjadele lahendust esialgu väljaspoolt, kuid mingil hetkel taipad siiski, et keegi teine sinu eest asju ära ei otsusta. Tegemist on sinu elu ja suhtega, seega võtad end kuu lõpu poole kokku ja astud ise otsustavad sammud suunas, mis toob sinu ellu suhtealaseid muutusi. 
Töö osas on maikuu täis tähtsaid toimetamisi. Pead end näitama oma parimast küljest ning tõestama oma võimekust. Kipud ka aegajalt muretsema, kas sinu tehtud valikud on just tuleviku perspektiivi silmas pidades parimad. Katsu võtta asju rahulikult ja usaldada oma tundlikku vaistu, see suunab sind õigele rajale. 
Tervise osas ütled nüüd lahti nendest harjumustest, mis sulle halvasti on mõjunud. Olgu selleks siis liiga tihedad veniõhtud, käest ära läinud maiustamine, vähene liikumine või mõni muu tegevus, mis su tervisele sugugi kasuks ei tule. Võtad end korralikult kätte ja kuulad eelkõige oma keha. 
Autor: Katrin Oidra
Loe lisaks: ALKEEMIA TAROSKOOP: Veevalaja, Kaksikud ja Kaalud – mida toob maikuu õhumärkidele?
ALKEEMIA TAROSKOOP: Sõnn, Neitsi ja Kaljukits – mida toob maikuu maamärkidele?
ALKEEMIA TAROSKOOP: Kalad, Vähk ja Skorpion – mida toob maikuu veemärkidele?

Seotud